Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

satamm

Eczane kürü

Önerilen İletiler

Ironmann    379

Eczanede zaten 3 ürün bulursun rimobolan sustanon anapolon

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
satamm    2
velimontana, 8 saat önce yazdı:

sanırım eczane kürü tarihte kaldı?

O zaman teşekkür ederim anabolizan maddelerle atacağım profosyenellik adımı başlamadan bitti ben piyasada eczanede satılanlar dışında hiç bi ürüne güvenmiyorum zaten zaralı olan ürün bi de sahteyse...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
velimontana    4
satamm, 47 dakika önce yazdı:

O zaman teşekkür ederim anabolizan maddelerle atacağım profosyenellik adımı başlamadan bitti ben piyasada eczanede satılanlar dışında hiç bi ürüne güvenmiyorum zaten zaralı olan ürün bi de sahteyse...

dur bakalım ben öyle biliyorum belki eczane ürünlerinden anlayanlar çıkar, birde evet zaten zararlı ama sahteyse çok daha fazla zararlı değil en fazla çalışmaz diyorlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
satamm    2
agfitness, 45 dakika önce yazdı:

Neden hemen ilk verilen cevapta tamam o zaman diye kestirip atiyorsun. Ben bu platform uzerinden de destekleyici urun aldim bir kac kez, buradan al alma meselesi degil ama sunu diyecegim Ankaradan vucut gelistirme sampiyonu cikan bir arkadasim var, hatta unlu fitnessci Murat Tavmanin duzenledigi ve juri olarak Sergie Constance, Tavi Castro ve Michelle Lewini getirttigi ''The Show'' yarismasinda da derece elde etti. Milli takima adam hazirlayan isim yapmis hocalar dahil her goren kesin sen sunu kullandin, yok efendim peptidlerden hangilerini kullandin soylesene cunku peptidsiz bu kadar define vucut imkansiz vs. diyorlar ama yillardir taniyorum guvenmedigi icin Eczane disi kur girmiyor yillardir her yil girdigi kur (Sustanon-Primobolan-Genotropin) ki genotropin yuzunden zaten surekli para sikintisi cekiyor.

Ben iki kurumde de Sustanondan sasmadim. Ilk kurde Susta-Primo-Oxandrolone yaptim
Ikinci kurde Susta-Boldenon ile destek amacli kur girdim sonra bitirdim.

Ilk kurun yok bilmem 5. kurun demiyorum ama ille de Eczane mali olacak diyorsan:
Sustanon ve Primobolan kas ici olarak kullan yanina da imkanin varsa 36ui kalem Genotropin ekle tertemiz,
Ama genotropin pahali cidden biraz arastir gorursun sadece aylik genotropin 1200tl minimum gidiyor (onun yerine ister bu platformdan ister baska kaynaktan o sana kalmis, ifg-lr3 peptid ile destekleyerek gidersen daha yavas ama inan bana daha kalici ve kaliteli kas kazanimlari elde edersin)

Bu benim fikrim, saglikli sporlar...

Teşekkürler sağolun tavsiyeleriniz için

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fthh    69
agfitness, 15 saat önce yazdı:

Neden hemen ilk verilen cevapta tamam o zaman diye kestirip atiyorsun. Ben bu platform uzerinden de destekleyici urun aldim bir kac kez, buradan al alma meselesi degil ama sunu diyecegim Ankaradan vucut gelistirme sampiyonu cikan bir arkadasim var, hatta unlu fitnessci Murat Tavmanin duzenledigi ve juri olarak Sergie Constance, Tavi Castro ve Michelle Lewini getirttigi ''The Show'' yarismasinda da derece elde etti. Milli takima adam hazirlayan isim yapmis hocalar dahil her goren kesin sen sunu kullandin, yok efendim peptidlerden hangilerini kullandin soylesene cunku peptidsiz bu kadar define vucut imkansiz vs. diyorlar ama yillardir taniyorum guvenmedigi icin Eczane disi kur girmiyor yillardir her yil girdigi kur (Sustanon-Primobolan-Genotropin) ki genotropin yuzunden zaten surekli para sikintisi cekiyor.

