Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

name2626

Pct yapıyorum ama sonuç yok

Önerilen İletiler

name2626    1

Selamünaleyküm cümleten

Değerli hocalarım ve arkadaşlar test sonuçlarımı daha öncede paylaştım pct gerekli değil denildi. Düşük olan testesteron seviyemi yükseltmek için 

tribulus hardline marka ve arjinin blade marka kullanıyorum bunun yanında forumdaki bitkisel karışım macunuda yaptım düzenli bir şekilde kullanıyorum onuda ekstra olarak kürdeykende kullandığım 

çinko - c ester - folik asit - b vitamini - balık yağı kullanıyorum. 

Fakat erekte olmada ve sertlik konusunda zorluk çekiyorum. Sabahları erekte uyanırdım oda yok. Sizce düzelir mi bu durum yoksa doktora gitmem gerekli mi? 

Bir hafta sonra tekrar test yaptıracağım804E5BD0-8FA4-4C57-84DF-7C33C3F73BC4.thumb.jpeg.1c763236f40cb0afe28a3b44917fb7f5.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

corey    40

1-pct yi ne zaman, nasıl ve neleri kullanarak yaptınız?

2-bu güne kadar girdiğiniz kürlerin sürelerini ve hangi anabolizan ve androjenleri kullandığınızı paylaşır mısınız?

ona göre bir doğru bir pct ile boostlanmayacak hipofiz yoktur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
name2626    1
corey, 2 saat önce yazdı:

1-pct yi ne zaman, nasıl ve neleri kullanarak yaptınız?

2-bu güne kadar girdiğiniz kürlerin sürelerini ve hangi anabolizan ve androjenleri kullandığınızı paylaşır mısınız?

ona göre bir doğru bir pct ile boostlanmayacak hipofiz yoktur.

1.pcty 

tribulus hardline marka ve arjinin blade marka kullanıyorum bunun yanında forumdaki bitkisel karışım macunuda yaptım düzenli bir şekilde kullanıyorum onuda ekstra olarak kürdeykende kullandığım 

çinko - c ester - folik asit - b vitamini - balık yağı kullanıyorum.  Yaklaşık 1.5 haftadır kullanıyorum bunları.

2. 1.5 yıl ilaçlı kaldım 9 ay enantat max 1000mg çıktım 7 ay bolde max 600mg 4 ay cypionat kullandım growt growtuda 3 ay günlük 6ünite arkasından 3 ay pripionat masteron tren acetat 400mg kullandım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
name2626, 58 dakika önce yazdı:

1.pcty 

çinko - c ester - folik asit - b vitamini - balık yağı kullanıyorum.  Yaklaşık 1.5 haftadır kullanıyorum bunları.

2. 1.5 yıl ilaçlı kaldım 9 ay enantat max 1000mg çıktım 7 ay bolde max 600mg 4 ay cypionat kullandım growt growtuda 3 ay günlük 6ünite arkasından 3 ay pripionat masteron tren acetat 400mg kullandım.

Pct yapiyorum diye kullandiğin şeyler bombos suplementler.Pct ilaçla yapilan ve vucudun uyartimi icin çok elzem bir süreçtir.Kür yapma niyeti olan ilk önce pct yi ögrenmeli mantığını anlamalı.Ayrica 1,5 sene kürde kalmissin pct nin ne kadar sürmesi gerektigini bilmiyorsun.Bu ara dönemde yasanan yan etkiler öyle 1-2 ayda geçmez.Senin 6 aydan önce düzelmeyi beklemen hata bana sorarsan...Her kürden sonra üreme kabiliyeti azaliyor vucudun.Sperm kalitesi ve miktari düşüyor.Uzun kürlerde sonucu ön görmek cok güç...Doğru pct yi öğren ve bir an önce başla.Sabirla sürdür 3 -4 ay...

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
name2626    1
metinav, 3 saat önce yazdı:

Pct yapiyorum diye kullandiğin şeyler bombos suplementler.Pct ilaçla yapilan ve vucudun uyartimi icin çok elzem bir süreçtir.Kür yapma niyeti olan ilk önce pct yi ögrenmeli mantığını anlamalı.Ayrica 1,5 sene kürde kalmissin pct nin ne kadar sürmesi gerektigini bilmiyorsun.Bu ara dönemde yasanan yan etkiler öyle 1-2 ayda geçmez.Senin 6 aydan önce düzelmeyi beklemen hata bana sorarsan...Her kürden sonra üreme kabiliyeti azaliyor vucudun.Sperm kalitesi ve miktari düşüyor.Uzun kürlerde sonucu ön görmek cok güç...Doğru pct yi öğren ve bir an önce başla.Sabirla sürdür 3 -4 ay...

