Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

morningstar

Testo bolde

Önerilen İletiler

morningstar    46

Selam herkese, salon hocası bi tanıdığımla konuştum 4 aylık kür için.

16 hafta testo bolde düşünüyorum, ilk 2 hafta 250-200 sonraki haftalar 500-400 diye gitmeyi düşünüyoruz. 

Ayrıyetten eczaneden anapolon alarak 3 hafta kullanmayı düşünüyorum kick start için.

İlk kürüm olacak. (4 ay için 1600 diye hesapladık ilaçları dolar üstünden hesapladı ne düşünüyorsunuz)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

morningstar    46

Haftada 500iu pregnyl vurmayı düşünüyorum. Mct magnezinc, c vitamini, milk thistle, nac 900 falan(önerilerinize açığım), östrojen için de tamoksifen(arimidexi suyu atmaması için kullanmayı düşünmüyorum başlarda, yanlışım varsa lütfen düzeltin). Ayrıyetten Proviron kullanmam gerekli olur mu sizce?

tarihinde morningstar tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
morningstar    46
Ironmann, 17 saat önce yazdı:

Hangi salon?

İsim vermem uygun olmaz.

İlk kürüm için bu iyi mi olur, yoksa yaza kadar haftalık 250mg testo mu alsam. Hem param birikir, beslenmem daha iyi olur. Amacım çok hızlı büyümek değil, ama biraz daha gelişebilmek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
megalodon    71

Fiyat bi tık düşük geldi marka farkı olabilir kilo al ver yapmak istemiyorsan anapolon ekleme kür içi tamox bu forumda nerede gördün acaba yada kim önerdi? Kür içi hcg gerek yok mct ekstra çinko ekle milkt ve nac gereksiz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
morningstar    46

Deve dikeni ve nac anapolon için. Anapolonu kickstart için düşündüm  Mctde magnezinc alıcam zaten. Tamoksifen kullanma sebebim anapolondan alacağım suyu atmamak için, jinekomastiye karşı sadece. Yanlışım olabilir her fikre açığım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
figo    2

1- Bu işin kickstartı steroid ya da hormon değildir, kardiyovasküler çalışmadır, idmanlarda pump (pompa) yapabilmeniz için öncelikle alt beden üst beden damar yolu basıncınızı eşitlemeniz ve akciğer kapasitenizi artırmanız gerekir. 30 yaş üstü için kardiyovasküler çalışma için tavsiyem şehir bisikleti ile ilk 1 hafta günde 10km 2-3 haftalar 30km yol yapılmasıdır. Akciğer gücünü de artıracaktır. 30 yaş altı için spor salonunda koşu ve kondisyon bisikleti yeterlidir, sigara içen biri için bu 30 yaş olayını 20 ye çekebilirsin.

2- Vücuda ilk kez steroid girecekse oral steroid kullanma, karaciğer toleratiftir ancak böbreklerinin tolerasyon oranını bilemezsin, enjeksiyon steroidleri kullandıkça bu tolerasyonu az çok öğreneceksin, toleren düşükse böbreklerde yanma yaşatacaktır, değilse hiç bir şey hissetmeyeceksin, o yanmayı hissediyorsan senin oral steroidlerle işin yok demektir.

3- boldenon ve testo enan çok iyi bir başlangıç olup kısa süreli yüksek dozlu kürler kalıcı kas hacmi bırakmaz, kas hacminin kalıcı olmasını istiyorsan düşük dozdan artan doza doğru 20-24 haftalık bir küre girmelisin, burada benim ilk kürde yaptığım hatayı yani pct konusunu da esgeçmemelisin! Kür sonunda ağırlık düşmesi yaşamamak için idmanlara ve beslenmene aralık vermeden devam etmelisin. kür sonunda hacmi 2 ay tutabilirsen aldığın hacim kolay kolay düşmez kalıcı olur, creatine monohydrata, whey protein, casein, bcaa, glutamine destekçin olacaktır bunlar hep para demek.

4- kür sadece ilaç protein tozu ve idman demek değil, baştan sona disiplinli olmak ve ayda bir kan testi yaptırmak gerekiyor, ben biraz kontrolsüz girdim, mental olarak toplaması zor oldu. 

Not: ilk kürde deca kullanma.

tarihinde figo tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
megalodon    71
morningstar, 7 saat önce yazdı:

Deve dikeni ve nac anapolon için. Anapolonu kickstart için düşündüm  Mctde magnezinc alıcam zaten. Tamoksifen kullanma sebebim anapolondan alacağım suyu atmamak için, jinekomastiye karşı sadece. Yanlışım olabilir her fikre açığım.

Anapolonu kullanmayacağını varsayarak önerimde bulundum aromasin kullanabilirsin magnezinc çinko oranı yetersiz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
morningstar    46

Önerileriniz için teşekkür ederim, bunlar önemli bilgiler. Kondisyonum kış dolayısıyla düştü biraz, kardiyoya biraz daha önem vereceğim o zaman. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
interfectum    44

Turinabolü dianabolün daha az su tutanı,östrojene dönüşme oranı çok daha az olanı ve daha kaliteli adele kazandıran hali gibi düşün.Birden balon gibi şişmezsin,ama balon gibi de sönmezsin..

Ayrıca çinko ihtiyacını karşılamak adına "Zinc220" kullanabilirsin.Ezanelerde rahatlıkla bulursun..

tarihinde interfectum tarafından düzenlendi
eksik yazmıştım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.