Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Layfgozon

Testo + boldenon ilk kür - artıları, eksileri?

Önerilen İletiler

Layfgozon    0

Merhaba hocalarım, iyi forumlar..

22 yaşındayım, kendimi bildim bileli zayıf bir vücudum vardı. 180 cm boyundayım ve 70 kilonun altındaydım her zaman. 2018 şubatta yani yaklaşık 13 ay önce salona yazıldım ve o gün bugündür aksatmadan düzenli beslenerek devam ediyorum, bu 13 ay vücudumu ve verdiği özgüvenle birlikte tüm hayatımı çok iyi yerlere getirdi. Bu süreçte beklediğimden çok daha fazla büyüdüm, 14  kilo aldım ve bunun çoğu temiz kütle. Bu hızlı büyümeden dolayı mezomorfa yakın bir vücut tipinde olduğumu düşündüm ve steroid kürlerinin de en büyük gelişimsel etkileri bu vücut tipindeki insanlarda gösterdiğini okudum. 

Maddi olarak nispeten bollukta olduğum bir dönem olduğundan ve tek seferlik bir steroid kürünün vücuduma katacaklarını merak ettiğim için 16 haftalık testesteron + boldenon kürüne girmeye karar verdim ve uzun bir süre daha (umudum bir daha hiç..) başka küre girmeyi düşünmüyorum.. 

Testesteron zaten olmazsa olmaz ama boldenonu da onun yanında tercih etmemin sebebi, ani bir büyüme yapmadan uzun süreli yavaş ve kalıcı kas yapımı için en çok beğenilen ve yan etkileri nispeten az sayılabilecek bir ilaç olması..

Sorularıma gelirsek.. 

Tek bir küre girip bir daha küre girmeden spora doğal devam edebilmek, gerçekçi bir istek mi?  (irade ve psikoloji açısından)

16 haftalık Kürden iyi etki gördüm ve 10 kiloya yakın kas kazandım diyelim bunun ne kadarı kalıcı olur?( Beslenme ve antreman ritmimi mümkün olduğunca koruduğumu düşünürsek) 

Bu sorularımın yanında, daha önce testo + boldenon kürü yapmış herkesin tavsiye ve tecrübelerini zevkle okurum..

Güncel form 180,  80 kg

108C4DAB-EAB6-4DC1-BBAC-75866C89B14C.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

makavel1    15

ilk başta en çok kullanılan kür testo bolde danabol bende şuan o kürdeyim bakalım neler olucak, hafif ilaçlar bunlar diyorlar yanına deca tren gibi şeyler eklersin muhtemelen bir kere yapıp bırakıcaksan sağlam olsun, zaten küre girmek için çok uygunsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175

Tek bir kür yapicam diye birsey maalesef yok😀 he belki iraden cok gucludur insanlarin ne dedigi seni ilgilendirmez o zaman bir kür yapip birakirsin. Zaten sende bilirsin kürde o testonun sana verdigi ozguveni, en iyisi en guclusu benim hissini, asarim keserim muhabbetlerini yasayamayacaksin pek fazla, kürdeki o kaslardaki dolulugu, antrenmandaki pumpu, antrenman yaptikca daha cok yapma istegini kürden sonra yasayamayacaksin. Dolayisiyla psikolojik olarak tekrardan küre girme istegi dogacak icinde. 

16haftalik kür sonunda zaten kendi vucuduna “10kg saf et(kas)” ekleyemeyeceksin 😀 yag su kas karisimi olarak birseyler alicaksin vucuda. Ilaci kestiginde de kürdeki disiplinini surdurebilirsen ve pct ni dogru duzgun gecirip kalan 5 6 ayda da o elde tuttugun kg lar gitmezsse artik o yaptigin kürden kazandiklarin senindir demektir. Sadece ilaci kesince birkac kg su atip biraz sönüceksin o kadar.

Bir yilda cok guzel yol almissin insallah daha iyisini elde edersin genetigin guzele benziyor. Basarilar dilerim.

tarihinde Delipanter00 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Layfgozon    0
makavel1, 15 saat önce yazdı:

ilk başta en çok kullanılan kür testo bolde danabol bende şuan o kürdeyim bakalım neler olucak, hafif ilaçlar bunlar diyorlar yanına deca tren gibi şeyler eklersin muhtemelen bir kere yapıp bırakıcaksan sağlam olsun, zaten küre girmek için çok uygunsun

Yan etkilerden çok korkuyorum hocam, o yüzden en zararsız gözüken iki ilaçta karar kaldım bunun yanında bi anda müthiş bi kütle artışı da istemiyorum çünkü çevremdeki insanların bilmesini istemiyorum 😔

Delipanter00, 14 saat önce yazdı:

Tek bir kür yapicam diye birsey maalesef yok😀 he belki iraden cok gucludur insanlarin ne dedigi seni ilgilendirmez o zaman bir kür yapip birakirsin. Zaten sende bilirsin kürde o testonun sana verdigi ozguveni, en iyisi en guclusu benim hissini, asarim keserim muhabbetlerini yasayamayacaksin pek fazla, kürdeki o kaslardaki dolulugu, antrenmandaki pumpu, antrenman yaptikca daha cok yapma istegini kürden sonra yasayamayacaksin. Dolayisiyla psikolojik olarak tekrardan küre girme istegi dogacak icinde. 

