Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

enessezeraras

Kullandığım markalar ve kaliteleri.

Önerilen İletiler

Hepinize merhaba arkadaşlar.

Sizlere anabolik hayatıma başladığım günden beri kullandığım markaları ve yakın arkadasımın kullandıgı markaları yorumlayacağım.Ürün alıcak arkadaşlara belki yardımım dokunur ; 

1- Genesis-Meds Tablet Winstrol : Gayet güzel çalıştı,vücuttan iyi su atmıştım.

2- Genesis-Meds Deca : İçerisinde kesinlikle deca var yani ürün çalışıyor ama ağzına kadar dolu bir ürün değil malesef.Bukadar sahte ilacın döndüğü piyasada başka bir seçenek yoksa alıp kullanılır.

3- Genesis-Meds Boldenon : 5 para etmez :) 

4- Genesis - Meds Testo Enant : Ürün çalışıyor.

5- Thagier Pharma Testo Cyp : Hiç memnun kalmadım büyük ihtimal sahteydi :) 

6- Thagier Pharma Tren Enant : İnanılmaz güzel çalışıyor dibine kadar tren yan etkilerini yaşayacaksınız

7- İran Testo : Alıp kullanmayan yoktur :) gayet güzel ürün

8- SP Boldenon : memnun kalmadım buda 

9- Balkan Testo Enant : Gayet güzel çalıştı.

10- Genesis - Meds Masteron : Genesisin en güzel ürünü diyebilirim.

11- Oxydine Metabolics Testo Cyp - Tren Acetat : Ürünün TR de iki ayağı var. Birinci ayağı 40-50 TL civarına sarılan oxydinler,ikinci ayağı ise dolar üzerine satılanlar ( tren acetat 85 dolar mesela ) ben dolar bazında satılanı aldım.Ürün gayet güzel çalııyor hatta testosu çok iyi diyebilirim.Trene gelince oda çalıştı ama çok memnun kalmadım üründen.Yani kısaca parasının ürünü değil :) 

12- La Pharma Tren Acetat - Tren Enant - Testo Prop : İnanılmaz pahalı ürün :) ama kalite,şuana kadar kullandığım en iyisi.

13- Black Dragon Tren Acetat : Harika ürün :) 

14- Original Labs Testo Prop : Ürün çalışıyor arkadaşlar.

15- Original Labs Masteron : 5 para etmez

16- Original Labs Tren acetat : Fiyatına göre harika ürün,çalışıyor.

17- Watson Pharma Testo Prop - Tren Acetat : Hiç memnun kalmadım

18 - Carbon Pharma Testo Enant : Ürün çalışıyor

19- Vogel Labor Clen - Wins : Dibine kadar çalışıyor.Şuana kadar kullandığım en iyi tabletler

20 - Thagier Pharma Tablet Winstrol : Dibine kadar çalışıyor.

21 - İron Pharma Clen - Wins : çalışıyor

22- Bentex Tren Acetat-Testo Prop - Masteron : Çok güzel calısıyor ama o parayı haketmıyor bence

Şuana kadar kullandığımız ürünler ve izlenimlerim bunlar arkadaslar.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hakarakikiri, 2 saat önce yazdı:

Peki sizce fiyat performans testosu hangisi?

İran testo tabiki :) ucuz ama kaliteli ben kutusunu 100 liradan alıyorum dibine kadar calısıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hakarakikiri    39
enessezeraras, 4 saat önce yazdı:

İran testo tabiki :) ucuz ama kaliteli ben kutusunu 100 liradan alıyorum dibine kadar calısıyor

Hocam sahtesi çok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kuntkral    34

Ukrayna’da Kiev pharma diye bi kuruluş yok, kiev pharma equipoise diye aratırsanız sadece türkçe sonuçlarla karşılaşırsınız, yıllardır ukrayna diye kakalıyorlar millete, türkiye üretimi bir ürün bilginiz olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kuntkral    34

Bende ekleme yapayım 

bvs boldenon/ testo e. : çok güzel verim aldım.

genesis testo e/boldenon/deca: testo e iyidi, boldenon çöp, deca arkadaşın dediği gibi 250 mg yazıyor ama taş çatlasa 100 mg vardır tam etki alamıyorsunuz. 

Thaiger androx/boldenon/tren e: hepsi süperdi özellikle veboldex400 çok iyi bi ürün.

gamma pharma deca: kısaca çöp

euro generic boldenon (beyaz kutu olan genericsler değil onlar komple sahte) : orta kalite.

alpha propionat: vurduğum en sağlam propionattı.

sp labs prop: alphayla yarışamaz, yinede güzel dolu ürün.

thaiger propionat: dolu ürün güzel.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.218

güzel konu olmuş :D başarıılı aslında herkes kullandıığı için konu açsa harika olabilirmiş :D kiev bolde kullanan arkadaşlar var sonuçları paylaşırım bende.haaaa sp boldeye hayaatımda ilk defa beğenmedim diyeni anlarım da beş para etmez çok ağır olmuş yıllardır kullanırım efsane bana göre tüm ürünleri özellikle boldenon,tren ve masteronu üzerine ben tr de ürün olmadığı kanısındayım ;) yapılan testlerin tamamında overdose olan bir ürün nasıl beş para etmez onu anlayamadığımdan yazayım dedim yoksa seversin sevmezsin benanaaaa misali :D:) eczane ürünleri üzerine değerlendirme  yapmalı aslında birde tüm kullanıcılar tarafından.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ekleme yapayım yazmayı unutmusum 

iron pharma testo mix :  dolu ürün arkadaslar güzel çalıştı 

Novectorları merak ediyorum en kısa sürede onlarıda deneyeceğım 

tarihinde enessezeraras tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HallOfFame    62

O bu değilde anabolizanların çalıştığını nasıl anlıyorsunuz ? Hepside testosteronun anabolik etkilerini taklit eden ilaçlar yok boldenon biraz çalıştı yok deca çalışmadı vs ?

