Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Berkberk

Ilk kür acemi

Önerilen İletiler

Berkberk    4

İyi günler 2 yıldır bu sporla uğraşıyorum yaşım 20 Boyum 174 Kilom 86(%18-20 bf)

İlk ve son kez küre girmeyi düşünüyorum ve yan etkilerini en aza indirmeyi amaçlıyorum 

amacım kas kütlesini arttırmak ve yağ oranımı olabildiğince düşürmek bu yüzden çok dengeli bir beslenme programı yazıcam ayrıca

Kür planım

1-8 hafta Sustanon (pazartesi ve perşembe, haftada toplam 500mg)

1-10 hafta Arimidex (0.25mg iki günde bir)

4-10 hafta Proviron (25mg hergün)

11-12 hafta Clomid (40mg hergün)

13-14 hafta Clomid (20mg hergün)

her hafta pazartesi Ketoral şampuan kullanıcam saç kaybını en aza indirgemek için

Supplement olarak 

Astaksantin 4mg hergün

1g DHA ve 200mg EPA hergün

Multivitamin ve probiyotik

bu arada sustanonun ilk kür için uygun olmadığını okudum ama kesinlikle eczane malı kullanmayı düşünüyorum ve eczanede sadece sustanon satılıyor o yüzden tek esterli testesterone kullanmıyacağım.

Eksiklerimi, fazlalıklarıma veya yanlışlarımı söylerseniz mutlu olurum.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mlt44    133

Afkadasim 8 hafta sustanon icin pct bile yapmaya bilirsin.. her hafta aromataz inhibitörü ne gerek hic belirti yokken illa hap yutacaksan danabol alıp yut... ketoral şampuan anti fungal dir.. senin sacin 8 hafta icinde dökülürse serbest testoya bağlı dht  alopesia oluşur oda kur bitiminde toparlar.. forumu iyice oku hatta forum yönetimiyle gorus sağlıklı sporlar..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkberk    4

vucüda sonuçta dışarıdan fazla fazla testo alıyoruz bu kesinlikle aromatize olucağı için 2 günde bir düşük doz aromataz inhibitörü kullanmayı düşünmüştüm

ketoral şampuandaki ketokanazolun saç köklerindeki dht reseptörlerini bloke ettiğini okumuştum bu yüzden normalde 3-4 günde bir kullanılır ben haftada 1 kullanmayı düşündüm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126
Berkberk, 10 dakika önce yazdı:

vucüda sonuçta dışarıdan fazla fazla testo alıyoruz bu kesinlikle aromatize olucağı için 2 günde bir düşük doz aromataz inhibitörü kullanmayı düşünmüştüm

ketoral şampuandaki ketokanazolun saç köklerindeki dht reseptörlerini bloke ettiğini okumuştum bu yüzden normalde 3-4 günde bir kullanılır ben haftada 1 kullanmayı düşündüm

Dostum arimideks konusu kişiden kişiye çok değişen bi durum. Hiç Aİ kullanamdan 500 testoyla referans değerlerini koruyabilen kişiler de var ancak ben hzlı aromatize oluyorum mesela 500 testo alıyorsam haftada 2 yarım arimideks ancak referans aralığında tutuyor ki sustanon kullanıyorsan bence sen de almalısın

Dht mevzusuna gelirsek proscar hariç dht yi engelleyebilecek başka ilaç olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca aldığın ilaçlar androjen reseptörüne bağlanan ilaçlar, yani dht yi bloke etsende döküleceği varsa dökülür...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkberk    4

Planı biraz daha değiştirmek istiyorum ama emin olamadım

10 hafta 500mg/hafta 

Veya

8 haftalık kür 

1-2 ve 7-8 hafta 500mg/hafta

3-6 750mg/hafta mı yapmam daha mantıklı olur

Prospektüsünü okudum ve 1 ml'sinin 176 mg testosterona eşdeğer olduğu yazıyor kafam karıştı yani 500mg diyince haftada 3 kez mi vurmam gerekiyor?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    332

10 hafta 500 yapman daha faydalı olur, ilk kürden o kadar yüksek dozajlara gerek yok. Hatta ilk kürden sustanona da gerek yok ama illa onu tercih edicem diyorsan kesinlikle aromataz inhibitörü kullanmanı öneririm çünkü sustanon diger testosteron türevlerine göre daha çok aromatize olan bir steroid. Ama yine de abartıp ostrojeni diplere cekmemek lazım.

1 mlsinde 250 mg testosteron esteri bulunur fakat vucutta esterlerden ayrildiktan sonra 176 mg saf testosteron olur. Sen 1 mlde 250 olarak hesap edeceksin 176 degil..

