Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Loving

Oxandrolone

Önerilen İletiler

Loving    9.225
Tablet içersinde en iyi ilaçtır. Oxandrolone vücuda skleroz gösteren kütle ve kas kazanmanızda size yardımcı olucak bir steroid tir. Oxandrolone yan etkileri yok denecek kadar azdır. Oxandrolone, vücudun kendi normal hormon üretimini durdurmaz. Ayrıca tansiyonla ilgili komplikasyonlara da yol açmaz. Kreatin ve fosfat sentezini desteklemesi sebebiyle Kullanıcının fiziksel görünümü üzerinde çok net bir sertleşme ve kuvvet artışı etkisi görülecektir. Vücutculara Kas kazandırırken aynı zamanda iştah kestiğinden yağ yakımındada yardımcı olucaktır. Diyet döneminde vücuda enerji verir. Şişirme ve diyet dönemlerinde sorunsuz kullanabilirsiniz. Östorojene dönüşmediği için kaslarda su toplamaz bu özelliği sayesindede ilacı bıraktıktan sonra oxandrolone sayesinde edindiğiniz kas kütlenizde motivasyon çökertici bir kayıp olmaz. Güreşçiler ve diğer sporcular tarafındanda kullanılır. Bu nedenle bu ilaç tablet steroidlerin içinde en pahalısıdır.

Kullanımı: Bu günlük 30-50 mg arası 3 ila 5 tablet olarak genellikle 4 ila 6 hafta içinde kullanılabilir.

Kombine: Oxandrolone, günde 10-20mg Halotestin veya 120-140mcg Clenbuterol ile birlikte kullanılabilir. Oxandrolon alınacak diğer steroidlerin etkisinide arttırır. Deca, Dianabol ve Testosteronlar ile birlikte kürlerde hacim almak için kullanılır. Combine olabildiği birçok ilaç vardır. Testestorone nun tüm veryasyonları ile kombine edilebilir. Özellikle primobolan ile en iyi efektif sonuçları verir. Her gün 30mg Oxandrolone ile Winstrol, Parabolan, Masteron, Primobolan ve Testosteron Propionat başta olmak üzere diğer setoidlerlede kombine edilebilir.

Yan Etkileri: Nadiren bazılarında solunum güçlüğü, akne, libido değişiklikleri, adet düzensizlikleri ve iştah kaybı, depresyon, koyu renkli idrar, kas krampları, bulantı, ve ruh hali değişiklikleri hafif kaşıntı oldugu görülmüştür.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

roidmax    49

Hocam bu ilacı 12 hafta Testosterone Enanthate - Dianabol başlangıç kürlerinde ilk 6 hafta Dianabol ile beraber kullanılabilir mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Arkadaşlar çevremde gördüğüm bir kullanım var bu ilaç ile ilgili. Yaz dönemine girdiğimiz için de denk geldim.

Bildiğiniz gibi yan etkisi en az ilaç bu ve Only Anavar kürü belki de yapılması güvenli tek tablet kürü steroid olarak geçen ilaçlar arasında. 50 mg günlük 8 hafta kullanımını 2 kişide gördüm. Açıkçası 2 ayda sağladıkları gelişimi düzgün beslenen biri de yapabilir diye düşünüyorum.

Düzgün beslenme, düzgün antreman yapan bir kişi böyle bir kullanım yaptığı takdirde nasıl bir gelişim sağlar ? Deneyimi olan veya çevresinde düzgün beslenme ve antreman ile bu şekilde bir kullanım yapan oldu mu ?

Bunu sormamdaki amaç vücut geliştirme konusunda büyük hedefleri olmayan ancak yaza hazırlanan kişilerin böyle bir kullanım yaparsa doğru olup olmayacağını öğrenmek. Bildiğim kadarı ile Anavar yüksek dozajlarda alındığında yağ yakımı konusunda da yardımcı bir ilaç temiz büyümeye katkısıyla beraber.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yok yere HPTA yı baskılamanın hiç manası yok.Zaten verdiğinden fazlasını mutlaka alır only var kürü.Dozuyla ilgili söyleceğim tek şeyde eğer cinsiyetiniz erkekse ve roid geçmişiniz varsa 100 mg altı pekte katkı sağlamaz

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forsa    0
Yok yere HPTA yı baskılamanın hiç manası yok.Zaten verdiğinden fazlasını mutlaka alır only var kürü.Dozuyla ilgili söyleceğim tek şeyde eğer cinsiyetiniz erkekse ve roid geçmişiniz varsa 100 mg altı pekte katkı sağlamaz

Merhabalar; HTPA yı baskılamadığı yazıyor bir çok yerde ama? Biraz netleştirebilir misiniz? Bir de verdiğinden fazlasını alır demenizden anlamamız gereken şey nedir? Aydınlatırsanız sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eca2424    0
forsa, 23.03.2017 - 14:18 yazdı:

Merhabalar; HTPA yı baskılamadığı yazıyor bir çok yerde ama? Biraz netleştirebilir misiniz? Bir de verdiğinden fazlasını alır demenizden anlamamız gereken şey nedir? Aydınlatırsanız sevinirim.

