Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

agah.11    0

Merhaba sayın kardeşlerim, abilerim. İlk kür için başlıkta belirttiğim gibi Test. Enanthate, Boldenon ve Dianabol ile başlamayı düşünüyorum. Enanthate 500mg Boldenon 400-600mg ve dianabol her gün 1 tablet kullanmayı düşünüyorum. Bana bu küre uygun kullanım zamanları ve MG ları ve yine bu küre uygun PCT gerekiyor. Yanlışım varsa düzeltin zaten onun için buradayım. Teşekkür ederim şimdiden.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Captain Price    118
agah.11, 2 dakika önce yazdı:

Merhaba sayın kardeşlerim, abilerim. İlk kür için başlıkta belirttiğim gibi Test. Enanthate, Boldenon ve Dianabol ile başlamayı düşünüyorum. Enanthate 500mg Boldenon 400-600mg ve dianabol her gün 1 tablet kullanmayı düşünüyorum. Bana bu küre uygun kullanım zamanları ve MG ları ve yine bu küre uygun PCT gerekiyor. Yanlışım varsa düzeltin zaten onun için buradayım. Teşekkür ederim şimdiden.

16 hafta 500 mg testosteron 15 hafta 500 mg boldenon 4 hafta günde 30 mg danabol veya 4 hafta günde 50 mg anapolon yeterli olacaktır. Tablet steroidi kullanmaya başladığın günden bittiği günden 1 hafta sonrasına kadar günde 1 tab nac 600 kullan.

tarihinde Captain Price tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
agah.11    0
Captain Price, 2 dakika önce yazdı:

16 hafta 500 mg testosteron 15 hafta 500 mg boldenon 4 hafta günde 30 mg danabol veya 4 hafta günde 50 mg anapolon yeterli olacaktır. Tablet steroidi kullanmaya başladığın günden bittiği günden 1 hafta sonrasına kadar günde 1 tab nac 600 kullan.

Üstadım ben sana örnek vereyim de sen uygun mudur değil midir onu söyle. Testosteronu her hafta iki defa enjekte edeceğim. Örneğin Pazartesi-Perşembe gibi. Boldenon nasıl olucak bak onu bilmiyorum ve NAC 600 ne işe yarar?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
agah.11, 4 dakika önce yazdı:

Üstadım ben sana örnek vereyim de sen uygun mudur değil midir onu söyle. Testosteronu her hafta iki defa enjekte edeceğim. Örneğin Pazartesi-Perşembe gibi. Boldenon nasıl olucak bak onu bilmiyorum ve NAC 600 ne işe yarar?

Boldenon ve testosteronu pazartesi ve perşembe günleri enjekte edeceksin aynı enjektöre çekip vurmanda sıkıntı yok. boldenon ilacını 15 hafta sana yetecek şekilde al testosteronuda 16 hafta yetecek şekilde. Nac 600 tablet steroidin karaciğerinde bıraktığı toksik etkiyi temizlemene yardım edecek. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
agah.11    0
Captain Price, 23 saat önce yazdı:Boldenon ve testosteronu pazartesi ve perşembe günleri enjekte edeceksin aynı enjektöre çekip vurmanda sıkıntı yok. boldenon ilacını 15 hafta sana yetecek şekilde al testosteronuda 16 hafta yetecek şekilde. Nac 600 tablet steroidin karaciğerinde bıraktığı toksik etkiyi temizlemene yardım edecek. 

Çok teşekkür ederim üstadım. Son olarak dianabolun kullanım şeklini sorabilir miyim? Haftaiçi her gün mü yoksa direkt her gün 30 mg mı? Karaciğer koruyucuları için; Devedikeni, karahindibağ, çörek otu, zerdeçal, milk thistle falan düşünüyordum. Hepsinin yerine geçicekse direkt o ilacı alayım. Birde göğüs ucu hassasiyet başlangıcında arimide, doğru mudur?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
agah.11, 46 dakika önce yazdı:

Çok teşekkür ederim üstadım. Son olarak dianabolun kullanım şeklini sorabilir miyim? Haftaiçi her gün mü yoksa direkt her gün 30 mg mı? Karaciğer koruyucuları için; Devedikeni, karahindibağ, çörek otu, zerdeçal, milk thistle falan düşünüyordum. Hepsinin yerine geçicekse direkt o ilacı alayım. Birde göğüs ucu hassasiyet başlangıcında arimide, doğru mudur?

