Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

hrnftm01

Ilk kür tavsiyesi.

Önerilen İletiler

hrnftm01    6

Herkese iyi akşamlar. Uzun bir zamandır sizleri takip ediyorum. Paylaşımlarınızı yaptıklarınızı yorumların çoğunu okudum. Ocak Şubat gibi bir kür planım olacak daha önce hiç kür yapmadım. 4 yıllık düzenli bir spor geçmisim var. 61 kilodan 76 kiloya çıktım. Artık vücut gelişmiyor sanki ilerleme olmuyor gibi gelmeye başladı. Biraz daha büyümek istiyorum. Birden vücut olsun çıksın gibi düşüncem yok yavaş yavaş zamanla gelişmek isyorum. Vücudu yıpratacak daha çok zarar verecek kürler olmasa iyi olur. Şuan 31 yaşındayım. Bana ilk kür için neler önerirsiniz. Birde ürün temini konusunda tavsiyelerinize açığım.

Screenshot_20181120-210045.jpeg Screenshot_20181120-210509.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hrnftm01    6

Kardeşim ilk kür için 20 hafta uzun olmaz değil mi ? Hiç ara vermeden 20 hafta devam edeceğim değil mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hrnftm01    6
TheShoulder, 5 dakika önce yazdı:

16 da yapabilirsiniz. Ara vermeden.  boldenon 12. Haftada açılan bir ilaç 16 veya 20 mantıklı. 

Çok teşekkürler kardeşim. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sonnogoku    7

İlk kür için 300-500 mg/10-12 hafta test e. yeterli olacaktır. İlk önce vücudunuz testestrone a nasıl bir tepki veriyor görün. Gyno ya yatkın misiniz? Kan değerleriniz ile nasıl oynayacak. Kolesterolunuz ne durumda olacak. Saçlarınız dökülüyor mu? Pct sürecini doğru yönetebildiniz mi? Bu ve buna benzer soruların cevabı elinizde olunca, ikinci ve daha sonraki kurleriniz de daha uzun süre ve madde düşünulebilir. Kolay gelsin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hrnftm01    6
Sonnogoku, 15 dakika önce yazdı:

İlk kür için 300-500 mg/10-12 hafta test e. yeterli olacaktır. İlk önce vücudunuz testestrone a nasıl bir tepki veriyor görün. Gyno ya yatkın misiniz? Kan değerleriniz ile nasıl oynayacak. Kolesterolunuz ne durumda olacak. Saçlarınız dökülüyor mu? Pct sürecini doğru yönetebildiniz mi? Bu ve buna benzer soruların cevabı elinizde olunca, ikinci ve daha sonraki kurleriniz de daha uzun süre ve madde düşünulebilir. Kolay gelsin. 

Anladım kardeşim. Doğru diyorsun. Birde bu enjeksiyon konusu kafama çok takılıyor. Kalçadan başka nerelerden yapabiliriz. Etrafımda kalçadan iğne yapılıp sakatlanan 3-4 tanıdığım var. Sporcu değil normal insanlar hastanede oldu bunlarda. Kalçadan siyatik sinirler geçtiği için bende hep korkuyla iğne olurum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sonnogoku    7

Iki tane doktor arkadaşım var, ikisi de b12 imi bile kalçadan vururlar. Sinirlerin geçtiği doğrudur, ama bana kalırsa bacak yada omuz yerine kalçadan vurmak en sağlıklısı. Forum içinde ve Youtube enjeksiyon teknikleri ve uygulamaları ile ilgili videolar ve bilgiler mevcut eğer kendiniz vuracaksaniz çok iyi izlemenizi tavsiye ederim. Eğer sadece test e olarak girecekseniz 5/7 günde bir iğne olacaksınız. Bir sağlık çalışıni tanıdığınız hatta ikinci sınıf üniversite öğrencisi bile tanıdığınız varsa kendiniz vurmanizdan daha sağlıklı olacaktır. En azından size nasıl vuracağınizi gösterebilirler. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175

Ben yukaridaki arkadasin dedigine katilmiyorum. Tek basina vurulacaksa eger igne bacaktan vurulmali diye dusunuyorum. Sonucta bacagi rahatla gorebilip dogru bir sekilde vurabiliyorken igneyi, kalcadan vururken sekilden sekle giriliyor. Ne kadar ayna karsisina gecilerek veya baska taktikler denenerek uygulansa bile ben tek basina kalcadan vurmaya olumlu bakmiyorum. 

