Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

arrangerant

2. hafta bitti kıpırdama yok

Önerilen İletiler

arrangerant    49

Evet arkadaslar bugun itibari ile 2. Haftami tamamladim kür yapmayan birinde oldugu gibi hersey cok ama cok normal en ufak bir farklilik yok

1000 testo

400 tren

400 deca

400 bolde

Gunluk 100 mg anapolon

Gunluk 24 e ciktim 24 iu insulin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Captain Price    118
arrangerant, 15 dakika önce yazdı:

Evet arkadaslar bugun itibari ile 2. Haftami tamamladim kür yapmayan birinde oldugu gibi hersey cok ama cok normal en ufak bir farklilik yok

1000 testo

400 tren

400 deca

400 bolde

Gunluk 100 mg anapolon

Bu ilaçlarda bu dozlarda hiç bir şey olmuyorsa ya bütün ilaçların sahte yada incelemeye alınması gereken bir vücudun var :D 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arrangerant    49
Captain Price, Şimdi yazdı:

Bu ilaçlarda bu dozlarda hiç bir şey olmuyorsa ya bütün ilaçların sahte yada incelemeye alınması gereken bir vücudun var :D 

Testo sustanon kullaniyorum eczane urunu anapolon da eczane diger ilaclarinda sahte olma ihtimali sifir bencede incelenmesi gereken bir vucudum var bir onceki kurdede boyle olmustu ne acikma ne terleme ne libido ne su tutmasi yani kisacasi olagan disi hic ama hicbirsey olmuyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126
arrangerant, 34 dakika önce yazdı:

1000 testo

400 tren

400 deca

400 bolde

Gunluk 100 mg anapolon

Yanlış anlamayın da, gerçekten kür yapıp hiçbir şey elde edemediğinizi savunuyorsanız bu kadar ilacı almak vucudunuzu mahvetmekten başka bir getirisi olmaz diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arrangerant    49
xxgokhanzz21, 9 dakika önce yazdı:

Yanlış anlamayın da, gerçekten kür yapıp hiçbir şey elde edemediğinizi savunuyorsanız bu kadar ilacı almak vucudunuzu mahvetmekten başka bir getirisi olmaz diye düşünüyorum.

Ilaci zaten birseyler elde etmek icin aliyoruz ve birseyler elde edemedigimizi ancak ilaci vucudumuza aldiktan sonra anlayabiliyoruz  keske almadan once bunu bilebilsek ama olmuyor bilemiyoruz malesef.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arrangerant    49
Delipanter00, 41 dakika önce yazdı:

Abi yanlis anlama ama ya senin vucudunda bir bozukluk var yada senin genetik çöp

Motivasyonun icin cok tesekkur ederim kardesim 

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401
TheShoulder, 3 saat önce yazdı:

Böyle yürekli kardeşlerimizi görmek ne güzel :D 

Cidden bu ne cesaret helal olsun bu insulin peptid gh kullanımını çok rahat yapıyorlar...

Bu arada 2.hafta demissiniz vücudun onu algılaması 21 gün 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
interfectum    44

Bu dozajlar ne????Senin yaşın kaç kür geçmişin ne bu ilaçları alacak androjen reseptör sayın olduğunu mu düşünüyorsun??Tren 400 de etki alamamak da ne biliyim yani..Bu sitede okumuştum sp trenle;150 mg da öksürme nefes darlığı gibi etkilere kadar bpmba gibi bir etki alındığını okumuştum..150 de etki görebilen insanlar varken sen 400 mg la etki görmüyorsan ilacın yüksek oranla sahte.üzgünüm..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byleo    18
TheShoulder, 19 dakika önce yazdı:

Benim nacizane tavsiyem şu ; ilaçları bırak Suplement bırak sporu bırak git ye iç yat seks yap eğlen unut sporu 6-7 ay Kahvaltıı yapma gece 03 de pizza ye. Sonra bi sabah kalk ve en iyi şekilde başla. Ama bu vücut yapına güncel formuna göre değişir ben bunu yaparım. 6 ay insan gibi yaşarım 6 ay ifbb pro gibi  kamptayım. Ve şuan kamptayım :)

B5EA30FD-E9DD-4D62-8B28-DF738187FFBD.jpeg

2019 da daha zorlu sartlar bekliyor sizi ertug hocanin ogrencisi olmak kolay degildir :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arrangerant    49
interfectum, 1 saat önce yazdı:

Bu dozajlar ne????Senin yaşın kaç kür geçmişin ne bu ilaçları alacak androjen reseptör sayın olduğunu mu düşünüyorsun??Tren 400 de etki alamamak da ne biliyim yani..Bu sitede okumuştum sp trenle;150 mg da öksürme nefes darlığı gibi etkilere kadar bpmba gibi bir etki alındığını okumuştum..150 de etki görebilen insanlar varken sen 400 mg la etki görmüyorsan ilacın yüksek oranla sahte.üzgünüm..

Yas 38 hocam 3. Kurum  2002 yilindan beri yani yaklasik 16 yildir ara ara vg yaparim yag oranim %3 %7 araliginda oldu hep hicbir zaman hacim alamadim kilom herzaman 62-66 arasinda gezdi durdu gecmiste. Onceki kurlerimde deca 600-800 bandinda oldu haftalik bu kur ilk kez tren ekledim. Hicbir zaman bulk falan olayim olmadi yani once balon olup sonra parcalamaya calismadim ne aldiysam kas olarak aliyorum biraz farkli vir vucut yapim var gecmiste iyi olmayan agir aliskanliklarim oldu onlaran kurtuldum cok uzun zaman once ilaclarin etkilerinin az olmasi bundan dolayi ilaclarimin sahte olma ihtimali yok gunluk net 4000 kalori aliyorum. Olaylara yapilmasi gerekenler cok fazla vakif bir insanim bilincliyim ilaclar tabiki etki edicek benim 2. Hafta kipirti yok dememden sebep insanlarda ateslenme terleme anlik durum degisiklikleri oluyor bende bu etkiler hicbir zaman olmadi. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
khantheros    39
arrangerant, 9 saat önce yazdı:

3 kilo almisim.

2 hafta da gözle görülür değişim beklememek gerekir şahsen ben kısa esterli ilaçlarda dahi 3. Haftadan önce bir etki alamıyorum bu vücuttan vücüda değişir  kaldı ki kilo almışsın bu kiloyu ilaçların aldırdığını düşünüyorum yakın zamanda gücün artacaktır 4. Hafta gözle görülür bi değilim kaydetmezsen ilaçlar sahte diyebilirim hatta 4. Hafta bitimi bi test yaptır total teston kaç çıkacak acaba ona bir bak direk ilaçlr da sahte diyemeyiz

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.