Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Bay-T

Steroidlerin vücutdan çıkma ve yarılanma süreleri

Önerilen İletiler

Bay-T    3.229

Dostlar belki merak edenler olur diye paylaşmak istedim buralar da bir yerler de dursun bu konu :D 

1.png.d8f83c6d5cec94656bf9be3cdd9f7122.png

2.png.dee1c6b6e14998d5e8f19e4b946ab6f0.png

• Beğen 7
  • Vayyyy!! 2
  • Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

makavel1    15
morningstar, ‎29‎.‎01‎.‎2019 - 01:57 yazdı:

Yukarıda yazıyor equipose diye.

kusura bakmayın bende yeniyim, etken madde hormon ester ise steroid dediği nedir yani equipose marka mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muratatesx    5

Merak ettiğim birşey var deca'nın esteri testosteron decanoat , Sustanon'un 4 esterinin içinde'de bu decanoat var sustanon'da azda olsa decamı var oluyo bu ? sustanon'un vucuttan silinmesi 3 4 ay  , e ama içerisnde decanoat var o ise 18 ayda atılıyor muş nasıl oluyo bu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
morningstar    46

Muratatesx, 16 saat önce yazdı:

Merak ettiğim birşey var deca'nın esteri testosteron decanoat , Sustanon'un 4 esterinin içinde'de bu decanoat var sustanon'da azda olsa decamı var oluyo bu ? sustanon'un vucuttan silinmesi 3 4 ay  , e ama içerisnde decanoat var o ise 18 ayda atılıyor muş nasıl oluyo bu ?

Deca dediğimiz şey genelde Deca-durabolin. Nandrolone hormonunun decaonate esteri olmuş versiyonu. Düz durabolin var mesela o da nandrolone phenylpropionate. Decanoate genelde durabolin harici kullanılan bir ester değil.

Sustanon sadece karışık ester testosteron içerir.

makavel1, 16 saat önce yazdı:

kusura bakmayın bende yeniyim, etken madde hormon ester ise steroid dediği nedir yani equipose marka mı?

Bildiğim kadarıyla boldenon undeclynate'a equipose deniliyor. En çok kullanılan boldenon esteri.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
morningstar    46
Mlt44, 19 dakika önce yazdı:

Aynen 

Hocam bir kaç gündür görüyorum sizi her konuya yorum atmaya çalışıyorsunuz, sanırım mesajlaşma için gereken yorum sayısına ulaşmaya çalışıyorsunuz.

Biraz daha içeriği bol mesajlar yazmaya uğraşıyorum ben her zaman. "Aynen" gibi kısa bir yorumun bu platformda bulunması kalbimi kırıyor açıkçası. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
morningstar, 1 saat önce yazdı:

Hocam bir kaç gündür görüyorum sizi her konuya yorum atmaya çalışıyorsunuz, sanırım mesajlaşma için gereken yorum sayısına ulaşmaya çalışıyorsunuz.

Biraz daha içeriği bol mesajlar yazmaya uğraşıyorum ben her zaman. "Aynen" gibi kısa bir yorumun bu platformda bulunması kalbimi kırıyor açıkçası. 

Kardes saygisizlik olarak gorme isten geldim cocuklar tepeme dikildi pek alakadar olamadim

mesajlaşma hakkına okadar da bu forum için gerek yok cunki herkes bilgisini comertce paylasiyor ben yeni üye oldum ama bu forumu kurulduğu günden beri takip ederim. Dediğim gibi 25 yıldır kur düşünür dururdum kullanmadan da üye olmak istemedim 

Kirdumsa hoş gör.

Birde bugün üçüncü hafta dozları vurdum 2 ser deka primo sustanon bacakta hal bırakmadı.

Arkadaşlar boldenon undeconat 8lk bizim veteriner hekimlik sahasında adında anlaşılacağı üzere eguide tek tırnaklı hayvanlar için çıkartıldı mükemmel bir ilac yavaş ötesi salınımlı tercihen kg basi dozasi 3 ay gibi bir sure salma kabiliyetine sahip.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
morningstar    46
Mlt44, 2/15/2019 - 18:37 yazdı:

Kardes saygisizlik olarak gorme isten geldim cocuklar tepeme dikildi pek alakadar olamadim

mesajlaşma hakkına okadar da bu forum için gerek yok cunki herkes bilgisini comertce paylasiyor ben yeni üye oldum ama bu forumu kurulduğu günden beri takip ederim. Dediğim gibi 25 yıldır kur düşünür dururdum kullanmadan da üye olmak istemedim 

Kirdumsa hoş gör.

Birde bugün üçüncü hafta dozları vurdum 2 ser deka primo sustanon bacakta hal bırakmadı.

Arkadaşlar boldenon undeconat 8lk bizim veteriner hekimlik sahasında adında anlaşılacağı üzere eguide tek tırnaklı hayvanlar için çıkartıldı mükemmel bir ilac yavaş ötesi salınımlı tercihen kg basi dozasi 3 ay gibi bir sure salma kabiliyetine sahip.

Estağfurullah hocam, yaşça benden büyüksünüz zaten. Forumda etkileşimin artması benim hoşuma gidiyor, bilgi paylaşıldıkça çoğalır. Umarım siz de forumdaki bilgilerden faydalanırsınız ve umuyorum ki sizin de bizlere faydanız dokunacaktır.

Geçmiş olsun sanırım bacaktan vuruyorsunuz. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
morningstar, 15.02.2019 - 17:17 yazdı:

Deca dediğimiz şey genelde Deca-durabolin. Nandrolone hormonunun decaonate esteri olmuş versiyonu. Düz durabolin var mesela o da nandrolone phenylpropionate. Decanoate genelde durabolin harici kullanılan bir ester değil.

Sustanon sadece karışık ester testosteron içerir.

Bildiğim kadarıyla boldenon undeclynate'a equipose deniliyor. En çok kullanılan boldenon esteri.

gerekli açıklamayı yapmış zaten sustanon içerisindeki testo esteri olan decanoate deca içerisindeki ise nandrolone esteri olan decanoate

boldenonenun undecylenate esterinede eq deniliyor equipoise

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.