Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

velimontana    4
Deity, Bir saat önce yazdı:

doğru soru pct ne demeko.O kullandığın ilaçlar doğal üretimini baskılıyor kapatıyor bunu eski haline yani çalışan haline çevirmeye denir başarılı pct de kürde kapanan sistemi tekrar aktif hale getirmek bende bu işe sıfırdan girenlerdenim sana bi tavsiye ilaçlara ne işe yaradıklarına çeşitlerine hakim olmadan hele tedaviyi yani pct yi nasıl yapacağını bilmeden sakın ola kullanmayı bırak temin etme bile;)

anladım tmm pct nedir biliyorum ama başarılı ne demek? zaten belli bir program var başlanıç seviyesinde testo+bolde+danabol pct içinde novaldex falanpeki pct için nolvadex demişler günde şu kadar vs. vs. belli bir program oturtmuşlar 2018 e kadar bilgiler yayılmış gitmiş basit olanlar ama pekii başarılı ne demek? sende başarılı, ama bende başarılı değilse ne yapıcaz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Delipanter00    175
velimontana, 46 dakika önce yazdı:

anladım tmm pct nedir biliyorum ama başarılı ne demek? zaten belli bir program var başlanıç seviyesinde testo+bolde+danabol pct içinde novaldex falanpeki pct için nolvadex demişler günde şu kadar vs. vs. belli bir program oturtmuşlar 2018 e kadar bilgiler yayılmış gitmiş basit olanlar ama pekii başarılı ne demek? sende başarılı, ama bende başarılı değilse ne yapıcaz?

Ilk olarak kür oncesi, kür bitiminde ve ve en son olarakta pct yi bitirdikten sonra kan verip kan testi yaptiracaksiniz. Pctnin sonuna geldikten sonraki yaptirdiginiz kan testi ile küre baslamadan onceki yaptirdiginiz kan testindeki sonuclar birbirine yakinsa, siz kendinizi hem fiziksel hem de mental olarak iyi hissediyorsaniz, testislerinizin boyutu eski haline donduyse, libidonuz eskisi gibi olduysa “pct basarili” demektir. Ha eger bu sonuclar referans degerine cok yakin veya referans degerinden dusukse ve verdigim diger orneklere cevabiniz hep zit ise “pct basarisiz” demektir.

Olduki siz kurden sonra hormonlari toparlayamadiniz, hala hormonlariniz allak bullak ve buna ek olarak dusuk libido ve testislerde atrofiniz var. Iste o zaman tekrardan yeni bir pct protokolu uygulayabilirsiniz. Ne yaptiginiizi  biliyorsaniz pct’nin basarisiz olma ihtimali cok dusuk. Fakat sizin gibi “kür dönemi” hakkinda pek fazla bilgisi olmayan insanlar kafasina gore pct protokolleri uygulayip basarisiz olduktan sonra orada burada konu aciyor kusum otmuyor falan filan diye.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
velimontana    4
Delipanter00, 59 dakika önce yazdı:

Ilk olarak kür oncesi, kür bitiminde ve ve en son olarakta pct yi bitirdikten sonra kan verip kan testi yaptiracaksiniz. Pctnin sonuna geldikten sonraki yaptirdiginiz kan testi ile küre baslamadan onceki yaptirdiginiz kan testindeki sonuclar birbirine yakinsa, siz kendinizi hem fiziksel hem de mental olarak iyi hissediyorsaniz, testislerinizin boyutu eski haline donduyse, libidonuz eskisi gibi olduysa “pct basarili” demektir. Ha eger bu sonuclar referans degerine cok yakin veya referans degerinden dusukse ve verdigim diger orneklere cevabiniz hep zit ise “pct basarisiz” demektir.

