Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

zafer44

Dirsek ağrısı

Önerilen İletiler

zafer44    121

Arkadaşlar iki kolumda da dirsek ağrısı var antrenman ağır yapmıyorum önceden ısınmazdım filan ama sonra zaman dikkat te ediyorum sizce nedeni ne olabilir şuan steroid küründeyim doktora gidersem ilaç ve steroid bor arada kullanılabilir mı böyle sıkıntısı olan arkadaşlar oldu mu yada fikir yürütebilecek birileri var mı antrenman yaparken ağrı kayboluyor sogudugumzaman piyasaya çıkıyor teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mlt44    133

Geçmiş olsun dostum tutuş ve açılara dikkat et. Özellikle baş üstü çalışılan triceps hareketleri yapa bilir. Kabloyla çalışmamı tavsiye ederim. Çok geçmiş olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

geçmiş olsun.. genel bi eklem kemik ağrısıysa kalsiyum magnezyum keser  onun dışında antrenman sırasında kolluk dizlik kullanabilirsin o bölgeyi sıcak tutar

doktora gitmekten çekinme röntgen mr çektir bak ilaç kullanımı yazdığı ilaca göre değişir antidepresanla kullananda var ama doktora sormanda fayda var herhangi bi sorun olmaz söylemen ben test yaptırdığım doktora testo kullandığımı yarışmacı olduğumu söyledim daha rahat oluyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
Deity, 47 dakika önce yazdı:

geçmiş olsun.. genel bi eklem kemik ağrısıysa kalsiyum magnezyum keser  onun dışında antrenman sırasında kolluk dizlik kullanabilirsin o bölgeyi sıcak tutar

doktora gitmekten çekinme röntgen mr çektir bak ilaç kullanımı yazdığı ilaca göre değişir antidepresanla kullananda var ama doktora sormanda fayda var herhangi bi sorun olmaz söylemen ben test yaptırdığım doktora testo kullandığımı yarışmacı olduğumu söyledim daha rahat oluyor

Mlt44, 1 saat önce yazdı:

Geçmiş olsun dostum tutuş ve açılara dikkat et. Özellikle baş üstü çalışılan triceps hareketleri yapa bilir. Kabloyla çalışmamı tavsiye ederim. Çok geçmiş olsun.

Teşekkürler antrenman esnasında ısıdan olsa gerek kayboluyor soğuyunca meydana çıkıyor biraz daha geçmezse doktora başvuracaz yapacak birşey yok elbette 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
Deity, 1 saat önce yazdı:

Arkadaşımın tespitleri cok güzel teşekkür ederim. Calsiyum magnezyum önemli mineraller ancak d vit ampulü 300 bin unit sabah aç karina ekmek içine dokup mutlaka yiyiniz. Parat hormon acısından d vitamini almak daha faydali

tarihinde Mlt44 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
Mlt44, 11 saat önce yazdı:

Arkadaşımın tespitleri cok güzel teşekkür ederim. Calsiyum magnezyum önemli mineraller ancak d vit ampulü 300 bin unit sabah aç karina ekmek içine dokup mutlaka yiyiniz. Parat hormon acısından d vitamini almak daha faydali

Tahmin ettiğim gibi arkadaşlar tenisçi dirseği bununla ilgili yorumu olan var mı yani tedavisi illaki mevcut en son ki çare ameliyat filan ama şuan ağırlık çalışmamam mı lazım küre gireli 2 ci hafta her şey alt üst oldu resmen dirseklikle filan çalışmayı düşünüyorum görüşleriniz neler 

tarihinde zafer44 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
atakan    0

mrb  yeni üyeyim   

konu benim için  yabancı değil  3 yıldır var bende de tenisci dirseği  kürde  sakatladım kendimi  çok dikkat edin  spor öncesi buz  tedavisi  uygulayın  sonrasın da yine  o bölgeyi  rahatsız etmeden çlışın  biceps çalıçırken ve sırt çekişler de ağrır bende  başka bir altarnatif  yok ben bulamadım  en azından çalışmadan önce ğrıyan bölgeye bastırın çalışırken acı mıyor nedense  bi baskı olunc kortizolda vurdu doktor geçmiyor  tekrar geçmiş olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
atakan, Bir saat önce yazdı:

mrb  yeni üyeyim   

konu benim için  yabancı değil  3 yıldır var bende de tenisci dirseği  kürde  sakatladım kendimi  çok dikkat edin  spor öncesi buz  tedavisi  uygulayın  sonrasın da yine  o bölgeyi  rahatsız etmeden çlışın  biceps çalıçırken ve sırt çekişler de ağrır bende  başka bir altarnatif  yok ben bulamadım  en azından çalışmadan önce ğrıyan bölgeye bastırın çalışırken acı mıyor nedense  bi baskı olunc kortizolda vurdu doktor geçmiyor  tekrar geçmiş olsun

