Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mhmt38

Bulk doz ayarlama

Önerilen İletiler

Mhmt38    270

İyi günler arkadaşlar, hocalarım. Testo anapolon kürüne başladım. Anapolonu keseli 3 hafta oldu. Şu an 600 mg testo gidiyorum. Güncel kg 80. Deca gireceğim ama daha önce deca tecrübemde var. 900 mg testo 500 deca mı daha verimli olur hacim açısından yoksa 600 testo 750 deca mı? Deca da sıkıntı yaşamıyorum pek pct kısmında.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Form görelim , dojazlar çok yüksek 4 5 kür yapmak dojazları yükesltmek anlamına gelmez kilo ve planlama önemli rol oynar forma göre yorum yaparsak bence daha güzel olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    270
anabolizanhelp, 23.03.2019 - 14:51 yazdı:

Form görelim , dojazlar çok yüksek 4 5 kür yapmak dojazları yükesltmek anlamına gelmez kilo ve planlama önemli rol oynar forma göre yorum yaparsak bence daha güzel olur.

Bu fotolar kür öncesi 75 kg. Birde poz vermeyi bilmiyorum☺

IMG-20190224-WA0006.jpg IMG-20190224-WA0003.jpg IMG-20190312-WA0003.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    270
Ironmann, 53 dakika önce yazdı:

750 deca mı ??

500 ü rahat tolero ediyo gibiyim. Biraz yaz öncesi hacim korumak. Olursa birazda üstüne ekleyebilmek için  Bu mg biraz fazla farkımdayım. Özellikle yüksek doz tecrübesi olan var mı? Diye de merak etin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126

Kilonuza rağmen vucudunuz sulu ve yağ oranınızda düşük değil. Ben olsam only testodan başka bişe kullanmam bu vucuda şu durumda. Forumda anormal dozlar ve kombinasyonlara denk geliyorum pek yorum yapmayı da sevmem ancak doz arttırmak diye birşey yok eğer kütleniz çok çok iyi seviyelerde değilse. Bence antrenman performansınız ve beslenmenizi gözden geçirmelisiniz. Kolay gelsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    270
xxgokhanzz21, 17 dakika önce yazdı:

Kilonuza rağmen vucudunuz sulu ve yağ oranınızda düşük değil. Ben olsam only testodan başka bişe kullanmam bu vucuda şu durumda. Forumda anormal dozlar ve kombinasyonlara denk geliyorum pek yorum yapmayı da sevmem ancak doz arttırmak diye birşey yok eğer kütleniz çok çok iyi seviyelerde değilse. Bence antrenman performansınız ve beslenmenizi gözden geçirmelisiniz. Kolay gelsin.

Kardeşim keşke sulu ve yağlı olsam. Hacim problemim olmazdı. Hiç karın çalışmıyorum. Görüntü o yüzden. Birde e2 ye pek müdahele etmiyorum. 

Mhmt38, 7 dakika önce yazdı:

Kardeşim keşke sulu ve yağlı olsam. Hacim problemim olmazdı. Hiç karın çalışmıyorum. Görüntü o yüzden. Birde e2 ye pek müdahele etmiyorum. 

Birde son foto anapolonun ilk haftası yanlış hatırlamıyorsam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

evet form 750 için çok çok fazla yeni kürden çıkmışsanız bir süre ara vermekte fayda var bu form da şuan için beslenme ve hard core idman şart vücüt biraz ilaçları unutmaı ve sonra 1 2 kombinasyonlu uzun vadeli bir kür planlaması hazırlanması gerek ve sonuç çok çok tamtmin edici olacaktır . kanattimce .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    270
anabolizanhelp, 18 dakika önce yazdı:

evet form 750 için çok çok fazla yeni kürden çıkmışsanız bir süre ara vermekte fayda var bu form da şuan için beslenme ve hard core idman şart vücüt biraz ilaçları unutmaı ve sonra 1 2 kombinasyonlu uzun vadeli bir kür planlaması hazırlanması gerek ve sonuç çok çok tamtmin edici olacaktır . kanattimce .

