Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

can2515

Peptid kürü

Önerilen İletiler

can2515    0

yaş 18 boy 175 kilo 100 yağ oranı 25

steroid kürüne girdim daha once simdide peptide girmek istiyorum ama peptidler hakkında bilgim az

antrenman programı 1.gün gogus biceps 2.gun omuz triceps 3.sırt bacak seklinde calısıyorum hepsi 4 set 14-12-10-8 tekrar seklinde antrenman sonu 30 dk kardiyo yapıyorum

bench press 80-90 kg arası leg press 300 kg civari basıyorum bunların hepsi 8 tekrar agırlıkları

100-120 gr protein alıyorum gunde omuz 132 gogus 112 kol 39.5-40 bel 100 basen 110 civari

definasyon kürüne giricem neden steroid yerine peptid neler kullanmalıyım ve ne kadar sürmeli yorumlarınız esirgemeyin 4 gün antrenman yapıyorum haftada supplementlerım tam sekilde

AMACIM PLAJ VUCUDU

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    9.356
yaş 18 boy 175 kilo 100 yağ oranı 25

steroid kürüne girdim daha once simdide peptide girmek istiyorum ama peptidler hakkında bilgim az

antrenman programı 1.gün gogus biceps 2.gun omuz triceps 3.sırt bacak seklinde calısıyorum hepsi 4 set 14-12-10-8 tekrar seklinde antrenman sonu 30 dk kardiyo yapıyorum

bench press 80-90 kg arası leg press 300 kg civari basıyorum bunların hepsi 8 tekrar agırlıkları

100-120 gr protein alıyorum gunde omuz 132 gogus 112 kol 39.5-40 bel 100 basen 110 civari

definasyon kürüne giricem neden steroid yerine peptid neler kullanmalıyım ve ne kadar sürmeli yorumlarınız esirgemeyin 4 gün antrenman yapıyorum haftada supplementlerım tam sekilde

AMACIM PLAJ VUCUDU

Hoş geldiniz öncelikle. :arrow:

Yağ oranın çok yüksek boyuna göre kg'da çok fazla ama bazıları BULK sever sen onlardan birimisin bilmiyorum.

Fotoğraflarını paylaşman mümkün mü ? böylece herkes daha net cevap verebilir sana.

Neden peptid ? Çünkü temiz ürünler kanıtlanabilmiş kalıtsal yan etkileri yok doping teslerinde çıkmazlar PCT gerektirmezler vb.

Fotoğrafları paylaş detaylı yorum yapalım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    954

HGH + TESTO + GHRP6 + IGF 1

Hepsi işini görür dostum :kas

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.