Olduki siz kurden sonra hormonlari toparlayamadiniz, hala hormonlariniz allak bullak ve buna ek olarak dusuk libido ve testislerde atrofiniz var. Iste o zaman tekrardan yeni bir pct protokolu uygulayabilirsiniz. Ne yaptiginiizi  biliyorsaniz pct’nin basarisiz olma ihtimali cok dusuk. Fakat sizin gibi “kür dönemi” hakkinda pek fazla bilgisi olmayan insanlar kafasina gore pct protokolleri uygulayip basarisiz olduktan sonra orada burada konu aciyor kusum otmuyor falan filan diye.

anladım teşekkür ederim, ama benim doğal kan değerlerimde referans aralıklarına yakın genellikle düşük testo falan diplerde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
megalodon    71
velimontana, 12 saat önce yazdı:

Sistem çalışıyor değerler normalse başarılıdır aksi durumda başarısızdır ve tekrar pct uygulanır normal değerlerin düşükse sağlıklı beslenmeyi dene güncel bi fotoğrafın varmı  bu arada özellikle oturmuş bilgileri sorgula bakalım senin için uygun mu bool bol oku araştır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
velimontana, 17 saat önce yazdı:

Videoyu izlemeni tavsiye ederim aklındaki bir kaç soruyu giderebilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
velimontana    4
megalodon, 12.10.2018 - 10:51 yazdı:

Sistem çalışıyor değerler normalse başarılıdır aksi durumda başarısızdır ve tekrar pct uygulanır normal değerlerin düşükse sağlıklı beslenmeyi dene güncel bi fotoğrafın varmı  bu arada özellikle oturmuş bilgileri sorgula bakalım senin için uygun mu bool bol oku araştır 

çok teşekkür ederim, yani bu pct başarısı bizim elimizde değil vucuda kalmış sanırım? kendi resmimi özelden mesaj mı atıyım buraya mı yükliyim? sağlıklı beslendiğimi düşünüyorum düzenli supplement kullandığımda da aynı hep bir halsizlık yorgunluk uyku var, bu forumda araştırıyorum konu açıyorum ara sıra, yani hazırlanıyorum ilk kür için, 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
velimontana    4
Captain Price, 12.10.2018 - 15:31 yazdı:

Videoyu izlemeni tavsiye ederim aklındaki bir kaç soruyu giderebilir

videoyu dün akşam izledim ama sizde izlediniz mi? hiç bir şey anlatmıyor 10 dk boyunca boş geyik yapıyor adam

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity, 09.10.2018 - 15:23 yazdı:

Değerli yorumun için teşekkürler her türlü tavsiye bilgi ihtiyacım var

Şuan kafamdaki soru mct ilaçlarını kür boyu aralıksız mı kullanacağım çünkü uzun bi süre ve böbrekler zarar görebilir birde oral olmayan kürde karaciğer koruyucu almalı mıyım 

Evet mct kür boyunca devam etmelisin çok fazla ekstralara girmene gerek yok ilaçların farklı reseptörlere bağlandıgını da göz önüne alırsan prostat böbrek karaciğer kalp damar gibi organların önlemlerini alman yeterli çinko vs zaten bunlar bildigin şeylerdir. b3 niasin formunda kesinlikle kullanılmalı . organlarımız kolay kolay zarar görmez yaradan bizi en iyi şekilde yaratmış ki biz sadece destek olmak adına mct yapıyoruz sonuçta vucudumuzun alışık olmadıgı kimyasallar alıyoruz ve desteği vermek lazım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

ozaman bi güncelleme :) saçlarım dışında herşey çok güzel ilk kürden tepeler biraz açıldı ve hafif dökülme devam ediyor minox kullanmayı düşünüyorum kür genel olarak iyi gidiyor hastalıktan dolayı spora 1 hafta ara verdim fakat kilo bile almışım :D yalnız bolde çok ağır kanlı bi ilaç hatta başlarda çalışmıyor mu diye falan düşündüm çok yavaş ama sağlam etki gösteriyor kurt gibi acıkıyorum en kalabalık öğünüm öğle yemeğinden 1 saat sonra bile birşeyler yemek istiyorum :D mk677 pek fark edemiyorum yani ilk başta günlük 25mg kullandım 1 ay kadar değişik rüyalar gördüm sonra 1 2 hafta ara verdim tekrar başladım günlük 50mg alıyorum şuan farkı bu sefer anlayabilirim umarım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

Garip bi şekilde sol kalçam ödem olmuş hiç hissetmedim ağrı şişlik olmadı 2ml şırınga ile enjeksiyon yapıyorum 1.3ml kadar ilaç vardı enjektörde damar kontrolü için pistonu geri çektim ödem gelmeye başladı şırınga dolana kadar çektim sonra başka bi şırınga batırıp içindeki ödemi almak istedim ama aynı yere batıramadım sanırım hiç ödem gelmedi bende enjeksiyonu diğer kalçaya yaptım

Vücut bu ödemlere bağışıklık gösterir mi acaba?