Teşekkürler hocam fakat test değerlerimde testo hariç hepsi normal zaten forumdada pct yapmana gerek yok denildi bu yüzden diyorum.

doğru pctyi paylaşabilecek var mı?

tarihinde name2626 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126

Hcg kullanarak bu durumu düzeltebileceğini düşünüyorum. Sana bi program oluşturabilecek bi seviyede değilim ancak vucudun tekrar tesosteron üretebilmesi için östrojeni arttırıp vucudun buna uyum sağlamak için testo yu yükseltmesi lazım. Fakat bu durumu konunun uzmanalarına danışmadan her yazılanı deneme derim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
name2626, 6 saat önce yazdı:

1.pcty 

Hocam sen pct olayını çok yanlış anlamışsın  tamoksifen klomen ürünlerle pct yapılır senin kullandıklarım anca bu pct ilaçlarını destekler katkı sağlar ama üretimi başlatmaz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
name2626    1
Deity, Bir saat önce yazdı:

Hocam sen pct olayını çok yanlış anlamışsın  tamoksifen klomen ürünlerle pct yapılır senin kullandıklarım anca bu pct ilaçlarını destekler katkı sağlar ama üretimi başlatmaz 

Hocam klomeninden novaldexine arimidex ine pregnlyne hepsi var fakan kan sonucumu paylaştım testosteron dışında hepsi normal böyle olunca bir şey kullanmana gerek yok denildi bende sadece düşük olan testosteronu normal seviyelere çekmek için bu tür şeyler kullandım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
name2626    1
Hakarakikiri, 7 saat önce yazdı:

Bence de bir şey yapman gerekmiyor iyi beslen iyi uyu.

Teşekkürler hocam genel kanı bu ben kendimi rahatlatmak amaçlı tribulus ve arjinin ve cinsel güç arttıran macun gibi karışımlar tüketiyorum belki testoyu arttırır biraz diye şubat başında tekrar küre gireceğim zaten enantatı 2000mg çıkarmayı düşünüyorum 9 aylık bir kür yapacağım ve 3 ay off yapacağım bakalım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
megalodon    71
name2626, 1 saat önce yazdı:

Teşekkürler hocam genel kanı bu ben kendimi rahatlatmak amaçlı tribulus ve arjinin ve cinsel güç arttıran macun gibi karışımlar tüketiyorum belki testoyu arttırır biraz diye şubat başında tekrar küre gireceğim zaten enantatı 2000mg çıkarmayı düşünüyorum 9 aylık bir kür yapacağım ve 3 ay off yapacağım bakalım.

Cesaretine hayran kaldım üreme değerin dipteyken yeni kür planlıyorsun çocuk düşünmüyor musun yoksa 1 dilek hakkın falan mı var 😅 günlük tutmanı rica ediyorum kullandığın ilaçları detaylı pct süresi vs yazarsan takip etmek isterim uzun kür düşünenler değerlerinin geri dönüşün nasıl olacağını düşünen birçok kişiye ışık tutmuş olursun  birde keçiboynuzu pekmezi öneriminde bulunayım testo artırmak için harnup olursa daha iyi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
name2626    1
megalodon, 4 saat önce yazdı:

Cesaretine hayran kaldım üreme değerin dipteyken yeni kür planlıyorsun çocuk düşünmüyor musun yoksa 1 dilek hakkın falan mı var 😅 günlük tutmanı rica ediyorum kullandığın ilaçları detaylı pct süresi vs yazarsan takip etmek isterim uzun kür düşünenler değerlerinin geri dönüşün nasıl olacağını düşünen birçok kişiye ışık tutmuş olursun  birde keçiboynuzu pekmezi öneriminde bulunayım testo artırmak için harnup olursa daha iyi

Teşekkürler hocam sonunu düşünen kahraman olamaz buna inanırım ben bu kür bana deneyim oldu yağsız kütle ile düzgün beslenme ilacı kat kat verimli kullanmanıza yarıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Endanger    82

Yanlış anlama ama LH düzgün olmasına rağmen testosteron üretmiyor testislerin, testislerin deformasyon a uğramış çok ağır ilaçlar kullanmışsın ama PCT yok.Sana tavsiyem en kısa zamanda Endokrinoloji uzmanına gidip HCG tedavisine başlaman yerinde olsam Şubat ta hayatta küre girmezdim büyük ihtimal altın vuruş yapar testislerinle ve hipofizinle vedalaşırsın sen bilirsin yine de 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
VEDAT    2

cok üzün süreli bir kür çok fazlı baskı olmuş haftalık 300 400 prop alıp biraz devam et ondan sonra ufak ufak preglyn uygula 3 4 hafta kadar ama dedigim gibi ufak ufak  vucuta öst artıcagı için testestorununda bir canlanma belki olabilir yine etki görmezsen bir bilgim yok malesef 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.