Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Yıldırım16

Kür planlamasına yardım

Önerilen İletiler

Merhaba sevgili hocalarım ve arkadaşlar ben birşey sormak istiyorum benim elimde baya ilaç var bunlar için kür planlamasında yardımcı olabilecek arkadaşlarım hocalarım varsa sevinirim  

4 kutu Testo enanthe 
2 kutu boldenon 
2 kutu deca 
2 kutu trenbolon enanthe 
2 kutuda 50 mg danabol her birinde 50 tane var 
ayrıca 400ünitede Hygetropin var  
Aslında 3-4. kürüm ama kafam karıştı nasıl bir planlamaya sokayım diye daha bilgili arkadaş ve hocalarım olduğundan bu foruma yazmak istedim şimdiden çok teşekkür ederim herkeze 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

primo    10

bence deca ve tren ikisi bir arada olmamalı ikisinden birini seçmelisin.

4 kutu testo sanırım 10.000mg yapıyor hafta da 750mg kullanırsan (3-4 kürüm diyosun) 13hafta gider

2 kutu bolde 250mg lık ise 5.000mg yapar hafta da 400 mg kullanırsan 12,5 hafta sürer

2 kutu tren 5000mg ise  hafta da 400mg kullanırsan 12,5 hafta sürer

danaboluda gunluk 6-8 hafta sen ayarlarsın.

benim düşüncem bu kardeş

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kardeşim bende 20 hafta düşündüm aslında çevremde pek bilgili insan yok 

İlk 10 hafta 500 testo 400deca 400 də boldenon 

Arada prenglyn 

10 la -20. Haftada da 500 testo 500tren 

10-15. Hafta arasında 400 boldenon da ekleyebilirim 

Danabolu dediğin gibi ayarlarım gh da 6 aya tamamlıyacağım

20 haftaya tamamlım diyorum üzerine ilaçta ekleyebilirim elindekileri değerlendirim diyorum kardeşim şimdi önerebileceğin başka planlama varmı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133

20 hafta ince daday işi ama bomba olursun demedi deme ben 12 hafta yi geçmeyi pek düşünmüyorum deca primo testo danabol kurumda acaba diyorum 12 . Hafta son deca yi vurup 14 hafta iki testo daha vurup bitirem tum kur uzunluğu 12 hafta mi olsun kararsız kaldım.

Dostlarım veteriner hekim olarak tavsiyem boldenon 3 ay kadar aktif salınım yapar bunu tum kurunuzu planlarken göz önünde bulundurun lütfen.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.226
Mlt44, 5 dakika önce yazdı:

20 hafta ince daday işi ama bomba olursun demedi deme ben 12 hafta yi geçmeyi pek düşünmüyorum deca primo testo danabol kurumda acaba diyorum 12 . Hafta son deca yi vurup 14 hafta iki testo daha vurup bitirem tum kur uzunluğu 12 hafta mi olsun kararsız kaldım.

Dostlarım veteriner hekim olarak tavsiyem boldenon 3 ay kadar aktif salınım yapar bunu tum kurunuzu planlarken göz önünde bulundurun lütfen.

Merhaba; bu sizi ilk ve son uyarım olsun rica ediyorum.

Her konuda alt alta sıralı mesaj atmak neden? Tek kalemde yazmak varken neden ardı ardına mesaj atıyorsunuz ?

Mesajlarınızı birleştirmekten yoruldum. Bu uyarımı dikkate almanız dileği ile.

Keyifli forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.226
Yıldırım16, 11 dakika önce yazdı:

Tamam @Loving hocam forumda yeniyim şahsım adına dikkate alıyorum uyarılarınızı hocam 20 hafta için sizin düşünceleriniz ne acaba..

