Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Wh00

Enjeksiyondan sonra ödem

Önerilen İletiler

Wh00    149

Merhabalar enjeksiyon ile ilgili tecrübeli arkadaşlara bir kaç sorum olucaktı 

ilk kürümdeyim ve yeni başladım 5. Enjeksiyonumdayım 

fakat her enjeksiyondan sonra ödem oluyor bi şişlik oluyor ve 2,3 gün sürüyor vurduğum tarafa yatamıyorum

Bu durum böyle mi devam eder yoksa zaman geçtikçe alışır mıyım ?

bu sorunu yaşayanlar vardır tecrübeli arkadaşlar detaylı bilgi verirse herkes yararlanır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Wh00    149
limon, 4 dakika önce yazdı:

ilacın steril değildir 

Steril değildir derken biraz daha açar mısın?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
megalodon    71
Wh00, 46 dakika önce yazdı:

Steril değildir derken biraz daha açar mısın?

Ilaç merdiven altı ve mikroplu

Temiz ilaçla bile bazen ödem yaptığı olur bu enjeksiyonla alakalı elin titrer iğneyi çok oynatırsın ödem yapabilir

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
megalodon, 1 dakika önce yazdı:

Ilaç merdiven altı ve mikroplu

Temiz ilaçla bile bazen ödem yaptığı olur bu enjeksiyonla alakalı elin titrer iğneyi çok oynatırsın ödem yapabilir

Hocam peki bu durumun kesin cevabı merdiven altı olması mı? 

Yani bu ilerleyen haftalarda geçmez mi ? 

Sürekli böyle ödem yapıcak mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285

Eğer şişlik ve su toplaması varsa ödem diyebiliriz ki ödem ağrısı ilaç kullanmadan bir kaç günde de geçmez. Roidler yağlı eriyik oldukları için 2 ml de çok olmasa da 4-5 ml ilaç enjeksiyonunda biraz ağrı sızı normal. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
Mhmt38, 43 dakika önce yazdı:

Eğer şişlik ve su toplaması varsa ödem diyebiliriz ki ödem ağrısı ilaç kullanmadan bir kaç günde de geçmez. Roidler yağlı eriyik oldukları için 2 ml de çok olmasa da 4-5 ml ilaç enjeksiyonunda biraz ağrı sızı normal. 

Hocam iğnenin vurulduğu yer ortalama 4 gün şiş ve ağrı oluyor ağrı ve şişlik  azalarak gidiyor kullandığım ml 1-2 arası değişiyor

sıcak press yapın deniyor ve ilk zamanlar normal deniyor katılıyor musunuz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
megalodon    71
Wh00, Bir saat önce yazdı:

Hocam iğnenin vurulduğu yer ortalama 4 gün şiş ve ağrı oluyor ağrı ve şişlik  azalarak gidiyor kullandığım ml 1-2 arası değişiyor

Katılmıyorum  iltihap olur ağrı ve şişlik 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

Dostum dolu ilaç ödem yapar. Normal birsey bu endiselenecek birsey yok. Sterilligi ile de alakali değil oyle olsa eczane rimobolan sustanon vb odem yapmazdı..

Zaman gectikce alışacaksın ödem rahatsız etmemeye başlayacak 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
megalodon, 7 dakika önce yazdı:

Katılmıyorum  iltihap olur ağrı ve şişlik 

Hocam o zaman bana olanda dediğiniz gibi iltihap çünküü ağrı ve şişliğim oluyor ve geçiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
Equipoise, 5 dakika önce yazdı:

Dostum dolu ilaç ödem yapar. Normal birsey bu endiselenecek birsey yok. Sterilligi ile de alakali değil oyle olsa eczane rimobolan sustanon vb odem yapmazdı..