Rippo34, 13.11.2018 - 21:30 yazdı:

Boldenon markası ne acaba ? 

Markası yok konunun başını incelersen anlayacaksın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
anabolizanhelp, 09.10.2018 - 11:55 yazdı:

Evet pct başarılı ise 2 ye geçmen doğru olmuş fazla bacaktan enjeksiyon yapma kalçadan ol ödem sorunu olmadıkça kalçadan devam et define görünüyorsun zaten prop a çok yüklenme ve çok yüksek dojaz kesinlikle yapma sarms bence hiç gerek yok testo bolde yanına cjc ghrp-2 çok iyi olur aşırı kardio yapma haftada 1 düşük nabız 120 125 ideal 20 dk yürüyüş ve 1 defada HIT yap güzel sporcular görmeye başladığımı belirtlemliyim ki galiba artık haftada 2 bacak idmanı tavsiyemin devamı gelecek mutlaka uygulamalısın küründe devamlı orta glisemik indeksli karb al ve sabit 700 gr karb almanı tavsiye ediyorum proteini yağ oranındnan düşerek hesaplayacagın kütlene x2.75 ve kg başı 1 gr sabit sağlıklı yağ . günde 5 6 ceviz mutlaka çok faydalı olacaktır. merak ettiğin bir şey olursa yanıtlamaya çalışalım .

yaklaşık 1 senedir haftada 4 gün çalışıyorum 

Pzt: göğüs sırt

Salı: bacak

Perşembe: omuz sırt

Ctesi: kol

hareketler doğru sıralandığında gayet verimli tavsiye ederim herkese   bulk olduğu için abs yok ocak gibi düzenli bi giriş düşünüyorum abs için bu programa göre şuan kardiyoyu hangi gün yapmalıyım ve abs ıda eklediğimde hangi günlerde olmalı tavsiyelere ihtiyacım var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

Kürü sporu bırak diyecek ne geçmişin tecrüben var paylaşta aydınlanalım güzel kardeşim  bulkta abs yüklenen kimseyi tanımıyorum buna senin tanıdığın birini de dahil edeyim Serdar aktolga kaldı ki genetik elverdiği için kol çalışmayan 1 2 hareketle geçiştiren insanlar tanıyorum herkes yarışmacı değil hayalleri olympia da değil  2 şınav çektim yemeğe besin demeye başladım tiplerinin mesajları bunlar benim abs larda seninkinden iyidir ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

birkaç gündür göğsümde sıkışıyormuş gibi hafif ağrı var ve normale göre kısa ve hızlı nefes alıp veriyorum yorulmuş gibi başına gelen nedenini bilen varmı acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
megalodon    71

Ek olarak maydonoz limon kürüne başlayabilirsin e2 biraz rahat bırak ve kür öncesi kan değerlerini bi karşılaştır boldenonda sıkıntı olabilir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
TheShoulder, 28.11.2018 - 21:41 yazdı:

Yaptığın ilaçların sterilliği konusunda emin misin ? Enfeksiyon kapmış olabilirsin.. kalçanda  kızarma kaşınma var mı ?

sterillikte sıkıntı yok enjeksiyonda birşeyler oldu yine 

megalodon, 29.11.2018 - 08:25 yazdı:

Ek olarak maydonoz limon kürüne başlayabilirsin e2 biraz rahat bırak ve kür öncesi kan değerlerini bi karşılaştır boldenonda sıkıntı olabilir 

e2 banada çok düşük geldi 2 haftada 1mg arimidex alıyorum aslında ilk kürde 60lara çıkmıştı RBC değeri kür öncesi 4,9+ ama daha önce yaptığım bi testte 5,2 görünüyor

velimontana, 30.11.2018 - 13:16 yazdı:

testo çok yüksek değil haftada kaç mg vuruyorsun

aynen pct döneminden sonrada yüksek çıkmıştı bu bi sorun olabilir mi ciddi bilgiye ihtiyacım var @Loving hocam yorumlar mısınız lütfen mutlaka başınıza gelmiştir öğrencilerinizin sizin..

birde bir süredir yemekten sonra midem yanıyor acı yediğimde özellikle midem acıyor sanki akşam yemeklerinden sonra aynı şekilde başına böyle birşey gelen varmı?

