Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

arrangerant

Testis sorunu

Önerilen İletiler

arrangerant    49

merhaba arkadaşlar bu hafta 3. kürüme girdim ilk kürde herhangı bır prolem yaşamamıstım fakat 2. kurden sonra testıslerde küçülme oldu kür bıtımınde son enjeksiyondan 15 gun sonra 1 er hafta arayla 3 kez 2000iu chormone kullandım sperm yapısı bozulmuştu o su an normal fakat 3 ay olmasına ragmen testıslerde henuz bır degısım yok gibi. herhangı bır ereksıyon sorunu da yok fakat libido düşük sabah ereksiyonları olmuyor. bu kurde dahada küçülür mü eger öyleyse bır önlem alabılırmıyım ? bu arada teslerım normal fakat libido yerlerde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yarışma vs düşünmüyrsan ve testis boyutu ve sağlığı için uzun bir süre kür yapmamalısın bu bir iki ay değil belki bir sene belki daha fazla önce bir doktora gitmen gerek kontrol şart ona göre yolunu çizmelisin benim tavsiyem kür yapmayım doktora görünmen ve idmanlarını aksatmayıp belsnmeni düzenli bir şekilde devam ettirmen olacak. ve ceviz hergün 6 9 arası tüket yatmadan evvel mutlaka en az 3 tane büyük ceviz , ceviz testis sağlığı sprem kalitesini inanılmaz derece arttırır 3 ay tüket . doktora git .

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
arrangerant, 3 saat önce yazdı:

merhaba arkadaşlar bu hafta 3. kürüme girdim ilk kürde herhangı bır prolem yaşamamıstım fakat 2. kurden sonra testıslerde küçülme oldu kür bıtımınde son enjeksiyondan 15 gun sonra 1 er hafta arayla 3 kez 2000iu chormone kullandım sperm yapısı bozulmuştu o su an normal fakat 3 ay olmasına ragmen testıslerde henuz bır degısım yok gibi. herhangı bır ereksıyon sorunu da yok fakat libido düşük sabah ereksiyonları olmuyor. bu kurde dahada küçülür mü eger öyleyse bır önlem alabılırmıyım ? bu arada teslerım normal fakat libido yerlerde.

Böyle bir hcg kullanımını kim önerdi veya hangi sitede forumda vb gördünüz merak ettim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arrangerant    49
Captain Price, 3 saat önce yazdı:

Böyle bir hcg kullanımını kim önerdi veya hangi sitede forumda vb gördünüz merak ettim?

bu konuda cok fazla yerde cok fazla önerı var hangısı dogru hangısı yanlıs anlamak zor tek seferde 5000 al diyen yerde var 10 a bolup 500 er al dıyende var en ıyı bıldıgım son enjeksıyonun yarılanma gununde baslanması gerı kalanı mechul.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126
arrangerant, 8 saat önce yazdı:

bu konuda cok fazla yerde cok fazla önerı var hangısı dogru hangısı yanlıs anlamak zor tek seferde 5000 al diyen yerde var 10 a bolup 500 er al dıyende var en ıyı bıldıgım son enjeksıyonun yarılanma gununde baslanması gerı kalanı mechul.

Hcg kullanımı kullanılan ilacın en uzun esteri en az 2 defa yarılandıktan sonra olmalı. Mesela Testo Enantat için 10.5x2=son enjeksiyondan 21 gün sonra test yapılarak lh,fsh gibi değerlerin durumuna göre hcg belirlenir. Sadece forumlarda yazılan ezbere pctler ile ulaşacağınız şey başarısız bir pct dir. Yine dozajda, süre de kullanılan ilaca ve test sonuçlarına göre değişir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285

Kendimde işe yaradığı için söylüyorum. Çinko çok etkili kür içinde özellikle tablet kullanımında küçülen testisleri 3 gün içinde eski haline getiriyor. Ama pct de çinko kullanımı nasıl olur daha bilgili hocalarım yorumlarsa daha iyi olur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arrangerant    49
Douglas, 4 saat önce yazdı:

Klomen kullandinmi ?

hayır kullanmadım sadece prengly muadili chormon kullandım ve chormon enjeksiyonundan 4-5 saat sonra sankı bı kendılerıne geldıler gıbı oldu sonrasında yıne eskı hallerıne donuyorlar ilişki sırasında sankı karın bosluguma kacacaklarmıs gıbı gelıyor. sperm miktarında bır sorun yok ereksıyon sorunuda yok sadece boyutları kuculdu ve libio eksık endısem dogru zamanda dogru pct yapamadıysam kalıcı bır sorun olur mu ? eger kalıcı bır sorun olsaydı sper mıktarı normal olurmuydu ? ve yıne kalıcı bır sorun olsaydı ereksıyon problemı yasamam gerekırmıydı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126
arrangerant, 8 saat önce yazdı:

hayır kullanmadım sadece prengly muadili chormon kullandım ve chormon enjeksiyonundan 4-5 saat sonra sankı bı kendılerıne geldıler gıbı oldu sonrasında yıne eskı hallerıne donuyorlar ilişki sırasında sankı karın bosluguma kacacaklarmıs gıbı gelıyor. sperm miktarında bır sorun yok ereksıyon sorunuda yok sadece boyutları kuculdu ve libio eksık endısem dogru zamanda dogru pct yapamadıysam kalıcı bır sorun olur mu ? eger kalıcı bır sorun olsaydı sper mıktarı normal olurmuydu ? ve yıne kalıcı bır sorun olsaydı ereksıyon problemı yasamam gerekırmıydı ?

Öncelikle yukarıda arkadaşında söylediği gibi çinko testis boyutu koruma konusunda bende de oldukça işe yarıyor.Hem kür içi hem kür dışı yatmadan önce zma veya magnezyum+çinko her dönemde kullanırım. Sperm konusuna gelirsek öncelikle meni ve sperm arasındaki farkı anlamak lazım. Sperm sizin gözle görebileceğiniz bir canlı değil. Bahsettiğiniz meni miktarı da aynı zamanda size sperm konusunda bilgi vermez. Eğer sperm kaliteniz ile ilgili bi sorun olduğundan endişelenirsanız spermiogram testini araştırın ve sperm kalitesini öğrenin. Ayrıca şunu da belirtmekte fayda var; libido, testis veya hormon testlerinizin hepsi olumlu olsa dahi sperm kaliteniz bozulmuş olabilir veya tam tersi hepsi olumsuz yönde ilerlemesine rağmen sperm kaliteniz iyi olabilir. Burda ne sorarsanız sorun size sorunuzun cevabını ancak testler verebilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.