Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ulas1980

Sahte ilaç

Önerilen İletiler

Ulas1980    0

Arkadaşlar merhabalar 1-10 hafta 250 cc ilk kür 1gr  İçin testo -deca-boldenon Aldım kullandım ama sonuç pek alamadım 10 hafta bitimi  test yaptırdım ürünlerin fotolarını paylaştım Alt tarafta sonuçlarım var sizce gerçekten sahte mi testo mu çalışmış sadece ? Saygılar 

3D47F85D-2448-4800-B08E-FEE0EAFFB888.png

4FF5B522-5082-4223-9B08-F307F71DB6F6.jpeg E114F24A-85E2-42EB-901E-6C6ADF6618D4.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bumin    72

genesis boldenon bende kullanmıştım boştu, prolaktinin referans değerlerde olduğuna göre deca da çalışmışa benzemiyo bi teston artmış oda ne doz da belli değil kısacası geçmiş olsun dostum..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
Ulas1980, 58 dakika önce yazdı:

Yani benimde ilk kür İçin yanlış yer yanlış ilaç tabi çok teşekkürler 👍

Nereden aldiginida aciklarmisin ürünleri?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204

Prolactin ile decanın çalışıp çalışmadığını anlayanlar, 10 haftalık kürde referans geçmiş değerler olmadan RBC yi görmeden Boldeye içi boş diyenler, ne forum ama :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.226
toxic, 22 dakika önce yazdı:

Prolactin ile decanın çalışıp çalışmadığını anlayanlar, 10 haftalık kürde referans geçmiş değerler olmadan RBC yi görmeden Boldeye içi boş diyenler, ne forum ama :)

Bilgi avatara konulan fotoğraflar yada yazılanlar da ki satır aralarına takılarak puanlanacak bir şey ise size de bir sporcunun zeki çevik ve aynı zamanda ahlaklı olması gerektiğini bildirmek isterim. Ağaç yaşken eğilir zira sizde umarım yaş durumunuz sebebince yazdıklarımdan nasibinize düşenleri alırsınız. Doğru bilgiyi sunmaktan ziyade çevresindekilerin bilgi kirliliği ile beslenen birinin bu forum'da zaten yeri yok bilginiz olsun. Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp.

Siz bilginizi insanları ezmek adına savurmayın bilgi konusun da eksik olduğunu düşündüğünüz arkadaşların hamurlarının daha iyi net ve güzel şekilde pişmesi adına vakit ayırın lütfen. Siz hiç bir eve yeni misafir olan birinin ukalalık yaptığını gördünüz mü ? O misafiri bir daha o eve sokmazlar bu şartlar'da. Siz de misafir olduğunuz bir yerde lütfen misafirliğiniz gereği konuşun,davranın,oturun ve kalkın.

Bir daha bu konuda size uyarıda bulunmak istemiyorum.

Keyifli forumlar.

• Beğen 3
  • Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
Loving, 30 dakika önce yazdı:

Bilgi avatara konulan fotoğraflar yada yazılanlar da ki satır aralarına takılarak puanlanacak bir şey ise size de bir sporcunun zeki çevik ve aynı zamanda ahlaklı olması gerektiğini bildirmek isterim. Ağaç yaşken eğilir zira sizde umarım yaş durumunuz sebebince yazdıklarımdan nasibinize düşenleri alırsınız. Doğru bilgiyi sunmaktan ziyade çevresindekilerin bilgi kirliliği ile beslenen birinin bu forum'da zaten yeri yok bilginiz olsun. Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp.

Siz bilginizi insanları ezmek adına savurmayın bilgi konusun da eksik olduğunu düşündüğünüz arkadaşların hamurlarının daha iyi net ve güzel şekilde pişmesi adına vakit ayırın lütfen. Siz hiç bir eve yeni misafir olan birinin ukalalık yaptığını gördünüz mü ? O misafiri bir daha o eve sokmazlar bu şartlar'da. Siz de misafir olduğunuz bir yerde lütfen misafirliğiniz gereği konuşun,davranın,oturun ve kalkın.

Bir daha bu konuda size uyarıda bulunmak istemiyorum.

Keyifli forumlar.

