Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Deity

Bir senelik kür

Önerilen İletiler

Deity    171

Ekim ayında başlayıp yaklaşık 1 sene kür yapmayı düşünüyorum 2 ayda bir 10 gün 500ui hcg yapıcam başlangıç testo bolde mk677 olacak sonradan tbol primabolan farklı sarm ve peptid olabilir kürün sonuna doğru da tren eklemeyi düşünüyorum testo 500 bolde 400 mk da 50mg olacak boldenon en fazla kaç hafta kullanılır

boldenon kestikten sonra ne kadar bir süre sonra tekrar eklenebilir

boldenon ve primabolan birlikte kullanılır mı (ikiside kırmızı kan hücresi artırdığı için 

deca neden yok bu ilaç beni ürkütüyor eğer nasıl kullanılması hangi değerlerin takip edilmesi konusunda destek alabilirsem kullanmayı düşünürüm  kullandığım ilaçlara göre mct ekleme çıkarma yapıcam yalnız bu kadar uzun bi kürde normal kürlerde olandan farklı değerler takip edilmesi gerekir mi yoksa aynı değerler özenle takibi yeterli midir ve 1 seneden sonra dönüş toparlanma nasıl olur

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

megalodon    71

Kür ne kadar uzunsa dönüş o kadar uzun sürer kendi tecrübelerimden bolde 25 30 hafta kullanabilirsin 1 2 ay ara ver devam et sarmlar kombin edildiğinde daha efektif oluyor bolde prima birlikte kullanmadım kan basıncını fazla artırabilir deca yerine npp koy hem daha az su tutarsın hcg neden öyle yaptığını anlamadım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
corey    40

"2 ayda bir 10 gün 500ui hcg yapıcam"  demişsiniz. anladığım kadarıyla kür içinde testislerle ilgili sorun yaşamamak ve hipotalamusun kendini kapatmaması için dinamik oluşturmak istiyorsunuz; ancak benim aklıma şu soru geliyor. kür içinde hcg kullandığınız zaman kanınızda yükselecek olan fazla estrojenin göğüslerinize gitmesini ne ile engelleyeceksiniz? nolvadex kullanırsanız kür içinde kürünüzü baltalayacağı aşikar( bu noktada beni düzeltirseniz sevinirim) eğer nolvadex kür içinde kullanıldığında eğer kürü baltalamazsa bu durumda kür içi hcg çok faydalı bir hale bile gelebilir. bu anlattıklarım minvalinde entrymi okuyan forumumuzun güzel insanlarının da bu konu da beyin fırtınası yapmalarını talep ediyorum. şimdiden cevaplar için teşekkürler.

tarihinde corey tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
corey, 1 saat önce yazdı:

"2 ayda bir 10 gün 500ui hcg yapıcam"  demişsiniz. anladığım kadarıyla kür içinde testislerle ilgili sorun yaşamamak ve hipotalamusun kendini kapatmaması için dinamik oluşturmak istiyorsunuz; ancak benim aklıma şu soru geliyor. kür içinde hcg kullandığınız zaman kanınızda yükselecek olan fazla estrojenin göğüslerinize gitmesini ne ile engelleyeceksiniz? nolvadex kullanırsanız kür içinde kürünüzü baltalayacağı aşikar( bu noktada beni düzeltirseniz sevinirim) eğer nolvadex kür içinde kullanıldığında eğer kürü baltalamazsa bu durumda kür içi hcg çok faydalı bir hale bile gelebilir. bu anlattıklarım minvalinde entrymi okuyan forumumuzun güzel insanlarının da bu konu da beyin fırtınası yapmalarını talep ediyorum. şimdiden cevaplar için teşekkürler.

