Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mutlucanelcin

Haziriz başliyoruz ! ilk kür :)

Önerilen İletiler

Ironmann    401

Hiç hapa filan gerek yok boşa karaciğeri yoruyor anabolikten daha beter neredeyse eczaneden madacassol krem alıp kullanabilirsin hatta bunu e vitaminiyle filan karistirip kür gibi hazırlayan eczacılar var etkisi mükkemmel 

tarihinde Ironmann tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
khantheros, 44 dakika önce yazdı:

Tek dert sivilce olsun zaten bi çözüm bulunuyor saçların gitmesin dikkat et benim baya döküldü

Saçlarınız döküldü çünkü birşey yapmasanız da dökülecekti. American Hair Loss Association, two-thirds of men will begin to see their locks lose some of their luster by age 35. Once the big 5-0 rolls around, about 85 percent of men will have experienced a significant amount of thinning. Diyor yani erkekler 35ine geldiginde saclarindan biraz kayip yasamis, 50sine geldiginde ereklerin yaklasik %85i azimsanmayacak sac kaybi yasamis oluyor.

Bunun tamamen psikolojik yanları var, mesela normalde göze batmayan dökülme kafayı oraya odakladiginizda göze batar hale geliyor. Dhtye duyarli olan sac köklerinin steroid kullanımı ile dökülmesi de zaten kaybedeceginiz ve düzgün olmayan sac cizginizi ve sac hacminizi biraz daha hızlı kaybetmeniz demek oluyor bana göre pek kaygılanacak bir durum içermiyor. DNA profilinizde bunların hepsi kayıtlı aslında, ailede aldıgınız geni tamamen takip eder saç dökülme şekli siz ne yaparsanız yapın engelleyemiyorsunuz. Ben genetik olmayan sac dökülmesinin nedeninin toxic madde kullanımları ve beslenme oldugunu kendim bizzat dogruladim. Beslenme yani protein eksik diyetlerde 1 2 sene icinde ciddi sac kaybi yasayarak, vücut gelistirmeye basladigimdan itibaren saclarimi fazlasiyla geri kazandım. Ancak genetik dökülme varsa bunu hic kafanıza takmayin, steroid falan filan hikaye, o kadar cok pro takip ediorum ki hepsinin de sacları yerinde, kel daha az body bıuildingciler arasinda :) İyi besleniyorlar genetik olarak da dökülme yoksa olay bu kadar

tarihinde toxic tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204

Bakin Instagrami actim rast gele takip ettiğim bazi kişileri çektim.bunlarin çoğu 5 10+ senedir kur yapan insanlar siz soyleyin sizce sacli mi daha fazla yoksa sacsiz mi?

Butun bodybuilderleri inceleyin sacli oraninin cok daha fazla oldugunu gorursunuz

Screenshot-20190412-222545-Instagram.jpg Screenshot-20190412-222524-Instagram.jpg Screenshot-20190412-222952-Instagram.jpg Screenshot-20190412-222610-Instagram.jpg Screenshot-20190412-222604-Instagram.jpg Screenshot-20190412-222558-Instagram.jpg Screenshot-20190412-222517-Instagram.jpg Screenshot-20190412-223012-Instagram.jpg Screenshot-20190412-222959-Instagram.jpg

tarihinde toxic tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı, 5 saat önce yazdı:

Kimse boldenon reisi geçemez o kadar 😂😂 @TheShoulder 

Kardeşim shoulder kardeşimin masallahi var formu çok iyi.Kimseyi geçme çabam yok :)) 

Allah herkese istediğinden fazlasını nasip etsin 

Ironmann, 6 saat önce yazdı:

Boldenon reisten sonra deca reis geliyor ;)) yapıyorsunuz bu işi @TheShoulder @Loving @Mutlucanelcin

Çok teşekkür ederim kardeşim 

Umuttepe, 12 saat önce yazdı:

Maşallah kardeşim güzel değişim

Sağol kardeşim benim 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637

aradan biraz vakit geçmiş ama küründen memnun kaldınmı? Sonrasında düşüş yaşadın mı?

Mutlucanelcin, 30.04.2019 - 00:23 yazdı:

Sağol hepimizin inşallahh

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dostum test sonuçlarım ortada çok şükür herhangi bir sorun yaşamadım,kocaman oldum kocaman 10 kg ya yakın aldım. Kür sonu işsel  sorunlarım yüzünden sporu bıraktım keşke bırakmasaydım nasip.Kürden aldığım verim muazzam oldu 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.215
Mutlucanelcin, 2 saat önce yazdı:

Dostum test sonuçlarım ortada çok şükür herhangi bir sorun yaşamadım,kocaman oldum kocaman 10 kg ya yakın aldım. Kür sonu işsel  sorunlarım yüzünden sporu bıraktım keşke bırakmasaydım nasip.Kürden aldığım verim muazzam oldu 

yeni kür dönemine girde heyecanlandır hepimişzi hadi :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
Mutlucanelcin, 3 saat önce yazdı:

Aldığın ilaçlar hakiki orijinal olunca gerisi geliyor zaten :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T, 15 saat önce yazdı:

yeni kür dönemine girde heyecanlandır hepimişzi hadi :D

Nasip abicim çok istiyorum bakalım 

hectordoyle, 14 saat önce yazdı:

Aldığın ilaçlar hakiki orijinal olunca gerisi geliyor zaten :)

Kesinlikle @Loving hocam sağ olsun 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cromwelle    1

Maşallah çok iyi olmuş ama o kadar kg rağmen nasıl vucut hiç su toplamamış hiç neredeyse yağ almamış gibi süper olmuş.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.