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HallOfFame, 5 dakika önce yazdı:

O bu değilde anabolizanların çalıştığını nasıl anlıyorsunuz ? Hepside testosteronun anabolik etkilerini taklit eden ilaçlar yok boldenon biraz çalıştı yok deca çalışmadı vs ?

Decanın çalıştıgını 3 veya 4.haftadan sonra verdiği inanılmaz güç artışı ve ciddi su tutumundan anlarsın

Boldenon ise Rivayetlere göre acıktırıyor :) Boldenon damarlandırır ve temiz kütle koyar.En güzel yontem testo vurmadan 1 hafta boldenon vurup teste gidip bakmak değerlere

treni yazmama gerek yok :)

testo için zaten test olursun

clen yan etkileri herkesce malum

wins kramp yapar.yapmasına gerek yok su atarsan acılıyosan calısıyodur

masteron için test olursun ostrojene baktırırsın,masteron antiostrojen ilactır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HallOfFame    62
enessezeraras, 9 dakika önce yazdı:

Decanın çalıştıgını 3 veya 4.haftadan sonra verdiği inanılmaz güç artışı ve ciddi su tutumundan anlarsın

Boldenon ise Rivayetlere göre acıktırıyor :) Boldenon damarlandırır ve temiz kütle koyar.En güzel yontem testo vurmadan 1 hafta boldenon vurup teste gidip bakmak değerlere

treni yazmama gerek yok :)

testo için zaten test olursun

clen yan etkileri herkesce malum

wins kramp yapar.yapmasına gerek yok su atarsan acılıyosan calısıyodur

masteron için test olursun ostrojene baktırırsın,masteron antiostrojen ilactır

Anabolizanarın verdiği bütün etkileri Testosteron da verir. Adam üşütüyo hasta oluyo diyoki tren çalışıyo

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225

Merhaba arkadaşlar;

@enessezeraras denilen ve kendi dilinden dönem dönem pskolojik sorunları olduğunu iddia eden düne kadar ilaç nedir diyen onun bunun salonlarda paçasına sarılan adam şimdi gelmiş burada eğitmen yazmış infosuna ve ürünlere b*k atıyor. Kendisine tren diye testesteron verseniz öpüp başına koyacak zihniyette sektör cahili biri yediği tabağa ikinci kere sı*ıyor. Ve ne yazıkki ben böyle adama bile sabaha karşı 5'de sorduğu sorulara cevap veren biriydim. Annem böbrek hastası beslenmesi lazım ne yapabiliriz dediğin de yol gösteren bir adamım.. Geçmiş üyelikleri @Tehlike ve @Karslı bilenler bilir ne denli sorunlu biri olduğunu.

ban.png.4c2c5e6e44520db50a2671eabd7d8ae0.png

Konusu da burada hatta. Benim burada kızdığım nokta ben bile sektörde ürün ve satıcılar hakkında yorum yapmazken bu gibi utanmazlar kendini kanıtlamış hem referans olarak hemde lab. test sonuçları ile kullanım değerleri beklenenden üst seviyede çıkan ürüne '' 5 para etmez '' gibi bir yafta takması ağırma gitti. Ya hadi buda tamam ben sana gece gündüz yardımcı olmuşum hiç mi terbiyen akıl sağlığın yerinde değil @Loving Burak abi böyle konu açacağım ama ne düşünüyorsun dese sabahtan akşama sp balkan vs karalasın gıkımı çıkarmam çıkaracak olsam diğer konusunu silerdim bunuda onuda silmeyeceğim '' 5 para etmez '' kısmını gözden geçir derdim. Çünkü platforma benden aldığın emeğe saygısızlık terbiyesiz çocuk. Bunu arayıp hesap sormak sitediğim de pskolojim bozuk abi deyip konuyu kapatan çevre yerlerden aldığım feedbacklerde kim dir nedir diye abi salona gelip şuursuzca çalışan su tutmayı vücut yapmak sanan gördüğü her ilaca sarılan ve her ilaca b*k atan birisi çocuk daha diye yorumlar sonrasında ne hali varsa görsün demiştim. Ama yok bu adamın genetiğinde kin,nefret ve aşağlık pskolojisi yer edinmiş.

Bu denli kişilik problemleri yaşan birine geçmişte yaptığım dönüşler...

1b.thumb.jpg.cafef045b44a35f710ac7694113bfccc.jpg2b.thumb.jpg.d72d364898ad575b6e2a034d522d4c4f.jpg3b.thumb.jpg.8be97a4b7584adfbd39a91e8297355b6.jpg

4b.thumb.jpg.81a60a47b8729017c3ddfc71cac6498a.jpg5b.thumb.jpg.c8b81f925831d6a505270a4b8ffbafb2.jpg6b.thumb.jpg.0d1692372142faae4f2ee7a944c44503.jpg

Bunca bu kadar yardımcı ol gelsin yediği tabağa s..... arkadaşlar uyarım şudur... SEKTÖR B*K ÇUVALI. Eline dumble alan eğitmen ilan ediyor kendini iki tane ilaç tanıyan uzman ilan ediyor kendini bu ve bunun gibi kişilere itimat etmeyin ben bile bir şeyi söylesem 1000 kere sorgulayın boyun eğmeyin bu vücut yapmış bu bilir demeyin.

Herkese iyi forumlar.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.218

Ben dedim zaten bu işte bir terslik var :D yakalamışsın @Loving hemen tebrikler. :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.