Hocam normalde 10 20 hafta gibi yapilan kisa kurlerde testisleri uyanik tutma amacli ufak dozlarda duzenli olarak kurun basindan sonuna kadar hcg kullanimi yapan sporcular var. Genelde 3 4 gunde bir 250iu enjekte ediyorlar kur boyunca. Turkiyede pek yaygin degil bu konu ama yabanci forumlarda okudugum kadariyla yurt disindaki sporcular(ozellikle amerikalilar) bunu hep uyguluyor. Yukselen e2 yide duzenli testler ile arimidex gibi ilaclarla dengede tutuyorlar. Fakat 1 yil gibi uzun kurlerde 3 4 gunde bir hcg kullanimi ne kadar dogru olur bilmiyorum. Konuyu acan abim 2 ayda bir 10gun 500iu hcg kullanicam yazmis, bu 10 gun boyunca hcg kullaniminda testisler uyarilicak fakat hcg yi kestikten sonra birdahaki hcg kullanimina kadar testisler yine eski haline donmus olucak diye dusunuyorum. Yani daha anlasilir bir sekilde anlatmak gerekirse bu olay ayni “ölüyü diriltip birkac gun yasattiktan sonra tekrar öldürmek” gibi birsey. Bana kalirsa ya basindan sonuna kadar hcg kullanilmali ya da kurun son haftalarinda pct ye hazirlik amacli kullanilmali. Bu konularda daha yeniyim, elimden geldigince bilgi toplayip ogrenmeye calisiyorum, yanlisim varsa affola. Herkese iyi forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
megalodon    71

Kür içi yükselen östrojene tamoksifen ile müdehale edilmez asin yada adex iş görür  yalnız kür içi hcg dur kalk muhabbetinden dolayı bizde pek önerilmez genelde kür sonu hcg uygulanır yalnız bu uygulamada ilginç geldi sanırım amaç o kadar uzun süre kapalı kalmaktansa arada bir şoklayıp yaşıyorsunuz ölmediniz hissi vermek 😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
megalodon, 5 saat önce yazdı:

Kür içi yükselen östrojene tamoksifen ile müdehale edilmez asin yada adex iş görür  yalnız kür içi hcg dur kalk muhabbetinden dolayı bizde pek önerilmez genelde kür sonu hcg uygulanır yalnız bu uygulamada ilginç geldi sanırım amaç o kadar uzun süre kapalı kalmaktansa arada bir şoklayıp yaşıyorsunuz ölmediniz hissi vermek 😅

Tam olarak bu hocam hcg amacı bastan sona dur kalk olmasın ama testisler çalışmayı da unutmasın 

name2626, 5 saat önce yazdı:

Ben 1.5 sene ilaçlı kaldım ve hcg uygulamadım

Peki sonuç ne dönüş nasıl oldu kür içi değerleri nasıl kontrol altında tuttun ne gibi sorunlarla karşılaştım 1.5 sene oluşuyla ilgili 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
name2626    1
Deity, Bir saat önce yazdı:

Tam olarak bu hocam hcg amacı bastan sona dur kalk olmasın ama testisler çalışmayı da unutmasın 

Peki sonuç ne dönüş nasıl oldu kür içi değerleri nasıl kontrol altında tuttun ne gibi sorunlarla karşılaştım 1.5 sene oluşuyla ilgili 

Hocam konu açtım pct yardım diye kan değerlerimi görebilirsin kür boyunca sadece karaciğeri kontrol ettim ve bir ara sadece total testoyu ölçtürdüm 1500 üzeri çıktı son iğneden 13 gün sonra siteye koyduğum kan değerlerini ölçtürdüm testo düşük çıktı sadece pct bile gerekli değil dediler bakalım yani şuan nerden baksan son iğneden 1 ay geçti  ereksiyonda biraz sıkıntı var kürdeyken alıştım demir gibi olmasına onun dışında bir sıkıntım yok yani onuda nasıl düzelteceğimi bilmiyorum doğal yollarla testo arttırıcı takviyeler alıyorum haftaya tekrar ölçtüreceğim normal kriterlere gelmezse doktora giderim herhalde. Onun dışında bir sıkıntı çıkarmadı. Ve çok yüksek dozlara çıktım enantatta 1000mg gördükim 3-4 ay cypionatta 1000mg gördüm 3-4 ay fakat biraz yağlı oluşum birazda beslenmeyi tam olarak yapmayışımdan dolayı fazla bir şey katamadım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hcg  tamamen saçmalık sakın yapma 1 yıllık kürde, BENİM 1 YILLIK KÜRÜM

