Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Herkese selamlar;

1)Steroid kullanırken çinkonun önemi nedir ?

2)Olmazsa olmaz dediğiniz koruyucu supplementler (milk thistle,çinko gibi)nelerdir?

(15 haftaBoldenon 200 mg kullanacağım)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mlt44    133
Dagcıkomando, 01.02.2019 - 18:46 yazdı:

Herkese selamlar;

2)Olmazsa olmaz dediğiniz koruyucu supplementler (milk thistle,çinko gibi)nelerdir?

Zn çinko vücutta 400 den fazla enzim kofaktör ikilisinde rol alan önemli bir mineral. Testis hücrelerinde çok güzel değerlendirilir.hipotalamus ve hipofiz hormonları acısından da önemi çok çok falazdir tribubus terrestris çoban çökerten de kur öncesi içinde ve sonrasında zinko ve magnezyumla beraber kullanılmalı. On hormon niteliğindeki d vitamini de kur öncesi 300 b8n un-irmik ampulü alemi içine kırılarak sabah ac karina alınmalıdır. Kürü kim planladiyse 200 mg bolde kaç kg sin bilmiyorum ama genel kur mantığında çok az. Yapmışken tam yap ilaçları almadıysan forma mail at 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fthh    70
Dagcıkomando, 01.02.2019 - 03:46 yazdı:

Herkese selamlar;

Merhabalar Kürünüzde şimdiden başarılar

- Testo oranınız nedir kürünüz de ?

- Çinkonun testo üstünde etkisi tartışılmaz küçülen testisleri de tekrar eski haline getirdiği de tarafımca kanıtlanmıştır.

tarihinde Fthh tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
Dagcıkomando, 14 saat önce yazdı:

Kürde değişikliğe giderek 500 testo 400 bolde yapmaya karar verdim

Tam isabaet

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401
Fthh, 15 saat önce yazdı:

Merhabalar Kürünüzde şimdiden başarılar

- Testo oranınız nedir kürünüz de ?

- Çinkonun testo üstünde etkisi tartışılmaz küçülen testisleri de tekrar eski haline getirdiği de tarafımca kanıtlanmıştır.

Eczaneden alınan zinco tabletlerimi kullandiniz yoksa solgar tarzı bi ürünmü bende alıcam bilgilendirirsen sevinirim;)

tarihinde Ironmann tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fthh    70
Ironmann, 5 saat önce yazdı:

Eczaneden alınan zinco tabletlerimi kullandiniz yoksa solgar tarzı bi ürünmü bende alıcam bilgilendirirsen sevinirim;)

Merhaba

Zinco kullanıyorum ben fiyatıda gayet ucuz
Solgar bende nedense mide bulantısı yapıyor ve fiyatı zinco ya göre fazla fahiş.

öte yandan zinco 50 mg olurken solgar 22 mg olması lazım.

-Başarılar-

Dagcıkomando, 21 saat önce yazdı:

Kürde değişikliğe giderek 500 testo 400 bolde yapmaya karar verdim

Bence de isabetli bir karar olmuş 10 haftadan sonra 750 600 yapabilirsin 5 hafta gelişim açısından da iyi olacaktır diye düşünüyorum. Tabi kürünüzü bahsettiğiniz gibi 15 hafta yapacaksanız.

-Başarılar-

tarihinde Fthh tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
Ironmann, 7 saat önce yazdı:

Arkadaşlar eczaneden magnezinc 40 film tablet alın içerisinde magnezyumda olsun Cunki bu iki mineral birbiriyle korelasyonludur.  Solgar vs ürünlerden biotin kullanmıştım çokda faydalıydı ancak tek çeşit mineraller benim tercihim değil. Ayrıca herzaman dile getiriyorum kış ayları dolayisiyla parad hormon ve calsitonin acisindan d vitamini ampul alın 300.000 unit sabah ac karina ekmek içine kırıp afiyetle mideye indirin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126
Mlt44, 9 saat önce yazdı:

d vitamini ampul alın 300.000 unit sabah ac karina ekmek içine kırıp afiyetle mideye indirin.

Buna bi ekleme yapmak lazım. D vitamini vucutta depolanabilen bir mineraldir, dolayısıyla fazla alımı toksiktir birikme dolayısıyla zehirlenme yapabilir. Ülkemizde fazlasıyla eksikliği görülen bir vitamin ancak yine de bu doz günlük alınması gereken miktarın yüzlerce katı olduğu için ampül olarak alınacaksa en azından 2 ayda bir veya kan testlerine göre tekrar tüketmek mantıklı olabilir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
xxgokhanzz21, Bir saat önce yazdı:

Buna bi ekleme yapmak lazım. D vitamini vucutta depolanabilen bir mineraldir, dolayısıyla fazla alımı toksiktir birikme dolayısıyla zehirlenme yapabilir. Ülkemizde fazlasıyla eksikliği görülen bir vitamin ancak yine de bu doz günlük alınması gereken miktarın yüzlerce katı olduğu için ampül olarak alınacaksa en azından 2 ayda bir veya kan testlerine göre tekrar tüketmek mantıklı olabilir.

