Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mutlucanelcin

Haziriz başliyoruz ! ilk kür :)

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar,sonunda başlıyorum.

3 yıldır bu forumda bakınıp bakınıp duruyorum en sonunda bütçe ayarlayıp @Loving hocamdan almak nasip oldu.

54 kilo başladığım bu yolda 70 kg a kadar çıktım çok şükür.

2.5 senedir idman yapıyorum çok bırakıp devam ettim.En büyük yanlışlarımdan biri bu.

4 ay önceki formum aşşağıya koyuyorum. (Buradaki değişim 3 aylık naturel değişimim kas hafızası sayesinde çabuk toparladım.)

fee457eb-eb08-4ad1-8315-fc24fc8c1d86.thumb.jpg.ad80f517cd93a9666d361059d5323e67.jpg

3 AY ÖNCEKİ FORMUM 

GÜNCEL FORM 

743232b0-8f2e-462f-89dd-ed1aced54f82.thumb.jpg.e6e24ff624ab61974c37cf556f026f7b.jpg9a6adbea-c59f-4d4c-9df1-f493503aaf92.thumb.jpg.ff9de58cf020e63afbc1e12d2e56689a.jpg

GÜNCEL FORMUM BU YUKARIDAKİ DEĞİŞİMİM DÜZENSİZ BESLENME 4 AYLIK İDMANDA GELİŞİM SAĞLADIM. 

Testesteron ent. DECA VE ANAPOLON KÜRÜNE BAŞLIYORUZ 10 GÜNE 

1-13 TESTESTERON ENANTAT(İRAN)

1-10 DECA (BALKAN PHARMA)

1-5 ANAPOLON (İRAN)

KORUYUCULAR OLARAK :

BEMİKS C 

ZİNCO220

OMEGA 3 

NAC 600 

MAGNEZYUM 

KALSİYUM

CABASER 1 MG

BURADA HAFTALIK RESİMLİ BOL BOL TESTLİ BOL BOL GÜNCEL FOTOĞRAFLAR ATICAM

İYİ FORUMLAR.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Delipanter00    175

Takipteyim üstad gelisimi merak ediyorum basarilar dilerim sorunsuz bir kür gecirirsin umarim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00, 4 dakika önce yazdı:

Takipteyim üstad gelisimi merak ediyorum basarilar dilerim sorunsuz bir kür gecirirsin umarim

İnşallah teşekkür ederim dostum. Aynı merak içindeyim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
Mutlucanelcin, 10.03.2019 - 20:44 yazdı:

Merhaba arkadaşlar,sonunda başlıyorum.

3 yıldır bu forumda bakınıp bakınıp duruyorum en sonunda bütçe ayarlayıp @Loving hocamdan almak nasip oldu.

54 kilo başladığım bu yolda 70 kg a kadar çıktım çok şükür.

2.5 senedir idman yapıyorum çok bırakıp devam ettim.En büyük yanlışlarımdan biri bu.

4 ay önceki formum aşşağıya koyuyorum. (Buradaki değişim 3 aylık naturel değişimim kas hafızası sayesinde çabuk

GÜNCEL FORMUM BU YUKARIDAKİ DEĞİŞİMİM DÜZENSİZ BESLENME 4 AYLIK İDMANDA GELİŞİM SAĞLADIM. 

Testesteron ent. DECA VE ANAPOLON KÜRÜNE BAŞLIYORUZ 10 GÜNE 

1-13 TESTESTERON ENANTAT(İRAN)

1-10 DECA (BALKAN PHARMA)

1-5 ANAPOLON (İRAN)

KORUYUCULAR OLARAK :

BEMİKS C 

ZİNCO220

OMEGA 3 

NAC 600 

MAGNEZYUM 

KALSİYUM

CABASER 1 MG

BURADA HAFTALIK RESİMLİ BOL BOL TESTLİ BOL BOL GÜNCEL FOTOĞRAFLAR ATICAM

İYİ FORUMLAR.

Başarılar deca seçmene sevimdim...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem, 15.03.2019 - 12:06 yazdı:

formun başlangıç için harika eğer beslenmeyi ve antrenman tarzını güzel oturtursan müthiş bi değişim olacak gibi gözüküyor

Mlt44, 20 saat önce yazdı:

Başarılar deca seçmene sevimdim...

