Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

zafer44

Definasyon kür günlüğüm

Önerilen İletiler

zafer44    121

Selamun aleykum arkadaslar 

11/02/2019 itibari ile kürume başlamış bulunmaktayım öncelikle yaş 39 boy 183 kg 86 genetiğim iyi ve ara ara before after yapacağım kürüm bitene kadar saygılarımla

Sabah kahvaltısı 3 yumurta 50 gr lor peyniri 70 gr yulaf 1.5 ölçek şekersiz whey 

idman öncesi kepekli makarna bulgur pilavı yeteri kadar 

idmandan sonra ton balığı salatası 

Akşam tavuk et protein ağırlıklı beslenme 1.5 ölçek şekersiz whey günde 4.5 litre su 

Sabah wake up 06.20 kızı okula götürüyorum:)) 30 dk hafif tempo koşu ve yürüyüş tarzı plank in tüm egzersiz çeşitleri ac karnına:)) sonrası duş ve sade kahve bir fincan saat 07.30 saat 9.00 da kahvaltı her gün fix hafta içi

Antrenman 

Pazartesi=Göğüs ön kol

Salı=arka kol ayak 

Çarşamba=omuz sırt 

Perşemb=Göğüs kol 

Cuma=arka kol ayak  

Cumartesi pazar off 

Evet değerli kardeşlerim durum bu şekilde fikir ve önerilerinize açığım bilgili arkadaşlarım eklemek istediği veya çıkarmak istediği bir durum olursa dile getirirse sevinirim..

1.hafta=300 mg propionat 500 boldenon oxandrolone 30 mg günlük clen 3 tablet 

2.hafta=300 mg propionat 500 boldenon oxandrolone 30 mg günlük clen 3 tablet 

3.hafta=400 mg propionat 500 boldenon oxandrolone 30 mg günlük clen off

4.hafta=500 mg propionat 500 boldenon oxandrolone 30 mg günlük clen 3 tablet 

5.hafta=500 mg propionat 500 boldenon oxandrolone 30 mg günlük clen 3 tablet 

6.hafta=500 mg propionat 500 boldenon 200 mg masteron clen off

7.hafta=500 mg propionat 750 boldenon 300  masteron winstrol 40 mg tablet

8.hafta=500 mg propionat 750 boldenon  300 mg masteron winstrol 40 mg tablet 

9.hafta=500 mg propionat 750 boldenon 300 mg masteron günlük 40 mg winstrol

10.hafta=500 mg propionat 750 boldenon 300 mg masteron günlük 40 mg winstrol

11.hafta=500 mg propionat 750 boldenon 300 mg masteron günlük 40 mg winstrol 

12.hafta=500 mg propionat 750 boldenon 300 mg masteron günlük 40 mg winstrol 

13.hafta=500 mg propionat 

Milk thistle omega 3 armidex 3 günde 1 yarım tablet 

Kür sonrası değerlere göre PCT yapicam görüş ve önerilerinize açığım saygılarımla..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mlt44    133

Kurun hayırlı olsun bende omuzu sırtla atayım dedim ama bana uygun olmadı. Bende deca küründe ikinci haftadayım karbonhidrat gramaji konusunda kararsız kaldım tavsiyen ne olur. Kardio pek yapamiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121

Kardeşim ben pamp yapacağım zaman antrenman öncesi 200 250 gr kadar haşlanmış kepekli makarna yada bulgur yiyiyorum ama kendi vücuduma göre konuşuyorum günlük 

Carb= 200 250 arası 

Protein=160 180 arası 

Kalori= 1800 2100 arası 

Yeşillik bende sadece idmandan sonra tavuk yada balık salatası olarak tüketiyorum

Yag=50 80 gr arası alıyorum tabi bu benim vücut yapıma göre kendimi bildiğim için 

Omuz sırt benide biraz zorluyor ama en ideali bu benim için kardeş birde çok aşırı hareket girmiyorum max 4 omuz 4 sırt 4x12 setler başarılar 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133

Bende endomorfum kardes 10 kg yağ fazlasıyla küre girdim bugün itibariyle karbolari tam gramajla hesaplayıp alacağım akşam yemeği karbo almayacagim.Malatya da artık bakalım benim oturduğum yere en yakın yer yaşam merkezi akşamları müsait olmadigim için hafta ici öğle arası salona gidiyorum sanada basarilar

tarihinde Mlt44 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
Mlt44, 28 dakika önce yazdı:

Bende endomorfum kardes 10 kg yağ fazlasıyla küre girdim bugün itibariyle karbolari tam gramajla hesaplayıp alacağım akşam yemeği karbo almayacagim.Malatya da artık bakalım benim oturduğum yere en yakın yer yaşam merkezi akşamları müsait olmadigim için hafta ici öğle arası salona gidiyorum sanada basarilar

20190215_110057.thumb.jpg.2c8492fb1c9dcd9f77428054c4f26c9e.jpg

20190215_105432.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
primo    10

hocam niye definasyon kürü düşündün?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133

Kardes bence sen boldenonlari boşa geçirme ikici testolari enanthate cevir bulk yap