Kusura bakmayın ancak bu konuda arkadasların verdiği bilgi elde geçmiş analiz ve şu kullanılan diğer koruyucular ve detaylı bir gelişim görüntüsü olmadan yanlış yönlendirmeye giriyor ''kanımca''. Bende esprili bir şekilde bir eleştiride bulundum. Bence bunları yazmanıza gerek yoktu, yinede siz bilirsiniz. İyi günler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
Ulas1980, 6 saat önce yazdı:

Arkadaşlar merhabalar 1-10 hafta 250 cc ilk kür 1gr  İçin testo -deca-boldenon Aldım kullandım ama sonuç pek alamadım 10 hafta bitimi  test yaptırdım ürünlerin fotolarını paylaştım Alt tarafta sonuçlarım var sizce gerçekten sahte mi testo mu çalışmış sadece ? Saygılar 

3D47F85D-2448-4800-B08E-FEE0EAFFB888.png

4FF5B522-5082-4223-9B08-F307F71DB6F6.jpeg E114F24A-85E2-42EB-901E-6C6ADF6618D4.jpeg

Hocam sanıyorum hepsinden 250mg/hafta aldınız 10 hafta boyunca. Küre başlarken ve sonrasında resimleriniz mevcut mu fikir vermesi acisindan?
Bunlar yoksa tahminlerim şu yönde olacak ( yapınızı genetiğinizi ve çalışma prensiplerinizi beslenmenizi bilmeyerek tamamen ortalama bir fikir)

Eger ilaclar sahte degilse;

1-Boldenone için çok erken, genelde 15-16 hafta hatta 20li haftalara giden kürler yapılır boldenone ile + aldığınız doz çoğu kişi için çok düşük bir doz sayılabilir genelde 400 ile başlayıp 600e 800 cikarip bitirirler boldenoneyi. Tabiki 200 250mg ile gelişim yasayanlar da gördüm genetigi elverisli olan ancak bu ilaç öyle dehset farklar yaratabilecek bir ilac da degildir. 1 siklet artırır sizi diyeyim

2- Aldığınız dozlar vücudunuz için yeterli olmamıs olabilir, (kas kütlesi ve yağ oranı kilo hakkında bir bilgi bulunmamakta)

3- Kür içerisinde aromataz inhibitörü ya da hcg gibi etkenler kullandınız mı yazmamıssınız, veya kullandıgınız başka birşey varmıydı bunlarla ilgili bilgi verebilirsiniz. 

Biraz detaylandırıp öncesi sonrası resmi ekleyebilir ve kilo boy da bildirirseniz çok daha fazla yardımı dokunacagindan eminim :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.219
toxic, 12 dakika önce yazdı:

Hocam sanıyorum hepsinden 250mg/hafta aldınız 10 hafta boyunca. Küre başlarken ve sonrasında resimleriniz mevcut mu fikir vermesi acisindan?
Bunlar yoksa tahminlerim şu yönde olacak ( yapınızı genetiğinizi ve çalışma prensiplerinizi beslenmenizi bilmeyerek tamamen ortalama bir fikir)

Eger ilaclar sahte degilse;

1-Boldenone için çok erken, genelde 15-16 hafta hatta 20li haftalara giden kürler yapılır boldenone ile + aldığınız doz çoğu kişi için çok düşük bir doz sayılabilir genelde 400 ile başlayıp 600e 800 cikarip bitirirler boldenoneyi. Tabiki 200 250mg ile gelişim yasayanlar da gördüm genetigi elverisli olan ancak bu ilaç öyle dehset farklar yaratabilecek bir ilac da degildir. 1 siklet artırır sizi diyeyim

2- Aldığınız dozlar vücudunuz için yeterli olmamıs olabilir, (kas kütlesi ve yağ oranı kilo hakkında bir bilgi bulunmamakta)

3- Kür içerisinde aromataz inhibitörü ya da hcg gibi etkenler kullandınız mı yazmamıssınız, veya kullandıgınız başka birşey varmıydı bunlarla ilgili bilgi verebilirsiniz. 

Biraz detaylandırıp öncesi sonrası resmi ekleyebilir ve kilo boy da bildirirseniz çok daha fazla yardımı dokunacagindan eminim :)

Bilgilerinizin çok faydalı olduğu kanısındayım aramıza yeni katıldınız sanırım ama sizin gibi arkadaşlara ihtiyaç var. @Loving takıldığı konu kişilerden ziyade foruma laf söylemen ondan kalın harflerle yazmış olsa gerek :D:) yoksa bende sivri dilliyimdir az çok ama öğretici olma yolunda kullanıyorum bu eksi yada artı yöndeki özelliğimi.bu arada benim yazıdan anladığım arkadaş her üründen 1gr kullanmış 250mgx4 diyelim :) Bu gr bazındaki ilaçların vereceği sonuçlar değil bunlar underdose söylemi daha kolay gelse de deca için hiç bir baskılama ürünü alınmış gibi durmadığı halde 1 gr deca da o prolaktini öyle görmek cabaser takviyesi olsa bile çok zor. hemoglobin testi faydalı olabilir bu noktada. -boldenon adına-

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.