Kan testlerinde limitler dahilinde çıkıyorsa muhtemelen  dibe yakin cikar. A d e k vitaminleri yağda eriyen vitaminlerdir. Bahsettigun toksik doz kanimizda onca birikmis kimyasal var ken olusmaz..... korkma kemik yogunlugunu cok etkiliyor.

Zaten tek ampull kullanılacak sadece bir defa yilda en fazla iki defa....

tarihinde Mlt44 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126
Mlt44, 43 dakika önce yazdı:

Zaten tek ampull kullanılacak sadece bir defa yilda en fazla iki defa....

Bu şekilde kullanıldıktan sonra elbette faydalı olacaktır. Açıklama yapma sebebim bizim milletimiz her şeyin fazlası iyidir mantığıyla hareket ettiği için, ''ne olmasa 2-3 lira, her hafta atarım bi tüp'' diyen kişiler olacaktır :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133

Bu şekilde kullanıldıktan sonra elbette faydalı olacaktır. Açıklama yapma sebebim bizim milletimiz her şeyin fazlası iyidir mantığıyla hareket ettiği için, ''ne olmasa 2-3 lira, her hafta atarım bi tüp'' diyen kişiler olacaktır :) 

Cok iyi yaptin saglik buu Allah razi olsun. Muallakta bir sey kalmasin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
Fthh, 14 saat önce yazdı:

Bence de isabetli bir karar olmuş 10 haftadan sonra 750 600 yapabilirsin 5 hafta gelişim açısından da iyi olacaktır diye düşünüyorum. Tabi kürünüzü bahsettiğiniz gibi 15 hafta yapacaksanız.

-Başarılar-

Bunu yapmayın arkadaşlar ilk küre 10 haftadan sonra doz artımı neden? 250mg başlasa tamamda adam zaten 500mg başlıyor daha ilk kürü hemen doz yükselt neden? Ilk kürümü 16 hafta yaptım 500mg  şuan ikinci kür yine 16 haftayı geride bıraktım halen 500mg ve gelişim gayet güzel. 

D vitamin 3 haftada 1 ampül kullandığım dönemler oldu gayet iyiydi şuan tablet kullanıyorum 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126
Deity, 11 dakika önce yazdı:

Bunu yapmayın arkadaşlar ilk küre 10 haftadan sonra doz artımı neden? 250mg başlasa tamamda adam zaten 500mg başlıyor daha ilk kürü hemen doz yükselt neden? Ilk kürümü 16 hafta yaptım 500mg  şuan ikinci kür yine 16 haftayı geride bıraktım halen 500mg ve gelişim gayet güzel.

Ben bu forumda dozajlar ve ilaçlar konusunda yorum yapmaktan hep çekiniyorum :D. 4-5 farklı ilaç 60-70 kilolarda bana fazlasıyla abes geliyor. Dozajı arttırmak yerine süreyi biraz daha uzatmak çok daha mantıklı hele ki ilk kürden.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

Evet tam olarak bu yeterli dozda uzun kürler bu yüzden 16+ hafta öneriyorum sürekli 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fthh    70
Deity, 22 saat önce yazdı:

D vitamin 3 haftada 1 ampül kullandığım dönemler oldu gayet iyiydi şuan tablet kullanıyorum 

Merhaba dostum evet standart gidilebilir peki 1ml artırmak sence kötü mü olacaktır? Benim önerdiğim dozajlar zaten gayet uygun, çok uçuk dozaj önermedim arkadaşımıza bir süre sonra vucut tolere oluyor ilaçlara az da olsa kür sonuna doğru yükseltmek mantıklı gibi. Kafeinden örnek verelim mesela eskiden bir fincan kahvede çarpıntı yapıyor adam da kalp atışı ciddi oranda hızlanıyor ama artık bir fincanı su niyetine tüketiyor neden dersen vucut o kafein miktarına tolere oluyor misal kullandığımız ilaçlar ağrı kesici , antibiyotik sürekli hastalıklarımızı ilaçlarla iyileştirmeye çalışırsak önceden aldığımız 500 mg antibiyotik hiç bir işe yaramıyor illa ki dozaj yükseltmek lazım az da olsa

-Başarılar-

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
Fthh, 1 saat önce yazdı:

Merhaba dostum evet standart gidilebilir peki 1ml artırmak sence kötü mü olacaktır? Benim önerdiğim dozajlar zaten gayet uygun, çok uçuk dozaj önermedim arkadaşımıza bir süre sonra vucut tolere oluyor ilaçlara az da olsa kür sonuna doğru yükseltmek mantıklı gibi. Kafeinden örnek verelim mesela eskiden bir fincan kahvede çarpıntı yapıyor adam da kalp atışı ciddi oranda hızlanıyor ama artık bir fincanı su niyetine tüketiyor neden dersen vucut o kafein miktarına tolere oluyor misal kullandığımız ilaçlar ağrı kesici , antibiyotik sürekli hastalıklarımızı ilaçlarla iyileştirmeye çalışırsak önceden aldığımız 500 mg antibiyotik hiç bir işe yaramıyor illa ki dozaj yükseltmek lazım az da olsa

