Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Dagcıkomando

Boyum kısa

Önerilen İletiler

Öncelikle merhaba.16 yaşındayım boyum 1.65 cm çoğu yaşıtımdan hatta kızlardan kısa durumdayım.Psikolojik olarak bu durum beni fazlasıyla yoruyor,hatta napolyon sendromu denilen olayı yaşıyorum resmen.Merak ettiğim konular 

1)16 yaşından sonra kaç cm uzadınız ?

2)16 yaşından sonra uzama durur mu?Veya fark edilmeyecek seviyeye mi gelir?

3)Boy uzatma egzersizleri işe yarar mı?Düzenli şekilde ortalama kaç ayda fark sağlar?

Bunların dışında tavsiyelerinizi yazabilirsiniz.Şimdiden teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

JrRommel    259

Annem 1.71 , babam 1,74 mü ne ; ikisinin de boyları bu civarda. Ben 1.78im. Uzarsın ya baban 1.80miş beslenmene dikkat et ; daha 16sın ohooooo :D . 22 23e kadar uzamaya devam edersin dostum kafaya takma. Ben de hep arkadaşlarımdan kısaydım :D . Gerçi hala kısayım. Örneğin en yakın arkadaşlarımdan biri 1.88 benden 10cm uzun :D ama benden hayatla ilgili herhangi bir konuda üstün olduğu tek şey boyu :D . Hayatta boy pos o kadar önemli değil inan. Bak Okan Bayülgen'e... Adam 1.68 ama adam Okan Bayülgen olmuş :D... Sence o hayatı boyunca boyunu takmış mıdır? Ya da kızların boya baktığını mı düşünüyorsun? Tamam illaki bakan vardır ama ben gidip 1.80lerde 1.90larda olmamama rağmen hiçbir karşı cinsten yaaa senin boyun kısa diye beni tersleyenine denk gelmedim :D . Huzurlu ol dostum :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Şu ana kadar 1 kız boyumdan dolayı beni reddetmiştir.1ide arkadaşıma boyu kaç diye sormuştu.Sor bakalım şuan isimlerini hatırlıyor muyum xDSenin gibi bi arkadaş daha vardı forumda boyu kısaymış kızlar beğenmiyormuş growth vuracakmış.Yapmayın beyler şöyle şeyler xD

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
Dagcıkomando, 17 saat önce yazdı:

Annem 1.55 babam 1.80,üzücü

Genç dostum ben 18 yaşıma kadar 165 cm tim lakin ne olduysa 18 den sonra oldu sporun etkisi illaki vardır şuan 183 cm im kasma bu kadar 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
morningstar    46
Vural2, 2 saat önce yazdı:

Şu ana kadar 1 kız boyumdan dolayı beni reddetmiştir.1ide arkadaşıma boyu kaç diye sormuştu.Sor bakalım şuan isimlerini hatırlıyor muyum xDSenin gibi bi arkadaş daha vardı forumda boyu kısaymış kızlar beğenmiyormuş growth vuracakmış.Yapmayın beyler şöyle şeyler xD

Muhtemelen o bahsettiğin kişi benim, öyle bir konum vardı. Şu an 18im, muhtemelen daha uzamayacağımı biliyorum boyum 168. Çözümü sürekli bot giymekte ve içeri gizli 1cmlik taban takmakta buldum :D Arkadaşlarım hayatta 168 olamazsın diyorlar. Boyumdan dolayı ezikleyen kızlar olmuştu şimdi omzun genişlemiş diyorlar, artık sporuma bakıyorum takmıyorum. Dikkati başka yere çekmekte yarar var.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

16 yaşımdan sonra boyum 12cm uzadı

esneme hareketleri kesinlikle boy uzatıyor kardeşim çok faydasını gördüm ve çevremd eyapan insanlarda gördü 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

bu boyun neyle alakalı olduğunu anlayamadım bi türlü  birader uzun ben kısayım :D aksi gibi ilkokulda tüm sportif faaliyetlerde yer aldım özellikle boy uzaması için dilden düşmeyen basketbol ortaokul potaların arasında geçti nasip herhalde :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ortopedi büyüme plaklarımın %90 kapandığını söyledi,umut yok yani.165 kaldık

bunuyazanTosun, 6 saat önce yazdı:

16 yaşımdan sonra boyum 12cm uzadı

esneme hareketleri kesinlikle boy uzatıyor kardeşim çok faydasını gördüm ve çevremd eyapan insanlarda gördü 

Esneme hareketlerinden örnek verebilir misiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dagcıkomando, 1 saat önce yazdı:

Ortopedi büyüme plaklarımın %90 kapandığını söyledi,umut yok yani.165 kaldık

Esneme hareketlerinden örnek verebilir misiniz?

