Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

forbit

Roaccutane + kahvaltı

Önerilen İletiler

forbit    433

Evet arkadaşlar illet ilaç “Zerotanin” yani Roaccutane la aynı ozelliklere sahip ilaca başlayalı tam bir hafta oldu.Bu hafta ilacın ilk haftası ve yan etki olarak gordugum tek etki bugün dudağımın kurumaya başlaması oldu.Roaccutane kullanırken spor yapılmalı mı ,sporla roaccutane ilişkisi, roaccutan ve spor beslenmesi gibi konuları hem de tedavi sürecindeki tariflerimi en azından haftalık olarak paylaşmaya çalışacağım.Yemek düzenimde koklü değişiklikler yaptım.Doktorumun kırmızı et tüketimini azaltmamı telkin etti , bende nerdeyse 6-7 aydır tavuk tüketmemeye çalışıyorum zira hormon mevzusunu artık hepimiz biliyoruz.Ne yapacağım diye kara kara düşünürken imdadıma pastorize sıvı yumurta beyazı yetişti.Amerikada var Türkiyede yok demeyin organiksatinal.com dan alabilirsiniz.

Herneyse arkadaşlar bu hafta sebze ağırlıklı beslendim.Protein ihtiyacımın büyük çoğunluğunu kolesterolü “0” sıfır olan likit yumurta beyazından aldım desem yanlış olmaz :) Kolesterol düzeyinizi tedavi sürecince kontrol altında tutmanız gerekiyor ve kırmızı et,sakatat ve yumurta sarısının fazlası gibi gıdalar kolesterolü tetikliyor.Zaten nasıl bir ilaçsa çok bir şey yapmasanız bile kolesterolünüzü arttırıyor bu yüzden ekstra dikkatli olup protein açığını nasıl kapatacağım diye düşünmeyi bırakıp sıvı yumurtaya yoneldim.Çok da iyi oldu :)

Bu haftanın çoğunluğunda yaptığım pratik kahvaltımın tarifine geçeyim hemen.

Malzemeler :

1 su bardağı brokoli

1 bardak sıvı yumurta beyazı

1 tam yumurta

Sodyumu azaltılmış bir tutam tuz

13c7f0.jpg2.jpg

3.jpg

Hazırlanışı :

Tüm malzemeleri blendera atıp pürüzsüz olana kadar karıştırıyoruz ve sprey pişirme yağı sıktığımız tavada 2 dk kapağı kapalı olarak pişiriyoruz.Dilerseniz benim gibi bir kendi yaptığınız ince bir lavaşa veya varsa tam buğday lavaşına sarıp tüketebilirsiniz.Sıvı yumurta beyazı ve sprey yemek yağını organiksatinal.com’dan temin edebilirsiniz.

Bol neşeli,sağlıklı ve sporlu günler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ZANE    8

Dostum bence eti azalt demsainin sebebinin roaccuten'in karacigeri yoruyor olmasi. Duzenli kan testine sokuyolar kullananlari. Yuksek proteinli beslenme ile karacigerini eline alabilirsin.

Ayrica kirmizi et kolestrolu yukseltmez. Etteki yag yukseltir. Kendine dikkat et. Bence ya ilaci kullanmadan vg yapmaya devam et ya da ilaci kullandigin surece vg yapma.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güzel paylaşım gerçekten.Roccutane bazı bünyelerde çok yan etki yapabiliyor.Ben 40 mg da kullandığımı bile hissetmiyorum ama 10 mg da bile ciddi yan etki gören çok kişi var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu ilaç lise dönemimde alt üst etmişti hormon dengemi ondan beridir zayıfta olsam kilolu da olsam gögüs uçlarım yağlıymışım gibi görünüyor.Fitnessa başlayınca kas da ekledik baya ama sıcakta gevşiyor jinekomasti değil dedi doktor bunun için bir şey kullansam mı artık çok mu geç :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    29

Roaccutane kullanıyorsan a vitamini tüketme pek fazla. Ekstra olarak tendonların güçsüzleşecek ve iştahın kapanacak. O yüzden hafif ağırlıklarla süreci atlatmaya bak. Ayrıca roiccutane kullanırken kreatin kinaz(kas hasarını ölçen hormon) seviyelerin çok yükseliyor, vücut recovery olamıyor. Hatta bununla ilgili şöyle bir anım var doktora 2.ayın sonunda test verdim ve 30-60 aralığında olması gereken KK hormonu 1500 lerde çıkmıştı, doktor bu KK seviyeleri ile neredeyse yürüyememem gerektiğini bile söyledi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    49
gokalaf, 2 saat önce yazdı:

Roaccutane kullanıyorsan a vitamini tüketme pek fazla. Ekstra olarak tendonların güçsüzleşecek ve iştahın kapanacak. O yüzden hafif ağırlıklarla süreci atlatmaya bak. Ayrıca roiccutane kullanırken kreatin kinaz(kas hasarını ölçen hormon) seviyelerin çok yükseliyor, vücut recovery olamıyor. Hatta bununla ilgili şöyle bir anım var doktora 2.ayın sonunda test verdim ve 30-60 aralığında olması gereken KK hormonu 1500 lerde çıkmıştı, doktor bu KK seviyeleri ile neredeyse yürüyememem gerektiğini bile söyledi.

Gönderi 2016 da gönderilmiş :D

• Haha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine başlamayınız.