Ben iki kurumde de Sustanondan sasmadim. Ilk kurde Susta-Primo-Oxandrolone yaptim

Ilk kurun yok bilmem 5. kurun demiyorum ama ille de Eczane mali olacak diyorsan:
Sustanon ve Primobolan kas ici olarak kullan yanina da imkanin varsa 36ui kalem Genotropin ekle tertemiz,
Ama genotropin pahali cidden biraz arastir gorursun sadece aylik genotropin 1200tl minimum gidiyor (onun yerine ister bu platformdan ister baska kaynaktan o sana kalmis, ifg-lr3 peptid ile destekleyerek gidersen daha yavas ama inan bana daha kalici ve kaliteli kas kazanimlari elde edersin)

Ben sustanon, primb. vs gibi ürünlerin pct de geri dönüşü zor olduğu için tercih etmiyorum.
ve sust. 4 esterli olduğu için vucutta müthiş dalgalanma yapıyor malafatı öldürüyor bildiğin.
ben tercihimi bunlardan yana kullanmazdım. ama kullanan insanlara saygı duyarım.

iyi günler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
satamm    2
Fthh, 16 dakika önce yazdı:

Ben sustanon, primb. vs gibi ürünlerin pct de geri dönüşü zor olduğu için tercih etmiyorum.
ve sust. 4 esterli olduğu için vucutta müthiş dalgalanma yapıyor malafatı öldürüyor bildiğin.
ben tercihimi bunlardan yana kullanmazdım. ama kullanan insanlara saygı duyarım.

iyi günler.

Geri dönüş zor derken eski hormon oranlarınamı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fthh    69
satamm, 15.01.2019 - 12:56 yazdı:

Geri dönüş zor derken eski hormon oranlarınamı

Evet

agfitness, 15.01.2019 - 13:35 yazdı:

Oncelikle tesekkurler kendi tecrubeni paylastigin icin,
Sustanonun dalgalanma yaptigi ve bu nedenle surekli dalgali ruh halinde olundugu ya da uremeye yonelik sorunlar urettigi konusuna gerek kendi uzerimde 2 yildir deneyimlemem gerekse yukaridaki yorumumda verdigim bilgi dogrultusunda fitness sampiyonu ve yaklasik 10 senedir kur icerisinde olan ve her kurde testo olarak sustadan sasmayan yakin dostumun halini bildigimden dolayi soyluyorum; sen o sekilde dusunmus olabilirsin ama bu konuda bilimsel bir dayanak yok o yuzden tamamen inanis meselesi.

Cunku sustanon 2.dunya savasi sonrasindan beri piyasada olan ve vucutcularin ozellikle definasyonu da hedefleyenlerin yillardir cok tercih ettigi fakat sonradan orijinalinin zor bulunmasi, pahali olmasi, farkli esterlerden dolayi 3 gun kadar kas agrisi dolayisiyla antrenmanlarda zorluk cikartmasi gibi etmenlerle Enant one cikti.

Aksine farkli esterler sayesinde testo vucutta kisadan uzuna dogru salinim yapiyor ve haftada 2 enjekte edildigi icin de pig seviyelerini hop hop hoplatmiyor.

Inan bana enanthat daha cok ruh halinde oynama yapiyor nereden biliyorum (ilk kurumde sustanonla basladim 6 hafta sonraki 6 hafta Abu raihhan enantata gectim ve son 6 hafta daha agresyon yukluydum (psikolojik nedenler de olabilir kesin konusmuyorum sadece kendi tecrubem)

Cinsel organ meselesine gelince bunu Sustaya baglamak yanlis dedigim gibi bilimsel dayanagin olmadiktan sonra. Herkesin cinsel organi, hormonlari, beslenme uyku gibi yasam duzeni, psikolojik durumu vs. bir degil sonucta.
Kimi adamlar var Deca kullandigi icin Deca Dick sendromu yasiyor ve geri donusu mumkun olmayabiliyor, kimi adam var Deca ile gidiyor ama sikinti yasamiyor.

