Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

deluxe

Ilk kür

Önerilen İletiler

deluxe    1

Evet arkadaşlar ilk kürüm yarı define kürü olucak sizce bu şekilde yapmam ileride ki ilk bulk küründen alıcağım etkiyi azaltır mı meraklarımı giderelim zaten maddiyatım kısıtlı o yüzden şöyle düşüyorum 200 mg testo Prop yada enantat 150 mg primobolan 50 mg masteron bu şekilde yapıp ilerde ki kürlerden alıcağım verimi azaltmak istemiyorum hem dozajlar az ama bana göre yeterli diye düşünüyorum kilo 100-103 arası doğal sınırlarıma ulaştım bence yap orağım 14-15 ve 7-9 arasına düşmek istiyorum kaç kg gider felan tahminleri alayım çok kilo düşmek istemiyorum beslenme gün içinde 5 yumurta 150 gr karbonhidrat 750 gr hindi uygun mudur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

khantheros    39

Maliyet olarak prop yerine enantat kullanıp daha yüksek dozajda testo almıs olursun

primobolan yerine boldenon daha efektif ve daha uygun fiyatta olacaktır 

Masteron bu kürde gereksiz diye düşünüyorum onun yerine oxandrolone veya winstrol alabilirsin 

bulk ilaçları ile de yağ oranını düşürebilirsin çünkü olay beslenmede bittiğini düşünüyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Kral bana göre birçok yanlışın var 200mg kütle o kütleye nasıl bir etki verecek o bilinmez illa ki verecek ama maximum verim için bence bütçeyi arttırıp öyle küre girmen.Ben 1 yıla yakındır buralarda takılırım hala da kür yapıcam.En iyisi olsun diyorsan bekle derim.Ayrıca yarı define yarı bulk mantığını normal bir bulk kürü ilede yapabilirsin bunlar sadece hedefine daha hızlı ilerlemeni sağlayacak basamaklar olarak düşün.

Test ent ,bolde , turinabol kafi olacakdır diye düşünüyorum.Hocalarımın da yorumlarını inceleyip kararını verirsin.İyi forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
deluxe    1
Vural2, 6 saat önce yazdı:

Kral bana göre birçok yanlışın var 200mg kütle o kütleye nasıl bir etki verecek o bilinmez illa ki verecek ama maximum verim için bence bütçeyi arttırıp öyle küre girmen.Ben 1 yıla yakındır buralarda takılırım hala da kür yapıcam.En iyisi olsun diyorsan bekle derim.Ayrıca yarı define yarı bulk mantığını normal bir bulk kürü ilede yapabilirsin bunlar sadece hedefine daha hızlı ilerlemeni sağlayacak basamaklar olarak düşün.

Test ent ,bolde , turinabol kafi olacakdır diye düşünüyorum.Hocalarımın da yorumlarını inceleyip kararını verirsin.İyi forumlar.

Teşekkürler ama hem ilk kür hem bula küründe 250 mg ye çıkartıcam ondan gelicek etkiyi azaltmaması için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatihcan1    115

Benim ilk kürüm tren bolde testoydu. Efsane sıçrayış oldu :D tabi yanlıs anlasılmasın asla önermiyorum treni ilk kürde  cok yan etkilerini gördüm ama spor geçmişim ve doğal yollarla inşa ettiğim yağsız güzel bir fiziğim vardı. Bende tren bağımlılık yaptı şuan ikinci kürümdeyğm yine tren kullanıyorum :) türkiyede çok tanındık bir hocam var ona sordugumda ilk küre 16 hafta  testo bolde yada testo deca önermişti 10 haftalık bu ikisinide araştırabilirsin. Gerçi burdaki abi kardeş ve hocalarımızda aynı fikirde olacaktır tahminimce.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
deluxe    1
fatihcan1, 20 saat önce yazdı:

Benim ilk kürüm tren bolde testoydu. Efsane sıçrayış oldu :D tabi yanlıs anlasılmasın asla önermiyorum treni ilk kürde  cok yan etkilerini gördüm ama spor geçmişim ve doğal yollarla inşa ettiğim yağsız güzel bir fiziğim vardı. Bende tren bağımlılık yaptı şuan ikinci kürümdeyğm yine tren kullanıyorum :) türkiyede çok tanındık bir hocam var ona sordugumda ilk küre 16 hafta  testo bolde yada testo deca önermişti 10 haftalık bu ikisinide araştırabilirsin. Gerçi burdaki abi kardeş ve hocalarımızda aynı fikirde olacaktır tahminimce.

Teşekkürler ama bu define kürü olucak o yüzden sıçrama yaşatmaz diye düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
deluxe, 20.02.2019 - 00:28 yazdı:

Evet arkadaşlar ilk kürüm yarı define kürü olucak sizce bu şekilde yapmam ileride ki ilk bulk küründen alıcağım etkiyi azaltır mı meraklarımı giderelim zaten maddiyatım kısıtlı o yüzden şöyle düşüyorum 200 mg testo Prop yada enantat 150 mg primobolan 50 mg masteron bu şekilde yapıp ilerde ki kürlerden alıcağım verimi azaltmak istemiyorum hem dozajlar az ama bana göre yeterli diye düşünüyorum kilo 100-103 arası doğal sınırlarıma ulaştım bence yap orağım 14-15 ve 7-9 arasına düşmek istiyorum kaç kg gider felan tahminleri alayım çok kilo düşmek istemiyorum beslenme gün içinde 5 yumurta 150 gr karbonhidrat 750 gr hindi uygun mudur 

Rich piana ilk kurum en iyi kurumdu der. Bu işe ilk giriş çok önemlidir senin kilon için 250 testo yetmez en deca veya boldenon düşün ve tavsiyem ilaçlar için foruma mail at için rahat rahat küre girersin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
fatihcan1, 20.02.2019 - 15:15 yazdı:

Inan deca küründeyim çok kararsızım kürde 16 hafta deca kullanıp 4 haftada only enantat devam edip bitireyimmi yoksa başka  bir kimyasal  ekliyeyim mi.