GOOGLE bulabilceğin esneme hareketlerini  hergün 20dk yap uyu
+ yüzmeye yazıl
+bol bol zıpla
+tekme at  kum torbasına  (kick boksa yazıl mesela)
+barfiks demiri al ona asıl 
+uykunu düzene koy
+sağlıklı yeterli beslen
+ kötü alışkanlıktan uzak dur (şeker sigara alkol)
+Kürler yap  youtube bakıp işte balın içine polen arısütü vs. atıyorlar  araştırırsan çıkar
+hiçbir şey bile yapmasan uzarsın ben 16 yaşında 173tüm   23 yaşımda 185tim      
+kafana takma şefim 165 ben 185    o benden daha özgüvenli daha çok kız ayarlıyor vs.  türkiye şartların 165 yeter 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401
Dagcıkomando, 1 saat önce yazdı:

Son çare olarak her gün 1 mg anastrozole kullanıp 3 ay boyunca zıplama odaklı basket oynayacağım,başka bir başlıkta bahsedeceğim bundan

Bahsettiğin şey armidex ne alaka onu anlamadım ???

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann, Bir saat önce yazdı:

Bahsettiğin şey armidex ne alaka onu anlamadım ???

Ailer epifiz plaklarının kapanmasını geciktiriyor.Letrozol for height growth yazarak kaynakları okuyabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bmw325    7

Benim de boyum 1.68 ve 21 yaşındayım 4-5 sene önce ben de Kafama cok takmiştim. Lise de sınıfta en kısa olan bendim hatta doktora gittim röntgen filmlerim çekildi ayni şekilde benim de bimlem neylerim kapanmış. O zaman Kİ düşünce yapısıyla hastaneden çıkar çıkmaz ağlamıştım. Sonra uzun boylu arkadaşlarımdan vücut geliştirme sporundan avantajlı olduğumu gördüm daha çabuk hacim kazandım, daha iri ve belki ayni kas kütlesine sahip olmamıza rağmen ben daha kaslı duruyordum. Emin ol kardeşim boyun hiç bir yer de bir ne önemi var ne de vasfı. Boyu kısalar girmez, yapamaz  diye hic bir sey yok. Biraz daha ileri de anlayacaksın ki kadınlar da boya bakmıyor. Benim eski kız arkadaşım benden 2 cm. uzundu yaş ilerledikçe çok daha iyi anlayacaksın. Kadın senin kim olduğuna bakar, senin maddi manevi gücüne bakar boy moy hikaye yanı. Hep eski kız arkadaşıma dediğim cümle; Ne olmuş benden uzunsan? Arabaya binince de aynı boydayız karşılıklı otururken de :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bmw325, 11 saat önce yazdı:

Benim de boyum 1.68 ve 21 yaşındayım 4-5 sene önce ben de Kafama cok takmiştim. Lise de sınıfta en kısa olan bendim hatta doktora gittim röntgen filmlerim çekildi ayni şekilde benim de bimlem neylerim kapanmış. O zaman Kİ düşünce yapısıyla hastaneden çıkar çıkmaz ağlamıştım. Sonra uzun boylu arkadaşlarımdan vücut geliştirme sporundan avantajlı olduğumu gördüm daha çabuk hacim kazandım, daha iri ve belki ayni kas kütlesine sahip olmamıza rağmen ben daha kaslı duruyordum. Emin ol kardeşim boyun hiç bir yer de bir ne önemi var ne de vasfı. Boyu kısalar girmez, yapamaz  diye hic bir sey yok. Biraz daha ileri de anlayacaksın ki kadınlar da boya bakmıyor. Benim eski kız arkadaşım benden 2 cm. uzundu yaş ilerledikçe çok daha iyi anlayacaksın. Kadın senin kim olduğuna bakar, senin maddi manevi gücüne bakar boy moy hikaye yanı. Hep eski kız arkadaşıma dediğim cümle; Ne olmuş benden uzunsan? Arabaya binince de aynı boydayız karşılıklı otururken de :)