Hocam şu an testo anapolon kürünün 6. Haftasındayım only testo devam ediyorum. Deca eklemeyi düşünüyorum. Kür uzun olacak.Şimdilik Cut. amacında değilim.İlaçsız bile rahat definasyon yapabilirim. Büyümek amaçlı yapıyorum kürlerimi. Zor kg alan bi yapım var. Sadece merak etitiğim husus testoyu mu yükseltmeliyim. Yoksa decayı mı? Hangisi hacim anlamında daha verimli olur.80+ kg larda kalabilirsem yaz başlangıcı ant. programını değiştirip cutting yapacağım. Ama kütlem şu anda beni tatmin etmiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
Mhmt38, 7 saat önce yazdı:

İyi günler arkadaşlar, hocalarım. Testo anapolon kürüne başladım. Anapolonu keseli 3 hafta oldu. Şu an 600 mg testo gidiyorum. Güncel kg 80. Deca gireceğim ama daha önce deca tecrübemde var. 900 mg testo 500 deca mı daha verimli olur hacim açısından yoksa 600 testo 750 deca mı? Deca da sıkıntı yaşamıyorum pek pct kısmında.

Yani deca kullanacaktın en bastan kullansaydın simdi 6 haftada deca yi bekleyeceksin..toplam kur uzunluğun cok değişir..ama bence kg başına max 4 ile 5 mg deca yeterli oluyor.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    270
Mlt44, 54 dakika önce yazdı:

Yani deca kullanacaktın en bastan kullansaydın simdi 6 haftada deca yi bekleyeceksin..toplam kur uzunluğun cok değişir..ama bence kg başına max 4 ile 5 mg deca yeterli oluyor.

megalodon, 7 dakika önce yazdı:

Herşeyi ilaçlardan bekliyoruz gibi geldi

Öncelikle yorumlar için t.ederim. Bende de hata var. En başta belirtmemişim üstünnkörü yazdım biraz. Zor kilo alan çok kolay kaybeden bir yapım var. Doktorlar metabolizmamın çok hızlı olduğunu söylediler geçmişte(ektomorf) 75 kg başlayıp küre ilk dört hafta anadrol girip 83 kg yu gördüm. Su attı vücut biraz 80-81 kg arasındayım şu an. Decada bende çok su tutmuyo ve adele yapıyor zaten. (Özellikle omuzlarda.) ben örneğin 85 e çıkıp sonrası iyice vücudu parçalamayı düşünüyorum. Küre deca sonrası bolde ekleyerek. Bu süreçte bi yükseltme yapsam mı diye düşündüm ama 600 testo 500 deca gideyim ben yine en iyisi.😅

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133

Sağlam decanın 250 mg bile uçurur ....benim elimdekini yakında goz damlasi yapacam...😂😂😂😂😂

• Vayyyy!! 1
  • ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    270
makavel1, 7 saat önce yazdı:

sizin testo 1ml/300mg mı?

Evet avory pharma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15
Mhmt38, Bir saat önce yazdı:

Evet avory pharma

kaç parası testo ve boldesi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    270
makavel1, 40 dakika önce yazdı:

kaç parası testo ve boldesi

Bolde almadım. Testo var. 150 tl. Testo her ürünün çalışıyor zaten. Boldeyi iyi bi marka ve tanınır birinden almanı öneririm(burak hoca gibi). Elimde çok testo var. O yüzden değiştiremiyorum. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15
Mhmt38, 1 saat önce yazdı:

Bolde almadım. Testo var. 150 tl. Testo her ürünün çalışıyor zaten. Boldeyi iyi bi marka ve tanınır birinden almanı öneririm(burak hoca gibi). Elimde çok testo var. O yüzden değiştiremiyorum. 

beğenmediniz mi testoyu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    270
makavel1, 26 dakika önce yazdı:

beğenmediniz mi testoyu?

