Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mhmt38

Deca dick sonrası deca kürü

Önerilen İletiler

Mhmt38    285

İyi günler arkadaşlar, hocalarım. Soruma özellikle tecrübeli hocalarımdan yorum bekliyorum. Bu deca dick olayı prolaktin yüksekliğinden mi kaynaklanıyor. Yoksa başka türlü sebepler mi var. Korkmaya başladım biraz 😃

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sekoo    38

Evet prolaktinden haftada yarim tane cabaser kullan uyumadan once tabi once test yaptir gereksiz kullanim olmasin

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
Sekoo, 55 dakika önce yazdı:

Evet prolaktinden haftada yarim tane cabaser kullan uyumadan once tabi once test yaptir gereksiz kullanim olmasin

Prolaktinden ziyade ben de dahil olmak uzere daha bircok kisinin bilmedigi bayagi sorun var bu deca dick muhabbetini one cikaran. Internette bazi kisilerle karsilastim hatta hatirladigim kadariyla bu forumdada ayni sorundan muzdarip birkac kisi vardi ve bu kisilerin tum degerleri referans araliginda olmalasina ragmen deca dick sorununu bir turlu asamiyirlardi. Bunyeden bunyeye degisiklik gosteriyor falan diyorlar ama benim gibi bahtsizlar kullansa bu ilaci garanti deca dicke yakalanirlar 😀

tarihinde Delipanter00 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285
Delipanter00, 18 dakika önce yazdı:

Prolaktinden ziyade ben de dahil olmak uzere daha bircok kisinin bilmedigi bayagi sorun var bu deca dick muhabbetini one cikaran. Internette bazi kisilerle karsilastim hatta hatirladigim kadariyla bu forumdada ayni sorundan muzdarip birkac kisi vardi ve bu kisilerin tum degerleri referans araliginda olmalasina ragmen deca dick sorununu bir turlu asamiyirlardi. Bunyeden bunyeye degisiklik gosteriyor falan diyorlar ama benim gibi bahtsizlar kullansa bu ilaci garanti deca dicke yakalanirlar 😀

Valla bende gözü kara kullandım. İlk kürümde decadan çok güzel verim almıştım. Bi kür daha kullandım. Ama delilik yapıyomuşum gibi geliyo bana😅

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sekoo    38

Ayni yil icerisinde iki kere deca girdim cok sukur bende bsy olmadi sagolsun burak hocanin yardimlariyla tabi ama cabaser tavsiye ederim 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285
Sekoo, Şimdi yazdı:

Ayni yil icerisinde iki kere deca girdim cok sukur bende bsy olmadi sagolsun burak hocanin yardimlariyla tabi ama cabaser tavsiye ederim 

Cabaser kullanıyorum yoksa jino olacaz😂 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sekoo    38
Mhmt38, Şimdi yazdı:

Cabaser kullanıyorum yoksa jino olacaz😂 

😬😬 cabaser deca dick icin jino icin cinko kullanabilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285
Sekoo, 2 saat önce yazdı:

😬😬 cabaser deca dick icin jino icin cinko kullanabilirsin 

Kardeşim cabaser prolaktini düşürüyor. Yüksek prolaktin de jino sebebi. Ben ilk kürümde arimidexe abandım. Geçmiyodu sonra burdan öğrendim. Cabasere başladım. Artı yüksek prolaktin kürdeyken bile libido düşürüyo. Çok etkisi var yani iyi araştır.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fitboyxx    8

prolaktini dusursenizde deca dick farkli bi konu deca 5 alfa reduktaz enzimi ile dehidronandrolone ye dönüşür yani testonun dht ye donusmesini saglayan enzimle. ve bu oluşan decanın dht si gercek dht nin bağlanicağı reseptöre bağlanır zayıf androjenik özellik gösterir bu yuzden decada testosteron dozu cok onemlidir.