Bes parmagin besi bir degil diyelim, saglikli sporlar...

Evet deca dick yaşayanlardan birisiyim sorunu çözdüm ve şuan tekrar deca kürüne girdim

ben öcü olarak göstermeye çalışmıyorum , öcü olarakta görmüyorum ama dediğim gibi
ben referansımı bu ürünlere kullanmazdım.

teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    379
agfitness, 7 saat önce yazdı:

İlk defa küre giricek adama genotropin önermen şaşırtmadı değil ;))) rimobolan adamdır !

tarihinde Ironmann tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
interfectum    44

Primobolanın katkıları elbette yadsınamaz fakat zannımca primobolan yerine boldenon tercih edilmeli,neden diye soracak olursak;

1.Primobolanın dozajını yükseltmediğiniz takdirde düşük dozajla iyi bir etki almak pek mümkün değil.anthony roberts'in primobolan hakkındaki görüşlerini okuyabilirsin :)

2. dht bazlıdır,haliyle saç diplerine ve prostata yük bindirir (elbette genetik pay da önemli)

3. Primobolan uzun vadede pahalı,boldenon daha ekonomik olacaktır..

4. Boldenon uzun vadede muazzam adele kazandıran bir ilaçtır.(12. haftadan sonraki etkileriyle ünlüdür)  Boldenonun sana vereceği kazancın daha fazla olacağını sanırım söylememe gerek yok,tahmin edebiliyorsundur.

Sustanon konusuna gelecek olursak;dalgalanma yapması kişiden kişiye ve deneyimlere göre değişse de bana kalırsa ilk kürden sustanon tehlikeli.Yine de herkesin vücudu ilaçlara ayrı tepkiler vermekte.En iyisi deneyimlemen ve vücudunu kendin tanıman fakat ben olsam ilk kürümü testo e ve bolde ile yapardım..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
satamm    2
interfectum, 35 dakika önce yazdı:

Primobolanın katkıları elbette yadsınamaz fakat zannımca primobolan yerine boldenon tercih edilmeli,neden diye soracak olursak;

1.Primobolanın dozajını yükseltmediğiniz takdirde düşük dozajla iyi bir etki almak pek mümkün değil.anthony roberts'in primobolan hakkındaki görüşlerini okuyabilirsin :)

2. dht bazlıdır,haliyle saç diplerine ve prostata yük bindirir (elbette genetik pay da önemli)

3. Primobolan uzun vadede pahalı,boldenon daha ekonomik olacaktır..

4. Boldenon uzun vadede muazzam adele kazandıran bir ilaçtır.(12. haftadan sonraki etkileriyle ünlüdür)  Boldenonun sana vereceği kazancın daha fazla olacağını sanırım söylememe gerek yok,tahmin edebiliyorsundur.

Sustanon konusuna gelecek olursak;dalgalanma yapması kişiden kişiye ve deneyimlere göre değişse de bana kalırsa ilk kürden sustanon tehlikeli.Yine de herkesin vücudu ilaçlara ayrı tepkiler vermekte.En iyisi deneyimlemen ve vücudunu kendin tanıman fakat ben olsam ilk kürümü testo e ve bolde ile yapardım..

Allah razı olsun hocam verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim ama bende sahte ilaç korkusu var şuan zaten yağ oranim yuksek 16 17 civari ilk definasyona girip oyle kure gireceğim yani bi 4 ay filan sonra ama muhtemelen sust-prim. Kürü yapacağım teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
interfectum    44

İlaç korkun olması çok normal,sonuçta Türkiyede yaşıyoruz ve bu gözler testo yerine zeytinyağı koyanları gördü..

sana tavsiyem ürünleri bu siteden temin et,hızlı ve güvenilir..ayrıca ilgi.hatta vereceğim daha iyi bir tavsiye instadan Burak hocamızın yayınlarını izle..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
interfectum, 12 dakika önce yazdı:

İlaç korkun olması çok normal,sonuçta Türkiyede yaşıyoruz ve bu gözler testo yerine zeytinyağı koyanları gördü..

sana tavsiyem ürünleri bu siteden temin et,hızlı ve güvenilir..ayrıca ilgi.hatta vereceğim daha iyi bir tavsiye instadan Burak hocamızın yayınlarını izle..