4 hafta boyunca her gün alacaksın. Günde 1 tablet nac 600 ve her gün bol yeşillik yersen pek bir sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum buna rağmen sivilcelenme olursa konuya yazarsın yardımcı oluruz. Göğüs ucunda yanma,dokununca acı,kaşınma olursa 2 günde bir yarım tablet arimidex kullanırsın geçene kadar daha sonra 2 günde bir çeyrek tablet şeklinde devam edersin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
agah.11    0
Captain Price, 3 saat önce yazdı:

4 hafta boyunca her gün alacaksın. Günde 1 tablet nac 600 ve her gün bol yeşillik yersen pek bir sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum buna rağmen sivilcelenme olursa konuya yazarsın yardımcı oluruz. Göğüs ucunda yanma,dokununca acı,kaşınma olursa 2 günde bir yarım tablet arimidex kullanırsın geçene kadar daha sonra 2 günde bir çeyrek tablet şeklinde devam edersin.

Beslenmeyle ilgili hiçbir sıkıntı olmadığı için küre girecek gücü buluyorum zaten, her öğünümün yanında yeşillik olur. O zaman şöyle toparlayalım usta;

Haftalık 500mg testo: Pazartesi 250mg Perşembe 250 mg

4 ya da 6 haftaya kadar haftalık 600mg boldenon: Pazartesi 300 Perşembe 300 sonra 400 e düşüp 200-200 alınacak.

4 hafta boyunca her gün Dianabol tablet

her gün nac 600

göğüste yanma, batma olursa 2 günde 1 yarım arimidex. Olmazsa kullanmaya bi’ hacet yok. Fit miyiz Hocam tartışmada?

sustanon gibi 3 uzun 1 kısa esterli ilaç kullanmayacağım ve dalgalanma olmayacağı için pregnly e gerek yoktur sanırım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
agah.11, 1 dakika önce yazdı:

Beslenmeyle ilgili hiçbir sıkıntı olmadığı için küre girecek gücü buluyorum zaten, her öğünümün yanında yeşillik olur. O zaman şöyle toparlayalım usta;

Haftalık 500mg testo: Pazartesi 250mg Perşembe 250 mg

4 ya da 6 haftaya kadar haftalık 600mg boldenon: Pazartesi 300 Perşembe 300 sonra 400 e düşüp 200-200 alınacak.

4 hafta boyunca her gün Dianabol tablet

her gün nac 600

göğüste yanma, batma olursa 2 günde 1 yarım arimidex. Olmazsa kullanmaya bi’ hacet yok. Fit miyiz Hocam tartışmada?

sustanon gibi 3 uzun 1 kısa esterli ilaç kullanmayacağım ve dalgalanma olmayacağı için pregnly e gerek yoktur sanırım?

Boldenonu en az 14 15 hafta boyunca 400-600 arası alırsan en iyi verimi alırsın. Pregnyl dediğin ilacın dalgalanma yapan yapmayan ilaçlarla hiç bir alakası yok lh, fsh 0ı görürse testislerde küçülme olursa pctde kullanırsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
agah.11    0
Captain Price, 7 dakika önce yazdı:

Boldenonu en az 14 15 hafta boyunca 400-600 arası alırsan en iyi verimi alırsın. Pregnyl dediğin ilacın dalgalanma yapan yapmayan ilaçlarla hiç bir alakası yok lh, fsh 0ı görürse testislerde küçülme olursa pctde kullanırsın.

