Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ghz

Tek doz kullanım

Önerilen İletiler

Ghz    0

Herkese selamlar,

Bir arkadaşımın (gazıyla) diyeyim düşük bir psikolojide olduğum anda küre girme kararı aldım.

12 haftalık testesteron propionat dianabol ve decamı hazırladım ilk gün 100 mg propionat 100 mg deca 50 mg dianabol aldım. Ve o günün gecesi verdiğim para dahil herşeyi unutarak vazgeçme kararı aldım. Mart ayında düğünüm var, korktuğum kısırlığa yol açmasıydı. 

Belki komik gelecek ama ilk gün aldığım dozlardan sonra başka birşey kullanmadım, herhangi bir pct yada takviye gerekir mi? İçim içimi yiyor bu konuda.

Şimdiden teşekkürler..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

morningstar    46

Kararınıza bir şey demek düşmez ama yanlış bir karar olduğu düşüncesindeyim. Dianabol ve deca az kullanılsa dahi testosteron üretimini aşırı şekilde baskılar.

Pregnyl vurmanız düşüncesindeyim başka bir şeye gerek yok, yorum atacak arkadaşlar yanlışım varsa lütfen düzeltsin.

Birde tereyağı yiyin magnezyum çinko alın spor yapın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ghz    0
morningstar, 2 dakika önce yazdı:

Kararınıza bir şey demek düşmez ama yanlış bir karar olduğu düşüncesindeyim. Dianabol ve deca az kullanılsa dahi testosteron üretimini aşırı şekilde baskılar.

Pregnyl vurmanız düşüncesindeyim başka bir şeye gerek yok, yorum atacak arkadaşlar yanlışım varsa lütfen düzeltsin.

Birde tereyağı yiyin magnezyum çinko alın spor yapın.

Öncelikle hızlı dönüşünüz için çok teşekkürler, konu bana uyku uyutmuyor.

Yanlış karardan kastınız vazgeçmem mi yoksa başlamam mı ?

Test yaptırıp sizinle paylaşmalı mıyım yoksa direk pregnyl mi vurmalıyım? Ve kaç mg?

Tekrardan teşekkürler..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
morningstar    46

Bir kere başlayıp bırakmanız bence yanlış karar. 

(Yanlıştan kastım zaten bir kere vücuda sokmuşsunuz o ilaçları, hormonlarla oynamışsınız ama beklediğiniz verimi alamadan)

Testleri yaptırıp buraya atarsanız daha kesin öneriler gelecektir. Östrojeniniz yüksekse ona göre başka ilaçlar da kullanmanız gerekebilir. İlk 2500 vurup bir kaç hafta her hafta 500 - 1000 vurabilirsiniz diye düşünüyorum. Ama bu benim şahsi görüşüm belirteyim, siz test sonuçlarını attıktan sonra forumdaki uzman, tecrübeli olan diğer arkadaşlar daha iyi öneriler verecektir.

tarihinde morningstar tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ghz    0
morningstar, Şimdi yazdı:

Bir kere başlayıp bırakmanız bence yanlış karar. 

Testleri yaptırıp buraya atarsanız daha kesin öneriler gelecektir. Östrojeniniz yüksekse ona göre başka ilaçlar da kullanmanız gerekebilir. İlk 2500 vurup bir kaç hafta her hafta 500 - 1000 vurabilirsiniz diye düşünüyorum. Ama bu benim şahsi görüşüm belirteyim, siz test sonuçlarını attıktan sonra forumdaki uzman, tecrübeli olan diğer arkadaşlar daha iyi öneriler verecektir.

Hangi testleri yaptırmalıyım peki hangi değerler için ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
morningstar    46

Serbest testo, total testo, LH, FSH, Estradiol (östrojen), Prolaktin.

Hazır yapmışken t3 t4 de baktırabilirsiniz.

Devlette ücretsiz yapılıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ghz    0

Yarın yaptırıp atarım değerleri. 

