Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

klinux

Dianabolun çalıştığı nasıl ve ne kadar sürede anlaşılır ?

Önerilen İletiler

klinux    67

Deca küründe Danabol Balkan Pharma kullanıyorum Günlük 40mg alıyorum 3 gündür ilacın çalışıp çalışmadığını nasıl ve ne kadar sürede anlayabilirim net olarak yani "Şu zaman şu oluyorsa ilaç çalışıyor demektir." diyebilirmiyiz ? Şuan dediğim gibi 3. Gündeyim ne zaman ve nasıl etkiler almam gerekiyor ?

Teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kotucocoq    16

Hocam  benim bildiğim kadarıyla çalışıp çalışmadığını 2 hafta sonunda göre bilirsiniz.Çünkü 2 hafta sonra ilaç etkisini gösteriyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
klinux, 10 saat önce yazdı:

Deca küründe Danabol Balkan Pharma kullanıyorum Günlük 40mg alıyorum 3 gündür ilacın çalışıp çalışmadığını nasıl ve ne kadar sürede anlayabilirim net olarak yani "Şu zaman şu oluyorsa ilaç çalışıyor demektir." diyebilirmiyiz ? Şuan dediğim gibi 3. Gündeyim ne zaman ve nasıl etkiler almam gerekiyor ?

Teşekkürler.

Verdigi pump etkisi ve aniden saplanan bas agrilarindan anlasilabilir. Veya tadarsin biraz tableti, aci bir tadi olmasi lazim. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204

Dbol sahtesini bulmak zor sanırım, yine de orjinal ilaç kafanızda tansiyon yükseltmesinden dolayı zonklama yapar, kan basıncının yükseldiğini anlarsınız, gözlerinize agirlik cöker bir süre sonra, kendinizi cok sıcak hissedebilirsiniz. Kaslarınız daha erken yanmaya baslar en kücük hareketlerde. Bu gibi genel etkileri oldugunu söyleyebilrim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Piyasadaki çoğu Dianabol orjinal değil.Orjinalini bulmak zor Ve tahminimce 1 aya etksini göstermeye başlıyıcaktır. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67
Batukankplnn, 4 saat önce yazdı:

Piyasadaki çoğu Dianabol orjinal değil.Orjinalini bulmak zor Ve tahminimce 1 aya etksini göstermeye başlıyıcaktır. 

Kick start için kullanılan bir ürünün 1 aya etkisi olmaz hocam bence 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux, 6 saat önce yazdı:

Kick start için kullanılan bir ürünün 1 aya etkisi olmaz hocam bence 

Doğru dostum 2 aya 6 kilo kadar kas kütlesi koyabilir. Ben sadece 1 aya göreceği ufak etkiden bahsettim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
Batukankplnn, 8 saat önce yazdı:

Doğru dostum 2 aya 6 kilo kadar kas kütlesi koyabilir. Ben sadece 1 aya göreceği ufak etkiden bahsettim

Kas kütlesi kişiye göre değişkenlik gösterir elbette bazıları çok daha çabuk etki alırken bazıları genetik olarak dezavantajlı olabiliyor, veya kazanımları farkedilmeyecek kadar az olabiliyor. Etrafımda 1gr haftalık Trenbolone kullanan ve gercekten kütlesi zayıf insanlar var. Birçok etken var tabi beslenmeye kadar ancak sanıyorum konu sahibi arkadas calisip calismadigini anlamak istiyor. Ben henüz Dbol'ün sahtesine rastlamadım, etrafımda da gördüm diyemem. İlk alındıgı anda kan basıncını yükseltmeye baslayan bir ilac, bazıları antrenmandan önce 20mg blast yapmak icin kullanıyor sonrasında günlük geri kalan dozajı alıyor artık ne ise 30 ya da 40 ya da 50. Kendim sürekli hissettigim yüksek kan basıncı, hafif baş ağrıları, bazen mide bulantısı ve yemek yiyememe dürtüsü (midenize birşey girerse kusacaksınız hissiyatı) ve en kücük agirliklarla bile kasların yüksek yanma hissiyatı. Bunlardan kolayca anlasilabilir bana göre ilacın calisip calismadigi. Ama genetigin ne kadar calistigi tartisilir :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic, 16 saat önce yazdı:

Kas kütlesi kişiye göre değişkenlik gösterir elbette bazıları çok daha çabuk etki alırken bazıları genetik olarak dezavantajlı olabiliyor, veya kazanımları farkedilmeyecek kadar az olabiliyor. Etrafımda 1gr haftalık Trenbolone kullanan ve gercekten kütlesi zayıf insanlar var. Birçok etken var tabi beslenmeye kadar ancak sanıyorum konu sahibi arkadas calisip calismadigini anlamak istiyor. Ben henüz Dbol'ün sahtesine rastlamadım, etrafımda da gördüm diyemem. İlk alındıgı anda kan basıncını yükseltmeye baslayan bir ilac, bazıları antrenmandan önce 20mg blast yapmak icin kullanıyor sonrasında günlük geri kalan dozajı alıyor artık ne ise 30 ya da 40 ya da 50. Kendim sürekli hissettigim yüksek kan basıncı, hafif baş ağrıları, bazen mide bulantısı ve yemek yiyememe dürtüsü (midenize birşey girerse kusacaksınız hissiyatı) ve en kücük agirliklarla bile kasların yüksek yanma hissiyatı. Bunlardan kolayca anlasilabilir bana göre ilacın calisip calismadigi. Ama genetigin ne kadar calistigi tartisilir :)

Doğrudur tabi haklısın. Sadece benim yaşadığım ilde etrafımda kullanan veya satan insanların sahte ürün sattıklarına çok şahit oldum ondan dikkatli olmasını söyledim.🙂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67
toxic, 20 saat önce yazdı:

Hocam mevzu sahteciliği değil bendeki danabolun son kullanma tarihi 10 ay geçmiş kutusunda yazan tarihten bu yüzden soruyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.