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133

Ben 99 kilo dan 105 kiloya yağlanarak geldim ve küre girdim deca primo sustanon danabol sen hic tereddutsuz bulk gir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
primo    10

500testo-750 bolde demişsin, neye göre ayarladın bu dozajları?
hadi 750testo-500bolde desen bana daha mantıklı gelecek.
ben senin yerinde olsam bulk girerdim daha çok büyümek isterdim. seçim senin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121

Bulk tipi vücut hoşuma gitmiyor çok büyümek istemiyorum arkadaşlar her zaman atletik fit bir görünüme sahip olmak tercih sebebim ondan dolayı define görünmek vücut hatlarının belirginliği boldenon 6 ci haftadan sonra 750 ye çıkarıyorum biraz temiz büyümek adına masteron winstrol  ekledim sonrasında hatların sertliği için amacım biraz kas kütlesi biraz define görünüm herkese yorumları için saygı duyuyorum tabikide görüşleriniz benim için önemli saygılar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
primo, 53 dakika önce yazdı:

500testo-750 bolde demişsin, neye göre ayarladın bu dozajları?
hadi 750testo-500bolde desen bana daha mantıklı gelecek.
ben senin yerinde olsam bulk girerdim daha çok büyümek isterdim. seçim senin.

Testo propionat bu arada kardeşim enanthate  değil 750 propionat girmekte delirtir sonra saygılar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121

Evet arkadaşlar şuan ki durum 

Boyun=42

Bel=89

Popo=101

Boy=183 cm

Kg=88

Vücut yağ oranı=%16 (%21 ile başladım )

Durum bu şekilde 4 cü haftanın sonu son antrenman bugün sonrasında resim ekliycem ve yorumlarınızı merak ediyorum 

Haftalık 400 propionat 500 bolde oxan 4 tablet 10 mgc clen 3 tablet 2 hafta on 1 hafta off şeklinde ekleme oldukça guncelliycem saygılar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121

4 haftalık değişimim şimdilik böyle arkadaşlar sivilcelenme yaptı sırtta biraz libido tavan 84 kg %21 yağ oranı ile başladım şuan 88.5 89 kg yim yağ oranım % 16 kür bitene kadar paylaşım yapacağım elimden geldiği kadar saygılar 

20190308_151223.jpg

20190308_152928.jpg

20190308_151239.jpg

20190308_151244.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121

Arkadaşlar 8 hafta tren enanth eklemeyi düşünüyorum son 8 hafta lakin dozaj ne olmalı haftalık ilk kullanımda yani 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121

Evet arkadaşlar 8 hafta bitti ve foto koyuyorum lakin çok dikkat etmedim beslenmeye onu söyleyeyim ama protein alımını ihmal etmedim açıkçası elimden gelen şimdilik bu yanı 20190408_160634.thumb.jpg.784088229b39d018f59de62506608be1.jpg

20190408_160752.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121

Anlık durum 94 kg yim sözde definasyon girdik 84 kg ile başladık 94 kg olduk propionatlada olabiliyormuş bunu anlamış oldum kür amacım dışı oldu aslında ama iyide oldu gören nolmus diyor yağ oranım çok yüksek değil ölçmedim lakin aynaya baktığımda gördüğüm bu enazindan son 5 hafta sonra bitecek sorum şu testonun verdiği his bambaşka arkadaşlar tüm vücudunda hissediyorsun her manada yani cinsellik güç vs vs 4 aylık bir kür olmuş oluyor sonrasında only testo devam etmemde bir sakınca var mı minumum 3 4 ay kadar sonra tekrardan sağlam bir definasyon ama bu sefer boldenin koymadan:)) boyle bir şey yok iştahım yok diyenlere vermek lazım insan gün 24 saat 20 saat aç olur mu ya valla öyle sorumu yineliyorum only testo devam etmekte sorun var mı haftalık 500 mg enanth ile saygılar 

Yineleyeyim 40 yaşındayım yarışmacı filan değilim bundan sonrada olmam sanırım;)) teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Anlkzk    9

Küre ara verdiğin süreçte 250 testo ile devam edebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
Anlkzk, 10 dakika önce yazdı:

Anlkzk, 11 dakika önce yazdı:

Peki kardeş herhangi bir PCT yapmak gerekiyor mu sonuçta testo vurmaya devam edicez birde testo enanth mi cypionat mi ??sence hangisi daha iyi teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204

Hocam yaptığınız kür tam definasyon kürü olmamis. Cardionuz yetersiz onun icin yag alıyorsunuz kurden elde ettiginiz sey cogunlukla su ve yag kas kazanımı 1 kurle zaten minimal.olur. cardioyu gunluk 1 saate çıkarın sabah 30 dakika sabit dursun antrenman sonrası 1 saat, 4lt su, alabiliyorsaniz efedrin, yoksa 100 150gr carb max ve 180gr protein 2 ay sonra ne kazanmissiniz acikca görebilirsiniz.

tarihinde toxic tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Anlkzk    9

@toxic Abi küre ara verdiği süreçte 250 testo enanth mı yoksa cypionat mı devam etsin , kür sonrası pct yapıp mı testoya başlasın ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.