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285

Forumlara baktımda deca dick in zilyon tane sebebi var. Dediğin gibi dht reseptörleride bu işin bir numaralı faili gibi duruyor. İlk kürümde 500 testo 400 deca girmiştim (13_10 hafta) klomenle hemen toparlanmıştım. Ama bu kürde 6 aydır testoyu kesmedim. Korkuttu beni.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
Mhmt38, 16.11.2018 - 16:18 yazdı:

İyi günler arkadaşlar, hocalarım. Soruma özellikle tecrübeli hocalarımdan yorum bekliyorum. Bu deca dick olayı prolaktin yüksekliğinden mi kaynaklanıyor. Yoksa başka türlü sebepler mi var. Korkmaya başladım biraz 😃

Inan deca kullanıcısı olarak kur sonumu bekliyorum bakalim bende olacak mi...tahminim kullanilan testo decadan hafif kalinca karşılaşılan bir sorun..orjinal mg meselesi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merabalar bnm testlerim aşağda , 1 sene önce ilk defa küre girdim 2 ay , bırakınca sertleşme peoblemleri oldu, 2 ay önce testisler eski boyuna geldi sabah sertleşmeleri %80-90 kalitede geldi ama, gündüzleri ölü yine, acaba zamanamı bırakmalı , total testo oranı göründüğü gibi orta seviyede

71C2E65A-BC10-4217-946C-680109FEF336.jpeg DC318C5E-D99A-4808-81E7-942DC8D791D0.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

test sonuçların gayet iyi. serbest testosteron ve dht ye baktır. onları da paylaş burada elimden geldiğince yardımcı olayım

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40

Ya arkadaslar su psikolojik diyen arkadaslara harbiden anlam veremiyorum deli oluyorum. Kardesim bu adam bunu kullanmadan once. Pisikolijisi yokmuydu. Nasil psikolijik ya? 3 kurus para kazanicaz diye su deca pisligini basimiza bela ettiler.

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 2
  • +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Endanger    82

DHT baktır , ayrıca libido için progesteron da gerekiyor arginine ve e- vitamini al günlük yatmadan önce zararını görmezsin faydasını görürsün

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67, 27.03.2019 - 19:06 yazdı:

Ya arkadaslar su psikolojik diyen arkadaslara harbiden anlam veremiyorum deli oluyorum. Kardesim bu adam bunu kullanmadan once. Pisikolijisi yokmuydu. Nasil psikolijik ya? 3 kurus para kazanicaz diye su deca pisligini basimiza bela ettiler.

Hükümet bunun satıcılarına karşı büyük bi operasyon düzenliycekmiş, bu deca denen olay tüm ilaçlarda varmış hidroxiprogesteron katmışlar yani kimyasal katrasyon hadım denen olay, bütün steroidlerin içinde varmış türkiyedeki, şu an türkiye çapında son 1 sene içinde doktorlara bu decadick denen olaydan dolayısı ile 1000 e yakın kişi hastanelere başvurmuş, doktorun biri savcılığa suç duyurusunda bulunmuş, yani biz bu kimyasal katrasyona maaruz kaldık, ben doktor bi tanıdıktan duydum , inşallah devlet gerekeni yapar

TheShoulder, 27.03.2019 - 19:14 yazdı:

Deca’nın kanda kaç ay kaldığını okudun mu ?

18 ay duydum, ondanmı acaba

• ahahaha 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553

Psikolojik falan değil.Reseptörler ve dopamin yolağının isleyisini bozuyor.Nitrik oksit üretimini-salınımını baskılıyor endotelde.Dolayisiyla zevk ve tahrik olusmuyor...Gençlerde kendiliginden düzelme şansı var ama benim gibi orta yaslilarda tedavi şart...Tabi tedaviden önce hastalığı doğru teşhis etmek gerekli.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 3
  • Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dht : 545 pg/ml referans aralığı: 112-955

en pahalı test dht 300 tl labistanbul da

serbest testo: 13 ng/l referans: 1-30 arası

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553

Henüz deca yı kullanmayanlar bu riske girmesin, bence getirisi götürüsünden çok az ve gereksiz...Heyecanı sevenler deneyebilir :) Deca dick denilen olay tamamen normal akışın bozulup farklı yoldan çalışma durumundan kaynaklanıyor.Dht yerine Dhn faktörü buna sebep...

Merak edenler için ekliyorum...

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40
metinav, 3 saat önce yazdı:

Psikolojik falan değil.Reseptörler ve dopamin yolağının isleyisini bozuyor.Nitrik oksit üretimini-salınımını baskılıyor endotelde.Dolayisiyla zevk ve tahrik olusmuyor...Gençlerde kendiliginden düzelme şansı var ama benim gibi orta yaslilarda tedavi şart...Tabi tedaviden önce hastalığı doğru teşhis etmek gerekli.