Fena değil ama testoda marka çokta önemli değil onı söylemeye çalışıyorum. Hammaddesi ucuz ve aldığın testolar marka farketmeksizin iyi kötü çalışır. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15
Mhmt38, 5 saat önce yazdı:

Fena değil ama testoda marka çokta önemli değil onı söylemeye çalışıyorum. Hammaddesi ucuz ve aldığın testolar marka farketmeksizin iyi kötü çalışır. 

o zaman neden değiştirmek isticektiniz testoyu anlamadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    270
makavel1, 29 dakika önce yazdı:

o zaman neden değiştirmek isticektiniz testoyu anlamadım

Elimde ürün var. Biraz yüklü almıştım. Değiştirmeyeceğim testoyu zaten. Mg artırımını tartışıyoruz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38, Saturday, March 23, 2019 - 18:16 yazdı:

Hocam şu an testo anapolon kürünün 6. Haftasındayım only testo devam ediyorum. Deca eklemeyi düşünüyorum. Kür uzun olacak.Şimdilik Cut. amacında değilim.İlaçsız bile rahat definasyon yapabilirim. Büyümek amaçlı yapıyorum kürlerimi. Zor kg alan bi yapım var. Sadace merak etitiğim husus testoyu mu yükseltmeliyim. Yoksa decayı mı? Hangisi hacim anlamında daha verimli olur.80+ kg larda kalabilirsem yaz başlangıcı ant. programını değiştirip cutting yapacağım. Ama kütlem şu anda beni tatmin etmiyor.

olay dozaj yukseltme degil sabit dozaj ile devam edilmeli daha onceki kurlerin dozajlari yuksek olabilir fakat form yeni bir yukleme icin musait degil zor kilo alan biride olsa dogru beslenme sert antrenman kilo aldirir adele verir once bir beslenme planini ogrenmek ve ona goe yeni bir beslenme plani olusturmak gerek kullanilan urunleri suanki dozajini bilmek gerek .

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    270

Fazla yağlanmam üzerine gelen yapıcı eleştiriler sonrasında elime bulk'u bitirdim ve cutting üzerine yoğunlaştım. Karın çalışmaya başladım.78 kg. anlık kilom. Elime 2 kutu bedavadan thaiger 275 lik mix deca geçti. Toplamda 150 mg npp 400 mg da uzun ester deca almış oluyorum. 2 hafta oldu ve npp harbiden tehlikeli roid. 😅 burayı kür günlüğü gibi yapacağım. 

IMG-20190413-WA0007.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    270
klinux, 2 dakika önce yazdı:

npp ? kısa ester deca mı bilgim yok bende uzun esteri var 

Evet kardeşim kısa ester deca. Piyasada çok bulunan bi ürün değil zaten. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: DevinTowsend
      Merhabalar öncelikle saygı değer dostlar abiler, kardeşler
      22 Yaşındayım 2. Kürümdeyim ilk 10 Hafta :
      500 Test  400 Bolde 300 Deca  Şeklinde gittim gayet güzel kütle koydum fikrimce , Kür başı 62 , Güncel 76 Kiloyum . Kürüme Yaklaşık 12 Hafta kadar daha yani toplam 24 Hafta kadar sürdürmeyi düşünüyorum , Güncel Olarak 12.Haftadayım Deca kullanmayı 10. Hafta kestim Testo Bolde Şeklinde devam ediyorum ve bütçem el verdiği için küre Rimobolan eklemeyi düşünüyorum, Bilgisi fikri olan birilerinden öneri almak isterim . Teşekkürler. @SantoR @GHOST @Askabar @rastlantisal @Bay-T
      Güncel 76 Kg  174 Boy  
    • Yazan: Vezuchiy
      Arkadaşlar dün yaptığım kickbox sparring'inden sonra sanırım elimi sakatladım antremandan sonra acıma yoktu gece yine yoktu sabaha karşı birşeyler yemek için uyandım yine bir acı hissetmiyordum ardından öğlen 1 de uyandım dehşet bileğimi çeviremiyorum kapı v.s açarken bile ağırıyor. geçen senede başıma gelmişti atlatmam çok uzun sürdü bu konu hakkında ne yapabilirim ve kürümü bırakayım mı? 750 testo 750 bolde ile ilerliyorum. @metinav
      Ağrıyan bölge tam olarak şurası fotoğraf temsili dir