Ve kesinlikle pct yapmalısın sustanon hpta yı fazla baskılar. Yapmazsan da değerlerin toparlayacaktır fakat toparlayana kadar kazandığın kas kütlesinin çoğunu kaybetmek istemezsin, psikolojik sıkıntılar da cabası..

tarihinde Equipoise tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ero44    2
Equipoise, 15 saat önce yazdı:

10 hafta 500 yapman daha faydalı olur, ilk kürden o kadar yüksek dozajlara gerek yok. Hatta ilk kürden sustanona da gerek yok ama illa onu tercih edicem diyorsan kesinlikle aromataz inhibitörü kullanmanı öneririm çünkü sustanon diger testosteron türevlerine göre daha çok aromatize olan bir steroid. Ama yine de abartıp ostrojeni diplere cekmemek lazım.

1 mlsinde 250 mg testosteron esteri bulunur fakat vucutta esterlerden ayrildiktan sonra 176 mg saf testosteron olur. Sen 1 mlde 250 olarak hesap edeceksin 176 degil..

Ve kesinlikle pct yapmalısın sustanon hpta yı fazla baskılar. Yapmazsan da değerlerin toparlayacaktır fakat toparlayana kadar kazandığın kas kütlesinin çoğunu kaybetmek istemezsin, psikolojik sıkıntılar da cabası..

Hocam nickini gorunce sormak istedim acikcasi,boldenon uzmanlik alanin sanirim. :) boldenon ilk kur icin onerir misin testo e. ‘nin yanina yoksa only testo mu ? dozaj olarak 200 mg az gelir mi ve suresi 15 hafta illaki olmak zorunda midir? Son olarakta yazin sicakta kan basincini tavan yaptiran bi ilac olan bolde akillica olur mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    332
ero44, 4 saat önce yazdı:

Hocam nickini gorunce sormak istedim acikcasi,boldenon uzmanlik alanin sanirim. :) boldenon ilk kur icin onerir misin testo e. ‘nin yanina yoksa only testo mu ? dozaj olarak 200 mg az gelir mi ve suresi 15 hafta illaki olmak zorunda midir? Son olarakta yazin sicakta kan basincini tavan yaptiran bi ilac olan bolde akillica olur mu?

Boldenon, rimobolan gibi hafif ilaçlar ile gözle görülür bir kütle koymak için kandaki plazma seviyelerinin pik yapması gerekir. Bu yüzden uzun kürler onerilir. Benim de tavsiyem 15 haftadan aşağı dusulmemesidir.

İlk kür kişiden kişiye değişir. Only testodan verim alabilecek durumdaysan en hafiften baslamak tercihimdir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15
TheShoulder, 6 saat önce yazdı:

Boldenondan şaşmadım, şaşmamda.. e2 yükselmeden ai atmak gereksiz. 30 hafta kür yaptım ağzıma ai sürmedim..

ama arkadaş definasyon kürü yapmak istiyor yağ yakmak? boldenon iştah açıyor şuan kürdeyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkberk    4

Provironu 4-8 hafta 50 mg çıkarıcam 8-10 25 mg

Kürü yine 8 haftalık yapıcam ama 6. Hafta 750 mg vurucam etkilerini merak ediyorum çünkü sizce olur mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Berkberk, 1 saat önce yazdı:

Provironu 4-8 hafta 50 mg çıkarıcam 8-10 25 mg

Kürü yine 8 haftalık yapıcam ama 6. Hafta 750 mg vurucam etkilerini merak ediyorum çünkü sizce olur mu?

Gereksiz ilk kür için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ero44    2
Equipoise, 16 saat önce yazdı:

Boldenon, rimobolan gibi hafif ilaçlar ile gözle görülür bir kütle koymak için kandaki plazma seviyelerinin pik yapması gerekir. Bu yüzden uzun kürler onerilir. Benim de tavsiyem 15 haftadan aşağı dusulmemesidir.

İlk kür kişiden kişiye değişir. Only testodan verim alabilecek durumdaysan en hafiften baslamak tercihimdir. 