Zaman gectikce alışacaksın ödem rahatsız etmemeye başlayacak 

O zaman 1-2 hafta daha böyle devam edicek sanırım daha 1. Haftamı yeni bitirdim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285
Wh00, Bir saat önce yazdı:

Katılıyorum. Arkadaşta söylemiş zaten. Yapmasa eczane ilaçlar yapmaz. Ben iran enanthate ve eczane susta. kullandığım zman kalçamınn üstünde bi topla geziyorum 2 gün. Bacaktan yaptığımda da 2 gün topallıyorum. Benim tavsiyem 2 bölgede de enjeksiyon sonrası yürüyüş yapman. İlaç dağılıyor bu şekilde. Alışırsın zamanla korkacak bişey yok.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MenPowers    51
Wh00, 3 saat önce yazdı:

Hocam peki bu durumun kesin cevabı merdiven altı olması mı? 

Yani bu ilerleyen haftalarda geçmez mi ? 

Sürekli böyle ödem yapıcak mı?

Sustanon kullanıyorum, 2ml kalçadan vuruyorum ve 4 gün ilacın orada olduğunu hissediyorum. elimle bastırınca hafif ağrı oluyor, sert bir zemine ilacı vurduğum kısımla oturursam acı da oluyor. bu ilaçta kullanılan yağ ile alakalı, ama şişlik su toplaması gibi sorunlar yaşamıyorum. sadece ilaç geç emiliyor onu hissedebiliyorum şişlik, su toplaması ve normal bir ağrı varsa ilacın içinde ki yağ'dan kaynaklı olabilir, sorun olmaz. sterillik konusunda tecrübem yok steril olmazsa ilaç ne olur bilmediğimden yorum yapamıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
Wh00, 6 saat önce yazdı:

ilk zamanla ne alakası var anlayamadım ilk enjeksiyonumu kendim yaptım ve eczane ürünü değildi herhangi bi sorun da olmadı ödem iltihap vs.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
Mhmt38, 30.03.2019 - 15:31 yazdı:

Katılıyorum. Arkadaşta söylemiş zaten. Yapmasa eczane ilaçlar yapmaz. Ben iran enanthate ve eczane susta. kullandığım zman kalçamınn üstünde bi topla geziyorum 2 gün. Bacaktan yaptığımda da 2 gün topallıyorum. Benim tavsiyem 2 bölgede de enjeksiyon sonrası yürüyüş yapman. İlaç dağılıyor bu şekilde. Alışırsın zamanla korkacak bişey yok.

Hocam kalçamda bir beze gibi şişlik var,

ve omuzumdanda iki iğne oldum orasıda kızarık bu durum normal mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
Deity, 30.03.2019 - 20:11 yazdı:

ilk zamanla ne alakası var anlayamadım ilk enjeksiyonumu kendim yaptım ve eczane ürünü değildi herhangi bi sorun da olmadı ödem iltihap vs.

Alışma süreci sanırım, şuan kalçamda beze gibi şişlik var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285
Wh00, 23 saat önce yazdı:

Hocam kalçamda bir beze gibi şişlik var,

ve omuzumdanda iki iğne oldum orasıda kızarık bu durum normal mi?

Normal değil. İlaçta o zaman bi sıkıntı olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
Mhmt38, 2 saat önce yazdı:

Normal değil. İlaçta o zaman bi sıkıntı olabilir.

Omuzu belkide iğneyi kötğ vurmak olarak yorumlayabilirim ama genel olarak her vurduğumuz yerde bi ağrı şişlik oluyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mrlucifer    1
Wh00, 30.03.2019 - 11:43 yazdı:

Merhabalar enjeksiyon ile ilgili tecrübeli arkadaşlara bir kaç sorum olucaktı 

ilk kürümdeyim ve yeni başladım 5. Enjeksiyonumdayım 

fakat her enjeksiyondan sonra ödem oluyor bi şişlik oluyor ve 2,3 gün sürüyor vurduğum tarafa yatamıyorum

Bu durum böyle mi devam eder yoksa zaman geçtikçe alışır mıyım ?

bu sorunu yaşayanlar vardır tecrübeli arkadaşlar detaylı bilgi verirse herkes yararlanır

Merhaba dostum, ben de birebir ayni problemi yasiyorum ve ilk kurum, gecirebildin mi bu durumu? Ne yapmam gerekiyor bilgi verebilir misin, tesekkurler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32