+bende merak ediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ekbilgi olarak oxandrolone, trenbolone ile sinerjik çalışabiliyor, trenbolone yorgunluk oluşturmasına rağmen oxandrolone un enerji sistemi döngüsünde olumlu etkisi var. Ayrıca oxandrolone glukokortikoidlerin androjen reseptörlerine bağlanmasını engelliyor, gerek görülürse kaynak paylaşırım :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ferogns    0
phDinSportSciences, 42 dakika önce yazdı:

Ekbilgi olarak oxandrolone, trenbolone ile sinerjik çalışabiliyor, trenbolone yorgunluk oluşturmasına rağmen oxandrolone un enerji sistemi döngüsünde olumlu etkisi var. Ayrıca oxandrolone glukokortikoidlerin androjen reseptörlerine bağlanmasını engelliyor, gerek görülürse kaynak paylaşırım :) 

hocam şu konularda bilginiz var mı acaba ?

2.antrenmana gidilmedigi gunler kullanilacak mi?

3. Kullanım saatleri nasıl olmalı ve aç-tok farkeder mi ?

4. Yanına başka bi ürün kullanmassak testoyu baskılar deniyor testi kullanmadan doğal yolla testoyu arttırabilir miyiz ? ( Tribulus TB, keçi boynuzu, hergun zeytin yağı, kabak çevirdiği vb gibi)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ferogns, 4 saat önce yazdı:

hocam şu konularda bilginiz var mı acaba ?

2.antrenmana gidilmedigi gunler kullanilacak mi?

3. Kullanım saatleri nasıl olmalı ve aç-tok farkeder mi ?

4. Yanına başka bi ürün kullanmassak testoyu baskılar deniyor testi kullanmadan doğal yolla testoyu arttırabilir miyiz ? ( Tribulus TB, keçi boynuzu, hergun zeytin yağı, kabak çevirdiği vb gibi)

Merhaba,

1.Antrenmana gidilmeyen günler de kullanılır. 

2.Aç karnına da kullanılabilir çünkü genelde bu tabletlerde ingilizce adıyla ''drug carriers'' ilaç taşıyıcılar bulunur ,bu ilaç taşıyan tablete eklenmiş moleküller genelde (laktoz) falan oluyor, mide boş olsa da emilimi kolaylaştırmaya da yarar. Öncesinde yemek yenmesi emilime etki etmez ((kaydadeğer olmayacak şekilde)) geciktirir.

Kullanım saati ilacın yarılanma ömrüne göre yapılabilir yarılanma ömrü için 8-10 saat denir. 

Yarılanma ömrü 8-9 saat desek günlük doz ikiye bölünerek 7-8 saatte bir doz alınabilir.  8-9 saat değil de 7-8 saat dedim çünkü yeni alacağın dozun da max plazma seviyesine ulaşma süresini de hesaba kattım. Genelde ilaç kullanımı etkiyi tüm gün görecek şekilde planlanır.

3.Testosteronu baskılamak zorunda, ama diğer bazı anabolizanlarla kıyaslandığında yavaş yavaş baskılar birden sıfır yapmaz. Uzun süreli haftalarca veya aylarca kullanımı sonrasında ''come to a halt'' noktasına getirir. Yani testis üretimi durma noktasına gelir ama bu başaçıkılabilir ve sentetik dihidtrotestosteron türevi sistemden çıkmaya başladıktan itibaren doğal üretim artmaya başlar.

Tüm bunlar gözle görülür bir sorun yaşayacağın veya hissedeceğin anlamına gelmiyor tabii ki. Bahsettiğin besin desteklerine gelince bunları önlem olarak kullanabilirsin tabii.. Ama bir taraftan dht türevi bir ilaç kullanıp bir taraftan da dht baskılamaya çalışmak ilginç olur sanıyorum, pumpkin seed, saw palmetto falan filan.. 

Yazımda hiçbir medikal öneride bulunmadım, yazdıklarım makalelerden yaptığım derlemeler doğrultusunda ve kendi çıkarımlarımdan oluşmaktadır.

tarihinde phDinSportSciences tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ferogns    0
phDinSportSciences, 11 saat önce yazdı:

Merhaba,

1.Antrenmana gidilmeyen günler de kullanılır. 

2.Aç karnına da kullanılabilir çünkü genelde bu tabletlerde ingilizce adıyla ''drug carriers'' ilaç taşıyıcılar bulunur ,bu ilaç taşıyan tablete eklenmiş moleküller genelde (laktoz) falan oluyor, mide boş olsa da emilimi kolaylaştırmaya da yarar. Öncesinde yemek yenmesi emilime etki etmez ((kaydadeğer olmayacak şekilde)) geciktirir.

Kullanım saati ilacın yarılanma ömrüne göre yapılabilir yarılanma ömrü için 8-10 saat denir. 

Yarılanma ömrü 8-9 saat desek günlük doz ikiye bölünerek 7-8 saatte bir doz alınabilir.  8-9 saat değil de 7-8 saat dedim çünkü yeni alacağın dozun da max plazma seviyesine ulaşma süresini de hesaba kattım. Genelde ilaç kullanımı etkiyi tüm gün görecek şekilde planlanır.

