Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Anabolichorse

Beklediğimden kat kat daha iyi

Önerilen İletiler

Daha önce onlarca kez dolandırıldıktan sonra Burak hocam la tanıştım @Loving

ve sonuçlar muazzam haftalık 500 testo 250 deca günlük 50 mg anapolon

222222222.jpg.fe4a25927b93d9cfd0b3cf8e58a79620.jpg11111111111.jpg.6b7541c85e6e8aa4837cd5fc419ae789.jpg 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    9.196
Anabolichorse, 8 saat önce yazdı:

Başarılar :) 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alperen311    6
Anabolichorse, 11 saat önce yazdı:

222222222.jpg.fe4a25927b93d9cfd0b3cf8e58a79620.jpg11111111111.jpg.6b7541c85e6e8aa4837cd5fc419ae789.jpg 

dostum başarılar ama bir terslik var gibi geliyor bana nedense. decaya g öre çok parcalısın ve 250mg cok az bi miktar:);

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alperen311, 43 dakika önce yazdı:

dostum başarılar ama bir terslik var gibi geliyor bana nedense. decaya g öre çok parcalısın ve 250mg cok az bi miktar:);

Vücudum ektomorf tip ve @Loving hocamında dediği gibi çoğu kişi bilmesede deca iyi bir fizik için doğru beslenme ve hocamın attığı antrenman programıyla mükemmel sonuçlar alıyorum 5. hafta dayım 10 hafta sürecek deca +2 hafta testesteron devam edecek

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.196
alperen311, 41 dakika önce yazdı:

Deca definasyon dönemlerinde bile kullanılabilen mucize bir üründür bunu bilenlerin sayısı da ülkemiz de 5'i geçmez sanırım. Zira ülkemizde inanılmaz derecede spor bilinçsiz yapıldığı için ilk kürde bu olmaz saçın dökülür kel kalırsın sertleşemezsin vb. gibi soyut şehir efsaneleri var. Halbuki her şeyin bir kontrol yöntemi var ama ülkemiz de bu spor inanılmaz bilinçsiz yapıldığı ezbere dayalı yapıldığı için her yer kirli bilgiler ile doludur.

Mg konusu ise bu size göre öyle olabilir şunu şu şekilde örnekleyelim; sizinle bir masada karşılıklı oturduk aynı marka aynı lt'de bir alkol olsun (kötü bir örnek anlatım amaçlı) ikimizde aynı anda içmeye başladık ben 1. şişede hop bayıldım siz aynı marka aynı lt 10 şişede bayıldınız.. Bu nasıl oluyor ? Kime göre neye göre fazla genetik faktörler önemli onu izah etmek için bahsettim sizin 500 mg da aldığınız etki ile benim 500 mg x üründe aldığım etki her zaman benzer ama farklıdır.

Keyifli forumlar.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
primo    10

hocam sen bu kürle bu hale gelmedin heralde 500testo-250deca, yani evrim geçirmek gibi olmuş bu resmen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
Anabolichorse, 13.01.2019 - 09:46 yazdı:

Yani iste gerçek deca takır takır kas güvenilir urun böyle bir sey iste elimdeki malları atıp sıfırdan deca alasım geliyor ancak satıcım sonuna kadar arkasindayiım diyor ve bende güvenmek  durumundayim. Artık bu spora güvenenler çaresiz degil iyiki varsin lovig hoca....

tarihinde Mlt44 tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
  • Vayyyy!! 1
  • Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metafor    3

Yan etki gördüm mü? Bir de aynı pozdan foto atarsan daha anlaşılır olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı    70

@Loving hocam deca kürü en fazla kaç hafta olmalı ?

örnek verecek olursak testo deca anapolon kürü,

decayı 15 hafta kullansak sakıncası olur mu mesela

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı, Bir saat önce yazdı:

@Loving hocam deca kürü en fazla kaç hafta olmalı ?

örnek verecek olursak testo deca anapolon kürü,

decayı 15 hafta kullansak sakıncası olur mu mesela

max 12 hafta deca,     deca olan kürde anapolon koyarsan su topu olursun 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Buzzcut    0

Gerçekten çok iyi, kür öncesi başlangıç kilosu ve sonrası nedir? Paylaşılmamış ya da ben görmemişim sanırım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179

Ve brazda merdiven altı çalışan ürünlerle orjinal ürün farkı.merdiven altı ürünle braz hormonlarının seviyeleri oynayan biraz braz kaslanıp kendine vay be ne oldum diyenler böyle değişimler görünce  Allah Allah nasıl oluyor dedirtmesi brazda bence şaşkınlığın sebebi bu.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    272
Semih Erarslan, 35 dakika önce yazdı:

Ve brazda merdiven altı çalışan ürünlerle orjinal ürün farkı.merdiven altı ürünle braz hormonlarının seviyeleri oynayan biraz braz kaslanıp kendine vay be ne oldum diyenler böyle değişimler görünce  Allah Allah nasıl oluyor dedirtmesi brazda bence şaşkınlığın sebebi bu.

Katılıyorum boşuna zaman ve para israfı. Paranın telafisi varda zamanın yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metafor, 13.04.2019 - 22:11 yazdı:

Yan etki gördüm mü? Bir de aynı pozdan foto atarsan daha anlaşılır olur.