• Yazan: batıkan
      Öncelikle herkese selamlar.
      Saygıdeğer hocalarım, kıymetli hobidaşlarım, sevgili kardeşlerim, peptid türkiye ailesi...
      31 yaşındayım 1,78 boy 79kg İle Aranıza İstanbul Avrupa yakasından katılıyorum 3 senedir doğal olarak yapmış olduğum fitness sporunu biraz merak biraz biraz da üst level e yükselmek için steroid kürü kullanma kararı aldım. yaptığım araştırmaların yeterli olduğunu düşünüp instagram hesabımdan takip ettiğim ve evime yakın olan bir balkan şampiyonu , aktif olarak pt eğitimi veren hoca ile yüz yüze görüşme sonucu anlaşma sağladım. Aslında bilgilerimin burada yetersiz olduğunu ve bu yolun çok daha başında olduğum gerçeği ile yüzleştim çok kısa zamanda. En başında sormam gereken soruların hiçbirini sormadan sadece sağlık üzerine bir konuşma gerçekleştirdim ve ne hikmettir ki anlaştığım hoca güzel bir satış politikası ile beni tavladı aslında ben tavlanmaya müsait bir müşteriydim onun gözünde. 
      Ardından bana gerekli bilgileri verip ücretini alıp ilaçlarımı adresime kargılayacağını söyledi. İlaçlarım gelene kadar istediği kan tahlillerini yaptırma sürecine geçtim fakat o 1-2 günlük ilgili sürecini yavaş yavaş kaybetmeye mesajlarıma 5/6 saat içerisinde dönüş yapmaya başladığında anladım ki insan sağlığının önemsiz olduğunu ve amacının biraz daha fazla para kazanmak olduğunu. Yazdığı kür programı ile gelen ilaçların dengesizliği komik geldi , kopyala yapıştır bir antrenman, beslenme ve kür planlaması olduğunu söyledim onu düzelteceğini söyledi.
      Pct için ilaçlarımı kendimin bulmam gerektiğini söyledi çevrem ve tanıdığım kişilerin olmadığını bu konuda yardım etmesini istediğimde brom benimde çevremde yok cevabı aldım ve hangi ilaçları alacağımı sormama rağmen o süreç gelsin onu o zaman konuşuruz cevabını aldım  Neyse işi sıkıntıya sokmamak adına sakin kalarak doğru adım atmak için daha fazla araştırma yaptım ve peptidtürkiye forumuna denk geldim. Burada okuduğum yazılar ve tecrübeli insanların makaleleri beni aydınlattı. ilk şoku bir şekilde atlattım ardından gelen ilaçların kalitesini araştırmaya başladım forum sayfalarında bana ilk konuşmamızda kesinlikle kendi kullandığı ilaçları vereceğini ve laboratuvar üretimi olup yurt dışı Fransa menşeili olduğunu ardından kesinlikle piyasa ürünü olmadığını söyledi. 
      Ama araştırmalarımda okuduğum kadarıyla ürünlerinin testosu hariç çalışmadığını biraz bilgi edindim. ve Tekirdağ üretimi olduğunu okudum ne kadar doğru ve yanlış bilemiyorum bu arada doğal olarak çıkacak kan tahlillerimi bekleyeceğimi  ve bu esnada herhangi bir enjeksiyon uygulaması yapmayacağımı söyledim vücuduma bu 1-2 haftalık süreçte eş dost ve bilgi sahibi insanlara ilaçları sorduğumda hiç duymadıklarını söylediler. Belki çok iyi belki çok kötü bunu kullanmadan bilemeyiz dediler ardından sonuçlarım çıktı onları da paylaşacağım sizlerle.
      12 haftalık yazdığı steroid kürü programı şu şekilde p.tesi ve cuma enjeksiyon günleri;
      ilk 7 hafta testo 600mg 8.haftadan sonra 900mg (kür bitimine kadar) deca ilk 5 hafta 300 mg , bittikten sonra kür sonuna kadar daha kullanım yok dianabol 3. hafta başlayıp 6. hafta sonuna kadar 2 tablet, sonrasında kesiyor kullanım yok bolde 5. haftada başlayıp 12. haftaya kadar 600mg şeklinde. Ve çeşitli vitamin ve supplement destekleri.... Arimideks ve provironu da sürecin ilerleyişine göre ekleyeceğini söyledi ama bu ürünlere eczanelerde ulaşamadım. Yapacağım ve gerekli olacak pct ilaçlarını hiç konuşmadık. Siz değerli üye arkadaşlarımdan bilgi almak adına bu konuyu açıyorum , bana gelen ürünleri daha önce kullanan veya kalitesi hakkında bilgi sahibi olanlardan yardımcı olmalarını talep edeceğim çıkan tahlil sonuçlarımı profesyonel destek aldığım hocama gönderdiğimde fibrinojenin sınırın üzerinde olduğunu söyledi bir kalp ve beyin doktoruna görünmem gerektiğini iletti, ama kan tahlilini verdiğim günün öncesinde gribal enfeksiyona bağlı olarak ateşlendim ve parasetamol içerikli ağrı kesici ateş düşürücü ilaç kullandığım için yüksek çıkabileceğini söylediğimde tamam o zaman sorun yok dedi, doğal testestronun yüksek çıkmasını sorduğumda eğer ki gerçekten enjeksiyon yapmadıysan bu durumun kür hazırlığına girdiğim için psikolojik olduğunu söyledi, ve demir bağlama kapasitesi düşük olduğu için de hacamat ı önerdi.  Kreatin kinazın yapmış olduğum sporun kaslarıma vermiş olduğu hasardan ötürü yüksek çıktığını dile getirdi.
      Yani diyeceğim o ki ücretini ödediğim hizmetten açıkçası bana güven vermeyen bir insanla çalışmama kararı aldım sonuçta sağlığımı benden başka düşünenin olmadığını bir kez daha öğrendim bu işi gerçekten insan sağlığına ve iletişime önem veren kişilerle sürdürmeyi planlıyorum vazgeçmiş değilim sadece bir miktar para kaybetmiş olabilirim fakat sağlığımı ve psikolojimi kaybetmekten çok daha değersiz bir durum olduğunun bilincindeyim canım sağ olsun ve tecrübe kazanmanın vermiş olduğu huzurun içerisindeyim.  Aranıza katılmaktan şeref duyarım .