1-55 TESTO karışık esterler
1-5 turinabol
1-20 boldenon
20-30 masteron+winsterol
30-55 Gh
param olursa 30-55 hafta arasına 12 hafta  pribolon ve anavar eklicem 

mctye gelirsek
arimidex
dostinex
pvorin
yedekte beklicek duruma göre müdale etcem 12 haftada bir tahlil yaptırcam ezbere mct yapmam pctye gelirsek komple tahlil ona göre pct yapcam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
megalodon    71
name2626, 9 saat önce yazdı:

Hocam konu açtım pct yardım diye kan değerlerimi görebilirsin kür boyunca sadece karaciğeri kontrol ettim ve bir ara sadece total testoyu ölçtürdüm 1500 üzeri çıktı son iğneden 13 gün sonra siteye koyduğum kan değerlerini ölçtürdüm testo düşük çıktı sadece pct bile gerekli değil dediler bakalım yani şuan nerden baksan son iğneden 1 ay geçti  ereksiyonda biraz sıkıntı var kürdeyken alıştım demir gibi olmasına onun dışında bir sıkıntım yok yani onuda nasıl düzelteceğimi bilmiyorum doğal yollarla testo arttırıcı takviyeler alıyorum haftaya tekrar ölçtüreceğim normal kriterlere gelmezse doktora giderim herhalde. Onun dışında bir sıkıntı çıkarmadı. Ve çok yüksek dozlara çıktım enantatta 1000mg gördükim 3-4 ay cypionatta 1000mg gördüm 3-4 ay fakat biraz yağlı oluşum birazda beslenmeyi tam olarak yapmayışımdan dolayı fazla bir şey katamadım.

Arkadaşın konu dağılmasında 1 senelik küre pct gerekmez mi dediler 😱 ve yine 1 senelik kürde fazla birşey katamadın mı vücuda?

büyümehormonu, 8 saat önce yazdı:

hcg  tamamen saçmalık sakın yapma 1 yıllık kürde, BENİM 1 YILLIK KÜRÜM

1-55 TESTO karışık esterler
1-5 turinabol
1-20 boldenon
20-30 masteron+winsterol
30-55 Gh
param olursa 30-55 hafta arasına 12 hafta  pribolon ve anavar eklicem 

mctye gelirsek
arimidex
dostinex
pvorin
yedekte beklicek duruma göre müdale etcem 12 haftada bir tahlil yaptırcam ezbere mct yapmam pctye gelirsek komple tahlil ona göre pct yapcam 

Bolde ve tbol başka kullanmadın mı ve masteron ve wins neden o haftalarda girdin finalde iş yapan ürünleri kürün ortada kullanmışsın ayrıca ben uzun kürlerde proviron gereksiz görüyorum  son olarak bu kürü uyguladınız mı merak ediyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hakarakikiri    39
megalodon, 44 dakika önce yazdı:

Arkadaşın konu dağılmasında 1 senelik küre pct gerekmez mi dediler 😱 ve yine 1 senelik kürde fazla birşey katamadın mı vücuda?

Bolde ve tbol başka kullanmadın mı ve masteron ve wins neden o haftalarda girdin finalde iş yapan ürünleri kürün ortada kullanmışsın ayrıca ben uzun kürlerde proviron gereksiz görüyorum  son olarak bu kürü uyguladınız mı merak ediyorum 

Adamın zaten östrojeni duşuk östrojen inhibitoru veya aromataz inhibitoru kullanması manasız. Ha belki aromasin kullanabilir ostrojen sıcramasını onlemek icin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
megalodon    71
Hakarakikiri, 52 dakika önce yazdı:

Adamın zaten östrojeni duşuk östrojen inhibitoru veya aromataz inhibitoru kullanması manasız. Ha belki aromasin kullanabilir ostrojen sıcramasını onlemek icin.

