Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

zafer2340

Kür sonrası yüksek östrojen yüksekliği ve düşürememek

Önerilen İletiler

zafer2340    29

merabalar peptid türkiye kullanıcıları, benim steroid sonrası yüksek östrojen problemim var ve artık çaresiz kaldığım için yazıyorum, ben deca duroblin ve testesteron enanthe kürü kullandım hayatımda ilk defa, 2 ay kullandım, kür bittikten sonra pct kürünü 1 ay sonra başladım, başlarken test yaptırdım östrojen çok yüksek (196)çıktı, normal değerleri 22 ile 40 arası olmalıymış benimki tavan yapmış, testesteron lh ve fsh de problem yok ama maşallahı var, pct sürecinde 15 gün günde 40mg tamoxifen kullandım ve 163 e düştü, sonrasında 1 hafta ara ile 15 gün yine tamoxifen kullandım 106ya indi östojen değerleri ve ara vermeden 15 gün daha kullandım tamoxifen ve bu sefer östrojen 104 çıktı inmemiş bağışıklık kazanmış heralde vücut, bu konuda bilgisi olan varmı bana yardım edebilicek nasıl düşürürüm östrojeni, artık cinsel isteksizlik oluyor canıma taketti, steroid kürünü bırakalı 4 ay oldu ve östrojen hala yüksek normalmi bu, östrojen hariç bütün diğer değerler çok iyi, aşağda resimleri yükledim testlerin ilk resim ilk testtir yani 196 östojenden sonraki 163lük östrojen ve düşüşünü takip ediyor 2. 3. resimler

IMG_0359.JPG

IMG_0360.JPG

IMG_0361.JPG

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    3.229

e2 dengelemek te önemli arimidex ilk 1 hafta tam tablet git yada 6 gün bu süre bitince 1 hafta yarım tab bu süre bitince 1 hafta 1 gün on 1 gün off şeklinde yarım tab git 3. hafta da test ol herşey yoluna girmeye başlamış olacaktır diye düşünüyorum kolay gelsin

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer2340    29
Hakarakikiri, 19 dakika önce yazdı:

Hocam size aromataz inhibitoru gerekiyor östrojen modulatörü değil!!! Farkı öğrenin...

hocam aromataz inhibitörü ne oluyor hangi ilaçlar onlar

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer2340    29
Bay-T, 28 dakika önce yazdı:

e2 dengelemek te önemli arimidex ilk 1 hafta tam tablet git yada 6 gün bu süre bitince 1 hafta yarım tab bu süre bitince 1 hafta 1 gün on 1 gün off şeklinde yarım tab git 3. hafta da test ol herşey yoluna girmeye başlamış olacaktır diye düşünüyorum kolay gelsin

meraba hocam armidex 1 hafta tam tablet ondan sonraki hafta yarım, 3.haftan 2 günde bir doğrumu anladım hocam, bide normalmi e2 nin bu hale gelmesi yüksekliği

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.478

Aromasin kullan bir hafta...Yüksek testodan dolayi aromataz seviyen yükselmiştir doğal olarak.Onu eski haline getirebilmek ve cevrimi kalici olarak azaltmak için aromasin daha iyidir.Fakat arimidex de is yapar...Tamoksifen kullanmaya devam et çünkü hali hazirda var olan yüksek östrojen dokulara baglanmaya calisir.15 gün daha kullan bence.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer2340    29
metinav, 7 saat önce yazdı:

Aromasin kullan bir hafta...Yüksek testodan dolayi aromataz seviyen yükselmiştir doğal olarak.Onu eski haline getirebilmek ve cevrimi kalici olarak azaltmak için aromasin daha iyidir.Fakat arimidex de is yapar...Tamoksifen kullanmaya devam et çünkü hali hazirda var olan yüksek östrojen dokulara baglanmaya calisir.15 gün daha kullan bence.

merabalar hocam, şuan arimidex kullanıyorum günde 1 tablet, arimidexle berabermi kullanıyım tamoxifeni, arimidexin reçetesinde tamoxifenle birlikte kullanmayın yazıryoduda ondan soruyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer2340    29

yok olmuyor arkadaş, cinsel isteksizlik hat safhada artık, 1 haftadır kullanıyorum bu arimidexi hiç bi işe yaramıyor, rezil kepaze oluyorum artık, ya ben böylemiydim gecede 5 atardım şimdi halime bak, yaşayamamki ben böyle

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
stevenx0    0

Sırf sana cevap verip yardımcı olabilmek için  üye oldum. Deca  16 18 ay  kanda kalabiliyor hocam o süreç içerisinde ne yaparsanız yapın değerlerde sıkıntı olucak. Yarılanma ömrüne göre hareket ediyo insanlar ama. Vucuttan tamamen atılmasıda önemli.Deca ile 3 yıl 0 ereksiyon yaşayan adamlar biliyorum.  1 2 yıl hiç birşey yapma zamana bırak başka çaren yok. Sorunun tamamen östrojen olduğunuda  değerlerden dolayı öyle görünüyo olabilir ama dht'de de sorun olabilir hiç proviron denediniz mi ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.