Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

bedevi_86

Boldenon içeriği

Önerilen İletiler

bedevi_86    2

Merhabalar bi arkadaşım vasıtasıyla Genesis marka boldenon satın aldım..Ürünün içeriğini test ettirmek için ürünü bi Laboratuvara gönderdim ve test sonuçlarına göre; içerik olarak %84 boldenon, %3 azot ve %13 serum izotonik olduğu söylendi..Testi yapan kişiyle görüştüğümde bana ürünün içerisinde bulunan %3 azotun, boldenonun etkinliğini %100'e yükselttiğini ve ürünün hammadesinin %100 olarak görebileceğimi söyledi..Konu ile ilgili yorum yapabilecek bilgi sahibi arkadara şimdiden tesşekkür ederim...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bedevi_86    2
Deity, 3 dakika önce yazdı:

konu hakkında bilgim yok ama testi nerede yaptırdın ve kaç para?

Testi tanıdığım bi sağlıkçı abi vasıtasıyla yaptırdım ve ücretsiz...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

bu sağlıkçı abi nerede çalışıyor görevi ne? yanlış anlama en az 10 lab. aramışımdır testo içeriği test edemiyorlar tek bi yer yapabiliriz oda maliyetli olur dedi tekrar aramadım bende

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bedevi_86    2
Deity, Bir saat önce yazdı:

bu sağlıkçı abi nerede çalışıyor görevi ne? yanlış anlama en az 10 lab. aramışımdır testo içeriği test edemiyorlar tek bi yer yapabiliriz oda maliyetli olur dedi tekrar aramadım bende

Hocam valla laboratuvarda calisani tanimiyorum, hangi laboratuvardir nerdedir kimdir hic bilmiorum..Bi arastirma hastanesinde calisan saglikci  vasitasiyla yaptirdim iste o tanıyodu işte..1 hafta falan surdu çözmeleri baya sıkıntılı oldu saolsunlar baya bi ugrasmislar..

Arkadaşlar ürünü bu içeriğe göre kullansam, etki ve yan etki açısından bi sorun olur mu sizce?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    3.229

genesis ????????????????????? %85 boldenon :D arkadaşı tanımıyorsun falan. sen resmi test sonuçlarının fotoğrafını atar mısın bi??? bana hikaye geldide anlattıkların ha resmi sonuçları paylaşırsın eyvallah 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bedevi_86    2
Bay-T, Bir saat önce yazdı:

genesis ????????????????????? %85 boldenon :D arkadaşı tanımıyorsun falan. sen resmi test sonuçlarının fotoğrafını atar mısın bi??? bana hikaye geldide anlattıkların ha resmi sonuçları paylaşırsın eyvallah 

Tayfun hocam öncelikle size saygim sonsuz, forumun eskilerindensiniz, tecrubelisiniz..Ama neden bu tarz bi soylemde bulundunuz anlam veremedim "anlattiklarin biraz hikaye geldi de"..Saglikci tanidigin veya digerleri seni kandirmis falan deseniz gene anlicam..Bi bakanlıkta çalışan uzman memur olarak ne urun satisiyla isim olur ne de tanitimiyla..İlk defa bu markayi kullanicam ve bu urun icerigine gore verim alabilirmiyim yada bi zarari olur mu sorusunun cevabini ogrenme gayretindeydim sadece..Laboratuvardakilerin de kalkip genesis markasinin reklamini yapmak icin bana sonuclari bu sekilde aktarmis olmalari biraz garip olur sanirim..Saglikci tanidigimdan rica edicem bana sonuclari gondermeleri icin ve gonderdigi an paylasirim...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    3.229
bedevi_86, Bir saat önce yazdı:

Tayfun hocam öncelikle size saygim sonsuz, forumun eskilerindensiniz, tecrubelisiniz..Ama neden bu tarz bi soylemde bulundunuz anlam veremedim "anlattiklarin biraz hikaye geldi de"..Saglikci tanidigin veya digerleri seni kandirmis falan deseniz gene anlicam..Bi bakanlıkta çalışan uzman memur olarak ne urun satisiyla isim olur ne de tanitimiyla..İlk defa bu markayi kullanicam ve bu urun icerigine gore verim alabilirmiyim yada bi zarari olur mu sorusunun cevabini ogrenme gayretindeydim sadece..Laboratuvardakilerin de kalkip genesis markasinin reklamini yapmak icin bana sonuclari bu sekilde aktarmis olmalari biraz garip olur sanirim..Saglikci tanidigimdan rica edicem bana sonuclari gondermeleri icin ve gonderdigi an paylasirim...

teşekkürler senin bana saygı duyduğun kadar bende sana saygı duyuyorum ama tecrübelerim bana yazdıklarının büyük bir yalan yada karmaşık bilgi topluluğu olduğunu gösteriyor tr hangi lab hangi devlet yada özel bununla uğraşıyor? boldenonu bu şekilde test etme zahmetine neden girerki insan ? boldenon kaç para?? test kaç para??? test konusuna kadar girecek biri o kadar pipirikli biri genesis kullanırmııııı???????????aklımda deli sorular bir bilgi paylaşımı sorunu var ben ona takıldım ve bu yüzden keskin bir konuşma yaptım.o test sonuçlarını 1 hafta süre kadar konuyu favorilerime alıp takip edeceğim %99 o sonuçlar gelmeyecek ama yinede %1 lik ihtimale göre hareket edip ben senden o sonuçları paylaştığında özür dileyeceğim :) şunu direk deseydin genesis fikir düşünceler nelerdir arkadaşlar kullanıcı deneyimleri ilk ben yorum yapardım sana hemde seni tatmin edene kadar bir çok kullanıcı yorumunu dahil fikirlerimi paylaşırdım.neyse ben sonuçları bekliyorum dostum büyük merakla şu boldenonun saflık derecesini %85 olarak belirleyen testi

bak sen o sonuçları paylaşana kadar ben sana resmi sonuçları paylaşayım yakışıklı kardeşim

orjinal bilinen genesis boldenon

genesis-bolde-250-05-760x360.jpg

Genesis Bolde 250 Laboratuvar Test Sonuçları

Genesis Yenileme Ürünleri Bolde 250, on 1 mililitrelik ampul içeren bir kutuda sunulmakta olup, bildirilen, etiket ve / veya ambalajlamaya göre, mililitrede 250 miligram boldenon undesilenatihtiva etmektedir . Bu ürünün örnekleri 15 Mayıs 2017 ve 23 Haziran 2017 tarihleri arasında Avrupa merkezli bir internet kaynağından satın alındı.

Örnekler 23 Haziran 2017'de analitik laboratuvar SIMEC AG tarafından iletildi ve alındı. SIMEC, HPLC-UV kantitatif dozaj testi, 'toplam aerobiyal mikrobiyolojik sayım' (TAMC) testi ve 'toplam maya ve küf sayımı' (TYMC) testi yaptı. Rapor 24 Temmuz 2017'de tamamlandı.

Ürün, “RE 123SM” parti numarası, Nisan 2015 üretim tarihi ve Mart 2019'un son kullanma tarihi ile tanımlanmıştır.

Etiket talebi : Genesis Bolde 250, 250 mg / ml boldenon undesilenatın bir etiket talebine sahiptir  .

Gerçek içerik : Genesis Bolde 250, 10.0 mg / ml boldenon undesilenatın gerçek içeriğine sahip olduğu belirlenmiştir  .

Hiçbir mikrobiyolojik kirlenme tespit edilmedi .

AnabolicLab Forumunda Genesis Bolde 250 laboratuar test sonuçlarını tartışın .

(Aşağıdaki resimler, test için gönderilen gerçek ürünün fotoğraflarıdır.)