Teşekkürler hocam ağır calismiycaz dirsek bandı yazdı doktor iki kola da ağır çalışma dedi dediginiz gibi spordan sonra buz uygula 10 dk ka dedi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
atakan, 8 saat önce yazdı:

mrb  yeni üyeyim   

Hocam kortizol yaptırma aşırı kilo alırsın filan dediler sen de nasıl bi etki yaptı kortizol kilo durumu nasıl oldu öncesinde bi alet varmış ses ile atış yapıyor dedi doktor bilgini paylaşırsan tecrübeni daha doğrusu iyi olur dediğin gibi birde antrenman sırasında ağrı kayboluyor sonrasında peydahlaniyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
atakan    0

tek  iğne vuruldum  kilom değişmedi  bünyeden de olur belki  tek iğne ne derece  kilo yükseltir bilemem  uzmanı değilim  iğne işe yaradımı bende yaramadı zaten  bu illet  sakatlık geçer gibi oluyor ve  spor veya iş gücünde zorladığımız an hemen acı başlıyor bende 3 yıldır böye o yüzden bicepsde ağır basamıyorum ve egoyu kenara bıraktım  biceps de  kası yıpratma adına  fazla  hareket  az dinlendiriyorum o bölgeyi  sadece  gelişim oluyor  scot curl bar curl  dikkat ediyorum  bi nevi   drop set giriyorum hep  ilk hareketi  

ses ile atış denemedim  o bölgeye iğneleme tedavisi de var ama doktorlar nedense  rapor için geliyorsun diyorlar anlamsız   dikkat etmek en iyi yöntem o kadar doktora gittim  bir çözümü yok dediler  dikkat ediyorum  dostum  zaten egodan kaynaklandı  aklım başıma geldi aşırı ağır girmiyorum ve yine gelişiyorum  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
atakan, Bir saat önce yazdı:

tek  iğne vuruldum  kilom değişmedi  bünyeden de olur belki  tek iğne ne derece  kilo yükseltir bilemem  uzmanı değilim  iğne işe yaradımı bende yaramadı zaten  bu illet  sakatlık geçer gibi oluyor ve  spor veya iş gücünde zorladığımız an hemen acı başlıyor bende 3 yıldır böye o yüzden bicepsde ağır basamıyorum ve egoyu kenara bıraktım  biceps de  kası yıpratma adına  fazla  hareket  az dinlendiriyorum o bölgeyi  sadece  gelişim oluyor  scot curl bar curl  dikkat ediyorum  bi nevi   drop set giriyorum hep  ilk hareketi  

ses ile atış denemedim  o bölgeye iğneleme tedavisi de var ama doktorlar nedense  rapor için geliyorsun diyorlar anlamsız   dikkat etmek en iyi yöntem o kadar doktora gittim  bir çözümü yok dediler  dikkat ediyorum  dostum  zaten egodan kaynaklandı  aklım başıma geldi aşırı ağır girmiyorum ve yine gelişiyorum  

Anladım kardeşim çok sağol iyi niyetin için yanı canim sıkıldı sıkılmadı desem yalan söylemiş olurum ama yapacakta bisey yok dediğin gibi bende artık ağır girmiyorum ama hareket sayısını artırdım set sayısını kisalttim x12 değil x10 duruma göre x8 yapıyorum benin triceps te sıkıntı oluyor videos te sorun yok ama başka sakatlıklara yol açmadan yavaş calisacam artık zaten bölgesel çalışıyorum dirseklik taktik hayırlısı artık sanada geçmiş olsun iyi sporlar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fthh    70
zafer44, 17.02.2019 - 19:46 yazdı:

Arkadaşlar iki kolumda da dirsek ağrısı var antrenman ağır yapmıyorum önceden ısınmazdım filan ama sonra zaman dikkat te ediyorum sizce nedeni ne olabilir şuan steroid küründeyim doktora gidersem ilaç ve steroid bor arada kullanılabilir mı böyle sıkıntısı olan arkadaşlar oldu mu yada fikir yürütebilecek birileri var mı antrenman yaparken ağrı kayboluyor sogudugumzaman piyasaya çıkıyor teşekkürler 

Merhabalar doktora gitmekten çekinmeyin. Verdiği ilaçlar kullandığınız ilaçlarla etkileşime geçmiyorsa hiç bir sorun yok. Antidepresan ve antibiyotik gibi bazı durumlarda kullanılması gereken ilaçları hiç kesmem kürdeyken bile. Hangi ilaçları verdiğini buraya yazarsan yardımcı oluruz. -başarılar-

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
Fthh, 55 dakika önce yazdı:

Merhabalar doktora gitmekten çekinmeyin. Verdiği ilaçlar kullandığınız ilaçlarla etkileşime geçmiyorsa hiç bir sorun yok. Antidepresan ve antibiyotik gibi bazı durumlarda kullanılması gereken ilaçları hiç kesmem kürdeyken bile. Hangi ilaçları verdiğini buraya yazarsan yardımcı oluruz. -başarılar-

Hocam ilaç filan vermedi iki adet orotopedik dirsek bandajı yazdı iki kolunda röntgeni çekildi kemik yapısında vs hiç bi sorun yok dedi gerek görmedi tenisçi hastalığı dedi sadece bana da kas ağrısı gibi geliyor ne bir ilaç ne merhem hiç bişey vermedi saygılar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.