Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mlt44

Kür ici pregnyl kullanimi gereklimi

Önerilen İletiler

Mlt44    133

Arkadaşlar uzun suren kürlerde 16 haftandan sonrası için kur içinde pregnyl gereklimi kullanan varmi kullanmayıp pişman olan var mı.

tarihinde Mlt44 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Delipanter00    175

Bilmedigim konuda yorum yapmak istemiyorum ama bazi kisilerin cok uzun kurlerde testislerin “ben ölmedim hala burdayim” demesi icin belli araliklarla hcg kullanigini duydum😀 Bu araliklardan kastim 2 3 ayda bir haftalik hcg kullanimi gibi. Yurt disinda en basit kurde bile kullaniyirlar. Kürün Uzunlugu kisaligi farketmiyor adamlarin hcg kullanmasi icin yani 😀 Bizde bu yöntem pek yaygin degil ama kur icinde hcg kullaniminda vucudun daha hizli toparlandigina yönelik söylentiler var tabi.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
Mlt44, 12 saat önce yazdı:

Arkadaşlar uzun suren kürlerde 16 haftandan sonrası için kur içinde pregnyl gereklimi kullanan varmi kullanmayıp pişman olan var mı.

kür içi gereksiz  16 hafta ve daha uzun kürlerde kullanılan ilaç farketmeksizin kür sonu hcg uygulanmalı

Delipanter00, 9 saat önce yazdı:

Bilmedigim konuda yorum yapmak istemiyorum ama bazi kisilerin cok uzun kurlerde testislerin “ben ölmedim hala burdayim” demesi icin belli araliklarla hcg kullanigini duydum😀 Bu araliklardan kastim 2 3 ayda bir haftalik hcg kullanimi gibi. Yurt disinda en basit kurde bile kullaniyirlar. Kürün Uzunlugu kisaligi farketmiyor adamlarin hcg kullanmasi icin yani 😀 Bizde bu yöntem pek yaygin degil ama kur icinde hcg kullaniminda vucudun daha hizli toparlandigina yönelik söylentiler var tabi.

şuan kürde 4. ayım bu ayın sonunda bi hcg uygulaması yapıcam 5000lik 10gün  dediğin gibi testisin ölmedim demesi için  bu uygulamada kimileri için gerekli kimileri için gereksiz

Dagcıkomando, Bir saat önce yazdı:

Pregnili kür içinde  2-3 ay kadar nasıl saklamayı başarıyorlar?Enjektörde o kadar dayanamaz.

choriomon kullanabilirsin yada bakteriostatik su ile karıştırırsın pregnyli kullanım ömrü uzar

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
Deity, 26 dakika önce yazdı:

kür içi gereksiz  16 hafta ve daha uzun kürlerde kullanılan ilaç farketmeksizin kür sonu hcg uygulanmalı

şuan kürde 4. ayım bu ayın sonunda bi hcg uygulaması yapıcam 5000lik 10gün  dediğin gibi testisin ölmedim demesi için  bu uygulamada kimileri için gerekli kimileri için gereksiz

choriomon kullanabilirsin yada bakteriostatik su ile karıştırırsın pregnyli kullanım ömrü uzar

Arkadaşlar hipototesticuler etkileşim bir spermiogenesiz süresince 90 gün dur. Baskilaninca testits leyding ve sertoli hücrelerinde atrofiye neden olur kullandığımız anabolizanlar bunu fazlasıyla başarır kitabı bir bilgi olarak kur ici pregnyl kullanimi plazma androjen konsantrasyonu yüksek ken farklı etkilesimlerde bulunabilir cunki hipotalamus ve hipofiz yüksek androjenler karşında savunma mekanizmasında progesteron ve östrojen dönüşmesiyle bu kaosu dengede tutmaya faal olarak çalışırlar. Kur icinde pregnylyi kanaatimce son testo veya steroid enjeksiyonundan tıpkı pct bekler gibi 14 21 gün sonra vurup bir 10 bekleyip küre kalındığı yerden devam edilmeli gibime geliyor.

Ancak herşey kitapta yazdığı gibi değildir. Onun için bu işi kendi vücuda defalarca deneyerek öğrenmiş hocalarımıza sormak gerekir. 

Cunki bilimde herşey doğrudur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

Kür içi e3d 250iu hcg ve hcg günleri 800iu e vitamini. Bu şekilde neredeyse sıfır antrofi yaşadım. 

