Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mucoo

Helix labs

Önerilen İletiler

Mucoo    36

Arkadaşlar Helix Labs ürünleri hakkındaki düşünceleriniz nedir? Orjinalligi ? Ve kullanan oldumu aranızda etkileri nasldi ?tecrubelerinizi ogrenebilirmiyim? 

Herkese Teşekkür ederim:)

IMG-20180921-WA0006.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.219
whois1989, Bir saat önce yazdı:

Bana mustafa yidiz hulk adli hoca önerdi bu markayı bayada pahali

geçen de birine kür yapmış markasını sorma deyip oxandrolon + dianabol kürü yazmış  700 tl demiş :D dostum vampirlerden uzak durun markaya gelince hellas duydum da bunu duymadım açıkçası @Mucoo

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
murat159    10

Hellas pharmaya benziyor muhtemelen tr malı,  mustafa hoca da satıyordu o tarz bi adamın sıkıntılı mal satacağını sanmam türk malı ugl olması boş olacağı anlamına gelmiyor,  denemeden bilinmez,  hellas pharma aldım ben de salon sahibi yabancı arkadaş verdi direk, kullanan çocukları da gördüm mal sağlam,  çalışıyor.  hellas da türk malı ama boş değil demek ki 👍

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yerli üretim winstrol oxandro tablet kullanan var memnunlar pahaliysa diğer ürünler buradan almak daha mantıklı burasıda yüksek fiyat ama kıyaslanamaz bence macera şu sıralar aramamak lazım .

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
anabolizanhelp, 1 saat önce yazdı:

Yerli üretim winstrol oxandro tablet kullanan var memnunlar pahaliysa diğer ürünler buradan almak daha mantıklı burasıda yüksek fiyat ama kıyaslanamaz bence macera şu sıralar aramamak lazım .

Sana tamamen katılıyorum heleki şu sıralar macera aramaya hiç gerek yok hep diyoruz biraz yüksek fiyatlar ama ortada canınız söz konusu arkadaş 3 5 fazla vericen burak hocadan alican ben onu bunu anlamam arkadaş saygılar 

• Vayyyy!! 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225

20200129_000432.thumb.jpg.5d2e2d6e5895aa1bf50da4731fa6ee9e.jpg

zafer44, 23.07.2019 - 10:33 yazdı:

Sana tamamen katılıyorum heleki şu sıralar macera aramaya hiç gerek yok hep diyoruz biraz yüksek fiyatlar ama ortada canınız söz konusu arkadaş 3 5 fazla vericen burak hocadan alican ben onu bunu anlamam arkadaş saygılar 

Selamlar teşekkürler ticari olarak asla konulara katılmam 10 yıllık platform tarihinde görünmemiştir zira kimse benden alışveriş yapmak zorunda değil önerileriniz için teşekkürler ama minik bir uyarı demeyelim de hatırlatma desek daha yerinde olur (PAHALI KISMINA İTHAFEN) piyasada ismim en temiz iş yapan kişi olarak zira ''ama bir tık pahalı'' formunda anılır bunu bende söylerim evet insanlar şunu hesaba katmaz benim verdiğim desteği Türkiye'de başka veren 2,3,4,5 değil 1 kişi gösterin ki nedir bu destek? Tatlı yüz, abi kardeş,dost ilişkisinde ilerleyen ticari bakış açısı. Gece 3,4,5 aradığında bile telefonun 10 saniye içinde açılır sorduğun tüm sorulara min. 2 cevap alırsın seninle kür sürence eksiksiz her konuda destek verilir mct ve pct sürecin sorunsuz tarafımdan desteklenir ürünlerin tamamı eczane 10 yıldır aynı vs vs diye onlarca şey eklediğimde o bir tık fazla denilen rakamın 10 katını istemem lazım esasen zira insanlarımız bunu çok geç görüyor veya ilk başta göremiyorlar :) 

Unutmayın ucuz etin yahnisi yenmez.

Keyifli forumlar.