• Yazan: Fkehlibar
      Merhaba hayırlı ramazanlar,
      Yaşım 28 ilk kürüm. Normatech marka
      deca test. Ent. dianabol Kürü yaptım. Haftada 2 kere 1er ml enjeksiyon ve 6 hafta boyunca 40 mg dianabol kullandım. Küre başlamadan önce ölçümlerimi yaptım.Kol,göğüs,omuz vs 8. Haftada gram değişiklik olmadı.Günlük 4000 kalori aldım zor bela kür süresince 4 kg aldım ama sadece belim kalınlaştı başka da bir değiş ölçü olmadı. Kilo almak için inatlaştım 1ay temiz 600 pirinçle kilo alamadım.
      1 hafta boyunca bir öğün burger,pide vs yedim öyle 4 kilo anca alabildim.
      Şimdi sorularım şunlar yardımcı olacak hocalarıma şimdiden teşekkürler.
      Burger.pide yediğim dönem alnımda sivilce benzeri ama uçları yok öyle şeyler çıktı ama 12 gün oldu geçmiyor tavsiyeleriniz nelerdir? 7. Hafta verdiğim testte progesteron düşük çıktı bu normal bir durum mu? Test vermeden önce arimidex ve tamoxifen içmiştim bu sebep olmuş olabilir mi ? Test sonuçlarımı paylaşacağım. Bu ilaç bende mi çalışmadı yoksa ilaçta mı sıkıntı var ilk kürüm olduğu için fikir sahibi değilim bilgilendirirseniz sevinirim. Ayrıca ilacı aldığım kişi normalde yardımcı olacaktı ama yarı yolda bıraktı bu yüzden yardımınıza ihtiyacım var  @metinav @Emrahtkty @DeMoNhUnTeR @Diver @Askabar @otopsicikedi @Rdm

• Yazan: crosfredy
      Kürün 3. Haftası bitti deca daha açıldığını sanmıyorum önümüzdeki hafta belli eder kendini 14 hafta deca toplam kür 24 hafta olucak sağlam geliyoruz bakalım şuan tartıda +6 kg geliyor güncel 91kg o da d.bolden gelen su diyelim ince bi agresiflik hissetmiyor değilim fakat trendeki kadar değil 😅
      ( Bacağı haftada 2 ye çıkardım farkındayım )
      600 pirinç haftada 1 yükleme 850 900 
      400 600 arası tavuk

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.