Burak hocanın insta adı ne ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
interfectum, Bir saat önce yazdı:

Reissss bee zeytinyağı ne kelime badem yağı koyuyorlar daha iyi geliyormuş 😁😂😁😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
megalodon    71
THATS_WHATS_UP, 10 saat önce yazdı:

Reissss bee zeytinyağı ne kelime badem yağı koyuyorlar daha iyi geliyormuş 😁😂😁😂

Özellikle bıyıklara:D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
primo    10

ben senın yerınde olsam eczaneden rimobolan alırdım  ve bu siteden testo alırdım (bu site güvenilidir) içime de sinmiş olurdu

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
satamm, 15.01.2019 - 07:54 yazdı:

Arkadaşım bu işin adi darkmarcet.

Turkiyede tanıdığın bütün şampiyonlar herkes gibi içinde ne var ne yok bilmeden guvenip kullaniyor. 

Bak ben deca sustanon primobolan d anabol küründeyim. Sustanon hem pahalı okudu hemde yığın oluşturma derecesinin az okudu nedeni ile kürümden çıkarttım elimde kaldılar testo enantat aldım iki şişe bu işlerin jargonu böyle isler 

2014 yik8ndan beri bu siteden alinimpta benim aldığım mal çalışmadı diyen yok demekki birileri durustttttt

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
chahovery    9
agfitness, 15.01.2019 - 13:35 yazdı:

Oncelikle tesekkurler kendi tecrubeni paylastigin icin,
Sustanonun dalgalanma yaptigi ve bu nedenle surekli dalgali ruh halinde olundugu ya da uremeye yonelik sorunlar urettigi konusuna gerek kendi uzerimde 2 yildir deneyimlemem gerekse yukaridaki yorumumda verdigim bilgi dogrultusunda fitness sampiyonu ve yaklasik 10 senedir kur icerisinde olan ve her kurde testo olarak sustadan sasmayan yakin dostumun halini bildigimden dolayi soyluyorum; sen o sekilde dusunmus olabilirsin ama bu konuda bilimsel bir dayanak yok o yuzden tamamen inanis meselesi.

Cunku sustanon 2.dunya savasi sonrasindan beri piyasada olan ve vucutcularin ozellikle definasyonu da hedefleyenlerin yillardir cok tercih ettigi fakat sonradan orijinalinin zor bulunmasi, pahali olmasi, farkli esterlerden dolayi 3 gun kadar kas agrisi dolayisiyla antrenmanlarda zorluk cikartmasi gibi etmenlerle Enant one cikti.

Aksine farkli esterler sayesinde testo vucutta kisadan uzuna dogru salinim yapiyor ve haftada 2 enjekte edildigi icin de pig seviyelerini hop hop hoplatmiyor.

Inan bana enanthat daha cok ruh halinde oynama yapiyor nereden biliyorum (ilk kurumde sustanonla basladim 6 hafta sonraki 6 hafta Abu raihhan enantata gectim ve son 6 hafta daha agresyon yukluydum (psikolojik nedenler de olabilir kesin konusmuyorum sadece kendi tecrubem)

Cinsel organ meselesine gelince bunu Sustaya baglamak yanlis dedigim gibi bilimsel dayanagin olmadiktan sonra. Herkesin cinsel organi, hormonlari, beslenme uyku gibi yasam duzeni, psikolojik durumu vs. bir degil sonucta.
Kimi adamlar var Deca kullandigi icin Deca Dick sendromu yasiyor ve geri donusu mumkun olmayabiliyor, kimi adam var Deca ile gidiyor ama sikinti yasamiyor.