3.Testosteronu baskılamak zorunda, ama diğer bazı anabolizanlarla kıyaslandığında yavaş yavaş baskılar birden sıfır yapmaz. Uzun süreli haftalarca veya aylarca kullanımı sonrasında ''come to a halt'' noktasına getirir. Yani testis üretimi durma noktasına gelir ama bu başaçıkılabilir ve sentetik dihidtrotestosteron türevi sistemden çıkmaya başladıktan itibaren doğal üretim artmaya başlar.

Tüm bunlar gözle görülür bir sorun yaşayacağın veya hissedeceğin anlamına gelmiyor tabii ki. Bahsettiğin besin desteklerine gelince bunları önlem olarak kullanabilirsin tabii.. Ama bir taraftan dht türevi bir ilaç kullanıp bir taraftan da dht baskılamaya çalışmak ilginç olur sanıyorum, pumpkin seed, saw palmetto falan filan.. 

Yazımda hiçbir medikal öneride bulunmadım, yazdıklarım makalelerden yaptığım derlemeler doğrultusunda ve kendi çıkarımlarımdan oluşmaktadır.

Hocam çok çok teşekkür ederim bilen birinden bilgi almak çok daha güzel oldu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mahviyet    3

Arkadaşlar merhaba , sadece oxandrolone kürüne gireceğim ,50 tablet 2.5 mg  İran menşeiyli oxandrolone ürünü için , normalde 40-50 mg arası uygun iken , bu 2.5 mg lık tabletlerle nasıl gerekli dozajı alicaz , tedarikcim günde 3-4 yeter diyor bu ürün için 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
mahviyet, 1 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba , sadece oxandrolone kürüne gireceğim ,50 tablet 2.5 mg  İran menşeiyli oxandrolone ürünü için , normalde 40-50 mg arası uygun iken , bu 2.5 mg lık tabletlerle nasıl gerekli dozajı alicaz , tedarikcim günde 3-4 yeter diyor bu ürün için 

Kullandığın marka zannedersem Iran Hormone. Günlük 4 tablet 10 mg bu dozda genelde kadınların kullanması gerekiyor biz erkekler için 30 üstü olması gerekiyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mahviyet    3

Banada mg az geldi , 50 tablet 180 TL ücreti ,forum kurallarını tam bilemedigim için ürün ismi söylemedim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ferogns    0

merhabalar root cell pharma oxandrolone kullanıyorum günlük 40 mg yaklaşık 20 gün oldu. bacaklarımda 2-3 yerde morluk oluştu kullandığım ürünle ilgili olabilir mi acaba ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401
ferogns, 2 saat önce yazdı:

merhabalar root cell pharma oxandrolone kullanıyorum günlük 40 mg yaklaşık 20 gün oldu. bacaklarımda 2-3 yerde morluk oluştu kullandığım ürünle ilgili olabilir mi acaba ?

Nasıl morluk catlak gibi mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ferogns    0
Ironmann, 23.12.2020 - 15:05 yazdı:

Nasıl morluk catlak gibi mi ?

yok çatlak değil bildiğimiz bi yere çarpınca morarma gibi 3-4 gün kaldı etrafı sarardı sonra yvaaş yavaş geçiyor gibi ama neden oldu ki?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
ferogns, 1 saat önce yazdı:

yok çatlak değil bildiğimiz bi yere çarpınca morarma gibi 3-4 gün kaldı etrafı sarardı sonra yvaaş yavaş geçiyor gibi ama neden oldu ki?

Önce morarma sonra sararıp yavaş yavaş gitmesi , bu bana iltihabı anımsattı hocam . Orası muhtemelen iltihap olmuş olabilir. Bunu sebepleri ; bakteri,çevresel etkenler(dışarıdan darbe veya bacak çalışırken aşırı zorlama) , vücuda dışarıdan Kortizol alınması , mantar ,  vb. Etkenler olabilir .

Bir kaç güne geçerse sıkıntı olacağını düşünmüyorum ama geçmezse en azından acile gidebilirsiniz muhtemelen krem vericektir , daha da kötüyse antibiyotik yazacaktır .

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umuttttt    1

Arkadaşlar yardım ederseniz çok sevinirim bir türlü bi yol bulamadım şimdi ben only oxandrolone yapıcam öyle bodyci gibi bi vücut istemiyorum daha önce hiç kür yapmadım normal basit bi plaj vücudu denen vücudu istiyorum ama pct yapmam lazım mı yapıcaksam hangi ilaçlarla pct yapmalıyım bilmiyorum lütfen yardım edin

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.331
Umuttttt, 46 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar yardım ederseniz çok sevinirim bir türlü bi yol bulamadım şimdi ben only oxandrolone yapıcam öyle bodyci gibi bi vücut istemiyorum daha önce hiç kür yapmadım normal basit bi plaj vücudu denen vücudu istiyorum ama pct yapmam lazım mı yapıcaksam hangi ilaçlarla pct yapmalıyım bilmiyorum lütfen yardım edin

Sana sarms kullanmanı tavsiye ederim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.