Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

caylak

Ilk kürüm ve aklıma takılan sorular

Önerilen İletiler

caylak    1

Herkese merhaba.

24 yaşında 182 boyunda ve 79 kiloyum.

Ocak gibi ilk kürüme girmek istiyorum.Kürü forumdan araştırdığım bilgilerle,şu şekilde planladım.Yanına ekleyeceğiniz önerilere açığım.

1-16 hafta Testo E. 500mg

1-16 hafta Boldenon 400mg

Tecrübeli kişilerden bilgi almak istiyorum,cevaplarsanız çok sevinirim.

1) Kürden en çok verimi nasıl alırım?(az su tutup kaliteli kas kazanmak için)

2)Kür sonu tedavisi için gerekli ilaçları önceden bulundurmak istiyorum,hangi ilaçları ve takviyeleri almalıyım?(Tabi ki test sonuçlarına göre yapacağım)

3)Kürden sonra kayıp olacak ama bu kaybı en aza nasıl indirebilirim?

4)Antremanları nasıl ayarlamalıyım?(tek bölge,split,full body)

5)Boldenon ile  b6 vitamini kullanmamalı mıyım?

6)Başarılı PCT'den kaç ay sonra definasyon kürüne girmeliyim?

Şu an hiçbir ilacı almadım,sahte ilaç problemi yaşamamak için bu siteden almayı düşünüyorum.

Şimdiden teşekkürler.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.216
caylak, 2 dakika önce yazdı:

2)Kür sonu tedavisi için gerekli ilaçları önceden bulundurmak istiyorum,hangi ilaçları ve takviyeleri almalıyım?(Tabi ki test sonuçlarına göre yapacağım)

Şu an hiçbir ilacı almadım,sahte ilaç problemi yaşamamak için bu siteden almayı düşünüyorum.

Şimdiden teşekkürler.

boldenonu 500 ve üstü rahatlıkla girebilirsin gidipte 2 gr gir demiyorum tabi :D 

1- doğru beslenirsen antrenmanlar da da hakkını verirsen çok güzel sonuç alırsın. sadece düzgün beslen ve antrenmanları aksatma

2-tamam test sonuçlarına göre yapacaksın da :D güzel kardeşim neye göre adetleri belirleyeceksin ilaçlarda test olursun pct ilaçlarını adet mg larını sonuçlara göre belirlersin.

3-doğru pct yaparsan ve off dönemde peptidler ile destekler beslenme +antrenman da tekrar taviz vermezsen harika bir süreç geçirirsin

4-vaktin varsa kesinlikle tek bölge vakit yoksa küçük kas büyük kas mantığı vakit sorunun ciddi anlamda varsa full body

5-neden kullanacaksınki?

6-bulk sonrası hemen def girer en son pct yaparsın doğrusu budur

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
caylak    1
Bay-T, 6 dakika önce yazdı:

boldenonu 500 ve üstü rahatlıkla girebilirsin gidipte 2 gr gir demiyorum tabi :D 

1- doğru beslenirsen antrenmanlar da da hakkını verirsen çok güzel sonuç alırsın. sadece düzgün beslen ve antrenmanları aksatma

2-tamam test sonuçlarına göre yapacaksın da :D güzel kardeşim neye göre adetleri belirleyeceksin ilaçlarda test olursun pct ilaçlarını adet mg larını sonuçlara göre belirlersin.

3-doğru pct yaparsan ve off dönemde peptidler ile destekler beslenme +antrenman da tekrar taviz vermezsen harika bir süreç geçirirsin

4-vaktin varsa kesinlikle tek bölge vakit yoksa küçük kas büyük kas mantığı vakit sorunun ciddi anlamda varsa full body

5-neden kullanacaksınki?

Peki abi pregnyl,nolvadex veya hangi ürünleri hazırda bulundurmam gerekir ve definasyon ile 24 haftalık kür ağır gelir mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ero44    2
Bay-T, 11/7/2018 - 14:09 yazdı:

5-neden kullanacaksınki?

Hocam selamlar ilac hakkinda sorum okacak fakat ozel mesaj atamiyorum . Tesekkurler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.216
ero44, 27 dakika önce yazdı:

Hocam selamlar ilac hakkinda sorum okacak fakat ozel mesaj atamiyorum . Tesekkurler 

bu platformda işler özel mesaj ile yürümüyor dostum zaten.bir şey merak ediyorsan konu açarsın herkes katılım gösterir doğrusu da budur.bilgi kişiye özel olmaz ;) 

caylak, 07.11.2018 - 14:19 yazdı:

Peki abi pregnyl,nolvadex veya hangi ürünleri hazırda bulundurmam gerekir ve definasyon ile 24 haftalık kür ağır gelir mi?

hayır test sonrası karar verisin her şeye. neye göre kime göre uzun yada kısa? ben kısa kürlern hep  karşısında durmuşumdur zaten ama bilinçli yapılacaksa yoksa bu ürünler elbette kavun karpuz değil.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ero44    2
Bay-T, 2 saat önce yazdı:

bu platformda işler özel mesaj ile yürümüyor dostum zaten.bir şey merak ediyorsan konu açarsın herkes katılım gösterir doğrusu da budur.bilgi kişiye özel olmaz ;) 

hayır test sonrası karar verisin her şeye. neye göre kime göre uzun yada kısa? ben kısa kürlern hep  karşısında durmuşumdur zaten ama bilinçli yapılacaksa yoksa bu ürünler elbette kavun karpuz değil.

Ilac lazim kür girmeyi dusunuyorum. Bir arkadas forumda birkac kisi yazmis biriside sizdiniz. Ondan yoksa ozel olsun diye degil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
primo    10

1-6 hafta danabol ya da turanabol
1-16 testo
1-16 bolde

aynı küre bende gircem, önceden 1-12 hafta testo-primo girmiştim ve çok güzel sonuçlar verdi. büyük ihtimal bolde de aynısını yapar sende.
gogus-bıceps / sırt-trıceps / omuz-bacak / off / gogus-bıcep... olarak antreman yapıyodum ve baya verim aldım. boldeyle b vitamını kullanılmaz dıyorlar boldenın kan hucrelerını arttırdıgı ıcın (yanlıs yazmıs olabılırım:) ve bır yerde arada bır kan verılmesının bıle yarar oldugunu duymustum fakat steroıdlı bırının kan vermesı ne kadar dogru olur acaba. pct işini kur sonrası bellı olur, genelde nolvadex-klomen ama gereklı durumda pregnyl devreye gırer.
başarılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
caylak, 07.11.2018 - 14:03 yazdı:

Herkese merhaba.

24 yaşında 182 boyunda ve 79 kiloyum.

Ocak gibi ilk kürüme girmek istiyorum.Kürü forumdan araştırdığım bilgilerle,şu şekilde planladım.Yanına ekleyeceğiniz önerilere açığım.

1-16 hafta Testo E. 500mg

1-16 hafta Boldenon 400mg

Tecrübeli kişilerden bilgi almak istiyorum,cevaplarsanız çok sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

Kürüne başladın mı arkadaşım ne alemdesin bilgileri bekliyoruz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.