Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Vitaminsiz

Bulk döneminde supplement kullanımı?

Önerilen İletiler

Vitaminsiz    5

Merhaba,

BULK döneminde kilo alımını hızlandırmak için kür yaparken ayrıca gainer kullanmak mantıklı olur mu yoksa abartmış mı oluruz?

Ben işi garantiye alıp 16 haftalık testo - deca - bolde - anapolon kürü yaparken ayrıca, gainer, kreatin, pre workout, bcaa ve glutamin kullanmayı düşünüyorum.

Yetkili ve bilgili bir hocamız sadece bcaa ve pre workout kullanmamı söyledi ama dediğim gibi ben işi garantiye almak istiyorum, heyecanlıyım :D

Ayrıca bir arkadaş hızlı kilo alımı olursa deride çatlaklar oluşabileceğini söyledi, bunun önüne geçmek için ne yapılabilir?

Şimdiden değerli bilgi ve cevaplarınız için teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Delipanter00    175

Bu anabolizanlarin yaninda kullanacak oldugun supplementler sana anca %0,05 etki saglar. Ne bu kadar kasmaya gerek var, ne de supplement firmalarinin ürünlerini yücetme amacli yaptigi propagandalara bu kadar inanmaya. Alicagin en verimli sey belkide saglam bir pre-workout urunudur. Ha illa ben hepsini alicam dersen al kullan, ben zamaninda bu yazdiklarinin hepsini kullandim fakat hicbiri testosteronun yerini tutmadi hatta yanindan bile gecemedi 😀. Vur igneni ic hapini bak isine derim ben ama senin bilecegin şey, sonucta para da senin vucut da senin.😀

Catlak konusunu bende hala cozemedim. Yaptigim kur sadece danabol ve testo olmasina ragmen 9 haftada 16 kilo alinca omuzlar ve kanat kisimlari komple catlak icinde kaldi. Yag oranini dusurunce pek belli olmuyor beyazliyor falan diyorlar ama bilmiyorum bende tam olarak.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vitaminsiz    5
Delipanter00, 31 dakika önce yazdı:

Bu anabolizanlarin yaninda kullanacak oldugun supplementler sana anca %0,05 etki saglar. Ne bu kadar kasmaya gerek var, ne de supplement firmalarinin ürünlerini yücetme amacli yaptigi propagandalara bu kadar inanmaya. Alicagin en verimli sey belkide saglam bir pre-workout urunudur. Ha illa ben hepsini alicam dersen al kullan, ben zamaninda bu yazdiklarinin hepsini kullandim fakat hicbiri testosteronun yerini tutmadi hatta yanindan bile gecemedi 😀. Vur igneni ic hapini bak isine derim ben ama senin bilecegin şey, sonucta para da senin vucut da senin.😀

Catlak konusunu bende hala cozemedim. Yaptigim kur sadece danabol ve testo olmasina ragmen 9 haftada 16 kilo alinca omuzlar ve kanat kisimlari komple catlak icinde kaldi. Yag oranini dusurunce pek belli olmuyor beyazliyor falan diyorlar ama bilmiyorum bende tam olarak.

İstediğim tarzda bir cevap olmuş hocam teşekkürler bilgi için.

9 haftata 16 kilo almışsın çatla bi zahmet :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.195

Çatlaklar için %100 sonuç verir demeyeceğim ama kesinlikle faydalı olduğunu düşündüğüm 2 yöntem var.

1. Antrenman öncesi ve hemen sonrası koltuk altı ve çevresi ve tüm vücut eklemlerini nemlendirici krem ile güzel bir masaj
  2. Ten renginiz ne kadar açıksa minik bir çatlak olsa da gösterir kendini solaryum desteği ile esmer bir tene geçiş yapmak o zaman bu durumu gölgelersiniz.

Not : Elinize dumbble almadığınız taktirde kısacası sporla ilişkiniz bittiğin de %100 olmasa da yüksek oranda izler 12-24 ayda sıfıra yakına iniyor.

Başarılar.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vitaminsiz    5
Loving, 55 dakika önce yazdı:

Çatlaklar için %100 sonuç verir demeyeceğim ama kesinlikle faydalı olduğunu düşündüğüm 2 yöntem var.

1. Antrenman öncesi ve hemen sonrası koltuk altı ve çevresi ve tüm vücut eklemlerini nemlendirici krem ile güzel bir masaj
  2. Ten renginiz ne kadar açıksa minik bir çatlak olsa da gösterir kendini solaryum desteği ile esmer bir tene geçiş yapmak o zaman bu durumu gölgelersiniz.

Not : Elinize dumbble almadığınız taktirde kısacası sporla ilişkiniz bittiğin de %100 olmasa da yüksek oranda izler 12-24 ayda sıfıra yakına iniyor.

Başarılar.

Teşekkürler üstad. Supplement sorarken yakalandım :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Tekin2321
      Daha önce kullanan var mı arkadaşlar?
      canada peptide boldenon iran test enanhate  
    • Yazan: Nynex
      Arkadaşlar  ben testo e ve boldenon küründeyim ancak sol göğüste bir haftadır hassasiyet ve hafif acıma var acaba proviron kullansam işe yararmı?
    • Yazan: Kaan00n
      Merhaba arkadaşlar,
      20 yaşındayım 191 cm boyundayım 88 kg ağırlığındayım Yağ oranım yaklaşık %14 civarında ve yaklaşık 3 senedir doğal yollarla spor yapıyorum. Son 5 haftadır sadece testosteron, son 2 haftadır ise masteron propionat kullanıyorum. Şimdi yağ oranımı %10'a çekmek için 7-8 hafta daha masteron kullanmayı planlıyorum ve ardından testosteronu kesmeden boldenon kullanmayı düşünüyorum.
      Boldenon hakkında bilgi ve deneyimlerinizi duymak isterim, özellikle sağladığı etkiler ve deneyimleriniz konusunda.
      Ve hangi markadan memnun kaldınız sizce hangi marka boldenon tercih etmeliyim?
    • Yazan: Hwidka1
      Merhaba arkadaşlar,
      500 testo e 500 bolde 30mg turinabol Kullanıyorum 3. haftadayım boldenin açılmadığına eminim zaten.
      Haftada en az 1, 2 kere tansiyonum fırlıyor bayılacak gibi oluyorum öneriniz var mı? turinabol tansiyon yapar mı ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.