Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Oxygenfitness

Pgf2- a kullanım yan etki ve etkileri

Önerilen İletiler

Merhabalar forumda yeni değilim aslında ama yeniyimde diyebilirz yarışma ya hazırlık dönemindeyim 7 hafta kaldı ve pgf2-a kullanmayı düşünüyorum kullanan varmıdır yan etki etkiler nelerdir nasıl kullanılır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    9.225
Oxygenfitness, 48 dakika önce yazdı:

Merhabalar forumda yeni değilim aslında ama yeniyimde diyebilirz yarışma ya hazırlık dönemindeyim 7 hafta kaldı ve pgf2-a kullanmayı düşünüyorum kullanan varmıdır yan etki etkiler nelerdir nasıl kullanılır 

Yan etkileri ishal, vücut ısısın yükselmesi,mide bulantısı,grip benzeri semptonlar ile karşılaşma bu yan etkilerin artması yada

eksilmesi ürünü kullandığınız süre ve miktar ile artış yada azalış gösterebilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553

Özellikle idrar torbasının üzerine yakin vurulursa düz kaslardan olusan idrar torbasının calismasini bozuyor.Gecede 4-5 defa tuvalete gidip hic bir sey yapmadan yatarsiniz tekrar...Tecrubeyle sabit.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Alınan etkiler nedir peki bu yan etkilere değecek bi ilaçmı birde kullanım kas içi ve deri altı olarak yapılıyormuş

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Oxygenfitness, 42 dakika önce yazdı:

Alınan etkiler nedir peki bu yan etkilere değecek bi ilaçmı birde kullanım kas içi ve deri altı olarak yapılıyormuş

Bence değmez.Göbekten her seferinde farkli bölgelere yaptim.Çok sert etkileri var.Karşiliginda biraz su atimi ve gerginlik veriyor cok zayif ve yağsizsan belki görüntüye katkisi olur.Ben 5 flakon bitirdim veterinerden almiştım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam yarışmama 7 hafta kaldı yağ oranım yüksek değil ama bi ince suluyum deneyip buradan paylaşıcam bakalım ne olacak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar ürün bugün elime geldi ve kullanım konusunda yardımcı olabilecek admin ve kullanıcıların yorumlarını bekliyorum 

günde 4 kere insulin iğnesinden 10. A çekip vuracağımı söyledi arkadaşlarım omuz başları ve bacaktan dediler fakat sizlerden de yardım istiyorum en iyi kullanım nedir sizce saygılar sevgiler iyi forumlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Oxygenfitness, 2 saat önce yazdı:

Merhabalar ürün bugün elime geldi ve kullanım konusunda yardımcı olabilecek admin ve kullanıcıların yorumlarını bekliyorum 

günde 4 kere insulin iğnesinden 10. A çekip vuracağımı söyledi arkadaşlarım omuz başları ve bacaktan dediler fakat sizlerden de yardım istiyorum en iyi kullanım nedir sizce saygılar sevgiler iyi forumlar

Su atımı için kasa vurmak bence gereksiz.Çok acılı oluyor özellikle çalıştıktan sonra kaslara vurmak...Ayrıca sıvının bir kısmı kanadığında dışarı akıp ziyan oluyor.Ben karın bölgesinden yaptım amacım karın yağlarını da yakmaktı.Orasını bile kızartıyor bir saat geçmiyor.Günde iki defa 0.5 ml vuruyordum.Yani toplamda 1 ml doz aldım hep.İnsülin iğnesinin neresine geliyor hatırlamıyorum hesaplamak lazım.Kalbe ve idrar torbasına yakın vurma bunlar düz kas ve sıkıntı yaşayabilirsin...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.