tarihinde Deity tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
Deity, 2 saat önce yazdı:

sterillikte sıkıntı yok enjeksiyonda birşeyler oldu yine 

e2 banada çok düşük geldi 2 haftada 1mg arimidex alıyorum aslında ilk kürde 60lara çıkmıştı RBC değeri kür öncesi 4,9+ ama daha önce yaptığım bi testte 5,2 görünüyor

aynen pct döneminden sonrada yüksek çıkmıştı bu bi sorun olabilir mi ciddi bilgiye ihtiyacım var @Loving hocam yorumlar mısınız lütfen mutlaka başınıza gelmiştir öğrencilerinizin sizin..

birde bir süredir yemekten sonra midem yanıyor acı yediğimde özellikle midem acıyor sanki akşam yemeklerinden sonra aynı şekilde başına böyle birşey gelen varmı?

Mide yanması yoğun anlamda beslenmenden sebep muhtemelen bir hastaneye gidip baktır nefes borunda yada miden de enfeksiyon kapmış bir kısım olabilir.

Testo konusunda ne gibi anlamadım ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
Loving, 40 dakika önce yazdı:

Mide yanması yoğun anlamda beslenmenden sebep muhtemelen bir hastaneye gidip baktır nefes borunda yada miden de enfeksiyon kapmış bir kısım olabilir.

Testo konusunda ne gibi anlamadım ?

ilk kür 500 testoydu (total testo değeri 90 larda geliyordu) bitirip 1 ay pct yaptım (30-30-20-20 tamox 50-50-25-25 klomen) pct bitince hemen tahlil yaptım total testo değerim 57.11 di referans üst sınır 34,38

şuan 2. kürüm 500 testo 400 bolde 8. haftadayım boldenonu 6 haftadır kullanıyorum aşağıdaki değerler 2. kürüm ortası tahlil sonucum total testo 58,27 geldi  şuan 500 testo aldığım halde pct den sonraki total testo değerimle aynı değer neredeyse

RBC değerim 2. kür öncesi 4,9+ ama hiç küre girmeden önce yaptığım bi testte 5,2 görünüyor

Deity, 28.11.2018 - 16:57 yazdı:

123.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
Deity, 13 saat önce yazdı:

ilk kür 500 testoydu (total testo değeri 90 larda geliyordu) bitirip 1 ay pct yaptım (30-30-20-20 tamox 50-50-25-25 klomen) pct bitince hemen tahlil yaptım total testo değerim 57.11 di referans üst sınır 34,38

şuan 2. kürüm 500 testo 400 bolde 8. haftadayım boldenonu 6 haftadır kullanıyorum aşağıdaki değerler 2. kürüm ortası tahlil sonucum total testo 58,27 geldi  şuan 500 testo aldığım halde pct den sonraki total testo değerimle aynı değer neredeyse

RBC değerim 2. kür öncesi 4,9+ ama hiç küre girmeden önce yaptığım bi testte 5,2 görünüyor

RCB değerleri bir şey ifade etmez kür açısından.

Toltal testo normal değerinin %200 daha yüksek. Küre başlamadan önce yapılan bir test olsaydı o zaman karşılaştırmak mümkün olurdu.

Testesteronun çalışıyor etkisi ap açık ortada.

Normal değerlerinin çok üstünde zaten.

Testesteronu kaç günde bir vuruyorsun bu çok önemli misal; 500 mg vurdun pazartesi akşamı bir hafta sonra pazartesi sabah teste gittin

değerler düşük çıkar. Vurduğun günden 3 gün sonra test yaptırsa değerler daha yüksek çıkar gibi.

Başarılar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

Hocam bu test 2 kür arası yani 1. Kürü bitirip pct yaptıktan sonraki test bu  sonra direk 2. Küre başladım zaten  bide şuan prop vuruyorum haftada 3 gün dediğiniz gibi günle alakalı olabilir 

Screenshot_20181005-082758.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

bacak antrenmanlarında bu oluyor 2 bacağımdada dış taraflarında mercimek tanesi kadar birşey şişiyor böyle ne olduğunu bilen varmı

47490309_325173228318227_3601583308967772160_n.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
Arkasokak, 37 dakika önce yazdı:

@Loving hocam size ulaşmam lazım

info@peptidturkiye.com

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.