Dalgalanma yüksek olan ilaçlarda lh & fsh oranlarının 0’ı görme ihtimali daha yüksek sanıyordum. Bildiğim kadarıyla boldenon uzun sürelerde etki eden bir ilaçmış ama testo için 15 hafta fazla değil mi üstad? Bu arada bu kadar hızlı cevap verdiğin için çok teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
agah.11, 14 dakika önce yazdı:

Dalgalanma yüksek olan ilaçlarda lh & fsh oranlarının 0’ı görme ihtimali daha yüksek sanıyordum. Bildiğim kadarıyla boldenon uzun sürelerde etki eden bir ilaçmış ama testo için 15 hafta fazla değil mi üstad? Bu arada bu kadar hızlı cevap verdiğin için çok teşekkür ederim

Fazla değil bilinçli kullandıktan sonra bir sıkıntı yaşamazsın. Evet boldenon uzun sürelerde daha etkilidir 12 hafta üstü kullanımlarda çok daha iyi etki alırsın. Boldenonu testosterondan 1 hafta önce kesmelisin yani 15 hafta boldenon kullandıysan 16 hafta testosteron kullanacaksın. Rica ederim. Bu arada danabolu 10 mg/tablet şeklinde aldıysan günde 3 tablet kullanacaksın 5-6 saatte bir tablet şeklinde.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
agah.11    0
Captain Price, 7 dakika önce yazdı:

Fazla değil bilinçli kullandıktan sonra bir sıkıntı yaşamazsın. Evet boldenon uzun sürelerde daha etkilidir 12 hafta üstü kullanımlarda çok daha iyi etki alırsın. Boldenonu testosterondan 1 hafta önce kesmelisin yani 15 hafta boldenon kullandıysan 16 hafta testosteron kullanacaksın. Rica ederim.

Peki üstadım kür başlamadan, ortasında ve  bıraktıktan 2 hafta sonra tekrar kan tahlili yaptırıp baktığımızı varsayalım. Göğüs ucu hassasiyet için arimidex okey, lh & fsh değerleri çok düşüp testisler küçülürse pregnly okey. Peki diğer değerlere göre kullanmam gereken bir eczane ürünü var mıdır acaba?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
agah.11, 2 dakika önce yazdı:

Peki üstadım kür başlamadan, ortasında ve  bıraktıktan 2 hafta sonra tekrar kan tahlili yaptırıp baktığımızı varsayalım. Göğüs ucu hassasiyet için arimidex okey, lh & fsh değerleri çok düşüp testisler küçülürse pregnly okey. Peki diğer değerlere göre kullanmam gereken bir eczane ürünü var mıdır acaba?

Başka bir sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum. Bir sorun olursa konuya yazarsın yardımcı olurum :). Bu arada kürün ortasında lh&fsh 0landı diye pregnyl kullanma, ilaçların orjinalse olması gereken bu zaten. pregnyli pct döneminde kullanacaksın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
agah.11    0
Captain Price, 2 dakika önce yazdı:

Başka bir sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum. Bir sorun olursa konuya yazarsın yardımcı olurum :). Bu arada kürün ortasında lh&fsh 0landı diye pregnyl kullanma, ilaçların orjinalse olması gereken bu zaten. pregnyli pct döneminde kullanacaksın. 

Ohh tamamdır ustad. Bir sorun yaşarsam tekrar buradayım, çok çok çok teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
agah.11    0
Captain Price, 27.01.2019 - 22:47 yazdı:

Rica ederim

Selam, kolay gelsin kral. Kan testi sonuçları elime geçti şu an. Hangi değerlere bakmalıyız, hepsi ortalama hiçbir sıkıntı yok. Fotoğraf atabiliyor muyuz burdan?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
agah.11, 17 dakika önce yazdı:

Selam, kolay gelsin kral. Kan testi sonuçları elime geçti şu an. Hangi değerlere bakmalıyız, hepsi ortalama hiçbir sıkıntı yok. Fotoğraf atabiliyor muyuz burdan?