Bes parmagin besi bir degil diyelim, saglikli sporlar...

Hocam öncelikle merhaba üzerinden yıllar geçmiş ama aylardır aradığım cevabı sanırım sizde buldum :D

Ne zamandır sahte ilaç mağduru birisi olarak ecz. sustanon kullanmak istiyordum ama kaç hocadan dinledim şu dalgalanma muhabbeti sonrasında ağır bir olduğu geri dönüşünün sancılı bir süreç olduğu hatta haftada 500 mg sustanon kullanırsan çocuk yapmayı unut diyen ne adamlar gördüm :D 

Sevgiler, saygılar hocam :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
chahovery, Bir saat önce yazdı:

Hocam öncelikle merhaba üzerinden yıllar geçmiş ama aylardır aradığım cevabı sanırım sizde buldum :D

Ne zamandır sahte ilaç mağduru birisi olarak ecz. sustanon kullanmak istiyordum ama kaç hocadan dinledim şu dalgalanma muhabbeti sonrasında ağır bir olduğu geri dönüşünün sancılı bir süreç olduğu hatta haftada 500 mg sustanon kullanırsan çocuk yapmayı unut diyen ne adamlar gördüm :D 

Sevgiler, saygılar hocam :) 

Sustanon kötüleyenler satamadıkları için kötülüyor olabilir 😀 İnsanların tecrübelerine göre 500mg üstüne çıkıldığında yan etkileri artıyormuş. Dalgalanma konusunu da 2 günde 1 enjeksiyon yaparak çözebilirsin. Pctye 2 3 hafta kala enanthate a geçip pct sorununu da çözüyorlar. 

Androjenik etkileri cidden fazla göz önünde bulundurmak lazım. Oldukça baby face biriyken 20 haftalık sustanon kullanımı yüzümü çok ciddi erkeksileştirdi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
chahovery    9
desperado, 21 saat önce yazdı:

Sustanon kötüleyenler satamadıkları için kötülüyor olabilir 😀 İnsanların tecrübelerine göre 500mg üstüne çıkıldığında yan etkileri artıyormuş. Dalgalanma konusunu da 2 günde 1 enjeksiyon yaparak çözebilirsin. Pctye 2 3 hafta kala enanthate a geçip pct sorununu da çözüyorlar. 

Androjenik etkileri cidden fazla göz önünde bulundurmak lazım. Oldukça baby face biriyken 20 haftalık sustanon kullanımı yüzümü çok ciddi erkeksileştirdi.

Hiç o açından düşünmemiştim eczane ürününü kötülesin ki kendi yoluna baksın :D 

Haftalık 500 mg geçme ve 2 günde 1 enjeksiyon yapabilirsin derken 500 mg haftada 3 olacak şekilde mi bölmek lazım sonuçta tek amp 250mg.

Şu yağlardan kurtulup formumu yakalayayım da varsın taş surat yapsın önemsiz :D 

Cevap için şimdiden teşekkürler :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delice    140
chahovery, 1 saat önce yazdı:

Hiç o açından düşünmemiştim eczane ürününü kötülesin ki kendi yoluna baksın :D 

Haftalık 500 mg geçme ve 2 günde 1 enjeksiyon yapabilirsin derken 500 mg haftada 3 olacak şekilde mi bölmek lazım sonuçta tek amp 250mg.

Şu yağlardan kurtulup formumu yakalayayım da varsın taş surat yapsın önemsiz :D 

Cevap için şimdiden teşekkürler :) 

Ben de sustanon kürü yapacağım. İzninle araştırmalarım sonucunda öğrendiğim bir dezavantajından bahsedeyim. Ve, neden kür için kötü bir seçenek olacağından bahsedeyim. Her ester farklıdır. Kimi vücut propionate estere tolerans gösterirken, kimi enanthate veya cypionate e gösterir. Ve, bu esterleri stabil bir şekilde kullanırken vücut, bunları metabolize etmek için enzimler salgılamaya alışır. Dolayısıyla bir süre sonra vücut bu esterlere daha yüksek dozda tolere edebilmeye başlar. Bu yüzdendir ki bir kürde bir ester seçilir. Treninden boldesine masteronundan testosuna kadar hepsi enanthate seçilir mesela. Ki, vücut şaşırıp afallamasın. 