Not: 40 yillik igneci falan degilim, sadece tek kür gecmisim oldu ve yanlizca kendi fikrimi beyan etmek istedim. Cok bilmis gibi yanlis anlasilma olmasin.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sonnogoku    7
Delipanter00, 11 saat önce yazdı:

Ben yukaridaki arkadasin dedigine katilmiyorum. Tek basina vurulacaksa eger igne bacaktan vurulmali diye dusunuyorum. Sonucta bacagi rahatla gorebilip dogru bir sekilde vurabiliyorken igneyi, kalcadan vururken sekilden sekle giriliyor. Ne kadar ayna karsisina gecilerek veya baska taktikler denenerek uygulansa bile ben tek basina kalcadan vurmaya olumlu bakmiyorum. 

Not: 40 yillik igneci falan degilim, sadece tek kür gecmisim oldu ve yanlizca kendi fikrimi beyan etmek istedim. Cok bilmis gibi yanlis anlasilma olmasin.

Yok hocam estağfurullah, herkes kendi fikrini ve tecrübelerini paylaşıyor. Benim görüp ve çevremden duyduğum bacakta daha çok ağrı ve morarma oluyor ama vurup çok rahat edenler de var. İnsülin iğnesi ile test vuranlar da var. Hatta icarus belgesini seyrettiyseniz, yönetmenin ayağı mosmordu eod test p vurmaktan. Biraz daha subjektif olaylar, kişi deneyip kendisi nasıl rahat ettiğini görecek. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hrnftm01    6
Sonnogoku, 20.11.2018 - 23:23 yazdı:

Iki tane doktor arkadaşım var, ikisi de b12 imi bile kalçadan vururlar. Sinirlerin geçtiği doğrudur, ama bana kalırsa bacak yada omuz yerine kalçadan vurmak en sağlıklısı. Forum içinde ve Youtube enjeksiyon teknikleri ve uygulamaları ile ilgili videolar ve bilgiler mevcut eğer kendiniz vuracaksaniz çok iyi izlemenizi tavsiye ederim. Eğer sadece test e olarak girecekseniz 5/7 günde bir iğne olacaksınız. Bir sağlık çalışıni tanıdığınız hatta ikinci sınıf üniversite öğrencisi bile tanıdığınız varsa kendiniz vurmanizdan daha sağlıklı olacaktır. En azından size nasıl vuracağınizi gösterebilirler. 

Ben iğne yapamam kardeşim iğne yapacak bir hemşire bulurum da bacakta siyatik sinirler geçtiği için bacaktan iğne bana çok riskli geliyor. Acaba vücudun başka yerinden de iğne yapılabiliyor mu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hrnftm01    6
Deity, 20.11.2018 - 23:50 yazdı:

@TheShoulder önerisini 20 hafta yap baştan sona 500 500 şeklinde 

İlk kür için uzun olmaz mı acaba. Kür sonunda hormonlar normale döner mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
hrnftm01, 14 saat önce yazdı:

İlk kür için uzun olmaz mı acaba. Kür sonunda hormonlar normale döner mi ?

Ilk kürümü only testo yaptım 16 hafta sonra gereksiz bi şekilde pct yaptım çünkü bende endişe ettim değerler normale döner mi diye 1 ay pct yaptım değerler normale döndü sorun yoktu bende 2. Küre başladım :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hrnftm01    6
Deity, 1 dakika önce yazdı:

Ilk kürümü only testo yaptım 16 hafta sonra gereksiz bi şekilde pct yaptım çünkü bende endişe ettim değerler normale döner mi diye 1 ay pct yaptım değerler normale döndü sorun yoktu bende 2. Küre başladım :D

Aynen kardeşim bende hormonlarda sorun olurmu diye hafif bir giriş yapmak istiyorum. Sen ikinci kür olarak ne kullanıyorsun. İlk kürde hiç kazanım oldu mu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