Fotoğrafıını ekleyebilirsin. Her şey referans içerisindeyse sıkıntı yok başlayabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
agah.11    0
Captain Price, 1 saat önce yazdı:

Fotoğrafıını ekleyebilirsin. Her şey referans içerisindeyse sıkıntı yok başlayabilirsin

image.thumb.jpg.9eb7b5b99d8378f5816e785c242ad63e.jpgÜstadım şunlara bir bakar mısın? Ayrıca bir test lazım mı

image.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
agah.11, 3 dakika önce yazdı:

image.thumb.jpg.9eb7b5b99d8378f5816e785c242ad63e.jpgÜstadım şunlara bir bakar mısın? Ayrıca bir test lazım mı

image.jpg

Bir sorun yok, tam hormon testi yaptırmamışsın kürden önce ve pctden sonra karşılaştırma yapmak adına güzel olabilirdi ama şart değil. Başarılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
agah.11    0
agfitness, 14 saat önce yazdı:

Aminotransferazlar yani karaciğer enzimleri AST ve ALT yüksek değerlere yakın, onun dışında değerler referans alınan değerler içerisinde sorun yok görünürde. Karaciğer koruyucu Silmarin tablet ve Enginar asla ihmal etme, yanında Vitamin C, B6 ve B12 ihmal etme, haftada 1 kez sauna, günlük 3lt su tüketimi ve bol sebze, limon ve yeşillik tüketmeni tavsiye ederim. Başarılar şimdiden.

Sağlıklı sporlar...

Teşekkür ederim. Enginarı yiyim mi yoksa hapını mı alayım? Birde silmarin tablet diyince eczaneler veriyor mu? Supplement olarak multi-vitamin&mineral aldım. Ayrıca C, B6 ve B12 ye gerek varsa onları da alayım? Yorumunuz için tekrar teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
agah.11    0
agfitness, 30.01.2019 - 11:51 yazdı:

Silmarin - ülkemizde Milk Thistle (deve dikeni diye geçer). Reklam amaçlı yazmıyorum ama "Ligone Milkthistle Complex 60 tablet" her zaman tercihim oldu çünkü;

530mg Deve Dikeni, 500mg Enginar ekstresi, 300mg Karahindiba, 100mg Arjinin içeriyor bu kombinasyonlar günde 2 tablet alarak yeterli olması açısından süper (benim tercihim) ve faydalı olması adına herkese öneririm. Eczanede de var farklı markalar ama daha pahalı ve mgları düşük, supplement sitelerinden ya da varsa lovingden alabilirsin.

Eğer başka marka silmarin alırsan da, enginar kapsül alman şart değil, marketlerde konserve şeklinde bulunur günlük sabahları aç karnına tüketebilirsin 1 tane üzerine de silmarin ve vitamin haplarını içer sonra kahvaltı moduna geçersin.

Vitaminleri de multi kullan ama yanında saydığım vitaminleri kesinlikle al ve  eksik etme hem kürde hem kür sonrası !

Sağlıklı sporlar...

Şu anda elime geçmiş bulunmakta ürünler. MG lar aynen şöyle; enanthate: 250 mg 1 ampül, Boldenon 200 mg 1 ampül, dianabol 1 tablet 10 Mg.

Enanthate Pazartesi ve Perşembe birer ampül toplam 500mg, Boldenon Pazartesi Çarşamba Cuma birer ampül toplam 600mg ve Dianabol günlük 3 tablet toplam 30mg. Doğru mudur sizce? Bana kürü veren adam Pazartesi ve Perşembe enanthate ve çarşamba günleri 2 ampül Boldenon dedi ama öyle Boldenon toplam 400mg ediyor. Sizce benim dediğim gibi mi yoksa bana verenin dediği gibi mi?

6E6A5CDA-561D-42FC-969C-94AB1B993947.jpeg

F8387C54-6023-4B1F-9E31-DBDC481F3E98.jpeg EBD67C31-4321-4CE7-A802-FDD39374EFDB.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatihcan1    115
agah.11, 11 saat önce yazdı:

Şu anda elime geçmiş bulunmakta ürünler. MG lar aynen şöyle; enanthate: 250 mg 1 ampül, Boldenon 200 mg 1 ampül, dianabol 1 tablet 10 Mg.

Enanthate Pazartesi ve Perşembe birer ampül toplam 500mg, Boldenon Pazartesi Çarşamba Cuma birer ampül toplam 600mg ve Dianabol günlük 3 tablet toplam 30mg. Doğru mudur sizce? Bana kürü veren adam Pazartesi ve Perşembe enanthate ve çarşamba günleri 2 ampül Boldenon dedi ama öyle Boldenon toplam 400mg ediyor. Sizce benim dediğim gibi mi yoksa bana verenin dediği gibi mi?