Çok teşekkür ederim pazartesi ilk enjeksiyonumu olucam sonrasına hep beraber bakicaz :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2. Enjeksiyonumuzu yaptik 5 gündür anapolon kullanıyorum gerçekten şimdiden çok iyi hissediyorum hafif sulandim ama çok hoşuma gidiyor 2 hafta sonra test olucam

Güncel form

IMG_20190323_205917_183.thumb.jpg.54cfc797f578ee3c0d75ee4ccf4a9ffc.jpg IMG-20190323-WA0040.thumb.jpg.8101c05c2b6d3c07c2e25eef3b7d5d7f.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Strongmanx    9

Takipteyim kardesim.İnşallah sorunsuz bir kür geçirirsin.İlk kürümüze biz de başlayacağız insallah..😊😊

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bodyargi    0

16 yaşındayım ilk kürüme girmek istiyorum 2 senedir çok sağlam bi biçimde yapıyorum ne yapmamı düşünüyosunuz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
Bodyargi, 2 dakika önce yazdı:

16 yaşındayım ilk kürüme girmek istiyorum 2 senedir çok sağlam bi biçimde yapıyorum ne yapmamı düşünüyosunuz

Kür yapmamani dusunuyoruz. Hayatinda kazanilacak ve gelecegin icin yapilacak daha önemli seyler varken etrafindaki birkac kisiye gosteris yapmak icin bu yasinda bu b*ktan islere bulasman sacmaliktan baska birsey degil. 

• Vayyyy!! 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mutlucanelcin, 23.03.2019 - 22:28 yazdı:

2. Enjeksiyonumuzu yaptik 5 gündür anapolon kullanıyorum gerçekten şimdiden çok iyi hissediyorum hafif sulandim ama çok hoşuma gidiyor 2 hafta sonra test olucam

Güncel form

Form Fena değil eksik bölgeler için ekstra uygalaman gereken bir iki egzersiz tavsiyem var .

Göğüs Bölgesi için minor kısmı kesinlikle daha iyi olabilir bunun için ,

Flat Sehpada Close Grip Dumbell Press 4 farklı varyasyonla çalışılacak 4x 12 , 20 ,14 , 12 şeklinde olacak dinlenme 1 / 2 / 2

Postür Bozukluğu var Trapez çalışırken sabit hareketleri tercih etmeyin örnek Barbel Shrug Cable Shrug Machine Shrug çalışmayın bunun yerine .

upright row  , Dumbel Shrug çok iyi olur .

Machine Shoulder Press , Millitary Press Bir süre yapılmamalı , onun yerine En az 6 Hafta Standing Shoulder Press eklenmeli

Ön omuz içinde One Arm Cable Front Raise , veya Dumbell Front Raise çift kol birden Eklenmeli .

Sırt Egzersilerinde

Machine Barfiks Geniş Tutuş

Chest-supported dumbbell row 

Standing Pull Down  eklenmeli .

Bu belirtmiş olduğum egsersizler göğüs harcicinde normal rutininizde uygulamış olduğunuz set tekrar vs devam edebilirsiniz sadece nizamiyeti koruyun.

Hem etkili hemde tedavi edici egzersizlerdir .

İsterseniz uygulayın denemesi Bedava hepsi min 6 hafta dahil edilmeli .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bodyargi, 15 saat önce yazdı:

Acayip gereksiz,kendine yazık etme 3 sene daha formunu geliştirmene bak.İlac kullanmak basit birşey değil bütün değerlerin alt üst oluyor.KESİNLİKLE TAVSİYE ETMEM 

anabolizanhelp, 6 saat önce yazdı:

Form Fena değil eksik bölgeler için ekstra uygalaman gereken bir iki egzersiz tavsiyem var .

Göğüs Bölgesi için minor kısmı kesinlikle daha iyi olabilir bunun için ,

Flat Sehpada Close Grip Dumbell Press 4 farklı varyasyonla çalışılacak 4x 12 , 20 ,14 , 12 şeklinde olacak dinlenme 1 / 2 / 2

Postür Bozukluğu var Trapez çalışırken sabit hareketleri tercih etmeyin örnek Barbel Shrug Cable Shrug Machine Shrug çalışmayın bunun yerine .

upright row  , Dumbel Shrug çok iyi olur .

Machine Shoulder Press , Millitary Press Bir süre yapılmamalı , onun yerine En az 6 Hafta Standing Shoulder Press eklenmeli

Ön omuz içinde One Arm Cable Front Raise , veya Dumbell Front Raise çift kol birden Eklenmeli .