Genesis Bolde 250 (boldenon undesilenat) Genesis Bolde 250 Genesis Bolde 250 Genesis Bolde 250 Genesis Bolde 250 (boldenon undesilenat) Genesis Bolde 250 Genesis Bolde 250 Genesis Bolde 250 (Equipoise) Genesis Bolde 250

BURAYA DİKKAT

Gerçek içerik : Genesis Bolde 250, 10.0 mg / ml boldenon undesilenatın gerçek içeriğine sahip olduğubelirlenmiştir .

nasıl %85 boldenon çıkıyor senin sonuçlarında????nasıl bir lab bu?ya bu adamlar işi bilmiyor yada senin lab.

BENİM KİŞİSEL GÖRÜŞÜM SANA SATICIN BUNUN UNDERDOSE ÜRÜNÜN %85 NİN SAF OLDUĞUNU SÖYLEDİ SENDE BURADA LAB TEST ETTİRDİM VS DİYORSUN BENİM İÇ GÜDÜLERİM BU SONUCU ÇIKARIYOR.

250, 10.0 mg demek ne demek biliyor musun yakışıklı???? % kaça tekamül ediyor bir hesapla bakalım.

KOLAY GELSİN

https://anaboliclab.com/lab-results/brand-name/genesis-rejuvenation-products/genesis-bolde-250-lab-test-results-2017-07-24/

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bedevi_86    2
Bay-T, 44 dakika önce yazdı:

teşekkürler senin bana saygı duyduğun kadar bende sana saygı duyuyorum ama tecrübelerim bana yazdıklarının büyük bir yalan yada karmaşık bilgi topluluğu olduğunu gösteriyor tr hangi lab hangi devlet yada özel bununla uğraşıyor? boldenonu bu şekilde test etme zahmetine neden girerki insan ? boldenon kaç para?? test kaç para??? test konusuna kadar girecek biri o kadar pipirikli biri genesis kullanırmııııı???????????aklımda deli sorular bir bilgi paylaşımı sorunu var ben ona takıldım ve bu yüzden keskin bir konuşma yaptım.o test sonuçlarını 1 hafta süre kadar konuyu favorilerime alıp takip edeceğim %99 o sonuçlar gelmeyecek ama yinede %1 lik ihtimale göre hareket edip ben senden o sonuçları paylaştığında özür dileyeceğim :) şunu direk deseydin genesis fikir düşünceler nelerdir arkadaşlar kullanıcı deneyimleri ilk ben yorum yapardım sana hemde seni tatmin edene kadar bir çok kullanıcı yorumunu dahil fikirlerimi paylaşırdım.neyse ben sonuçları bekliyorum dostum büyük merakla şu boldenonun saflık derecesini %85 olarak belirleyen testi

bak sen o sonuçları paylaşana kadar ben sana resmi sonuçları paylaşayım yakışıklı kardeşim

orjinal bilinen genesis boldenon

genesis-bolde-250-05-760x360.jpg

Genesis Bolde 250 Laboratuvar Test Sonuçları

Genesis Yenileme Ürünleri Bolde 250, on 1 mililitrelik ampul içeren bir kutuda sunulmakta olup, bildirilen, etiket ve / veya ambalajlamaya göre, mililitrede 250 miligram boldenon undesilenatihtiva etmektedir . Bu ürünün örnekleri 15 Mayıs 2017 ve 23 Haziran 2017 tarihleri arasında Avrupa merkezli bir internet kaynağından satın alındı.

Örnekler 23 Haziran 2017'de analitik laboratuvar SIMEC AG tarafından iletildi ve alındı. SIMEC, HPLC-UV kantitatif dozaj testi, 'toplam aerobiyal mikrobiyolojik sayım' (TAMC) testi ve 'toplam maya ve küf sayımı' (TYMC) testi yaptı. Rapor 24 Temmuz 2017'de tamamlandı.

Ürün, “RE 123SM” parti numarası, Nisan 2015 üretim tarihi ve Mart 2019'un son kullanma tarihi ile tanımlanmıştır.

Etiket talebi : Genesis Bolde 250, 250 mg / ml boldenon undesilenatın bir etiket talebine sahiptir  .

Gerçek içerik : Genesis Bolde 250, 10.0 mg / ml boldenon undesilenatın gerçek içeriğine sahip olduğu belirlenmiştir  .

Hiçbir mikrobiyolojik kirlenme tespit edilmedi .

