Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

öncelikle selamun aleyküm ben 10 haftalık bir testo enanthate deca durabolin boldenon kürüne gireceğim mg ları ise testo250mg deca250mg boldenon300mg kür bitiminden sonra pct yaparken prengly kullanmıcam hocam bana kullanırsan vücut dengeni bozabilir dedi ve kürüm mgları az ve uzun süreli eğil (yani 10 hafta) kesinlikle kullanmam gerekir ?   ve bu kürden kısırlık :D testis küçülmesi veyada jinekomasti olurmu. kür içinde çinko nolvadex bemiks c ve proviron kullanıcam teşşekkür ederimm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Captain Price    118
wolferen1903, 2 dakika önce yazdı:

öncelikle selamun aleyküm ben 10 haftalık bir testo enanthate deca durabolin boldenon kürüne gireceğim mg ları ise testo250mg deca250mg boldenon300mg kür bitiminden sonra pct yaparken prengly kullanmıcam hocam bana kullanırsan vücut dengeni bozabilir dedi ve kürüm mgları az ve uzun süreli eğil (yani 10 hafta) kesinlikle kullanmam gerekir ?   ve bu kürden kısırlık :D testis küçülmesi veyada jinekomasti olurmu. kür içinde çinko nolvadex bemiks c ve proviron kullanıcam teşşekkür ederimm

Boldenondan doğru düzgün verim alabilmek için en az 14-15 hafta kullanman gerekir 10 hafta kısa bir süre. Bu konuyu incele;

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

teşekkür ederim ama en çok merak ettiğim prengly hakkında ve stereoidden oluşan yan etkiler kısır kalma testis küçülmesi  jinekomasti hocam bana testislerin bile küçülmicek dedi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
wolferen1903, 24 dakika önce yazdı:

teşekkür ederim ama en çok merak ettiğim prengly hakkında ve stereoidden oluşan yan etkiler kısır kalma testis küçülmesi  jinekomasti hocam bana testislerin bile küçülmicek dedi

Kisir kalma tamamen sehir efsanesi. Eger dogru olsaydi 120 130kg mr olympialarin cocuklari olmazdi. Testislerin garanti kücülecek demiyorum ama kücülme olsaligi var. Ben sadece 10 hafta testo ve 3 hafta danabol kullanmama ragmen testislerde kücülme olmustu. Deca kullanirken e2 ve prolaktin degerlerine dikkat et. Bu degerler fazla yukselirse cinsel ve psikolojik yönden sikinti yaratabilir sana. Kür icinde nolvadex kullanmana gerek yok, daha dogrusu nolvadex kullanmanin bir mantigi yok. Onun yerine e2 yi kontrol altinda tutmak icin “arimidex” prolaktini kontrol altinda tutmak icin ise”cabaser” kullan. Ayrica koruyucularin arasina magnezyum, kalsiyum, omega3, nac600 veya nac900 eklemende fayda var. Deca gibi bir anabolizan kullaniyorsan pct’de de pregnyl kullanman büyük ihtimal gerekicek ve pregnylin de vucudun dengesini bozma gibi bir ozelligi “bildigim kadariyla” yok. Jinekomasti ise yukarida yazdigim gibi e2 ve prolaktinin cok yuksek olmasindan dolayi ortaya cikiyor. Jinekomasti istemiyorsan, temiz ve sikintisiz bir kür istiyorsan bu iki hormonu dengede tut.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
jacklorenzo    8

Bence o hocandan kesinlikle uzak dur. Sıfır bilgiyle küre girmek sağlığın açısından risk teşkil ediyor. Başta bir araştır neyin ne olduğunu öğrenmelisin. Bu sitede bir çok konu var. İllada ben araştırmayla uğraşamam veya vakit kaybedemem dersende. Bu sitede @Loving ile iletişime geçebilirsin. En azından neyin ne olduğunu söyler..