Yalnız hcg bir miktar e2 yükseltiyor, e2 takibini iyi yapıp ai ayarlması yapılmasında fayda var.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity, 2 saat önce yazdı:

Bakteriostatik suyu nerden bulabilirim?Bulamazsam choriomon flakonunda serum fizyolojikle kür içi uzun süre  kullanabilir miyim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fthh    69

Oldschool hocalar kür içinde kullandıklarını defalarca dile getirdiler. Bana soracak olursan bir kaç kere yeltendim ama kullanmadım.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
Dagcıkomando, 6 saat önce yazdı:

Bakteriostatik suyu nerden bulabilirim?Bulamazsam choriomon flakonunda serum fizyolojikle kür içi uzun süre  kullanabilir miyim?

evet kullanabilirsin

biraz araştırma yaparsan bulabilirsin aslında..

0,1ml(10iu) benzil alkolü 9,9ml serum fizyolojik içine karıştır  elinde 10ml bakteriostatik su olur

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Blitzkrieg
      Merhaba değerli forum üyeleri.
      Bu forumu yıllarca kullandım. Desteğinizi çok gördüm. Hiç birinizin hakkını ödeyemem.
      önümüzdeki sene evlilik yoluna giricem ve artık kür konusuna uzun bir süre ara vericem. Çoluğa çocuğa karışırım, belirli bi yaşı alıp öyle başlarım artık  
      ara ara eczanelere ilaç almaya gittiğimde alışkanlıktan dolayı hepsine pregnyl den başlayıp chriomoon falan bütün pct-mct ilaçlarını sorarım. En son sorduğum eczanede bana, pregnyl elimizde yok ama anlaşmalı olduğu yurtdışı depolarından getirtebildiklerini söyledi. Bende okeyleyip getirttim. 500 tl bi ücret ödedim. İlacı direk soğuk zincirden çıkarıp buzla verdiler bana. Bana orijinal gibi geldi. Sonuçta resmi bir eczane versi bu ürünü bana ama içime kurt düşmedi de değil. O yüzden sizinle de paylaşmak istedim. Sizce orijinal midir? Her ihtimale karşı başka eczaneden hamilelik testide aldım. Kullanmadan önce denemek adına.
      saygılar..
      @rastlantisal @metinav @Rdm @Bay-T

• Yazan: Kapukaya
      Dostlar iyi forumlar.
      Forumdaki dostlarımızın tecrübelerince swissin steroidlerin dümen olduğunu öğrendik ancak pregnyl vs. Etkili midir yoksa oda mi etkisizdir.

• Yazan: Delibas44
      Herkese Merhaba. 3 ay önce blondenon(500mg) ve testo(1000mg) kürüne başladım ve bitirdim. Kür sonunda ise ovitrelle ile bir pct yaptım toplamda 6500iu, haftalık 2000 olmak üzere fakat fsh ve lhda nerdeyse hiç oynama olmadı ve hayal kırıklığına uğradım.
      Bu konuda bilgi almak istiyordum hormonlarımı en hızlı şekilde nasıl toparlayabilirim veya yurt dışından pregnyl mi sipariş vermem gerekiyor veya sadece clomen ile tedavi edebilirmiyim? Teşekkür ederim şimdiden. @Bay-T @galicik @otopsicikedi
    • Yazan: Egolifting65
      Herkese selamlar mevcut kürümdeyim sizlere bir sorum olacak önceden bilgilenmek amacıyla 
      pregnyl bildiğim kadarıyla lh ve fsh için alınan bir ilaç yani üretimi açan bir ilaç
      bu ilacı hiçbir yerde bulamıyorum üretimi durmuş depolarda yok lütfen ara bulursun demeyin  muadilini arıyorum ve doz ortalama nasıl olmalıdır testime göre şekillendireceğim kür sonunda muadili varmıdır teşekkürler
    • Yazan: Alayına35f
      Selamlar  kür sonu pct ürünlerini bulmak ülkemizde eskisine göre zorlaştı alternatif şeyler aramaya başladık geçen gün swispharma pregnyl gördüm stok için atacaktım dolaba fakat güvenemedim daha önce deneyimi bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim form gereği satıcı ismi vermek yasak haralde o yüzden vermiyorum 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.