• Beğen 5
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving, 2 saat önce yazdı:

Selamlar teşekkürler ticari olarak asla konulara katılmam 10 yıllık platform tarihinde görünmemiştir zira kimse benden alışveriş yapmak zorunda değil önerileriniz için teşekkürler ama minik bir uyarı demeyelim de hatırlatma desek daha yerinde olur (PAHALI KISMINA İTHAFEN) piyasada ismim en temiz iş yapan kişi olarak zira ''ama bir tık pahalı'' formunda anılır bunu bende söylerim evet insanlar şunu hesaba katmaz benim verdiğim desteği Türkiye'de başka veren 2,3,4,5 değil 1 kişi gösterin ki nedir bu destek? Tatlı yüz, abi kardeş,dost ilişkisinde ilerleyen ticari bakış açısı. Gece 3,4,5 aradığında bile telefonun 10 saniye içinde açılır sorduğun tüm sorulara min. 2 cevap alırsın seninle kür sürence eksiksiz her konuda destek verilir mct ve pct sürecin sorunsuz tarafımdan desteklenir ürünlerin tamamı eczane 10 yıldır aynı vs vs diye onlarca şey eklediğimde o bir tık fazla denilen rakamın 10 katını istemem lazım esasen zira insanlarımız bunu çok geç görüyor veya ilk başta göremiyorlar :) 

Keyifli forumlar.

Benim kıyaslanamaz demenin sebebi buydu Allah utandırmasın .

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
Loving, 3 saat önce yazdı:

Keyifli forumlar.

Hocam yanlış anlasildiysam kusura bakmayın aslında aynı şeyi söylemeye çalışıyoruz ucuz etin yahnisi olmaz simdi 2 tane mercedes var aynı model diyelim ikisinden birini almak istiyorsunuz lakin biri 100.000 tl bir diğeri 150.000 tl km aynı model aynı insan diyorki neden fazla vereyim ki napiyor hooop atlıyor ucuza gel zaman git  zaman belki model atlatacak belkide paraya sıkışıp satacak gel gelelim ki alacak kişi bir eksper yaptırıyor anaaa araba pert ne oluyor demek ki ucuz etten yahni olmuyor saygılarımla....

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MarkoPaşa    37

Nücleoyu üretenler helixide üretiyor ama cidden çalışıyor 2 arkadaşım Eylül’de yarışmaya girecekler onlardan biliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54
murat159, 21.07.2019 - 00:34 yazdı:

Hellas pharmaya benziyor muhtemelen tr malı,  mustafa hoca da satıyordu o tarz bi adamın sıkıntılı mal satacağını sanmam türk malı ugl olması boş olacağı anlamına gelmiyor,  denemeden bilinmez,  hellas pharma aldım ben de salon sahibi yabancı arkadaş verdi direk, kullanan çocukları da gördüm mal sağlam,  çalışıyor.  hellas da türk malı ama boş değil demek ki 👍

Sakın öyle düşünme hocaların hocası kel hoca DNA labs satıyordu aman dikkat :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fbgomer    6
Pancamo, 7/23/2019 - 02:37 yazdı:

İzmir malı , fena değil çalışıyor

Helix test e 300 mg acaba doğru yoksa underdose ???

aakyez, 2/21/2020 - 17:19 yazdı:

Helix kullanmış biri olarak sunu söyliym. Benim kullandıklarım test-e tren-e  10 numara calısıyordu. Tren 1.5ml de 4 haftada bıraktım yanetkden dolayı öyle söyleyeyim flakonlar duruyor. Ödediğin ücrete gelince gercekten üzüldüm. Ben yarı fiyatına almıstım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Pancamo    16

Bunu bilemem doğrusu . üretenin vicdanına kalmış 

tarihinde Pancamo tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fbgomer    6
Pancamo, 14 dakika önce yazdı:

Bunu bilemem doğrusu . üretenin vicdanına kalmış 

Belki sen kullandın mı hiç bu markaya ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mete4    0

Bu markayı kullanan çok abiler gördüm ilaç hepsinde de makine gibi çalışıyordu hiçbirinde yan etki veya rahatsızlık terslik olduğunu görmedim ama sizde nasıl çalısır bilemem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401
mete4, Bir saat önce yazdı:

Bu markayı kullanan çok abiler gördüm ilaç hepsinde de makine gibi çalışıyordu hiçbirinde yan etki veya rahatsızlık terslik olduğunu görmedim ama sizde nasıl çalısır bilemem

Dur kardeşim daha 1 saat oldu...Kimse ilaca boş demiyor yerli olduğunu söylüyor...

• Beğen 1
  • ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
interfectum    44
Ironmann, 5.01.2021 - 23:38 yazdı:

Dur kardeşim daha 1 saat oldu...Kimse ilaca boş demiyor yerli olduğunu söylüyor...

“dur kardeşim daha 1 saat oldu” ahahaha aşırı iyi.gece gece güldüm ya:D

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.