Östrojen inhibitörü yoktur aromataz inhibitörü vardır ai yükselen östrojen için kullanılır da alıntıladığın mesajla yazdığın mesajın bağlantısını kuramadım ben 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hakarakikiri    39
megalodon, 6 dakika önce yazdı:

Östrojen inhibitörü yoktur aromataz inhibitörü vardır ai yükselen östrojen için kullanılır da alıntıladığın mesajla yazdığın mesajın bağlantısını kuramadım ben 

Yazması kolay diye secici östrojen reseptor modulatoru yerine ostrojen inhibitoru yazdım. Bir konu daha vardı orda pctye gereksiz demiştim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
megalodon    71
Hakarakikiri, 2 dakika önce yazdı:

Yazması kolay diye secici östrojen reseptor modulatoru yerine ostrojen inhibitoru yazdım. Bir konu daha vardı orda pctye gereksiz demiştim.

Yanlış anlamayın sözüm meclisten dışarı  1 senelik kürde pct gereksiz diyen ahmaktır bilgisi sıfırdır siz bu yorumu neye dayanarak yaptınız çok merak ettim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
megalodon    71

Yarışma gibi durumlarda zaten kesilmez  doz düşer vücut dinlendirilir ama bu arkadaş ilacı kesmiş tabiki pct yapacak bunun aksini iddia eden varmı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
TheShoulder, 1 saat önce yazdı:

Ben pct yaptığım için pişmanım bi hedef bie yol varsa senelik kürlerde pct yapılmamalı. Sol şerittwn 200 le giderken vites düşürüp sağa attım kendimi korktum sanırım bedelini Nisan sahnesinde ödeyeceğim.. yarışma varsa kürü kesmeyiniz yoksa eğer ben bi tişörte gireyim mekanda iyi olayım şöyle böyle sebeplerle asla uzun küe yapmam yapanında aklından şüphe ederim..

Hocam yarışma şöyle eğer sağlam birşeyler koyabilirsem tabiki yarışma yaparım  ama uzun kürün ne gibi zararları var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    3.229

herkesin görüşüne saygım varda bazen kısa zaman önce ölen rich piana sözleri aklıma geliyor adam o kadar akıllı ki. yok contalar yanar yok kanser olursun yok kel kısır kalırsın az mg reseptör dinlendir yok şu ilaç bu ilaç kısa kür uzun kür SİZİN GİBİ BÖYLE NE KADAR BÖYLE DÜŞÜNEN ADAM VARSA BİZİ SEYRETMEYE DEVAM EDECEK diyor. Adam şunu vurguluyor tüm yazılarını okuyan biri olarak hiç bir şeyin zararsız olmadığını ama bu işe giriyorsan rakiplerini geride bırakmak için bir çok fedakarlık yapmalısın günümüzde bir kamyon ilaç kullanıp ben bunu primobolan ile yapıyorum yeahhhhh diyen binlerce sporcu tanıyorum uzun kür olur bal gibi olur harika olur süper olur kardeşim kısa kür nedir allah aşkına??????????? haaa bu deiklerimin tamamı ilaçları yemiş yutmuş ilaç bilgi seviyesi dolu olan kişiler için elbette ki ehliyeti yeni almış adama ferrari emanet edilmez değil mi? sen vücudu doğal olarak en üst seviye ye çıkarmışsın her türlü ilacı denemişsin  anatomi ve ürün bilgin var o zaman neden korakacaksın pardon? genelde steroiddddd yüksek mg ölrürür şu olur bu olur diyenlerin %90 alkol,uyuşturucu,sigara içen tipler acaba bu kullandıkları daha mı masum steroidlerden?neyse bak sana güzel bir söz söyleyeyim bunu asla unutma. BU SPORDA BİLENLER İLGİSİZ, İLGİLİLERDE BİLGİSİZDİR.

