Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Tufan017    0

İyi günler forumdaki değerli sporcu arkadaşlarıma şimdi ben bir kür yapacam ve bir hocayla anlaştım 1 yıldır spor yapıyordum 2 ay iş temposu nedeniyle ara verdim ve bir steroid kür uygulucam size güncel form paylaşıcam bilgi sahibi yaparsanız çok sevinirim 

kalf 41 kalça 100 bel 83 göğüs 103 kol 36 omuz 120  boy 1.79 kilo 84

2C988555-5A8B-4B96-AF97-AAAEF961AFA5.jpeg 561A343D-C43C-41A6-995A-A58563A46182.jpeg 1EC0038B-A24B-4D4E-B0AD-53278D2616EA.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

morningstar    46

Hocam bence kür için biraz daha beklemeniz daha iyi olur, 84 kiloda 36cm kol az bence.

Ben de kür planlıyordum, biraz erken olduğuna karar verdim kıştan sonra girmek daha mantıklı geldi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.215

bulk kürü için yağ oranın fazla dostum biraz postur bozukluğu söz konusu o spora başlayınca düzelir zaten.hoca ile anlaştım demişsin sana kür konusun da mı yardımcı olacak eğitmen olarak spor mu yaptıracak?kür olarak ne tavsiye etti sana hangi ürünleri?yada sen neleri kullanmaya karar verdin?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.215
Tufan017, 2 saat önce yazdı:

Valla Mustafa hocayla anlaştık hem danışman olacak hem de teminini yapacak

Hayırlısı olsun kardeşim hocan ne kür yazdı sana paylaşır mısın hangi marka ürünleri temin edecekmiş merak ettim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
Tufan017, 4 saat önce yazdı:

Valla Mustafa hocayla anlaştık hem danışman olacak hem de teminini yapacak

Mustafa dedigin myhulk kullanici adli mustafa yildizmi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.215
Tufan017, 1 saat önce yazdı:

Evet

Sorumu cevaplamadın dostum merak ediyorum hangi marka hangi ürünler kaç hafta kaç mg ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.215
Tufan017, 11 dakika önce yazdı:

Hocam bilmiyorum sorarım ben burayada yazarım bilgiyi sizlerden alacam 

mutlaka kardeşim çnkü bu adamlar bencil adamlar seni düşünmez parayı düşünürler mutlaka paylaş

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.215
Tufan017, 8 dakika önce yazdı:

Oxandralon ve dianabol bu oral kür 

şimdi yazıklar olsun diyeceğim de dur sağlam giydirmek için şunları da öğreneyim. markası ve fiyatı nedir kaç hafta olacak ve günlük kullanacağın mg lar neler?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.215
Tufan017, 14 dakika önce yazdı:

Valla hocam enjeksiyon istersek eğer 1200 tl istemesek 2 aylık oral 700 tl

dostum yazıyorum yazıyorum olmuyor :D markası nedir kaç hafta olacak haftada kaç mg kullanacaksın

dianabol ve oxandrolon 700 tl mi??????????????????????? 2 ürün 700 tl??????????? 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

Tufan dostum Tayfun Abimiz de giydirecektir o kişiye muhakkak :D (haklı olarak tabi adam hem dolandırıcı hem yanlış yönlendiriyor) Burada x, y , z birbirinin hep iyiliğini güzelliğini isteyen insanlarla dolu ve ben de dahil çoğumuz o kişiyle diyaloğunu kes demek olacaktır. Bildiğim kadarıyla biri bulkta kickstart için kullanılan bir ilaç diğeri de definasyonda ve tek başına kullanımları hiçbir işe yaramayan ilaçlar malesef :D . Diyeceğim şu yabancı kaynakları oku örnek kürlere bak , he dersen ben anlamam öyle yabancı dil falan hiçbir şey yapma otur 1 saatini ayır bu forumda sabitlenmiş başlıkların %50sini 60ını okusan sen kendi kendine bile dersin "Bu alacağım kişi beni dolandırıyor" diye. 1 ay 1.5 ay gerekirse bir 2 ay dietini yap , yağ oranını düşür , çekirdeklenmelerini arttır. Sonra gel küre gir yaz et canın istediğini sor çoğu kişi cevaplayacaktır :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tufan017    0
Bay-T, 9 saat önce yazdı:

dostum yazıyorum yazıyorum olmuyor :D markası nedir kaç hafta olacak haftada kaç mg kullanacaksın

dianabol ve oxandrolon 700 tl mi??????????????????????? 2 ürün 700 tl??????????? 

Bilmiyorum hocam markasını felan nasıl bir kür yapayım yardımcı olun lütfen 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.215
Tufan017, 2 saat önce yazdı:

Bilmiyorum hocam markasını felan nasıl bir kür yapayım yardımcı olun lütfen 

Tufan böyle bir saçmalık var mı??????? bir şeye 700 tl para vereceksin markası ne ne kadar kullanacaksın kaç mg kullanacaksın bilmiyorsun.lütfen kızma bana ama ben sana yada senin gibi arkadaşlara gram üzülmüyorum üzülemiyorum çünkü hakkediyorsunuz kazıklanmayı.bu kadar olmayın lütfen araştırın biraz sorgulayın  biat etmeyin kim olursa olsun. aynı soruyu 100 kere sordum cevap veremedin ''BİLMİYORUM'' dedin en sonunda da eeee 700 tl kolay mı kazanıyorsun sen?????yahu bu ilaçlarla buraya dikkat ARPA BOYU KADAR YOL GİT ben senin ölene kadar maddi manevi destekçin olacağım.kafayı kullan kafayı herkes bu iki ürünü alsın HULK olsun o zaman millet geri zekalı 2000,3000,4000 ve üzeri paralar ödüyorlar kürlere yada dengi paralar.bu iki ürün birklikte yada bir başına hiç bir işe yaramaz senden bu 700 tl istedi ya ona şunu yaz SENİN ALLAH BELANI .............. diye utanmaz hırsız. iki ürünü misal 1 adet oxandrolon 1 adet dianabol en babası ennnnn babası (ÇALIŞAN ÜRÜNDEN BAHSEDİYORUM DANDİK BİR ÜRÜNSE MAKS 150 TL TUTAR Kİ EMİNİM ÖYLE VERİYOR SANA) 300-320 tl tutar 700-300 = 400 tl kar ohhhhhhhhhhhhhhhhh gacırt :D SONRA SEN BAKACAKSIN SIFIRA SIFIRSIN hocam diyeceksin böyle böyle diyecek ki iyi beslenemedin iyi antrenman atamadın bak bana benden bunları kullanıyorum sonra senin 700 tl zamanın sağlığın herşeyin çöpe ;) Açın gözlerinizi biraz açınnn çıkarın at gözlüklerini @Loving den ürün ve kür desteği alabilirsin bu adam kim dersen https://peptidturkiye.com/forum/forum/78-peptid-türkiye-referansları buraya bakarsın. neyse sana başarılar kardeşim :) 

tarihinde Bay-T tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tufan017    0
Bay-T, 1 saat önce yazdı:

Tufan böyle bir saçmalık var mı??????? bir şeye 700 tl para vereceksin markası ne ne kadar kullanacaksın kaç mg kullanacaksın bilmiyorsun.lütfen kızma bana ama ben sana yada senin gibi arkadaşlara gram üzülmüyorum üzülemiyorum çünkü hakkediyorsunuz kazıklanmayı.bu kadar olmayın lütfen araştırın biraz sorgulayın  biat etmeyin kim olursa olsun. aynı soruyu 100 kere sordum cevap veremedin ''BİLMİYORUM'' dedin en sonunda da eeee 700 tl kolay mı kazanıyorsun sen?????yahu bu ilaçlarla buraya dikkat ARPA BOYU KADAR YOL GİT ben senin ölene kadar maddi manevi destekçin olacağım.kafayı kullan kafayı herkes bu iki ürünü alsın HULK olsun o zaman millet geri zekalı 2000,3000,4000 ve üzeri paralar ödüyorlar kürlere yada dengi paralar.bu iki ürün birklikte yada bir başına hiç bir işe yaramaz senden bu 700 tl istedi ya ona şunu yaz SENİN ALLAH BELANI .............. diye utanmaz hırsız. iki ürünü misal 1 adet oxandrolon 1 adet dianabol en babası ennnnn babası (ÇALIŞAN ÜRÜNDEN BAHSEDİYORUM DANDİK BİR ÜRÜNSE MAKS 150 TL TUTAR Kİ EMİNİM ÖYLE VERİYOR SANA) 300-320 tl tutar 700-300 = 400 tl kar ohhhhhhhhhhhhhhhhh gacırt :D SONRA SEN BAKACAKSIN SIFIRA SIFIRSIN hocam diyeceksin böyle böyle diyecek ki iyi beslenemedin iyi antrenman atamadın bak bana benden bunları kullanıyorum sonra senin 700 tl zamanın sağlığın herşeyin çöpe ;) Açın gözlerinizi biraz açınnn çıkarın at gözlüklerini @Loving den ürün ve kür desteği alabilirsin bu adam kim dersen https://peptidturkiye.com/forum/forum/78-peptid-türkiye-referansları buraya bakarsın. neyse sana başarılar kardeşim :) 

Çok haklısın hocam kızmıyorum da markasını soruyorum söylemiyor ne diyim yani bana güzel bir önerilse alacağım ama bunun birinin kontrol etmesi lazım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.215
Tufan017, Şimdi yazdı:

Çok haklısın hocam kızmıyorum da markasını soruyorum söylemiyor ne diyim yani bana güzel bir önerilse alacağım ama bunun birinin kontrol etmesi lazım 

ha söylemiyor birde :D:D:D tipine bakan da adam sanacak bu herifi kan emici pislik adam.ağlayanın malı gülene hayır getirmez o bir sakatlık geçirir görür anyayı konyayı günün birinde.bu şeye benziyor insanlar buna kanmamalı hatta bununla alakalı konu açayım ben ya :D o koca koca adamlar gibi olacak aynı ilaçları kullanıyorlar sanıyorlar ama öyle değil.bak güzel kardeşim o adama söv sövebildiğin kadar sonra engelle üst mesajımda gereken önerimi yaptım @Loving ile bağlantıya geçebilirsin yardımcı olur diye düşünüyorum. güzel başlangıç seviyesinde orjinal ilaçları 1300/1500 tl altında yapmak imkansız çünkü dolar almış başını gitmiş vs vs ççok şey var söylenecekte neyse hayırlısı olsun adına umarım burada yazılanalrdan ders çıkarırısın

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.215
Tufan017, Bir saat önce yazdı:

1-14 testo / boldenon ve dianabol nasıl dur hocam

tertemiz kür nereden öğrendiysen güzel sonuç verir mg olarak 500-500-30 yaparsın ohhhhhhhhh mis

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.