Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

storm231    0

ARKADAŞLAR MERHABA,

İLK KÜRÜMÜ SUSTANON 500MG PRİMBOLON 200MG OLARAK YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM.

BUNUN YANINDA NOVALDEX NASIL KULLANILMALI ?

KÜR SONU PCT İÇİN NELER YAPILMALI ? DETAY VERİRSENİZ SEVİNİRİM.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fthh    70
storm231, 15 saat önce yazdı:

ARKADAŞLAR MERHABA,

Bu bahsettiğin ilaçların pct'de geri dönüşü çok zor ben tavsiye etmiyorum. Şimdi arkadaşlar beni taşlamasın ama bu böyle.
Sust. ve primb. Ne kullandım ne de tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

200mg primobolan efektif bir doz değil. ya hiç primobolan kullanma yada 400mg aşağısını kullanma.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatihcan1    115

Hormonları bozmaktan başka bir işe yaramıyor kullanan çok tanıdıgım oldu çare testo 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
megalodon    71

sustanon en kaliteli testo türevlerinden biridir beginner seviye için uygun olmadığı gibi belirli bi düzey gerektirir kullanım için primo içinse 500mg altı gereksiz yani pek etki bekleme

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fthh    70
gönderildi (düzenlendi)
megalodon, 1 saat önce yazdı:

sustanon en kaliteli testo türevlerinden biridir beginner seviye için uygun olmadığı gibi belirli bi düzey gerektirir kullanım için primo içinse 500mg altı gereksiz yani pek etki bekleme

Sustanon 4 esterli bir ilaç müthiş bir dalgalanma yapar vücutta ben önermiyorum tabi bu benim düşüncem kullanan arkadaşlara saygı duyarım. 

tarihinde Fthh tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
megalodon    71

Içeriğini biliyorum kullanmadıysan yada acemice kullandıysan bu yargın normal 4 esterin aynı anda kanda bulunması güçlü ve sinerjik bi çalışma sağlıyor tabi enjeksiyonları en kısa estere göre yapmalısın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arrangerant    49
storm231, 02.01.2019 - 10:49 yazdı:

ARKADAŞLAR MERHABA,

Dostum "KULLANMADIM  kullanmanida tavsiye etmem" gibi oneriler neye dayanarak yapiliyor anlamiyorum ben bizzt 3 kurumde de sustanon kullandim ilk kurum sustanon primobolan ve anapolondu ve en verimli kurumdu. Tam 13 kg aldim kur sonunda pct yapmadim ihyiyacta duymadim 13 kg dan 4 kg gitti 9 kg sabit kaldi. Evet sustanon dalgalanma yapiyor ama kullanmamis arkadaslar bu dalgalanmayi nerden biliyorlar bilmiyorum.dalgalanma derken seni alip yerden yere vurmuyor anlik bi bitlinlik geliyor mesela birden mutsuzlasiyosun sonra 1 saat sonra bi enerji geliyor salona kosarak gitmek istiyorsun falan filan bende etkiler boyle oldu haftalik 1000 mg aliyorum su an gayette mutluyum. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azzy    0

merkar, 02.01.2019 - 13:56 yazdı:

200mg primobolan efektif bir doz değil. ya hiç primobolan kullanma yada 400mg aşağısını kullanma.

Peki ilk başlarken düşük dozajdan başlayıp arttırmalımıyız 400mg max olarak ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
agfitness, 19 dakika önce yazdı:

Ya kullanmadıysan ne diye abuk subuk konuşuyosun Fatih?

Güldürmeyin kendinize. Yaptığın yorum komedi resmen. Deca ve Tren bile geri dönüşüm sağlıyor ki en masum ilaçlar için neler söylüyorsun. Sonra da bilmeyen yanlış yönlenecek. Deneyiminiz yoksa yorum yapmayın kardeşim bu kadar basit.

Sağlıklı sporlar...

Bence de hocam sustanon ile primoyu devlet hastanesindeki doktorlar bile yazıyor , eczane ürünü zaten . Deca ile treni gidip merdiven altı alıyoruz kumar oynuyoruz . Sustanon ile primo en güvenilir 2 streoid bence .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fatih    53
megalodon, 03.01.2019 - 14:58 yazdı:

Içeriğini biliyorum kullanmadıysan yada acemice kullandıysan bu yargın normal 4 esterin aynı anda kanda bulunması güçlü ve sinerjik bi çalışma sağlıyor tabi enjeksiyonları en kısa estere göre yapmalısın 

Öyle bir kaide yok @metinavhocam sustanon üzerine kitap yazacak bi adam haftada 1 mi 2 mi ne vuruyordu yanlış hatırlamıyorsam. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    62

Çevremden ve kendimden deneyimlediğim kadarıyla sustanon çok tehlikeli bir ilaç herkes kaldıramaz tecrübeli işi bilen kişilerin harcı ona göre kullanmak gerekir. Yakınen bildiğim 10 kişi kullanmıssa 6-7 si kesin sorun yaşamiştir . Libido ruh hali , sertleşememe sorunu gibi sorunlar olabiliyor. Enjeksiyon günlerini iyi ayarlamak gerekir esterlerden dolayı ki sorunları minimuma çekebilesin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: havabukucu
      Herkese merhaba saygılar testo enanthate 250 mg kürümün 9.haftasındayım bir diyetisyenle anlaşıp beslenme programı çıkarttım ama programda azar azar kaçamaklar yapabileceğimi söyledi bir rivayete göre kürde beslenme önemli değilmiş bu doğru mu bana aşırı saçma geldiği için soruyorum. 
    • Yazan: Nynex
      Arkadaşlar merhaba,
      Kürümün 5.haftasında test vermiştim total testo yükselmemiş ancak e2 baya yükselmişti.
      Benim sormak istediğim: 2009 dan kalma sol göğüste hafif jinekomasti var şimdi ise sol göğsümde hafif kaşınma ve rahatsızlık hissi oluyor sizce tamoksifen kullanmalı mıyım?

• Yazan: arifkarakaya
      merhaba arkadaşlar aşağı yukarı 5 haftadır 
      sağ kalçamda fındık büyüklüğünde ödem var kalçamı sıkınca daha çok belirgileşiyor herhangi bir ağrı sızı yok ateşte tok sadece gözle görülür bir şişlivar sanki deri altında yarım bir misket varmış gibi bunun nasıl geçeceğini bilen varmı zamanla geçermi (enjeksiyonu sağlık kabininde yaptırıyorum o sebeble enfeksiyonluk birşey olduğunu düşünüyorum + yanlış yere vurulduğunuda düşünmüyorum)ilaçlar yerli
    • Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

• Yazan: Nynex
      Arkadaşlar testo enanthate + boldenone kürümde 5.haftayı geride bıraktım. Bu gün kan tahlili verdim ama sonuçlara bakılırsa sanırım kullandığım ilaçlar bomboş hiç çalışmamış sizde bir bakarmısınız. İlginç olan total testo hiç yükselmemiş fsh hiç baskılanmamış ama estradiol bir miktar yükselmiş anlamadım gitti daha önce only iran testo kullanırken bile 5.haftada total testo 900 lere gelmişti lh fsh referans değerinin altına düşmüştü.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.