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer2340    29

deca durabilon iyi bir ilaç diil. aslında iyide çok güçlü bir ilaç her bünye kaldırmıyor,  çok güçlü baskılıyor lh , fsh, ve testoyu, ilk enjekte bigünde düşürür, testisler ve her şey küçülür, 250 ye 250mg da çok, testo 250, deca 150mg olsun illede kullancaksan, yada bas enjektörü izle sonra hatunları çok kanki kız arkadaşın olur :) kürde bikere mutlaka arimidex kullan e2 fırlarsa sıkıntı, geriye dönüş eskisi gibi 6 ayda bil

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aziz    42
zafer2340, 1 saat önce yazdı:

deca durabilon iyi bir ilaç diil. aslında iyide çok güçlü bir ilaç her bünye kaldırmıyor,  çok güçlü baskılıyor lh , fsh, ve testoyu, ilk enjekte bigünde düşürür, testisler ve her şey küçülür, 250 ye 250mg da çok, testo 250, deca 150mg olsun illede kullancaksan, yada bas enjektörü izle sonra hatunları çok kanki kız arkadaşın olur :) kürde bikere mutlaka arimidex kullan e2 fırlarsa sıkıntı, geriye dönüş eskisi gibi 6 ayda bil

Aynen hocam 150 mg yapınca testisler küçülmüyor hatta libido düşmüyor :D 

Basit bir only testo da bile yaşayabileceğimiz yan etkileri çok büyütüp anormalmiş gibi lanse etmeniz beni benden aldı 

VG camiasının yeni sloganı ''Bas enjektörü, bolcana kanki kız arkadaşın olsun''

• Vayyyy!! 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
morningstar    46

Genelde testo diğer anabolizanların mg'sinden büyük olur, boldeyi 400 testoyu 500 yapmak verimi arttırabilir düşüncesindeyim.

Ama uyarayım duyduğum kadarıyla, kür geçmişim yok yani.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beyler saolun benim olayim jinekomasti olma olasiligi bu mglarda olurmu veya olmazmi tabiki kimse bilemez ama bu mglarda 10 haftalik kurde yuzde kac ihtimall  yuzde 50 50 demeyinde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer2340    29
Aziz, Bir saat önce yazdı:

Aynen hocam 150 mg yapınca testisler küçülmüyor hatta libido düşmüyor :D 

Basit bir only testo da bile yaşayabileceğimiz yan etkileri çok büyütüp anormalmiş gibi lanse etmeniz beni benden aldı 

VG camiasının yeni sloganı ''Bas enjektörü, bolcana kanki kız arkadaşın olsun''

hocam ben valla uyardım uyarmsına, yalnız bu illeti kullanmayı kafaya koyan koymuştur sonuçta nedesek boştur, yaşamadan anlamaz kullanmayı düşünen, ben yemin ederim 6 aydır erkekliğim yoktu deca yüzünden, 2 gün önce normale döndüm hemde fena döndüm sahalara, yani basarsa enjektöre kankisi olur sevgilisi olmaz, bana kalırsa hiç kullanmasın, o yan etkiler harbiden olucak ilerde çünkü

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
morningstar    46
zafer2340, 5 dakika önce yazdı:

hocam ben valla uyardım uyarmsına, yalnız bu illeti kullanmayı kafaya koyan koymuştur sonuçta nedesek boştur, yaşamadan anlamaz kullanmayı düşünen, ben yemin ederim 6 aydır erkekliğim yoktu deca yüzünden, 2 gün önce normale döndüm hemde fena döndüm sahalara, yani basarsa enjektöre kankisi olur sevgilisi olmaz, bana kalırsa hiç kullanmasın, o yan etkiler harbiden olucak ilerde çünkü

Ben size katılıyorum hocam, deca'nın güçlü bir ilaç olduğunu çoğu kişi biliyordur diye düşünüyorum zaten.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wezlard    10
zafer2340, 9 dakika önce yazdı:

hocam testo bolde dianabolda da bu belirtiler oluyomu.yoksa bu decanın vermiş olduğu bir yan etkimi.? Birde küre girenlerde döl akıntısı oluyomuş gün içerisinde kendiliğinden bu olağan birşeymi yoksa ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer2340    29
wezlard, 5 dakika önce yazdı:

hocam testo bolde dianabolda da bu belirtiler oluyomu.yoksa bu decanın vermiş olduğu bir yan etkimi.? Birde küre girenlerde döl akıntısı oluyomuş gün içerisinde kendiliğinden bu olağan birşeymi yoksa ?

ben hayatımda ilk defa bir kere kür kullandım 8 hafta oda, testo deca dianobol, ve inan hayatımın en kötü günlerini yaşadım, gecede 5 atan ben tek atamıyordum, 5-6 ay sürdü daha yeni kendime geldim şimdi eskisi gibiyim, fakat bidaha iyileşemiyenlerde var yani erkekkliğini kaybedenler, öyle duydum doktorlardan, ben boldenonu bilmem kullanmadım, bu ilaçların hepsi zararlı gerçektende fazla yan etkileri yaşıyosun, bu şu demek penisinin ölüsü yada dirisi üzerine kumar oynamak,,,, kullanma o yüzden

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.