Kür yapıyorsun kazanım olmayacak? Ilaç sahtedir :D temiz 7 kilo aldım çok iyiydi konum mevcut forumda tabi daha iyi olabilirdi kombinasyon yaparak şuan testo bolde mk677 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hrnftm01    6
Deity, 1 saat önce yazdı:

Kür yapıyorsun kazanım olmayacak? Ilaç sahtedir :D temiz 7 kilo aldım çok iyiydi konum mevcut forumda tabi daha iyi olabilirdi kombinasyon yaparak şuan testo bolde mk677 

Kardeş konuna baktimda dinazor sırtı gibi olmuş sırtın 😂 maşallah çok güzel gelişim sağlamışsın. Kendimden öyle birşey beklemiyorum çok zor.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

:Deyvallah sabır sporu biliyorsun birazda lanet bugün salonda bi arkadaşla denk geldim omuzundan hafif sakatlanmış 3 4 ay ara vermek zorunda kalmış 10 kilo vermiş  kür yapacam diyor :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Medet    1
Deity, 56 dakika önce yazdı:

:Deyvallah sabır sporu biliyorsun birazda lanet bugün salonda bi arkadaşla denk geldim omuzundan hafif sakatlanmış 3 4 ay ara vermek zorunda kalmış 10 kilo vermiş  kür yapacam diyor :D

Deitiy konunu bulamadım kardes

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    379
Deity, 49 dakika önce yazdı:

Ürünleri bizimle de paylaşır mısın 😂😂 

Ödem sıkıntısı çok oluyormu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    379
Deity, 47 dakika önce yazdı:

ayda 1 oluyor nazar mıdır nedir enjeksiyonla alakalı ama :D

Kimyagermisin kral 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
chahovery    9
Sonnogoku, 21.11.2018 - 10:57 yazdı:

Yok hocam estağfurullah, herkes kendi fikrini ve tecrübelerini paylaşıyor. Benim görüp ve çevremden duyduğum bacakta daha çok ağrı ve morarma oluyor ama vurup çok rahat edenler de var. İnsülin iğnesi ile test vuranlar da var. Hatta icarus belgesini seyrettiyseniz, yönetmenin ayağı mosmordu eod test p vurmaktan. Biraz daha subjektif olaylar, kişi deneyip kendisi nasıl rahat ettiğini görecek. 

Değerli arkadaşım tıp sektörünün içinde olarak naçizane fikirlerimi paylaşayım, enjeksiyon yaparken ikinci bir kişi var ise uygun teknikler ile yeşil iğne ucuyla( kişiye göre vücut yapısı değişebilir fakat yeşil iğne ucu yağ dokuyu geçip kasa ulaşabilecek kadar uzun olduğu için en uygunudur) vücudun en büyük kası olan gluteus maximus kasından yani kalçadan yapılması gerekir. Eğer tek başınıza yapacaksanız da bacağın dış kısmından yapılması en uygunudur. Siyatik sinirler bacağın dış kısmında değil her iki kalçanın iç ve orta kısımlarına doğru dağılır ve kalçadan yapılırken de olabildiğince kasın dış kıs kısmına yapılır. Tek başınıza kalçadan enjeksiyon yapmaya çalışmak kumar oynamak olur. Siyatik sinirlere enjektörün girmesi demek minimum geçici felce ve eğer enjeksiyon yapılırsa kalıcı hale bile gelebilir.

Siyatik sinire değidiği anda bacağınızda çok şiddetli bir yanma ve uyuşukluk hissedersiniz, bacağınız bir anda anda kasılır ayrıca bırakılmış bir yay gibi dik konuma gelebilir.

Kürde böyle basit şeyler yanlış yapılırsa geri dönülmez yola girilebilir, başıma gelmez demeyin, bizzat hastane ortamında gördüğüm için kararlı konuşuyorum.