-Başarılar-

haklısın tabiki ama gerekli açıklamayı yaptım ilk kür + kısa bir kür  yani mantıksız aynı dozda 20 hafta yapsın çok daha iyi sonuç alır

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126
Deity, 3 saat önce yazdı:

haklısın tabiki ama gerekli açıklamayı yaptım ilk kür + kısa bir kür  yani mantıksız aynı dozda 20 hafta yapsın çok daha iyi sonuç alır

Yıllarca aynı ilaçları ve gayet düşük dozajları kullanıp podyum yapan ustalar tanıyorum. Anabolikler gelişimi hızlandırdığı tartışılamaz bir gerçek ancak doz arttırıp fazladan su tutup geliştiğini zannediyor çoğu insan, ancak ilaçlar kesilince gerçekler ortaya çıkıyor. Gelişim ve gerçek anlamda adele eklemek uzun zaman alıyor ve bunun için en mantıklısı uzun süre düşük dozlar alıp bu süredeki antrenman ve beslenmeyi doğru planlamak.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: keremcix
      Selamlar herkese,
      7 haftadır haftalık 200 mg pazartesi perşembe olmak üzere test cyp küründeyim fakat yeterince üzerine düşünmemişim, hem maddi hem manevi olarak hazır olmadığımı farkettim ve bırakmanın daha sağlıklı olduğunu düşündüm.
      Tam bir hafta önce kan verdim;
      total testosteron 984.08 ng/dl e2 43 ng/L Sorularım:
      Sizce pct için hcg'ye gerek var mı? Yoksa sadece klomen veya tamoksifen kullanmam yeterli mi? Son enjeksiyonu 2 gün önce yaptım ne kadar beklemek lazım sizce? Bazı kaynaklar 15 gün bazıları 25 güne kadar beklemeyi öneriyor. Diğer kan değerlerini görelim gerekli derseniz atabilirim. @Diver @rastlantisal @metinav @Askabar @godofdark @AREN
      Teşekkürler.
    • Yazan: Aslar
      Selamlar arkadaşlar, nasılsınız?
      Boldenon Testosteron Kürümün 4.haftasındayım bu haftanın ilk enjeksiyonu bitti haftada 400 testo bolde kullanıyorum yakın zamanda danabole başlamayı düşünüyorum ama aynı zamanda tedirginim bu konuda abilerim ve kardeşlerimden karaciğer böbrek ve testisleri korumak için doğal kürler hakkında size danışmak istedim hangi karışımları yapmalı veyahut kullanmayalım yardımcı olursanız sevinirim. (İlacın etkisini hissetmeye başladım antrenmanlarda güç artışı farkı kendini gösteriyor omuz başları sivrileşti vücutta ufaktan büyüme başlıyor)
      Tüm yorumlar için teşekkürler.
    • Yazan: ugurrgennc
      Merhabalar arkadaşlar,
      İlk kür olarak 4-5 haftalığına haftalık 500mg only testo gitmeyi planlıyorum ardından 3 ay kadar da yanına npp vb. ilaçlar ekleyerek temmuzda olacak yarışmaya hazırlanmak istiyorum.
      Bu 4-5 haftalık only testo sırasında nelere dikkat etmeliyim? Neler yapmalıyım, tavsiyeleriniz nelerdir ?  Testo olarak da iran testo tercih ettim.
      Cevaplar için teşekkürler
    • Yazan: Pnshr
      Hocalarım merhabalar.
      Pct döneminde ilaçlara ek neler kullanılabilir?  Tavsiyeleriniz nelerdir (keçiboynuzu , incir gibi)? Teşekkürler.
    • Yazan: Gainzzz
      İyi günler herkese arkadaşlar
      2 kez kür geçmişim oldu, ilkinde:
      500 mg test enanthate 400 boldenone ikincisinde ise 2 aylık sürede:
      200 tren a 300 prop 300 masteron İlk kürümde kür içinde 2 kez 1500 pregnyl enjekte ettim, sonrasında pct yapmadım. lakin kür sonu aşırı halsizlik, uykudan doyamama hali, libidoda ciddi bir düşüş oldu. ikinci kürümde 3 hafta sürdü, ama trenin bana verdiği inanılmaz kızgınlık, aşırı saldırganlık, çevremde herkesle kavga etmeme başlamam yüzünden kürü saldım. kür içinde 2 defa pregnyl enjekte etmiştim. sorum şu ki pct yapmamama rağmen hali hazırda kendimi çok ama çok az yorgun, ama libidoda inanılmaz artışlı hissediyorum. bana göre çok garip bi hal, sebebi ne ola bilir? @metinav @Askabar @otopsicikedi @rastlantisal

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.