Tek doz ile devamlı kullanım arasında fark yok diyorsunuz o zaman hormonlar hiç kullanmamışım gibi olamayacak bir daha yani 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Ghz, 4 saat önce yazdı:

Yarın yaptırıp atarım değerleri. 

Tek doz ile devamlı kullanım arasında fark yok diyorsunuz o zaman hormonlar hiç kullanmamışım gibi olamayacak bir daha yani 

Düğün öncesi kür yapmak kadar mantiksiz bir durum olamaz.Düğüne kadar kürün bitmis ve pct ye baslamis libidon dusmus olacak.Hayatindaki en guzel zamanlarda ereksiyon derdiyle ve ilgisizlikle bozuk bir psikolojiyle olacaksin.Buna degmez hic bir sey.Hemen birak ve bitkisel dogal macun vesaire desteklerle yola devam et.Pct ye gerek yok...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158

Bence de PCT'ye gerek yok fakat testo p ile deca vurmak nasil bi mantik? Eninde sonunda toplarsiniz ama deca en azindan 3 4 ay az cok libido sorunu yaratabilir az mg olmasina ragmen deca dick konusunda bi arkadas cok guzel aciklamis dht reseptorlerine dhtden daha az androjenik bi madde ile baglaniyor bu de ereksiyon sorunu yaratiyor en kotu ihtimal bi sure dusuk doz proviron kullanirsiniz ereksiyon problemi olursa. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ghz    0
metinav, Bir saat önce yazdı:

Düğün öncesi kür yapmak kadar mantiksiz bir durum olamaz.Düğüne kadar kürün bitmis ve pct ye baslamis libidon dusmus olacak.Hayatindaki en guzel zamanlarda ereksiyon derdiyle ve ilgisizlikle bozuk bir psikolojiyle olacaksin.Buna degmez hic bir sey.Hemen birak ve bitkisel dogal macun vesaire desteklerle yola devam et.Pct ye gerek yok...

Ah oişmanlık..

Kötü psikolojide olduğum bir ana denk geldi, tabiki ne olursa olsun kendi kendime girdim bahanesi yok bu işin şu an çözüm arayışındayız.

TheNoahSystem, 5 dakika önce yazdı:

Bence de PCT'ye gerek yok fakat testo p ile deca vurmak nasil bi mantik? Eninde sonunda toplarsiniz ama deca en azindan 3 4 ay az cok libido sorunu yaratabilir az mg olmasina ragmen deca dick konusunda bi arkadas cok guzel aciklamis dht reseptorlerine dhtden daha az androjenik bi madde ile baglaniyor bu de ereksiyon sorunu yaratiyor en kotu ihtimal bi sure dusuk doz proviron kullanirsiniz ereksiyon problemi olursa. 

1 hafta kadar oldu ilk ve son dozu alalı. Henüz cinsel yaşantımda herhangi bir düşüş olmadı, hem libido hem ereksiyon konusunda bir problem yaşamadım.

Doğal testesteron üretimini durdurur mu yani geçici de olsa üreme bozukluğuna yol açar mı bu kadar küçük bir doz? 

Bu kadar bilgisiz olupta bu işe girdiğime o kadar pişmanım ki.. 

120 kilodan 70 kiloya sıfır sarkma ile sadece karın bölgemde belli bile olmayan çatlaklarla inmiş birisiyim 43 cm kol var hafif define. Hep doyumsuzluk...

Cevaplar için çok teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ghz    0
Scarface, 2 dakika önce yazdı:

İlaçlarınızı kullanmayacaksanız bana satabilirsiniz 3ünüde. Saygılar

Ulaşabileceğim bir adres bırakabilirseniz dönüş yapayım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175

Koskoca mr olympialar kariyerleri boyunca ilac kesmezken ve kisir olmazken seninmi kisir olucagin tutucak abi 😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.