Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Vitaminsiz

Deca kürü beslenme programı, sizce nasıl olmuş?

Önerilen İletiler

Vitaminsiz    5

Testo - Deca - Bolde - Anapolon küründe hacim kazanmak için şöyle bir diyet listesi hazırladım.

Kahvaltı:

Yulaf Ezmesi : 50 gram
Haşlanmış Yumurta : 3 adet
Portakal Suyu: 1 bardak
Protein Shake: 1 servis

Ara Öğün:

Beyaz Pirinç: 50 gram (Pişmemiş Ağırlık)
Ceviz : 50 gram

Öğle Yemeği:

Kırmızı Et : 200 gram
Beyaz Pirinç: 150 gram (Pişmemiş Ağırlık)
Ispanak: 100 gram

Ara Öğün:

Maltodekstrin Shake

Spor Öncesi: (Akşam Yemeği)

Tavuk Göğüs : 200 gram
Beyaz Pirinç: 200 gram (Pişmemiş Ağırlık)
Haşlanmış Patates : 100 gram
Salata : 200 gram

Spor Sonrası: (Son Öğün)

Balık Izgara : 200 gram
Salata: 200 gram

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Toplam kalori: 4191 kalori
Toplam karbonhidrat: 530 gram karbonhidrat
Toplam protein: 282 gram protein
Toplam yağ: 148 yağ gram (doğal)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.219

dostum vücudunun ihtiyaçlarının üstüne çıkman lazım şukadar gr ceviz bu kadar gram peynir bunlar hikaye fiziğini gördüm zaten küründe güzel yüklen beslenmeye sana bir dost bir abi tavsiyesi kibrit kutusu kadar peynir yok 2 tane zeytin en nefret ettiğim şey sen yarışmacı değilsin en nihayetinde ki onlar bile deli gibi bulkta beslenir o yüzden dediklerim kulağına küpe olsun derim 

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatihcan1    115

Bencede her zaman sınırların en üstü bulk kürlerde mesela ben 2 kahvaltı yapıyorum saat 7 de lor peyniri yeşillik 3 yumurta beyazı. saat 10 da 5 yumurta ve patates maydanozlu omlet öğlen 1 civarı 200 gr ne yersem et salata. 6 gibi ton balıklı sandviç yada tavuk göğüs sandviç 9 gibi spor 11 gibide tavuk pilav. Aralarda kendime hazırladığım muz yerfıstıgı çiğ badem yulaf kabak çekirdeği içi ve sütle hazırladığım shake var onu içiyorum günde 2 kere. Doğal testo içinde 2 yemek kaşığı sızma zeytinyağı içmeni öneririm. Pump için ise en az 3.5 lt su hele ki kür döneminde böbrek içinde sağlıklıyken 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vitaminsiz    5
Bay-T, 31 dakika önce yazdı:

dostum vücudunun ihtiyaçlarının üstüne çıkman lazım şukadar gr ceviz bu kadar gram peynir bunlar hikaye fiziğini gördüm zaten küründe güzel yüklen beslenmeye sana bir dost bir abi tavsiyesi kibrit kutusu kadar peynir yok 2 tane zeytin en nefret ettiğim şey sen yarışmacı değilsin en nihayetinde ki onlar bile deli gibi bulkta beslenir o yüzden dediklerim kulağına küpe olsun derim 

@Bay-T üstad çok sağol sana sonuna kadar katılıyorum ama bu listeyi bile zor yiyorum hatta bitiremiyorum :) mesela kahvaltı + ara öğünden sonra öğlen yemeğinde pilavı yiyemiyorum şişiyorum çünkü... Bu sorunu nasıl çözebilirim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126
Vitaminsiz, 5 saat önce yazdı:

@Bay-T üstad çok sağol sana sonuna kadar katılıyorum ama bu listeyi bile zor yiyorum hatta bitiremiyorum :) mesela kahvaltı + ara öğünden sonra öğlen yemeğinde pilavı yiyemiyorum şişiyorum çünkü... Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Yediklerin arasında belirli bi süre koyarsan mesela 3 saatde bir düzenli şekilde eşit makrolar alırsan gayet 3 saatde bir acıkılır. Yani sırf kalori alayım diye içilen shakeler vs genelde çok tıkıyor miğdeyi. Birde şişkinliğin sebebi miğdede uzun süre kalan besinler tüketmen olabilir. Çok lifli ve yağlı besinlerde yine miğdeyi çok geç terkedeceğinden diğer öğüne geçmeni zorlaştırır.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285

Kürde bolde ve anapolon var. İştah sıkıntısı yaşayacağını düşünmüyorum. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
Vitaminsiz, 12.12.2018 - 14:07 yazdı:

Testo - Deca - Bolde - Anapolon küründe hacim kazanmak için şöyle bir diyet listesi hazırladım.

Kahvaltı:

Yulaf Ezmesi : 50 gram
Haşlanmış Yumurta : 3 adet
Portakal Suyu: 1 bardak
Protein Shake: 1 servis

Ara Öğün:

Beyaz Pirinç: 50 gram (Pişmemiş Ağırlık)
Ceviz : 50 gram

Öğle Yemeği:

Kırmızı Et : 200 gram
Beyaz Pirinç: 150 gram (Pişmemiş Ağırlık)
Ispanak: 100 gram

Ara Öğün:

Maltodekstrin Shake

Spor Öncesi: (Akşam Yemeği)

Tavuk Göğüs : 200 gram
Beyaz Pirinç: 200 gram (Pişmemiş Ağırlık)
Haşlanmış Patates : 100 gram
Salata : 200 gram

Spor Sonrası: (Son Öğün)

Balık Izgara : 200 gram
Salata: 200 gram

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Toplam kalori: 4191 kalori
Toplam karbonhidrat: 530 gram karbonhidrat
Toplam protein: 282 gram protein
Toplam yağ: 148 yağ gram (doğal)

Arkadaşlar bulk kürlerde ana öğünlerde yulaf ezmesi bence akılcı bir tercih değil. Ve daima ara öğünlerde pahada ağır şeyler yenmeli kuru üzüm bal pekmez tahin ceviz yer fıstığı vb...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.