500 Deca 200 rimobolan  500 sustanon bu hafta iptal enantat a geçtim danabol 4o mg 

tarihinde Mlt44 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatihcan1    115

Decayla sustanon aynı kürde önermiyorlar decanın hücrelere hızlı bağlanmasından dolayı sustanonun güzelim etkisi bayağı azalıyor demişti biri bana ama kulaktan dolma net bilmediğim şeyle etkilemek istemem seni 

Mlt44, 2 saat önce yazdı:

Inan deca küründeyim çok kararsızım kürde 16 hafta deca kullanıp 4 haftada only enantat devam edip bitireyimmi yoksa başka  bir kimyasal  ekliyeyim mi.

500 Deca 200 rimobolan  500 sustanon bu hafta iptal enantat a geçtim danabol 4o mg 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
fatihcan1, Bir saat önce yazdı:

Decayla sustanon aynı kürde önermiyorlar decanın hücrelere hızlı bağlanmasından dolayı sustanonun güzelim etkisi bayağı azalıyor demişti biri bana ama kulaktan dolma net bilmediğim şeyle etkilemek istemem seni 

Ilk enjeksiyonda deca sanki sustanon u biraz bastırdı ilk hafta hepsinden 1cc yapmıştım baktım sustanon geri kalıyor ikici hafta hepsinden 2 cc yaptım. Biraz toparlardı ucun hafta da 2cc yaptım ancak 4. Haftadan itibaren enantat ile sustanon u yer değiştireceğim. Sustanon mu haldeyken dün kan verdim sonucları atayim kendi konu başlığına deca primo sustanon danabol diye...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
deluxe    1
Mlt44, 18 saat önce yazdı:

Rich piana ilk kurum en iyi kurumdu der. Bu işe ilk giriş çok önemlidir senin kilon için 250 testo yetmez en deca veya boldenon düşün ve tavsiyem ilaçlar için foruma mail at için rahat rahat küre girersin 

Usta çok güzel diyonda işte bende orda kararısızım ilk kür define kürü olcak ve öyle kas kütlesi kıyamam yani o yüzden düşünüyorum henüz küre girmeden bekliyeyim seneye bulk kürü mü yapayım diye ama bu sene define yapmak istiyorum allah nasip ederse seneye 250 mg ile bulk yaparız define kürü olduğu İçin deca felan bulaşmıyorum henüz ve yaşım 20 vücut tam yeni testo üretmeye başlıyacak ben bozuyorum yani korkumda var anlatın bakalım bildiklerinizi :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
deluxe, 19 dakika önce yazdı:

Usta çok güzel diyonda işte bende orda kararısızım ilk kür define kürü olcak ve öyle kas kütlesi kıyamam yani o yüzden düşünüyorum henüz küre girmeden bekliyeyim seneye bulk kürü mü yapayım diye ama bu sene define yapmak istiyorum allah nasip ederse seneye 250 mg ile bulk yaparız define kürü olduğu İçin deca felan bulaşmıyorum henüz ve yaşım 20 vücut tam yeni testo üretmeye başlıyacak ben bozuyorum yani korkumda var anlatın bakalım bildiklerinizi :)

Kemiklerde epifizyoliz bölgeleri erkeklerde 22 yasina kadar kapanmaz 2 yil daha beklemende fayda var o sekilde dusunuyorsan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
Mlt44, 2 saat önce yazdı:

Kemiklerde epifizyoliz bölgeleri erkeklerde 22 yasina kadar kapanmaz 2 yil daha beklemende fayda var o sekilde dusunuyorsan.

Yeni bi teknikle kemiklerde uzama sağlayıp 4 cm e kadar boy uzaması mümkünmüş 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
Deity, 4 saat önce yazdı:

Yeni bi teknikle kemiklerde uzama sağlayıp 4 cm e kadar boy uzaması mümkünmüş 

Rus bilim adamı ilizarov un 70 sene evvel geliştirdiği ve kendi adini taşıyan fiksasyon metoduyla aylar yillar suren uygulamalarla mumkundu. Yeni teknik konusunda malumatın yok malesef.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
Mlt44, 4 saat önce yazdı:

Rus bilim adamı ilizarov un 70 sene evvel geliştirdiği ve kendi adini taşıyan fiksasyon metoduyla aylar yillar suren uygulamalarla mumkundu. Yeni teknik konusunda malumatın yok malesef.

birkaç cm hiç fena olmazdı :D ama geliştirilmesi bile en az 3 5 yıl sürer deniliyor

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34

Merhaba

Bütçenizin yetersiz olduğunu yazmışsınız. Kür içinde mct ve kür sonrası pct'niz için de para gerekecektir. Bunları da göz önüne alarak değerlendirmenizi tavsiye ederim. Diğer bir nokta malum günümüz tavuk, hindi ve yumurta fiyatları belli. İnce bir süzgeçten geçirip bütçe artırımına giderek  daha kaliteli  kür zamanı geçirebilirsiniz. Makro ve mikrolarınızı iyi ayarlamalısınız. 100 kilo birisi için benim önerim doğal yollar ile bu sayıyı ve yağ oranını biraz düşürmek ondan sonra güzel bir bulk kürüne girip tertemiz büyümek olacaktır. 100 kg ve yüzde 13 14 Yağ oranına sahipseniz zaten platoyu aşmışsınızdır. Bunun üstüne doğal definisyon bütün sahip olduklarınızı götürür. Önceliğim kilo azaltımına gidip sonrası bulk yapmaktır. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.