kardeşim 1.68 kısa değilki  git  jump airmax al 98 tl   3.5cm uzatıyor  boyun olur 171.5   sorarlarsa 173 dersin :) türkiye erkek boy ortalaması zaten 173    0 sıkıntı bak keyfine 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: voSaydin
      Dostlar herkese selam aklımda şimdi growth hormonu almak var(100ui 4500tl) +testosterone ile gh-testo kürü yapmak mı?
      yoksa testo-bolde-oxandrolone kürü yapmak daha iyi olur?
      bu kürden sonra pct yapacağım hangisiyle gelişim PCT dönemini de göz önüne alırsak daha iyi olur? 
      üstelik boyumun, elimin vs uzaması/büyümesi çok istediğim bir şey  3 üniteyle bunu sağlayabilir miyim?
    • Yazan: mobidik
      Merhaba , 

peptidlerin genel streoidlere göre daha güvenli olduğuna dair forumda bir kaç konuya denk gelmiştim ,merakımdan soruyorum
       deca'nın verdiği hacim/kütle peptidlerle yada growth kullanılarak da elde edilebilir mi ? 
      böyle bir tecrübesi olan yada bu konuyla ilgili bilgisi olan biri beni bilgilendirebilir mi ? 

iyi forumlar dilerim.
    • Yazan: Hikmett
      Merhaba dostlar umarım iyisinizdir. Öncelikle geçen açmış olduğum başlıkta durumu belirtmiştim konuyu uzatmamak için tekrar anlatmıyorum. Geçen zamandan bu yana gerekli tüm kontrollerimi verdim ve ilacı kullanmamda bir sorun olmadığını gördüm. Başlığı açtıktan kısa süre sonra sustanonu kestim kan değerlerim ve mental fiziksel anlamda çok bir değişiklik yaşamadım ancak garantiye almak için Pct’ye başladım.
      Şimdi gelelim en güzel kısma 2 hafta sonra ilacı kullanmaya başlıyorum. Daha önce çeşitli anabolikler kullandım ancak gh tecrübem hiç olmadı. Şuanlık planım 4-5 ay kullanıp duruma göre süreyi uzatmak 2iu ile başlayacağım şuan durumum ancak bu kadar el verişli. Qalyviz ile kullanacağım @metinav hocamında dediği gibi araştırıyordum bayadır kendisi detaylıca anlattı sağolsun. Bu başlığı hem bir günlük olarak açıyorum daha önce forumda deneyen olmadığı, ve mutlaka merak edenler olduğu için. Kullanmaya başladığımda düzenleme yapacağım. Bilgili hocalarım ve değerli kardeşleriminde ufak tavsiyelerine her zaman açığım.
      Görüşmek üzere.
    • Yazan: Yavuz
      Arkadaşlar selamlar ben şimdi testo prop 500 mg masteron 300 mg +gh ye gireceğim ama maddiyattan dolayı gh yi ayda 1 kalem olarak alacağım süreci uzatacağım sormak istediğim şey normalde 6 ayda kullanılması gerekirken süreci 10 12 ay arasına çıkartacağım yine de aynı etkiyi alabilirmiyim az az vurup  @Mickey @metinav
    • Yazan: Kapukaya
      Dostlar selamlar iyi forumlar daha önce peptid deneyimim olmadı sizlere danisacagim bı konu olacaktı.
      Öncelikle peptid (Gh) enjeksiyonu ayda kaç gün olur veya haftada. Bildiğim kadarıyla kıkırdak büyütme tümör hücrelerini büyütme gibi olumsuz etkileri varmış bu tümör ve kıkırdağın kontrolünü nasıl sağlayabiliriz hangi bölüm ilgileniyor bunla ve hangi testler gerekli olumsuz bı durumda ne yapmalıyız ve son olarak baskılayıcı mıdır pct gerektirirmi yoksa bı anda kesmelimiyiz simdiden teşekkürler sağolun

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.