Metin hocam cok guzel tespit tedaviyi biliyor musun peki? Yani bahsettigin reseptor dopamin olayini nitrik oksiti falan. Ben arjinin iciyorum cinko hersey var ama ise yaramiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Endanger    82

İnsan vücudunda iki tip 5-α redüktaz enzimi bulunmaktadır: Tip 1, esas olarak karaciğerde, Tip 2 ise esas olarak; prostat, seminal vezikül, epididim, saç folikülleri ve karaciğer’de bulunmaktadır (2). 5-α redüktaz enzimi; testosteron (T), progesteron ve deoksikortikosteron’u sırası ile 5-α dihidrotestosteron (DHT), 5-α dihidroprogesteron ve 5-α dihidrodeoksikortikosteron’a metabolize eder. Beyinde bu ürünler, 3-α hidroksisteroid dehidrogenaz enzimi tarafından sırası ile 3-α 5-α androstan 17 β-diol, 3-α 5-α tetrahidroprogesteron, 3-α 5-α tetrahidrodeksikortikosteron’a metabolize edilmektedir (Şekil 1) (3). Bu ürünlerin santral sinir sisteminde nörosteroidler olarak önemli fizyolojik fonksiyonları yerine getirdikleri düşünülmektedir. Bu fonksiyonlar; duygu durum, ritim, stres, uyku, hafıza, anksiyete ve cinsel fonksiyonlardır. 5-α redüktaz enzimi yukarıda kısaca özetlenen bu dönüşümlerde hız kısıtlayıcı basamaktır.. (Alıntıdır..)

Yani kısacası buradan da anlayacağımız üzere progesteron seviyeleri de libido için önemli .Düşük progesteron'un kadınlarda vajinal kuruluğa erkeklerde ise erektil fonksiyon bozukluğuna yol açtığı doktorlar tarafından onaylanmıştır. Deca'nın tek etkisi DHT üzerinde değildir. Progesteron ve progesteron reseptörleri de düşünülmesi gereken bir konu.Doktorlar kısırlık tedavisinde dışarıdan progesteron hormon tedavisini önermiyorlar bunun yerine L-Arginine ve E-vitamini içeren diyetler öneriyorlar.Ya da  organik progesteron kremleri var(Yabancı bir forumda progesteron kremi ile deca-dick i atlatan biriyle konuşmuştum).Yani denemekten zarar gelmez güzel bir L-Arginine + E-vitamini diyeti yardımcı olabilir denemekte fayda var. L-Arginine'in tek sıkıntısı vücut tarafından stoklanamıyor bu yüzden etkisi uzun sürmez L-Arginine yerine L-Citrulline kullanmak daha mantıklı olur diye düşünüyorum L-Citrulline vücutta stoklanabilir ve vücut tarafından L-Arginine'e dönüştürülüyor.

Beni yıllar önce vurdu Deca-Dick ve asla eskisi gibi olmadı ,bu aralar yine cinsel istek yerlerde ve evliyim 2 gün içerisinde bu gıda takviyelerine başlamayı düşünüyorum olumlu bir etkisi olursa yazarım.

tarihinde Endanger tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

#endanger hocam kaç sene önce oldun deca dick, bide spora devam ettinmi şu ana kadar

Bnm anladığım devreler bozuluyor, lh ve fsh baskılanıyor çok kuvvetli decada, libido ölüyor o bir gerçek çünkü bnm bu değerlerde 5 atmam lazım, sanki ergenlik öncesi gibi her kadını beğenmiyosun mesela, hormonlar sıfırlanıyor geriye dönüş bnce o yüzden zor oluyor, bn anzer balı anzer poleni anzer propolis ve sütünü aldım karıştırdım tükettim, değerler o yüzden iyi topladı, 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
khantheros    39

Çok özür dilerim saçma gelecek ama kreatin takviyesiyle beraber çoban çökerten otunu çay yapıp 1 hafta kullandım bende deca dick geçti psikolojik miydi artık bilmiyorum sonuclar senin gibiydi bi sorun gözükmüyordu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Endanger    82

8-9 sene oldu galiba deca-dick i yaşayalı, 1-2 sene daha spora devam ettim sonra bıraktım dönem dönem yapıyorum artık sporu. Deca'yı vurduktan sonra bir hafta içinde cinsel isteğim ve ereksiyonlarım sıfıra inmişti.Aradan 2 hafta geçtikten sonra Testosteron Enanthate mı aktifleşti ne olduysa sorunum düzeldi.Kürü bıraktım herşey normaldi, 1.5-2 ay sonra yine dibe vurdum.2 sene içinde yavaş yavaş düzeldi ama asla eskisi gibi olmadı.Yine buna da şükür evliliğim yürümeyecek yoksa, ama dönem dönem vuruyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.