Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Hakarakikiri

Iki wheyden hangisi?

Önerilen İletiler

Hakarakikiri    39

İki whey arasinda kaldim. Biri supplementler.comun kendi wheyi oteki protein7.comdaki myprotein. Sizce hangisini almaliyim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mlt44    133

Ben suplementlerin kendi bcaa ve whey ini kullanıyorum. Çok memnunum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fthh    70
Hakarakikiri, 15 saat önce yazdı:

İki whey arasinda kaldim. Biri supplementler.comun kendi wheyi oteki protein7.comdaki myprotein. Sizce hangisini almaliyim?

İkisini de önermem çünkü supplement kullanmayı önermiyorum ben şahsen.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
Fthh, 52 dakika önce yazdı:

İkisini de önermem çünkü supplement kullanmayı önermiyorum ben şahsen.

1 olcek wheydeki proteini yani 25 gram proteini almak icin 4  5 tane yumurta yemek gerek en ucuz sekilde dusunursek, whey proteinler çok pratik ve fiyat olarak servis başı uygun olurlar. Ayrica yemege vakit olmadigi zamanlarda ozellikle antrenman sonrasında bosalan glikojen depolarinizin yaratacağı olasi yikimini engellemek icin bire bir ajan görevi görürler. Acikcasi profesyonel bir sporcu olarak onerilmeyecek  hic bir tarafini görmüyorum

tarihinde toxic tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fthh    70
toxic, 17 saat önce yazdı:

1 olcek wheydeki proteini yani 25 gram proteini almak icin 4  5 tane yumurta yemek gerek en ucuz sekilde dusunursek, whey proteinler çok pratik ve fiyat olarak servis başı uygun olurlar. Ayrica yemege vakit olmadigi zamanlarda ozellikle antrenman sonrasında bosalan glikojen depolarinizin yaratacağı olasi yikimini engellemek icin bire bir ajan görevi görürler. Acikcasi profesyonel bir sporcu olarak onerilmeyecek  hic bir tarafini görmüyorum

Türk menşei olarak HARDLİNE Whey 2300 gr ele alalım o zaman hani ucuz şekilde düşünüyorsunuz ya servis başı şuan da 3,14 tekabül ediyor. Amaç protein almaksa yumurtayla servis başı fiyatı eş değer hatta yumurta daha ucuz bile diyebilirim ben burada pek bir mantık göremedim. Yemeğe ayıracak vakti olmayan sporcu özellikle antraman sonrası öğününü atlayacaksa istisnalar haric spor yapmazsa daha iyi olur olurda yapacaksa da pek birşey beklenmesin çünkü hepimiz biliyor ki bu işin temel prensibi beslenmek. Ben supplementlere bu kadar para yatırılmasına karşıyım. Şuan 2300 gr 240 tl yazık gerçekten bunun yerine 50-100 gr tavuk eklense daha iyi olmaz mı ki oda en ucuz üründen bahsediyorum weider felan almaya kalksan aynı gr 400 tl şuan. Yazık gerçekten bu paralara çok yazık ki özellikle spora yeni başlamış insanlar supplementlere dadanıyor sonuç ne tamamen hüsran zaten 3 ay geliyorlar sonra yok adamın 1 aylık supplement masrafıyla 12 haftalık kür yapılır , mct yapılır.

Profesyonelim demişsiniz hangi  federasyondan pro kart aldınız ? eğer pro kartlı bir sporcu varsa forumda gerçekten bende dahil bir çok arkadaşımız sizin bilgi birikiminizden yararlanmak ister, Evet bu konuda cevabınızı mutlaka bekliyorum...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
Fthh, 31 dakika önce yazdı:

Türk menşei olarak HARDLİNE Whey 2300 gr ele alalım o zaman hani ucuz şekilde düşünüyorsunuz ya servis başı şuan da 3,14 tekabül ediyor. Amaç protein almaksa yumurtayla servis başı fiyatı eş değer hatta yumurta daha ucuz bile diyebilirim ben burada pek bir mantık göremedim. Yemeğe ayıracak vakti olmayan sporcu özellikle antraman sonrası öğününü atlayacaksa istisnalar haric spor yapmazsa daha iyi olur olurda yapacaksa da pek birşey beklenmesin çünkü hepimiz biliyor ki bu işin temel prensibi beslenmek. Ben supplementlere bu kadar para yatırılmasına karşıyım. Şuan 2300 gr 240 tl yazık gerçekten bunun yerine 50-100 gr tavuk eklense daha iyi olmaz mı ki oda en ucuz üründen bahsediyorum weider felan almaya kalksan aynı gr 400 tl şuan. Yazık gerçekten bu paralara çok yazık ki özellikle spora yeni başlamış insanlar supplementlere dadanıyor sonuç ne tamamen hüsran zaten 3 ay geliyorlar sonra yok adamın 1 aylık supplement masrafıyla 12 haftalık kür yapılır , mct yapılır.

Profesyonelim demişsiniz hangi  federasyondan pro kart aldınız ? eğer pro kartlı bir sporcu varsa forumda gerçekten bende dahil bir çok arkadaşımız sizin bilgi birikiminizden yararlanmak ister, Evet bu konuda cevabınızı mutlaka bekliyorum...