Onlyden verim alip alamayacagimi anlamanjn kesin bir yolu mevcut mu hocam? 500mg gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ero44    2
Equipoise, 16 saat önce yazdı:

Onlyden verim alip alamayacagimi anlamanjn kesin bir yolu mevcut mu hocam? 500mg gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
ero44, 6 saat önce yazdı:

Onlyden verim alıp alamamak senin elinde.Natural birine göre kat kat fazla testo seviyen olacak daha hızlı recovery olacaksın.Gerçek anlamda yüksek volumelü antrenmanlar yaparsan ve gerçekten sağlam beslenirsen natural birinin 1-1.5 yılda aldığı gelişimi sen 10-12 haftada alacaksın.Dikkat etmen nokta GERÇEKTEN SAĞLAM antrenman yapmak ve beslenmek,birde 1-4 veya 1-6 danabol/anapolon girersen değişim kaçınılmaz olacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ero44    2
Vural2, 2 saat önce yazdı:

Onlyden verim alıp alamamak senin elinde.Natural birine göre kat kat fazla testo seviyen olacak daha hızlı recovery olacaksın.Gerçek anlamda yüksek volumelü antrenmanlar yaparsan ve gerçekten sağlam beslenirsen natural birinin 1-1.5 yılda aldığı gelişimi sen 10-12 haftada alacaksın.Dikkat etmen nokta GERÇEKTEN SAĞLAM antrenman yapmak ve beslenmek,birde 1-4 veya 1-6 danabol/anapolon girersen değişim kaçınılmaz olacaktır.

Danabol olabilir fakat anapolon hic dusunmuyorum . Ayriyetten tablet formunda ilaclardan yana korkum var. Birde bir arkadas boldenon gereksiz bir ilac demis testo bolde kurunde neredeyse hic etkisi yok tamami enanthate etkisi demis  kafami karistirdi acikcasi hocam. Nedir fikriniz tesekkurler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Gereksiz olsaydı yarışmacılar bulkingde 20 25 hafta bu ilacı kullanır mıydı ? Boldenon uzun kullanım ister çok da güzel yedirir,güzel de büyütür.Anabolikler arasında en zararsızı ve pct sonrası en az kayıp yaşayacağın bir steroid.Bilmem anlatabildim mi :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
ero44, 21 saat önce yazdı:

Ilk kürde only den verim alamayacak bi yaratık yok  iğne vurup otursan gelişeceksin  beslenme uyku idman sıkı tut gerisini ilaca bırak 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ero44    2
Vural2, 12 saat önce yazdı:

Gereksiz olsaydı yarışmacılar bulkingde 20 25 hafta bu ilacı kullanır mıydı ? Boldenon uzun kullanım ister çok da güzel yedirir,güzel de büyütür.Anabolikler arasında en zararsızı ve pct sonrası en az kayıp yaşayacağın bir steroid.Bilmem anlatabildim mi :) 

Anladim hocam yardim icin tesekkurler gercekten.

Deity, 3 saat önce yazdı:

Ilk kürde only den verim alamayacak bi yaratık yok  iğne vurup otursan gelişeceksin  beslenme uyku idman sıkı tut gerisini ilaca bırak 

Sagolasin hocam senin tavsiyen nedir peki ilk kurde boldeye gerek yok degil mi? Sonucta 15 hafta yapilmasi gereken bir ilac ve ilk kurde 4 ay neredeyse kur yapmak uzun bir sure ama derseniz girin dusunurum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

ilk kürüm 16 haftaydı only yaptım çok güzel verim aldım  ama imkan varsa bolde ve tablet ekle hedefe göre anapolon dbol yada tbol

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ero44    2
Deity, 4/2/2019 - 19:27 yazdı:

ilk kürüm 16 haftaydı only yaptım çok güzel verim aldım  ama imkan varsa bolde ve tablet ekle hedefe göre anapolon dbol yada tbol

Peki hocam yan etki farki cok olur mu only’e nazaran? Eger boldenon testo yaparsam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fat32    18

Saç için keterol şampuan güzel ama kafanda şampuanı 15 dakka bekletmen gerekir sık köpürt yıka pek işe yaramaz. Öte yandan proscar dht bloker oral ile alıcaksan küründen pek verim alamayabilirsin dht yi baskılıyorsun çünkü . İlk küründe saçının döküleceğini tahmin etmiyorum ki 8 hafta diyorsun uzun bir süre olmadığı için sçaın pek etkilenmeyebilir. proscar yerine azelik asit krem al ve gece yatmadan masaj yaparak saç diplerine sür topikal olarak en iyi dht blokerdır kendileri .(azelik asit krem)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkberk    4

Asıl sorunum benim 14 yaşından beri yüzümde çok fazla sivilcem vardı yeni yeni geçmeye başladı sivilcelerim için ne yapabilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126
Emice, 16.04.2019 - 06:54 yazdı:

@xxgokhanzz21 Sustanon haftada 250mg kullanılsa fayda sağlar mı?

Normal testo düzeyinden fazla olacağı için her halükarda fayda sağlayacağı kesin ancak ilk kür bile olsa 500 mg altı kullanılması taraftarı değilim. Ancak yinede 250 mg kullanacağım dersen asla sustanona bulaşma, inanılmaz bi dalgalanma yaşıyorsun libidoda vs. Kullanacaksan en azından Testo enantat olarak kullan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.