AnabolicLab Forumunda Genesis Bolde 250 laboratuar test sonuçlarını tartışın .

(Aşağıdaki resimler, test için gönderilen gerçek ürünün fotoğraflarıdır.)

Genesis Bolde 250 (boldenon undesilenat) Genesis Bolde 250 Genesis Bolde 250 Genesis Bolde 250 Genesis Bolde 250 (boldenon undesilenat) Genesis Bolde 250 Genesis Bolde 250 Genesis Bolde 250 (Equipoise) Genesis Bolde 250

BURAYA DİKKAT

Gerçek içerik : Genesis Bolde 250, 10.0 mg / ml boldenon undesilenatın gerçek içeriğine sahip olduğubelirlenmiştir .

nasıl %85 boldenon çıkıyor senin sonuçlarında????nasıl bir lab bu?ya bu adamlar işi bilmiyor yada senin lab.

BENİM KİŞİSEL GÖRÜŞÜM SANA SATICIN BUNUN UNDERDOSE ÜRÜNÜN %85 NİN SAF OLDUĞUNU SÖYLEDİ SENDE BURADA LAB TEST ETTİRDİM VS DİYORSUN BENİM İÇ GÜDÜLERİM BU SONUCU ÇIKARIYOR.

250, 10.0 mg demek ne demek biliyor musun yakışıklı???? % kaça tekamül ediyor bir hesapla bakalım.

KOLAY GELSİN

https://anaboliclab.com/lab-results/brand-name/genesis-rejuvenation-products/genesis-bolde-250-lab-test-results-2017-07-24/

Hocam bundan onceki kürümü Burak hocadan aldim ve gayet memnun kaldim..Burak hocanin urunlerine laf yok ama bu defa ilaclara ayiracak butcem yoktu ve urunleri baskasi vasitasiyla tedarik ettim..Hatta burak hocama bu defa ondan alamayacagim icin özür bile diledim cunku bana cok faydasi oldu..Urunleri tedarik eden kisi Genesis getirdi ve urunle ilgili tereddutlerim oldugu icin ve teste 1 kurus para vermeyecegim ve oturdugum yerden bunlari hepsini yaptirabilecegim cin ilaci teste soktum..Tam 1 hafta ugrastilar çözmek icin ilaci..Urunlerin satin alindigi kisinin bu yapilan hicbirinden haberi olmadi..Yapilan islem illegal, protokol numarasi verilmemis, atent kullanilmamis..bana soylenen bu..halk sağlığı atenti cikarsa sorun yasanir falan dendi..Yapan kisinin cıkarı rapor aldırmak ve aradaki hatır gönül ilişkileri..Ama bu isleri ayarlayan aradaki kisi benim cok guvendigim ve cok etkili birisi..Kendisine sonuclari Laboratuvardan aldirtmasi icin soledim ozellikle kagit ortaminda..Yarin alip gondericem dedi..Bendeki kutular farkli bide hocam, urunler ampul degil flakon..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Big_ramy    14

sizin boldenonlar 10 ml flakon seklınde genesis meds diye gecıyor.

@Bay-T nin şaşırma sebebi genesis medsin en kötü ürünü boldenon diye dillendırılıyor sebebi odur buyuk ıhtımalle. Yalnız soyle bısey var genesısın her urunu calısıyor ama düşük doz.

Trenini kullandım calısıyordu lakin dedıgım gibi o fiyata dolu bir ilaç beklememek gerek.

yukarda belirttim genesısın en kötü ürünü boldenon diyor herkes deneyımleyın bakalım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    3.229
bedevi_86, 34 dakika önce yazdı:

Hocam bundan onceki kürümü Burak hocadan aldim ve gayet memnun kaldim..Burak hocanin urunlerine laf yok ama bu defa ilaclara ayiracak butcem yoktu ve urunleri baskasi vasitasiyla tedarik ettim..Hatta burak hocama bu defa ondan alamayacagim icin özür bile diledim cunku bana cok faydasi oldu..Urunleri tedarik eden kisi Genesis getirdi ve urunle ilgili tereddutlerim oldugu icin ve teste 1 kurus para vermeyecegim ve oturdugum yerden bunlari hepsini yaptirabilecegim cin ilaci teste soktum..Tam 1 hafta ugrastilar çözmek icin ilaci..Urunlerin satin alindigi kisinin bu yapilan hicbirinden haberi olmadi..Yapilan islem illegal, protokol numarasi verilmemis, atent kullanilmamis..bana soylenen bu..halk sağlığı atenti cikarsa sorun yasanir falan dendi..Yapan kisinin cıkarı rapor aldırmak ve aradaki hatır gönül ilişkileri..Ama bu isleri ayarlayan aradaki kisi benim cok guvendigim ve cok etkili birisi..Kendisine sonuclari Laboratuvardan aldirtmasi icin soledim ozellikle kagit ortaminda..Yarin alip gondericem dedi..Bendeki kutular farkli bide hocam, urunler ampul degil flakon..

dostum mesela burak ahmet mehmet değil mesele kullanacağın ürün ben bugüne kadar bu forumda kimsenin kötülüğünü istemedim istemem de herkes güzel olanı parasının karşılığını zamanının sağlığının karşılığını alsın istiyorum seninde öyle yani kimse sana pahalı ürün al demiyor doğru ürün al diyor ve malesef doğru ürün pahalı bu gerçek değişmiyor.bu spor para sporu kardeşim ister kabul et ister etme para yoksa yapma yapıyorsan da mükemmel olanı yap.o yüzden diyorum o lab olayları bilmemneler bana saçma geldi geçen bir kardeş geldi yanıma abi yarışmacıyım şudur budur yine yarışlarım var ne yapsam diye adam bi anlatmaya başladı 250 testo boldenon 1-8 hafta falan bende sen misin yarışmacı dedim.........insanlar kendilerini şımartmayı seviyorlar yada karşılarındakine kendilerini kabullendirmek için garip garip söylemler yapıyorlar......bu üründe %85 boldenon var demen gibi mesela..... yahu 250 de 10 var boldenon gerisi nerede?neyse uzatmayacağım hakkında hayırlısı olur inşallah güzel gelişirsin sonuçlarıda bizimle paylaşırsın

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132
bedevi_86, 17.09.2018 - 17:08 yazdı:

Merhabalar bi arkadaşım vasıtasıyla Genesis marka boldenon satın aldım..Ürünün içeriğini test ettirmek için ürünü bi Laboratuvara gönderdim ve test sonuçlarına göre; içerik olarak %84 boldenon, %3 azot ve %13 serum izotonik olduğu söylendi..Testi yapan kişiyle görüştüğümde bana ürünün içerisinde bulunan %3 azotun, boldenonun etkinliğini %100'e yükselttiğini ve ürünün hammadesinin %100 olarak görebileceğimi söyledi..Konu ile ilgili yorum yapabilecek bilgi sahibi arkadara şimdiden tesşekkür ederim...

Türkiye'de bunu yapabilecek Laboratuvar maalesef yok. Açık konuşayım seni yemişler. 

Dünya'da bu konunun üzerinde işlem yapan en ünlü laboratuvar SMEC ag. Kendileri İsviçre de, ikinci rağbet gören Chem Tox, yanlış hatırlamıyorsam Almanya'da.

fakat oralara ürün gönderip test yaptırmak her babayiğit firmanın harcı değil. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bumin    72

genesis bolde ve testo c fiyaskosu yaşamış biri olarak bende merak ettim zayıf ürünlerdi.....

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Baro3    9

Dostum tanıdığın böyle bişeyle uğraşamaz sadece seni kırmamak için almış ilacı senden baktım diyip kafadan bir oran salamış oda hami uğraşamam dememek için böyle bir oran bu markaya zor he umarım içeriği öyledir tek dileğimiz bu öyle bi içeriği varsa 10 hafta sonra bi 15 16 kilo almış olursun 

Ama dediğimiz gibi öyle bi oran çok zor hayal kırıklığı yaşama 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.