YAŞA VE GÖR ;) abi bu vücudu nasıl yaptın yeahhhhh diyenlerden değil bu sorulara her gün cevap vermekten sıkılacak duruma gelen biri olmak için istediğini dene yap ölç biç. 

bugün proların tamamı kürleri hep neredeyse yıl bazında neredeyse değil ömürlük ya kaç tane pro tanıyorsam testoyu 1 gün kestiklerini bilmem pct dahi yapmayanlar var aralarında kür çıkşında.neyse güzel kardeşim gelşmeleri bizimlede paylaşırsın ;) 

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
Bay-T, 3 saat önce yazdı:

herkesin görüşüne saygım varda bazen kısa zaman önce ölen rich piana sözleri aklıma geliyor adam o kadar akıllı ki. yok contalar yanar yok kanser olursun yok kel kısır kalırsın az mg reseptör dinlendir yok şu ilaç bu ilaç kısa kür uzun kür SİZİN GİBİ BÖYLE NE KADAR BÖYLE DÜŞÜNEN ADAM VARSA BİZİ SEYRETMEYE DEVAM EDECEK diyor. Adam şunu vurguluyor tüm yazılarını okuyan biri olarak hiç bir şeyin zararsız olmadığını ama bu işe giriyorsan rakiplerini geride bırakmak için bir çok fedakarlık yapmalısın günümüzde bir kamyon ilaç kullanıp ben bunu primobolan ile yapıyorum yeahhhhh diyen binlerce sporcu tanıyorum uzun kür olur bal gibi olur harika olur süper olur kardeşim kısa kür nedir allah aşkına??????????? haaa bu deiklerimin tamamı ilaçları yemiş yutmuş ilaç bilgi seviyesi dolu olan kişiler için elbette ki ehliyeti yeni almış adama ferrari emanet edilmez değil mi? sen vücudu doğal olarak en üst seviye ye çıkarmışsın her türlü ilacı denemişsin  anatomi ve ürün bilgin var o zaman neden korakacaksın pardon? genelde steroiddddd yüksek mg ölrürür şu olur bu olur diyenlerin %90 alkol,uyuşturucu,sigara içen tipler acaba bu kullandıkları daha mı masum steroidlerden?neyse bak sana güzel bir söz söyleyeyim bunu asla unutma. BU SPORDA BİLENLER İLGİSİZ, İLGİLİLERDE BİLGİSİZDİR.

YAŞA VE GÖR ;) abi bu vücudu nasıl yaptın yeahhhhh diyenlerden değil bu sorulara her gün cevap vermekten sıkılacak duruma gelen biri olmak için istediğini dene yap ölç biç. 

bugün proların tamamı kürleri hep neredeyse yıl bazında neredeyse değil ömürlük ya kaç tane pro tanıyorsam testoyu 1 gün kestiklerini bilmem pct dahi yapmayanlar var aralarında kür çıkşında.neyse güzel kardeşim gelşmeleri bizimlede paylaşırsın ;) 

Tayfun abi pis gaz veriyorsun duymak istediklerimi söylüyorsun😁 şaka mı gerçek mi demicem en önemli konu dönüş üretimi tekrar aktif etmek ilk kürüm 4 ay yaptım son iğne üzerinden 2 ay geçti ve herşey normal gibi test yapıp değerlere bakmak kaldı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@megalodon
1-Masteron winsterol son kullanma tarihi geçmişti ondan hemen kullandım
2-
proviron   serbest testo yükselince kulandım sadece
3-İlk kür olduğu için tren felan kullanmadım hafif etkili kür yapmak istedim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.