Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Sametcglar

Bacaktan iğne ve kas ağrilari

Önerilen İletiler

Sametcglar    2

Arkadaşlar öncelikle merhabalar kürümün 3.haftasındayım Pazartesi 1ML deca 1ML testo perşembe ise yine aynısı tekrar buraya kadar bir problem yok ama pazartesi günü ilk defa bacaktan vurdurdum iğneyi ilk gün bir şey yok ama 2.gün bugün müthiş bir ağrı ayağımı yerden kaldıramıyorum bacağım kırılmış hissiyatı veriyor bu durum her bacaktan iğne de böyle mi olucak? Ve bu ağrı nasıl ve ne kadar sürede geçer yorumlarınızı bekliyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mucoo    36
Sametcglar, 2 saat önce yazdı:

Arkadaşlar öncelikle merhabalar kürümün 3.haftasındayım Pazartesi 1ML deca 1ML testo perşembe ise yine aynısı tekrar buraya kadar bir problem yok ama pazartesi günü ilk defa bacaktan vurdurdum iğneyi ilk gün bir şey yok ama 2.gün bugün müthiş bir ağrı ayağımı yerden kaldıramıyorum bacağım kırılmış hissiyatı veriyor bu durum her bacaktan iğne de böyle mi olucak? Ve bu ağrı nasıl ve ne kadar sürede geçer yorumlarınızı bekliyorum 

Normaldir ağrı yapmasi bende bacaktan ilk vurdugumda 2-3 hafta topallayarak gezdim snra alıştı artık ağrı felan oluyor tabi ama oyle abartilacak kadar değil yani 5 ml ilaci vuruorm arasnda trende olduğu halde ilk vurdugum gibi deil zamanla alışırsın korkulacak bişey yok ha bu arada kalçadan yapman senin için daha iyi olur bacak gibi ağrısı olmaz en azndan bacaktaki kadar sinirler yok kalçada risk orani bacağa nazaran daha azdır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sametcglar    2
Mucoo, 2 saat önce yazdı:

Normaldir ağrı yapmasi bende bacaktan ilk vurdugumda 2-3 hafta topallayarak gezdim snra alıştı artık ağrı felan oluyor tabi ama oyle abartilacak kadar değil yani 5 ml ilaci vuruorm arasnda trende olduğu halde ilk vurdugum gibi deil zamanla alışırsın korkulacak bişey yok ha bu arada kalçadan yapman senin için daha iyi olur bacak gibi ağrısı olmaz en azndan bacaktaki kadar sinirler yok kalçada risk orani bacağa nazaran daha azdır.

Allah kahretmesin nerden bacaktan vurdum ya tüm işlerim aksadı stajım, görüşmelerim felçli gibiyim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arrangerant    49
Sametcglar, 21.11.2018 - 01:27 yazdı:

Screenshot_2018-09-13-19-43-25-1.png.bd17a86b949c76811609ca74147e6bbb.pngmerhaba yardımcı olurmu bilmiyorum fakat ben bu tekniği uyguluyorum çok rahat ve acisiz tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fthh    70
Sametcglar, 20.11.2018 - 10:27 yazdı:

Bende genelde bacaktan kendim enjeksiyon yapıyorum ve her defasında 2-3 gün ağrıyor tabi ilk vurduğum günlere nazaran ağrısı daha az zamanla alışılıyor ama o ağrının bacak günlerime sarkmaması için genelde pazartesi ve cumartesi bacak antramanından sonra yapıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

• Yazan: Nynex
      Arkadaşlar testo enanthate + boldenone kürümde 5.haftayı geride bıraktım. Bu gün kan tahlili verdim ama sonuçlara bakılırsa sanırım kullandığım ilaçlar bomboş hiç çalışmamış sizde bir bakarmısınız. İlginç olan total testo hiç yükselmemiş fsh hiç baskılanmamış ama estradiol bir miktar yükselmiş anlamadım gitti daha önce only iran testo kullanırken bile 5.haftada total testo 900 lere gelmişti lh fsh referans değerinin altına düşmüştü.

• Yazan: cicekselcukk
      Merhabalar, kürümün 5.haftasındayım, haftalık 500 Testosteron + 250 Deca Durobolin alıyorum. Kan değerlerim beklendiği gibi, testosteron değerlerim yüksek fakat prolaktin değerlerim çok düşük. 
      Deca'nın çalışmadığından şüpheleniyorum, gözle görülür bir hacim artışı ve su tutumu yok vücudumda, kan değerlerimi paylaşıyorum bakabilirseniz sevinirim. @Diver

• Yazan: mmtsf
      Merhabalar,
      Hayatımda hiç kür yapmadım fakat kür yapmayı düşünüyorum. İyi bir diyet ile 15 hafta testosteron ve masteron planlarım arasında. Ne kadar dozajda almalıyım, hangi markaları temin etmeliyim? Desteklerinizi rica ederim.
    • Yazan: kaaneth
      Sustanon bırakıp iran testosuna geçtim ilaçları enjektöre çektiğimde 0,9 0,8 ml arası geliyor. Sustanon bırakıp irana geçtiğim için kan testi veremem şu an. Orjinal mi değil mi merak ediyorum ampül boyları farklı. @rastlantisal hocam siz daha önce iran kullanmış birisi olarak yardımcı olabilir misiniz? Sustanondan irana geçtiğim için testosteronsuz gezmek istemiyorum.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.