Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Alpha666    0

BioLINE steroid hakkında fikri olan varmıdır birşey bulamadım internet üstünden sıvı şekilde clenbuterol'u felanda var bilgi sahibi olan varsa bilgilendirebilir mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Daha öncede görmüştüm biolinenin kendi sitesinde bile yok bu ilaçlar mücahit diye bir satıcısı var pek güvenme derim tanımıyorsan sıkıntı yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.220
Alpha666, 20.01.2019 - 14:01 yazdı:

BioLINE steroid hakkında fikri olan varmıdır birşey bulamadım internet üstünden sıvı şekilde clenbuterol'u felanda var bilgi sahibi olan varsa bilgilendirebilir mi ?

sen ne sahtekar herifsin :D arakdaşlar soruyu soran malatyalı tahta kurusu gibi vücudu olup millete ilaç satıp insanların kanını emmeyte çalışan bir embesil diyeceğim o kadar karaktersiz biriki aman bu adamın oyununa düşmeyin @THATS_WHATS_UP arkadaşımızın dediği gibi mücahit diye sahtekarın birisi tam bir çakaldır sakın kanmayın bu adama yada elindeki ürünlere hepsi sorunlu ürünler sonra çok üzülürsünüz.gelip burada tansiyon ölçüyor ürünü bilmiyormuş gibi yapıp insanlara ismini aşılamak için.

tarihinde Bay-T tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alpha666    0

millete aşılamaya felan çalıştığım yok yanlış anlaşıldım herhalde mücahit'de değilim ayrıca lütfen sahtekar felan demeniz hoş değil gerçi alınmadım o sandığınız için neyse.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Salih3434    0
Bay-T, 28.01.2019 - 14:22 yazdı:

sen ne sahtekar herifsin :D arakdaşlar soruyu soran malatyalı tahta kurusu gibi vücudu olup millete ilaç satıp insanların kanını emmeyte çalışan bir embesil diyeceğim o kadar karaktersiz biriki aman bu adamın oyununa düşmeyin @THATS_WHATS_UP arkadaşımızın dediği gibi mücahit diye sahtekarın birisi tam bir çakaldır sakın kanmayın bu adama yada elindeki ürünlere hepsi sorunlu ürünler sonra çok üzülürsünüz.gelip burada tansiyon ölçüyor ürünü bilmiyormuş gibi yapıp insanlara ismini aşılamak için.

Herkese merhaba, Bioline’ nı arkadaşımla beraber kullanıyorum çok memnunuz başka bir satıcıdan aldık. Sonuçta sitesinde iletişim bilgileri var ürün ile ilgili sorularınızı sorunca cevap veriyorlar. Bu Mücahit denen şahıs peptidturkiyeden ürün alıp satışını yapsa bu ürünleredemi sahte diyecez!? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.220
Salih3434, 23 dakika önce yazdı:

Herkese merhaba, Bioline’ nı arkadaşımla beraber kullanıyorum çok memnunuz başka bir satıcıdan aldık. Sonuçta sitesinde iletişim bilgileri var ürün ile ilgili sorularınızı sorunca cevap veriyorlar. Bu Mücahit denen şahıs peptidturkiyeden ürün alıp satışını yapsa bu ürünleredemi sahte diyecez!? 

27 dk önce üyelik açıp ilk mesajını bu konuya atıpppp burada safsata yapmandan belli ne olduğun zaten. :DMarka ya da kişi sponsorluğunu yanlış yerde yapmaya çalışıyorsun inan bana forumun iq seviyesi seninkinden minimum %80 daha fazla.Bundan sebep herkes senin ne yapmaya çalıştığının farkında. :) 

tarihinde Bay-T tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
  • Vayyyy!! 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Salih3434    0
Bay-T, 15 saat önce yazdı:

27 dk önce üyelik açıp ilk mesajını bu konuya atıpppp burada safsata yapmandan belli ne olduğun zaten. :DMarka ya da kişi sponsorluğunu yanlış yerde yapmaya çalışıyorsun inan bana forumun iq seviyesi seninkinden minimum %80 daha fazla.Bundan sebep herkes senin ne yapmaya çalıştığının farkında. :) 

Merhabalar bioline türkiye diye google a yazınca bu form ve tartışma çıktı kullandığım ve verim aldığım bir ürünüle ilgili ben de yorum yapmak istedim (kayıt olmadan yorum yapılamıyor) Tayfun bey kullanmadığınız bilmediğiniz bir ürün için her kese laf sokmaya çalışıyorsunuz. Özelden iş yeri aderesimi vereyim gelin bir çay içireyim, sıvı klenim de var hazırda kulkandığım isterseniz suyunuza damlatabilirim 30 dakikada çalışıp çalışmadığını anlarsınız.))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MarkoPaşa    37
Salih3434, 7 saat önce yazdı:

Merhabalar bioline türkiye diye google a yazınca bu form ve tartışma çıktı kullandığım ve verim aldığım bir ürünüle ilgili ben de yorum yapmak istedim (kayıt olmadan yorum yapılamıyor) Tayfun bey kullanmadığınız bilmediğiniz bir ürün için her kese laf sokmaya çalışıyorsunuz. Özelden iş yeri aderesimi vereyim gelin bir çay içireyim, sıvı klenim de var hazırda kulkandığım isterseniz suyunuza damlatabilirim 30 dakikada çalışıp çalışmadığını anlarsınız.))