Hangi marka bu ilaç dostum beze gibi şişlik oluyorsa normal değildir ilaçta var bir sıkıntı bendede oluyordu beze gibi kalçada her vurduğumda bıraktım ilacı kestim diğer kullandığım markalar da yaşamadım her vurduğunda ödem olmaz

tarihinde gnr35 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mrlucifer    1

Beze gibi sislik olmuyor ama vurdugum yer 72 saat boyunca ciddi agri yapiyor quadricepsime vurdugumda topallamaya kadar gidiyor fakat 70-80 mg aldigimda o kadar agri yapmiyor 125 sikinti yaratiyor ayni ilac kurdeki baska arkadasim tarafindan da denendi onda sikinti yapmadi acaba icindeki yaga karsi bi alerji durumu mu var? Yoksa dozla mi alakali? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bysabri1    37
Mrlucifer, 6 saat önce yazdı:

Beze gibi sislik olmuyor ama vurdugum yer 72 saat boyunca ciddi agri yapiyor quadricepsime vurdugumda topallamaya kadar gidiyor fakat 70-80 mg aldigimda o kadar agri yapmiyor 125 sikinti yaratiyor ayni ilac kurdeki baska arkadasim tarafindan da denendi onda sikinti yapmadi acaba icindeki yaga karsi bi alerji durumu mu var? Yoksa dozla mi alakali? 

Bir çok Faktör var bunun sebebi olarak vücudun iğneye aşırı tepki veriyor olabilir kişiden kişiye değişen şeyler, aynı zaman da iğne ucun ve iğneyi yapma şeklin diyelim ki iğneyi yapıp bitti direk çektin deri altına kaçan ilaç şişlik yapar topallarsın miktara göre yada iğneyi sokarken ucunda 1 iki damla vardır deri altına gelir vücûdun aşırı tepki verir yada iğne ucun enjektörün uygun değildir. Ben mesela aynı ilaçta ilk iğnede bile sorun sıkıntı yaşamadım enjektör değişti Ayset aldım ki bence cidden kötü bir marka şişti. İlacın yapısı yağı sana uygun değildir. Saklama koşulların soğuk sıcak nerde tuttuğun ilacı oda sıcaklığında tutman lazım dolapta olursa soğuk zerk aşırı ödem yapabilir. Steril değilse kişiden kişiye değişir vücûdun vereceği tepki, iğne sonrası duş aynı zamanda ödem çok yapar bir sürü faktör var artar da önemli olan burda tek tek eleyerek gitmen burda yaptığın hata varsa iğne ucu enjektör değiştir çok hasar alıp kad içinden deri altına sızma yapabilir bekleme süreni arttır. Denereyek eleme yap bence.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mrlucifer    1
bysabri1, 3 saat önce yazdı:

Bir çok Faktör var bunun sebebi olarak vücudun iğneye aşırı tepki veriyor olabilir kişiden kişiye değişen şeyler, aynı zaman da iğne ucun ve iğneyi yapma şeklin diyelim ki iğneyi yapıp bitti direk çektin deri altına kaçan ilaç şişlik yapar topallarsın miktara göre yada iğneyi sokarken ucunda 1 iki damla vardır deri altına gelir vücûdun aşırı tepki verir yada iğne ucun enjektörün uygun değildir. Ben mesela aynı ilaçta ilk iğnede bile sorun sıkıntı yaşamadım enjektör değişti Ayset aldım ki bence cidden kötü bir marka şişti. İlacın yapısı yağı sana uygun değildir. Saklama koşulların soğuk sıcak nerde tuttuğun ilacı oda sıcaklığında tutman lazım dolapta olursa soğuk zerk aşırı ödem yapabilir. Steril değilse kişiden kişiye değişir vücûdun vereceği tepki, iğne sonrası duş aynı zamanda ödem çok yapar bir sürü faktör var artar da önemli olan burda tek tek eleyerek gitmen burda yaptığın hata varsa iğne ucu enjektör değiştir çok hasar alıp kad içinden deri altına sızma yapabilir bekleme süreni arttır. Denereyek eleme yap bence.