6E6A5CDA-561D-42FC-969C-94AB1B993947.jpeg

F8387C54-6023-4B1F-9E31-DBDC481F3E98.jpeg EBD67C31-4321-4CE7-A802-FDD39374EFDB.jpeg

Generics pharma herkes kötülüyor ama orjinaline denk geldiysen gerçekten harika bir marka en fazla verim aldığım kürüm suan içinde oldugum generics tren bolde cypionate kürüm. İlk kürün değilse 500 testo 400 bolde haftada daha iyi bence. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
agah.11    0
fatihcan1, 58 dakika önce yazdı:

Generics pharma herkes kötülüyor ama orjinaline denk geldiysen gerçekten harika bir marka en fazla verim aldığım kürüm suan içinde oldugum generics tren bolde cypionate kürüm. İlk kürün değilse 500 testo 400 bolde haftada daha iyi bence. :)

İlk kürüm üstad. O yüzden 600 bolde diye sabitledim. Ya da 400 den başlayıp ortalarında 600 e çıkarabilirim. Birde herkese bir sorum daha var; bendeki Dianabol tablet 10mg. Günlük 30mg alacağımı varsayarak sabah öğle akşam 10 ar MG alacağıma tek seferde 3 tane yutsam 30mg olsa bir zararı olur mu ya??

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285
agah.11, 14 dakika önce yazdı:

İlk kürüm üstad. O yüzden 600 bolde diye sabitledim. Ya da 400 den başlayıp ortalarında 600 e çıkarabilirim. Birde herkese bir sorum daha var; bendeki Dianabol tablet 10mg. Günlük 30mg alacağımı varsayarak sabah öğle akşam 10 ar MG alacağıma tek seferde 3 tane yutsam 30mg olsa bir zararı olur mu ya??

Etkisini düşürürsün. Kanda 4-5 saat aktif kalıyor zaten. 3 e bölerek öğünlerden sonra alırsan daha faydalı olur. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatihcan1    115

agah.11, Bir saat önce yazdı:

Mhmt38, 48 dakika önce yazdı:

Etkisini düşürürsün. Kanda 4-5 saat aktif kalıyor zaten. 3 e bölerek öğünlerden sonra alırsan daha faydalı olur. 

Mehmet kardeşimin dediği doğrudur :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

• Yazan: Testocu
      Merhaba!
      En son b12 enjektemi 17 martta yaptım şu an kürdeyim  ve boldenone eklemek istiyorum 17 sinde b12 yapmayıp boldenone eklesem olur mu veya ne kadar beklemem gerekli cevaplarsanız sevinirim.
      Teşekkürler.
    • Yazan: gainzavcısı
      Merhaba, ilaçlarla ilgili aklıma takılan şey vardı.
      Büyümek için Boldenon yada rimobolon yerine Deca eklemek nasıl bir etki yaratır diğer 2 ilaca göre?
    • Yazan: supzero
      Merhabalar hocalarım kolay gelsin öncelikle
      susta 250 mg bolde 200 mg anapolon ise günlük 50 mg (sabah akşam yarım alıyorum) Konuya gelecek olursak üç gün önce ilk enjeksiyonumu yaptım ve o günden sonra sürekli acıkma ve sürekli susama geliyor normalde sabah öğlen akşam yerken yemeğimi bu sefer daha fazla yiyesim geliyor (yiyorum ve içiyorumda) daha çok susuyorum bunun nedeni nedir acaba yardım gerekiyor?
    • Yazan: Aslar
      Merhabalar abilerim kardeşlerim
      Normalde bulk kürümün 5.haftası danabole başlayacaktım lakin ilk önce 5 hafta 30mg turinabol kullanıp ondan sonra danabol kullanmaya başlasam veya tam tersini yapsam böbrekleri çok yorar mı?
      Etki olarak nasıl olur şuanda boldenon ve testesteron enantat kullanıyorum. 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.