240 liradan cok daha ucuza protein tozları mevcut 180 190a alabilirsiniz yine söylüyorum ki supplementler besine ek olarak cok ise yarayan enstrumanlar hic ama hic gereksiz değil. Yemek sindirime uzun zaman sonra dahil olur mikro ve makro yapan insanlar bunlari ne zaman kullanmasi gerekirse o zaman kullanirlar bu is sadece yemekle ust noktalara pek tasinmiyor.

Sporcu kimligimi burada kullanmamayi tercih ediyorum anlayisiniz için teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126
toxic, 6 saat önce yazdı:

240 liradan cok daha ucuza protein tozları mevcut 180 190a alabilirsiniz yine söylüyorum ki supplementler besine ek olarak cok ise yarayan enstrumanlar hic ama hic gereksiz değil. Yemek sindirime uzun zaman sonra dahil olur mikro ve makro yapan insanlar bunlari ne zaman kullanmasi gerekirse o zaman kullanirlar bu is sadece yemekle ust noktalara pek tasinmiyor.

Sporcu kimligimi burada kullanmamayi tercih ediyorum anlayisiniz için teşekkürler

Kesinlikle katılıyorum. Olaya maddi açıdan baksanız da çoğu marka servis başına fiyat olarak yine ucuz.

Fthh, 6 saat önce yazdı:

Amaç protein almaksa yumurtayla servis başı fiyatı eş değer hatta yumurta daha ucuz bile diyebilirim ben burada pek bir mantık göremedim

Burda ki amaç sadece protein almak olsa eminim ki daha uygun kaynaklar bulabilirsiniz ancak aynı miktarda kaliteli proteien almak için yediğiniz protein le beraber 25 gram kadar da yağ gelecek yumurtadan... Belki siz yüksek yağ tüketmeyi tercih ediyor olabilirsiniz ancak 1 ölçek whey protein alıp 25 gram protein, 1 gram yağ almak var birde aynı miktarda protein alıp 20-25 gram yağ almak var ki kullanmayı bildikten sonra hayatınızı nasıl kolaylaştırdığı da ayrı bi konu, hele ki yoğun bi iş hayatınız vs. var ise. Makro hesaplar yapan ve aynaya baktığında belirli bir yağ oranında olmak isteyen kişi bazı şeyleri hesaplayarak ve zamana göre planlayıp tüketmeli. Tabi ki yine tercih meselesi...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fat32    18

İkisi arasından supplementlerin proteinini seçerdim Merak etme ikiside soya proteini içinde %20 whey varsa öpte başına koy. Gerçek protein almak istiyorsan Weider dan şaşmıcaksın. Yanlış bilinen doğruda "Protein kullandım hacimlendim şiştim bu protein çok iyi" Arkadaşlar whey protein şişirmez soya proteini kıytırık protein olduğu için şişirir su tutturur . Ben senin yerinde olsam Beef veya egg protein alırdım Wheylerin çoğu soya proteini . 200 - 250 tl ye whey protein alamazsınız. Ben şahsen tarihi yaklaşmış proteinleri tercih ediyorum çünkü gerçekten fiyat düşüyor neden düştüğüde belli. son kullanma tarihi 2022 fiyatı kampanya demişler 219 tl . yabancı siteye bakıyorum aynı protein 59 euro. Bu firma hiçmi kar etmiyor anasını satiyim dediğim gibi son kullanma tarihi yaklaşmış olan iyi markaları dene sana anca 2 ay yeter zaten .

tarihinde fat32 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288

Kırmızı veya beyaz et. İstikrarlı vücut geliştiren bir sporcu yemek yemek için her zaman, her şekilde yemeğine vakit ayırmalıdır. Steroid kürleri yani vücudun fazladan proteini tolere edebileceği durum haricinde gereksiz. Kullanılacaksada herhangi bir kendini kanıtlamış markanın whey proteini ve vitargo harici bcaa amino asit vs çöp geliyor bana. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kişisel fikrim hiçbir protein tozunun içinde yüksek oranda whey olduğunu düşünmüyorum bezelye soya proteini olduğunu düşünüyorum  ve kullanmıyorum çevremde soranlara boşver tavuk ye daha iyi diyorum 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fat32    18
Hakarakikiri, 9 dakika önce yazdı:

İçinde soya olduğundan nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz?

Disbritör firmalarının çakallıkları dostum 190-220 tl ye whey alamazsın Şuan kaliteli bir whey 300-320 den başlıyor. Hammaddeyi almanyadan alıyoruz e tamam da aldığın hammade bakalım gerçekten whey mi ? dayıyolar soyayı bizde whey diye içiyoruz yararından çok zararı oluyor bide üstüne para veriyoruz. Lor peyniri yiyin en temiz en gerçek whey proteini. Luan multipower whey 399 tl weider 399 tl supllementlerin wheyi 189 tl herşey ortada zaten. supplementlerin proteinini alacağına konserve ton balığı, yumurta, lor peyniri , tavuk al 1 ay kralsın.

tarihinde fat32 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hakarakikiri, 7 dakika önce yazdı:

İçinde soya olduğundan nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz?

Vg camiası kadar dolandırıcı ş*erefsiz bir camia olamazda o yüzden hiçbirine güvenmiyorum başıma gelenlerin %10'nu başına gelse sende benim gibi düşünürdün emin ol   keşke soya bezelye proteini olsa nişasta pudra şekeri nesquik puding tozu vs. var bir ara bir marka vardı 30gr'da  30gr protein 2gram yağ 1.7 karbonhidrat vardı  :):):)  ve ABD markası  ABD'de 50 dolar (288tl)  burda 235tl ? :) 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.