Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Delipanter00

Eczane anapolonlari artik calismiyor?

Önerilen İletiler

Delipanter00    175

Eczane anapolonlari artik calismiyor tarzi bazi kisilerden duyumlar aldim ve bunlarin ne kdar dogru ne kadar yablis oldugu hakkinda eczane anapolonu kullanmis tecrubeli kisilerden bilgi edinmek istiyorum. 2 kutu aldim bu gün ve eger bu muhabbet dogruysa cok kotu faka bastim demektir 😀

98174655-C7E4-433C-84D5-8CB8945CD68B.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ironmann    382

Millet çok hızlı etki bekliyor ben 16 tane içtim toplam bu hafta aldığım pump muazzam artık kollar kapanmıyor o derece 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
Ironmann, 5 dakika önce yazdı:

Millet çok hızlı etki bekliyor ben 16 tane içtim toplam bu hafta aldığım pump muazzam artık kollar kapanmıyor o derece 

Captain Price, 17 dakika önce yazdı:

bugün tam 1. haftam kaslarda biraz sertlik ve dolgunluk artışı oldu arada tansiyon ve baş ağrısı oluyor 50 mg alıyorum

Calisiyormu diyorsunuz yani arkadaslar?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bumin    72

Bende kullanıyorum şuan 50mg günlük biraz dolgunluk ve pump kattı ilk kez anapolon kullandım,danabol kullanmıştım daha önce ilk kürdü onun etkisini daha iyi almıştım ilk kür olma sebebinden dolayı sanırım..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
TheShoulder, 9 dakika önce yazdı:

Çalışıyor

Hocam benim elimde şuan 20 tablet var bunu günde 1 tablet olarak 20 günde bitirirsem mi daha mantıklı olur yoksa 15 tablet günde 1 tane 5 tablet yarım yarım 25 günde bitirirsem mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
interfectum    44

Elbette çalışıyor,hemde tertemiz çalışıyor fakat bana kalırsa eskisi gibi çalışmıyor,ne kadar abdiibrahim hala prospektüste aynı mg,aynı içeriği yazıyor olsa da önceki anapolon ve şimdiki anapolon asla bir değil..

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nevya    5

Ben yaklaşık 4 hafta kullandım 2 kutu güzel çalışıyor düzgün beslenip mg doğru ayarlarsanız sıkıntısı yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheKing34    17
Atabey, 2 saat önce yazdı:

Doğrumu bu ya 

Arkadaşlar yorumlarda açıklamışlar okumadınmı?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Atabey    0

Arkadaş eskisi kadar çalışmıyor diyor bende kullanıcam inşallah çalışır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.196

Arkadaşlar konuya açıklık getireyim çalışıyor yada çalışmıyor konusuna dünyadaki hangi marka anapolon olursa olsun

eczane ürünlerinden bahsediyorum hepsi sorunsuz istenileni veriyor.  Zira bu ürünler ilk üretildiği yıllarda kapasitesinin

üzerinde performans ve sonuç verirken şuanda satılan tüm ürünler o eski şaşalı ürün performanslarını sunmuyor.

Arnoldun bir sözü vardır; Anapolon şampiyonların sabah kahvaltısıdır diye.

Keyifli forumlar.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arrangerant    49
Delipanter00, 08.11.2018 - 15:30 yazdı:

Eczane anapolonlari artik calismiyor tarzi bazi kisilerden duyumlar aldim ve bunlarin ne kdar dogru ne kadar yablis oldugu hakkinda eczane anapolonu kullanmis tecrubeli kisilerden bilgi edinmek istiyorum. 2 kutu aldim bu gün ve eger bu muhabbet dogruysa cok kotu faka bastim demektir 😀

önceki paylaşımlarımdan okumuş olan arkadaşlar anımsayacaktır saçma sapan bbir kür serüvenim olmuştu  9 ay süren ve bu sürede anapolon için 6 haftanın geçilmemesi önerilirken (2 kutu) ben günde 2 tablet almak üzere tam 6 kutu anapolon bitirdim hiç ama hiçbir etkisi olmadı :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.