Sırt Egzersilerinde

Machine Barfiks Geniş Tutuş

Chest-supported dumbbell row 

Standing Pull Down  eklenmeli .

Bu belirtmiş olduğum egsersizler göğüs harcicinde normal rutininizde uygulamış olduğunuz set tekrar vs devam edebilirsiniz sadece nizamiyeti koruyun.

Hem etkili hemde tedavi edici egzersizlerdir .

İsterseniz uygulayın denemesi Bedava hepsi min 6 hafta dahil edilmeli .

Çok teşekkür ediyorum dikkate alacağım:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

öncelikle hayırlı olsun deca konusunda kendimi ne kadar tutucam bilmiyorum :D

@anabolizanhelp omuzla alakalı bi sıkıntıda bende var biri daha aşağıda (önde gibi daha doğrusu bu yüzden aşağıdaymış gibi görünüyor) duruyor  bu tavsiyeler benim içinde geçerli olurmu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity, Bir saat önce yazdı:

öncelikle hayırlı olsun deca konusunda kendimi ne kadar tutucam bilmiyorum :D

@anabolizanhelp omuzla alakalı bi sıkıntıda bende var biri daha aşağıda (önde gibi daha doğrusu bu yüzden aşağıdaymış gibi görünüyor) duruyor  bu tavsiyeler benim içinde geçerli olurmu

resim gormem gerek bir iki rotasyon hareketi daha var belki senin icin daha etkili olur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaslar bu gün test oldum sonuçlar gayet tatmin edici gelisimimde inanılmaz 4 haftaya girdim şu an 6 kg yakın aldım insanların bakışı inanılmaz değişti daha önümde 9 hafta var nasil olacağımı çok merak ediyorum.Verdigi pump hissi o doluluk çok çok güzel.İyiki @Loving Burak hocamdan almisim.Alt ast anapolon ucurmuş 20 sen 109 a kadar çıkmış kesme kararı aldik.prolaktin 15 den 0.98 e düştü cabaser alimimdan onu da kestik bakalım güzel gidiyor çok Şükür form resimlerini yakında bol bol paylasacagim.İyi forumlar 

Screenshot_20190412-134708.png

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaslar bu gün test oldum sonuçlar gayet tatmin edici gelisimimde inanılmaz 4 haftaya girdim şu an 6 kg yakın aldım insanların bakışı inanılmaz değişti daha önümde 9 hafta var nasil olacağımı çok merak ediyorum.Verdigi pump hissi o doluluk çok çok güzel.İyiki @Loving Burak hocamdan almisim.Alt ast anapolon ucurmuş 20 sen 109 a kadar çıkmış kesme kararı aldik.prolaktin 15 den 0.98 e düştü cabaser alimimdan onu da kestik bakalım güzel gidiyor çok Şükür form resimlerini yakında bol bol paylasacagim.İyi forumlar 

IMG-20190412-WA0021.thumb.jpg.04b06f070165b27825fd08768b7ca44b.jpg IMG-20190412-WA0023.thumb.jpg.263cc7996863d1cf59e3dc8686fb50b6.jpg

Güncel form

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
khantheros, 6 dakika önce yazdı:

Sivilceler ?

Spor yapmadan öncede vardı ırsi denebilir.Kollarimdakiler ergenlikte bol bol patlattigim için iz kaldi.Yil sonu reakutan kullanmayı düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
khantheros    39

Bende 8 sene önce only danabol kullandığımda omuz sırt ve göğüste fındık büyüklüğündr neredeyse :) çıkan sivilceler hala izledi duruyor dikkat et steroidden ise görüntüyü çok bozuyor

Kesinlikle roucctanne kullan kardeşim ben kullandım faydasını gördüm deriyi yeniliyor ancak steroid kullanırcasına temiz beslenmen gerekiyor çkk ağır bi ilaç

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
khantheros, 13 dakika önce yazdı:

Bende 8 sene önce only danabol kullandığımda omuz sırt ve göğüste fındık büyüklüğündr neredeyse :) çıkan sivilceler hala izledi duruyor dikkat et steroidden ise görüntüyü çok bozuyo

Yok değil ama olsun yapacak birşey yok dövme ile kapatacağım büyük ihtimalle

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.