Ancak sustanon'da 4 ester olduğu için, bu işler biraz sıkıntıya binebiliyor. Vücut tek bir estere alışamadığı için, salgılayacağı enzimler de buna göre çeşitlilik göstermek zorunda kalıyor. Ve hiçbir zaman benim vücudum X estere daha iyi tepki veriyor, daha az yan etki alıyorum diyemiyorsun. 

Bu yüzden ben elimdeki sustanonlar bitince farklı ülkelerde satılan eczane testosteronlarına geçiş yapacağım. Bulabilirsem bayer testoviron, yoksa iran eczanelerinden olan testolardan kullanacağım.

tarihinde Delice tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
chahovery    9
Delice, 6 dakika önce yazdı:

Ben de sustanon kürü yapacağım. İzninle araştırmalarım sonucunda öğrendiğim bir dezavantajından bahsedeyim. Ve, neden kür için kötü bir seçenek olacağından bahsedeyim. Her ester farklıdır. Kimi vücut propionate estere tolerans gösterirken, kimi enanthate veya cypionate e gösterir. Ve, bu esterleri stabil bir şekilde kullanırken vücut, bunları metabolize etmek için enzimler salgılamaya alışır. Dolayısıyla bir süre sonra vücut bu esterlere daha yüksek dozda tolere edebilmeye başlar. Bu yüzdendir ki bir kürde bir ester seçilir. Treninden boldesine masteronundan testosuna kadar hepsi enanthate seçilir mesela. Ki, vücut şaşırıp afallamasın. 

Ancak sustanon'da 4 ester olduğu için, bu işler biraz sıkıntıya binebiliyor. Vücut tek bir estere alışamadığı için, salgılayacağı enzimler de buna göre çeşitlilik göstermek zorunda kalıyor. Ve hiçbir zaman benim vücudum X estere daha iyi tepki veriyor, daha az yan etki alıyorum diyemiyorsun. 

Bu yüzden ben elimdeki sustanonlar bitince farklı ülkelerde satılan eczane testosteronlarına geçiş yapacağım. Bulabilirsem bayer testoviron, yoksa iran eczanelerinden olan testolardan kullanacağım.

Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim.

Aslına bakarsan ben de Sustanon kullanmak istemiyorum, eczaneden alıp kullanabileceğim başka bir türevi var mı onu da bilmiyorum. Fakat istisnasız KİME GİTTİYSEM sahte ürünler verildi. Eğer ben de orijinal iran ürünleri veya sorunsuz anabolizanlara erişim sağlayabilmiş olsam ilk tercihimi sustanondan  yana kullanmayacağım.

Daha önceden marka ile ilgili konusunu açmıştım. (yine bir fiyasko gelmez umarım :D ) Uzun zamandır tanıdığım bir hocadan. Kendisine bizzat flakondan çekerek bir kürü tamamladık ve güzel sonuçlar aldı. Aynı ürünü kendisinden 9 ay önce kadar aldım fakat bir türlü cesaret edememiştim belki sahte ve belki gerçek deneyip göreceğiz. Zaten o kür süreci içinde ayrıntılı bir konu açacağım :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394

Orjinal ilaca ulaşmak bu kadar zor değil biraz konu okuyup yazdığınız forumu kurcalasanız bulacaksınız hele ki İran testosunu.Ben bütün kürlerimde İran testo kullandım sorunsuz çalıştı kullanabileceğiniz en güzel testesteron.Ödem ağrı vs hiçbişey yapmaz :)  

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.