@Mlt44teşekkür ederim kardeşim tavsiyelerini değerlendireceğim 

Yazdıklarımın sizinle alakası yoktu uyarı anlamında. Bu soruyu www.steroidturkey.com 'dan sordunuz ve cevapladım diye hatırlıyorum zaten.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133

Loving hocam 15 sene sonra küre girdim. Forumu da yillardir takip ederim. Kure girmeden uye olmak istemedim. Kure girmek nasio oldu hemen foruma iye oldum. Ben bir mesaj yazıyorum sonra o konuyla alakalı başka arkadaşların yorumları neticesinde başka şeyler yazmak ihtiyacı hissediyorum. Kasıtlı yapılan bir şey değil sizin birleştirme yaptığıma alakalı bilgim olsa daha alakadar olurdum. Ilginiz için teşekkürler. Forumu daha güzel bir hale getirmek adına dikkat edeceğim.

Loving, 5 saat önce yazdı:

Merhaba; bu sizi ilk ve son uyarım olsun rica ediyorum.

Her konuda alt alta sıralı mesaj atmak neden? Tek kalemde yazmak varken neden ardı ardına mesaj atıyorsunuz ?

Mesajlarınızı birleştirmekten yoruldum. Bu uyarımı dikkate almanız dileği ile.

Keyifli forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mucoo    36

1/17 hafta Testo 750 mg 

1/8 hafta Bolde 400-500 mg

8/20 hafta Bolde 750 mg

1/10 hafta Deca 400 mg

10/20 hafta Tren 400 mg

3/9 hafta Danabol 50 mg

Benim kendi şahsi görüşüm bu ha bide paran varsa growhtu kurun başından sonuna dogru gunde 4-6 IU yanina ghrp6 eklersen cok guzel bir kür olur uygulayip uygulamamak sana kalmis bisey bende bu küre giricem martta sadece Growht kullanmicam oda maddiyattan küründe başarılar :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
Mucoo, 20 dakika önce yazdı:

1/17 hafta Testo 750 mg 

1/8 hafta Bolde 400-500 mg

8/20 hafta Bolde 750 mg

1/10 hafta Deca 400 mg

10/20 hafta Tren 400 mg

3/9 hafta Danabol 50 mg

Benim kendi şahsi görüşüm bu ha bide paran varsa growhtu kurun başından sonuna dogru gunde 4-6 IU yanina ghrp6 eklersen cok guzel bir kür olur uygulayip uygulamamak sana kalmis bisey bende bu küre giricem martta sadece Growht kullanmicam oda maddiyattan küründe başarılar :)

Aralarda pregnyl kullanmaya gerek varmı 12 16 hafta yi geçen kürlerde.ya da siz pregnyl ekleyecekmisiniz. Ben bu konuyu yeni konu acarak foruma soracagim. Bakalim ustalarin kullananlarin dusuncesi nasil.

tarihinde Mlt44 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mucoo    36

@Mlt44 Ben hiç bir zman kür içinde prengly kullanmadm ama kullanan arkadaşlarım vardı sen yinede prengly olayini yine bi sor soruştur durum neyi gösterirse kullanir yada kullanmazsn ama kür icinde multivitamin C vitamini magnezyum - Çinko- Deve dikeni -omega 3- Nac 600 bunlari eksik etme p.tesi persembe olmak üzere 1er mg arimidex ve cabaseride 0.5 mg alirsin. Ben hep kürlerimi böyle yaparım kurde de kusana kadar yemek yerim :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

son girdiğin testo mg neydi?

bilmediğim için şöyle planlıyorum ona göre değişirsin

1/15 testo 500

1/8 deca 500

15/20 testo 750

6/20 bolde 500

8/18 tren 400

danabolu kür başından bitene kadar kullan

400 ünite gh günlük 4 ten 100gün olur gereksiz olur (faydası olur ama yazık olur) 900ünite olursa günlük 5 ten 6ay güzel olur

birde 3kutu 5kutu olarak değilde 5000mg 10000mg şeklinde yazarsan elinde ne olduğunu hesaplamak zorunda bırakmazsın bizleri

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.