Yoksa siz cüneyt şişman mısınız😃😃

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MenPowers    51
Salih3434, 9 saat önce yazdı:

Nuri abi senmisin abi aman abi bizim suyumuzada mı damlatacaksın yapma gözünü seveyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.220
Salih3434, 21 saat önce yazdı:

l-nuri-alco-dd615e68.jpg

inan bana yazarak zaten namı sahtekara çıkmış birini ve ilacı daha da kötülüyorsun :) çünkü buraya a  yazsan google indeksler adam gelsin savunsun kendini sen neyin peşindesin ki? :D ki zaten konuyu açan dangalak oydu kendi ürününü övmek için izlediği yoldan zeka seviyesi belli olan birisi ha ayrıca instagramdan bilmesem neyse 32 cm kolu ile ne bilgiliymiş ya :D malum sen de dedin ???

Salih3434, 16.08.2019 - 22:59 yazdı:

Bu Mücahit denen şahıs peptidturkiyeden ürün alıp satışını yapsa bu ürünleredemi sahte diyecez!? 

ya her şeyin ofsayt :D cümleye x satıcı diye başlayıp insan hakları savunuculuğuna konuyu döndürüp cümleyi Mücooo ile bitiriyor olmadan da niyetin gayet ap açık belli oluyor :D bence itiraf et hadi rahatla bak :D de ki ben MÜCAHİTİM yaptığım izlediğim yol yanlıştı herkesten özür dilerim :) Neyse daha çok yazmaya gereke yok bütün forum g.... le gülüyor size inanın ne kadar yazarsanız o kadar rezil oluyorsunuz.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Pancamo    16

Clenbuterol maddesi mikrogram ile ölçeklendiriliyor. Bu kadar hassas birimleri likit formda yapmak akıl işi değil . Hiç bir firmada yapmadı yapmazda.. ama eczaneden ventolin şurup alıp içine doldurduysalar bir şey diyemem 😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tropico    2

Arkadaşlar bu bioline piyasaya baya yayılmaya başladı siz bu satıcıdan mi şüphe ediyorsunuz yoksa markadan mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
osm    5

M.A adlı kişiden alışveriş yapmayın dolandırıcı boş ilaç satıyor bu o.c dan balkan p. deca ve testo e. aldık kursiyerlerime 6.hafta test yaptırdılar lh fsh sapa sağlam çıktı sizde madursanız kargo yapar aksu sporcu ürünleri diye yurt içi kargo ile ilgili kurumlara şikayet edin kendisine ilaçların çalışmadığını yazdık herkeze a.k çocuğu whatsapp dan küfür edip engelledi birde samsunda biryerden gönderi yapıyor açık adresini takıldığı yeri bilen varsa özelden atsın kimdir kimlerle takılır kimlerle ticareti olur öğrendiğim kadarıyla istanbulda da bir ayakları varmış bunların adamlarsa bizimle irtibat kursunlar adres versinler 4x12 dinlene dinlene a.larının a.k suç camia daki bir kaç müsabık o.ç bunları bilip sesini çıkartmıyor cebine parayı koyan telefonu eline alıp internete bağlanan kendini çelik yelek giymiş ölümsüz zannediyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cuneyt    16
osm, 48 dakika önce yazdı:

M.A adlı kişiden alışveriş yapmayın dolandırıcı boş ilaç satıyor bu o.c dan balkan p. deca ve testo e. aldık kursiyerlerime 6.hafta test yaptırdılar lh fsh sapa sağlam çıktı sizde madursanız kargo yapar aksu sporcu ürünleri diye yurt içi kargo ile ilgili kurumlara şikayet edin kendisine ilaçların çalışmadığını yazdık herkeze a.k çocuğu whatsapp dan küfür edip engelledi birde samsunda biryerden gönderi yapıyor açık adresini takıldığı yeri bilen varsa özelden atsın kimdir kimlerle takılır kimlerle ticareti olur öğrendiğim kadarıyla istanbulda da bir ayakları varmış bunların adamlarsa bizimle irtibat kursunlar adres versinler 4x12 dinlene dinlene a.larının a.k suç camia daki bir kaç müsabık o.ç bunları bilip sesini çıkartmıyor cebine parayı koyan telefonu eline alıp internete bağlanan kendini çelik yelek giymiş ölümsüz zannediyor

Kral ağzına sağlık baştacısın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.