Güncel bu kardo kusura bakma konuyu güncel tutamadım zamanın da fakat su an sadece testo alıyorum 8 haftadır ara verip 1 ay kadar burak hocamla tren-e testo-e anapolon kürüne giricem ayrıca sevdigim bir abimle oda yeni basladı testo winstrole bu gun ilk dozu aldı onu da ayrı bir konu yapıcam ve güncel tutucam söz veriyorum kan testleri fotolar ve izledigimiz yol burak hocamın değerli tavsiyeleri gösterdiği yol ile tabiki de @Loving

Screenshot_2021-10-21-22-08-24-89.jpg

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: 10urack
      Merhabalar 19.10.2022 tarihinde @Loving hocamın planlamasıyla  peptit hgh fragment - efedrin - yohimbe kürüne başlamıştım konu açmaya vaktim olmadı şimdi müsait kaldım ve konu açıyorum ileriki günlerde eklemeler yaparım.
      Beslenmeyi elimden geldiğince bu şekilde tutuyorum.
      MİN 250 PROTEİN İLK 1 AY 50 KARB SONRASI 0 CARB.  yeşillik + salatalık her öğün yanında var. yeşil çay yeşil elma 30-50 gr badem . günlük 1500 calori civarında 250 protein 30-50 karb ve max 50 yağ. ANTRENMAN VE KARDİYO
      sabah-akşam aç kardiyo minimum 50+50 dk 15 eğimde yürüyüş .
      antrenman bölgesel 4-5 hareket 45 saniye dinlenme 4-5 set düşük ağırlık 30-40 dakika da bitirip kardiyo ya geçiyorum.
      İLK HAFTA ÖLÇÜM VE KİLO:
      KİLO:94.7   BEL:102
      https://www.hizliresim.com/rhg8eme
      https://www.hizliresim.com/nctsbys
      https://www.hizliresim.com/7o5wupe
    • Yazan: F.ufacik
      Merhaba arkadaşlar Burak hocamla iyi ki tanışmışım diyeceğim adını kötü bir şekilde değil de harbi adamdır şeklinde anma sebebimi anlatacağım 😂. Küre girmeden  6 aylık bir araştırma yaptım neredeyse. Her gün en az 3 saatimi ayırıp araştırıyordum doğru ilaç orjinal ilaç aramaktan yoruldum. Çevremde bi çok örneği olduğu için  güven pek olmuyor piyasada yığılı sahte ilaç var . Bana denk gelir , ya sahteyse diye  çok kafa yordum  😂 sonunda Burak hocamla tanışma fırsatım oldu.
      Mütevazi bir şekilde davrandı telefonla görüştük onlarca soru sordum  Cidden çok yardımcı oldu benim için. En uygun kürü planladık su an kürümün 8. Haftasındayım. Tam tamına 9 kg aldım. Harika güç artışları yakaladım beslenme ve antrenmanımı olabildiğince güzel yaptım ve harbiden memnun kaldım . Benim gibi araştıran arkadaşlar var ise Burak hocaya danışmadan sormadan riske atmayın dürüstlüğünden ve samimiliğinden dolayı teşekkür ediyorum 👑  fotoğraflarda ufak çıkıyorum ne yazık ki  
      reelde görmeniz dileğiyle takipte kalın 

• Yazan: aykt34
      Burak hocamdan gönül rahatlığı ile peptid vs konularında destek alabilirsiniz kendisi sadece destek vermesinin dışında ürünler konusunda ayrıca ilgileniyor elinden geleni yapıyor teşekkür ederim yardımları için  
    • Yazan: Adm
      Buraya o kadar çok fazla şey yazabilirim ki @Loving hakkında ama biraz kısaltarak yorumumu ve düşüncelerimi paylaşmak isterim. Kendisiyle bu sene tanışma fırsatım oldu gerek bilgisi, gerek karakteri , gerek tecrübesiyle gerçekten müthiş bir adam. 24 saat bilgi paylaşımın da bulunan atılan her mesaja sanki daha önce bir dost ilişkisi varmışçasına cevaplar verip bilgi paylaşan ve kaliteli ürünler temin edebileceğiniz tek kişi diyebilirim.
      Kendisini tanıdığıma gerçekten mutluyum.
      Sadece destek aldınız diye size yazan yada destek almanız için peşinizden gelen insanlarla zerre kadar uzaktan yakından alakası yok!
      Tekrardan kendisine buradan teşekkür etmek isterim . Adamsın Burak Hoca @Loving 🙏👏🙏👏
    • Yazan: Cengiz
      Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım uzun araştırmalar sonrası Burak hocamla tanıştım ve aldığım destek ile 12 haftalık sadece testo kürüne girdim spor salonları Covid19 sebebi ile kapanmadan 4 hafta önce girmiştim. Salonlar kapandıktan sonra 12 haftalık testo kürene devam etmeye karar verdim eve aldığım ağırlıklarla devam ederek evde çalıştım 12 haftalık testo kürünü tamamladım kür sonrası Kan verip Burak hocamla paylaştım pct yapıp bitirdim.
      Öncesi ve sonrası foto paylaşıyorum Yorum sizin.
      Şunu da belirteyim bu süreç sadece evde çalışarak olan süreç Spor salonunda çalışmış olsaydım daha iyi sonuç çıkabilirdi. Bu süreçte bana her konuda destek olan mesaj attığımda bıkmadan usanmadan cevap veren gecenin kaçı olursa olsun aradığımda sorularıma cvp veren benim kahrımı çeken bu koca yürekli adama Burak hocama çok teşekkür ediyorum. 🙏🙏

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.