Igneyi sokarken ucunda bi iki damla varsa deri altina gelebilir ve odem olabilir demissin, ben her defasinda kendime hava basmamak adina ilaci ucundan bi damla gelecek sekilde pushlayip oyle igneyi batirip enjekte ediyorum, acaba sebebi bu olabilir mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
Mrlucifer, 22 dakika önce yazdı:

Igneyi sokarken ucunda bi iki damla varsa deri altina gelebilir ve odem olabilir demissin, ben her defasinda kendime hava basmamak adina ilaci ucundan bi damla gelecek sekilde pushlayip oyle igneyi batirip enjekte ediyorum, acaba sebebi bu olabilir mi?

Selamlar, çok büyütülecek bir konu değil. İlk 3 enjeksiyondan sonra durum normale döner. İlacı çektikten sonra iğne ucu değiştirin enjeksiyonu öyle yapın. Ödem devam ederse 0,5ml kadar evigen ekleyin enjeksiyonunuza sorun düzelicektir. Aynı bölge 3 enjeksiyondan sonra alışır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Şahinbey
      Merhaba arkadaşlar,
      Bildiğiniz gibi havalar iyice ısındı sustanon kullanıyorum flakon olmadığı için pazartesi 125 çekip vuruyorum kalan 125 ide başka şırınga ya çekip cumaya saklıyorum söyle bişey olmuş enjektör erimiş sıcaktan içindeki ilaca bir zarar vermiş midir? 
      Şırıngadaki ilacı nasıl saklamamı tavsiye edersiniz üstündeki erimiş plastik sterilizasyon sorunu yaratır mı? Dolabın alt tarafına koymamı tavsiye eder misiniz?  Sıcak hava enjeksiyona çekilmemiş flakondaki kullanmadığım ilaçlarda zarar vermiş midir?
    • Yazan: Nynex
      Arkadaşlar selam,
      5 haftadır testo bolde küründeydim kan testi sonucu ilaçların çalışmadığını görünce iran testo ve zphc boldeye geçiş yaptım ancak ilk enjeksiyon kalçada ağrı ve ödem yaptı dün sol kalçadan ikinci enjeksiyonu oldum oda enjeksiyon sırasında felaket yaktı ve şimdi bölge ağrıyor bu neden olmuş olabilir acaba sonuçta enjeksiyonları aynı kişi yaptı ilaç değiştirdiğimden beri ikidir sıkıntılı oluyor.
    • Yazan: aliefeyapici
      Hocalarım selamlar 
      Sıkça yaşadığım bir durumdan bahsedeceğim sizlere.
      Her kür yaptığımda bu durumu çokça yaşıyorum enjeksiyon yaptıktan sonra enjektörü çıkardığım gibi vücudum soğumaya,yüzüm bembeyaz olmaya ve gözlerim kararmaya başlıyor eğer oturmassam bayılacak gibi oluyorum sebebi ne olabilir acaba? Başka bu durumu yaşayan var mı?
      Damara vurmadığıma eminim zaten damara vursam şuan bunu yazıyor olamazdım😀
    • Yazan: fatih05044
      Merhablar,
      Daha önce 2 tren kürü geçmişim oldu. Tekrardan bir tren kürüne girdim daha önce alışveriş yaptığım yerden aldım ilaçları enjeksiyon yaptığım andan 2 saat sonra enjeksiyon yerinde kabarmalar kızarıklıklar ağrılar başlıyor, daha önce hiçbir kürümde böylesini yaşamadım, ödem ağrı vs yaşadım ama bu öyle bir şey değil.
      Aldığım kişiye sorduğumda bu tren acetat yapar definasyon ilacı ve overdose üretildiği icin normal dedi pek yemedim ama size de danışmak istedim, görüntüleri alta koyuyorum.
      İlacı kestim bu arada.

• Yazan: Şahinbey
      Merhaba arkadaşlar,
      Tren acetat vuracağım omuzdan daha önce kalça gidiyordum insülin iğnesi de 50 mg vurmak için kaça çekmem lazım? Ben 20 ye diye hesapladım yanlışımı hesapladım acaba ya?!

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.