Sonuçta felç kalırsanız bacak antremanları yalan olabilir  :D:D:D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

Son espride bütün ciddiyeti kırmış :D mesleki açıdan çok ciddi bir durum olabilir belki ama kullananların %90ı iğnesini kendi yapar kalçada yapılacak en güzel yer  bacak yapması rahat ama ağrılı ve 2ml üzeri enjeksiyon hiç yapmadım  internetteki videoları izleyerek kalçadan ilk enjeksiyonumu yaptım bu arada 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: BatuhanAktas75
      Merhaba,
      Only testo mantıklı mı olur? Hiç bilgim yok bu konuda nasıl ilerlemeliyim profesyoneller ile mi çalışılmalı?

• Yazan: Cano16
      Herkese merhabalar.
      31 yaşındayım 5 senelik spor geçmişinin ardından 26 Mart itibariyle ilk kürüme başladım. Kan testleri vesaire her şey normal. Vitaminlerimi ve koruyucularımı da aldım. Öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
      Kür planlamam şu şekilde:
      Boy: 182 Kilo: 81 Yağ oranı: 16 Kürümün amacı biraz daha kütle eklemek. Hedefim 90-92 kilo civarı.

• Yazan: ogulcanozer34
      Merhabalar arkadaşlar,
      28 yaş  195 boy 90 kiloyum İlk defa küre girmeyi düşünüyorum bir hoca ile konuştum başlangıç için
      testo e. boldenon dianabol ve turinabol Şeklinde bir kür önerdi açıkçası ben turinabolu eklemeden testo bolde diana seklinde illerleyim diyorum artıları eksileri ne olur benim için turinabolu ekleyip eklemememin şimdiden teşekkürler herkese iyi forumlar...
    • Yazan: tesrifediyorum
      Selam arkadaşlar,
      Yaşım 24 6-7 senelik (1-2 senesi düzensiz) spor geçmişim var Büyük bir bölümü powerlifting yaparak geçti Boyum 186 Kilom 129 Vücudumun yağ dağılımı berbat, genelde belimde ve basenlerimde birikiyor yağ. Kas kütlem hatrı sayılır derecede var. Son 1.5 senede psikolojik sebeplerden dolayı 30 kiloya yakın kilo aldım bu dönem içerisinde 6-7 ay aralıksız spor yaparak 15-20 kg vermiştim ama tekrar kilo aldım. Şu an 129 kiloyum. Son 1 aydır düzenli spor ve diyet yapıyorum.
      Günde sadece 1 öğün yiyorum, çok yüksek protein, düşük karb alıyorum. Haftada 5 gün ağırlık antrenmanı, her sabahta 1 saat kardio yapıyorum. Bunun yanında da son 1 haftadır clen alıyorum, geçmişte de clem kullandığım olmuştu ama herhangi bir steroid deneyimim yok.
      Ben artık psikolojik olarak kırılma eşiğindeyim, vücudumun halinden hiç memnun değilim ve hızlı bir sonuç bekliyorum, o kadar yıllık spor geçmişim olmasına rağmen geldiğim nokta beni derinden üzüyor. Bu yüzden kilo verirken farmakolojik destek almak istiyorum. En minimal seviyede bir başlangıç kürü sizce nasıl olur?
      En azından kilo verirken sırf yağdan kaybedip ufak bir kas kütlesi koyayım vs. 
    • Yazan: yusufcan.34
      Merhaba, ilk definasyon kürüm olarak bunları kullanacağım;
      20 tablet Winstroll 50mg dragon pharma  Cardarine bodytech  2 ghrp-6 bodytech  Bunları kullanırken herhangi bir koruyucu falan kullanmam gerekiyor mu? Ek olarak beslenme olarak neler yapabilirim yıllardır kahvaltı yapmam kahvaltı yapmayı sevmiyorum, bu süreci 150 Pirinç, Tavuk Göğüsü, vs. tüketerek tek öğün olarak geçirmeyi düşünüyorum. Ek olarak kardiyolarımı ve antrenmanlarımı aksatmayacağım. 
      Yaş: 19 Boy: 1.85 Eğer bana verebileceğiniz öneriler vs. varsa lütfen bunları belirtin.
      @Askabar @rastlantisal @Semih Erarslan @KlasikFizik @Tr3n
      Herkese iyi günler dilerim.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.