16haftalik kür sonunda zaten kendi vucuduna “10kg saf et(kas)” ekleyemeyeceksin 😀 yag su kas karisimi olarak birseyler alicaksin vucuda. Ilaci kestiginde de kürdeki disiplinini surdurebilirsen ve pct ni dogru duzgun gecirip kalan 5 6 ayda da o elde tuttugun kg lar gitmezsse artik o yaptigin kürden kazandiklarin senindir demektir. Sadece ilaci kesince birkac kg su atip biraz sönüceksin o kadar.

Bir yilda cok guzel yol almissin insallah daha iyisini elde edersin genetigin guzele benziyor. Basarilar dilerim.

Yorumunuz aklımdaki birçok soru işaretini giderdi hocam harikasınız👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻 Psikolojik bağımlılık evet en büyük problemim olabilir, umarım aşarım. Kürlerle geçen bir hayat çok çekici gelmiyor çünkü 🥺

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15
Layfgozon, 7 saat önce yazdı:

Yan etkilerden çok korkuyorum hocam, o yüzden en zararsız gözüken iki ilaçta karar kaldım bunun yanında bi anda müthiş bi kütle artışı da istemiyorum çünkü çevremdeki insanların bilmesini istemiyorum 😔

çevreyi salla spordakiler bile zor anlar, bunların zararı yok ama şimdiye kadar öğrendiğim kadarıyla güçlü de değil pek bişey katmaz en iyisi tek kür yapıp bırakıcam deme

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

25.03.2019

tek kür yapıp bırakacağım...

25.09.2020 

3. kürüm test-tren-anapolon

• Beğen 1
  • ahahaha 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
TheShoulder, 9 saat önce yazdı:

Konumu incele, bir boldenon bağımlısı olarak bunu söylüyorum en kaliteli ilaçtır. Şaşma :D 

Ustad sen testo kullansan da sadece ayni buyumen olacakti, seni sen yapan güzel genetigin :)

Bana göre cok gereksiz ve para harcatan kucuk dozlarla da hicbir etki yaratmayan bir ilac ama sevenlere saygi duyarim.

Masteron, tren, test for cutting

test, deca, drol/dbol for bulking der gecerim :)

tarihinde toxic tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ero44    2
toxic, 3/25/2019 - 21:32 yazdı:

Ustad sen testo kullansan da sadece ayni buyumen olacakti, seni sen yapan güzel genetigin :)

Bana göre cok gereksiz ve para harcatan kucuk dozlarla da hicbir etki yaratmayan bir ilac ama sevenlere saygi duyarim.

Masteron, tren, test for cutting

test, deca, drol/dbol for bulking der gecerim :)

Boldenon icin kotu yorum ilk defa gordum hocam valla. Peki ilk kur icin ne oneriyorsunuz boldenon icin boyle dusunuyorsaniz? Only testo?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
ero44, 3 saat önce yazdı:

Boldenon icin kotu yorum ilk defa gordum hocam valla. Peki ilk kur icin ne oneriyorsunuz boldenon icin boyle dusunuyorsaniz? Only testo?

Boldenon yüksek doz gereksiniminden ve malum ülkedeki fiyatların yüksekliğinden dolayı olmasa da olur bir ilaç hatta bana göre sadece para israfı bir ilaç. Yani işe yaradığı birşey yok denecek kadar az. Kırmızı kan hücrelerini artırıcı etkisi minimal, kütle koymayla yakından uzaktan alakası yok aslında, ben de ilk zamanlarımda öyle zannediordum ancak bunu yapan testosteronun açtığı katsayının beslenme ile zaman içinde oluşan yararlarından ibaret. Yazdığım gibi testo + oral ekleyebilirsiniz en azından kaslar arasında su tutumu yapar daha ağır çalışır kazanımdan öne geçebilirsiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15
toxic, 19 dakika önce yazdı:

Boldenon yüksek doz gereksiniminden ve malum ülkedeki fiyatların yüksekliğinden dolayı olmasa da olur bir ilaç hatta bana göre sadece para israfı bir ilaç. Yani işe yaradığı birşey yok denecek kadar az. Kırmızı kan hücrelerini artırıcı etkisi minimal, kütle koymayla yakından uzaktan alakası yok aslında, ben de ilk zamanlarımda öyle zannediordum ancak bunu yapan testosteronun açtığı katsayının beslenme ile zaman içinde oluşan yararlarından ibaret. Yazdığım gibi testo + oral ekleyebilirsiniz en azından kaslar arasında su tutumu yapar daha ağır çalışır kazanımdan öne geçebilirsiniz

bende boldenon hakkında yorumunuza çok şaşırdım, şuan kürümde bolde ve testo var da 500mg boldeyi 750 mi çıkarsam acaba? çünkü etki görmek istiyorum bu kürde yoksa hayal kırıklığına uğrucam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
makavel1, 5 saat önce yazdı:

bende boldenon hakkında yorumunuza çok şaşırdım, şuan kürümde bolde ve testo var da 500mg boldeyi 750 mi çıkarsam acaba? çünkü etki görmek istiyorum bu kürde yoksa hayal kırıklığına uğrucam

500 iyidir sonrasında 750ye cikarilir ancak maliyetli oldugunu söylüyorum. iki vurusta tüp bitecek...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
TheShoulder, 26.03.2019 - 11:37 yazdı:

Deca deneyeceğim şu mesajında yazdığını bir kaç söyleyen de oldu belki haklısınız 600 mg bolde yaptığımda gerçekten iyiydi ama npp yaptığımda aynadan bakıp kendime küfür ediyordum :D şuan only testo tedavi yapıp deca yapacağm usta

Sağlam deca sana sıklet atlatir. Deca candır...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
TheShoulder, Bir saat önce yazdı:

Çok övüldü deca şu sıralar, altta ki konuda da deca dick senderomu var, hayatın paradoksu sanırım :D 

Deca çok büyük bi kumar  fazlaca büyümek istemediğim halde sırf denemek o anlatılan hissi yaşamak için kullanırdım normalde ama hiç normal bi ilaç değil bilinen bi tedavisi de yok  tren daha masum duruyor:D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
TheShoulder, 4/2/2019 - 10:30 yazdı:

Bilemedim ekleyesim var açıkçası 😂😂

Ustad cekiniyorsan hic girme bence, sonucta total büyümeyi sağlayan o degil beslenmen kur icindeki biliyorsun. Deca eklem destekleyici su tutumunu biraz fazlalastiran geçici yararlari olan birsey. Aslinda testonun yanına kullandigimiz herşey öyle sadece biraz zamani hizlandirmis oluyorlar. Senin vucut zaten iyi, kafaya takarsin yoksa bile olacağı tutar :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nemesis    8
Layfgozon, 24.03.2019 - 20:47 yazdı:

Merhaba hocalarım, iyi forumlar..

22 yaşındayım, kendimi bildim bileli zayıf bir vücudum vardı. 180 cm boyundayım ve 70 kilonun altındaydım her zaman. 2018 şubatta yani yaklaşık 13 ay önce salona yazıldım ve o gün bugündür aksatmadan düzenli beslenerek devam ediyorum, bu 13 ay vücudumu ve verdiği özgüvenle birlikte tüm hayatımı çok iyi yerlere getirdi. Bu süreçte beklediğimden çok daha fazla büyüdüm, 14  kilo aldım ve bunun çoğu temiz kütle. Bu hızlı büyümeden dolayı mezomorfa yakın bir vücut tipinde olduğumu düşündüm ve steroid kürlerinin de en büyük gelişimsel etkileri bu vücut tipindeki insanlarda gösterdiğini okudum. 

Maddi olarak nispeten bollukta olduğum bir dönem olduğundan ve tek seferlik bir steroid kürünün vücuduma katacaklarını merak ettiğim için 16 haftalık testesteron + boldenon kürüne girmeye karar verdim ve uzun bir süre daha (umudum bir daha hiç..) başka küre girmeyi düşünmüyorum.. 

Testesteron zaten olmazsa olmaz ama boldenonu da onun yanında tercih etmemin sebebi, ani bir büyüme yapmadan uzun süreli yavaş ve kalıcı kas yapımı için en çok beğenilen ve yan etkileri nispeten az sayılabilecek bir ilaç olması..

Sorularıma gelirsek.. 

Tek bir küre girip bir daha küre girmeden spora doğal devam edebilmek, gerçekçi bir istek mi?  (irade ve psikoloji açısından)

16 haftalık Kürden iyi etki gördüm ve 10 kiloya yakın kas kazandım diyelim bunun ne kadarı kalıcı olur?( Beslenme ve antreman ritmimi mümkün olduğunca koruduğumu düşünürsek) 

Bu sorularımın yanında, daha önce testo + boldenon kürü yapmış herkesin tavsiye ve tecrübelerini zevkle okurum..

Güncel form 180,  80 kg

Deca ile daha hızlı sonuç alırsın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.