Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

velimontana

Bunlarda benim kan sonuçlarım;

Önerilen İletiler

velimontana    4

daha hiç kür yapmadım bakireyim :) aldım ama bekliyorum henüz spor yapıp araştırıyorum, hangi tektikleri paylaşmam gerektiğini bilmediğimden hepsini koydum son 1 yıl içindekiler;

ilk resimde testo var

IMG_20170731_142049.thumb.jpg.17753102816af5d94c3fc68e9b977eca.jpg IMG_20170731_142030.thumb.jpg.403a9432043ea432f805f0e8241875d6.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

velimontana    4
kuntkral, 15.09.2018 - 21:41 yazdı:

Dostum o testo normal değerinse çok düşük, doktor birşey demedi mi? 

evet çok düşük valla çok düşük ya doktor sınırlar içerisinde diye olabilir dedi, buna bişey yazamam dedi :/ ben belkide sırf testo oranım yüzünden bu yaşıma kadar hayatta başarılı olamadım, bu yüzden bir konu açtım ilk kürümü yapıcam diye orada kullanıcağım testo bakalım ne yapıcak bana

peki kürden sonra ve kür esnasında hangi doktora gidip test istemem gerekiyor?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kuntkral    34

Ben dahiliyeden istetiyorum tüm sonuçları, o seviyede testo günlük yaşantını özgüvenini vs.de etkiler diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
velimontana    4
kuntkral, 19 dakika önce yazdı:

Ben dahiliyeden istetiyorum tüm sonuçları, o seviyede testo günlük yaşantını özgüvenini vs.de etkiler diye düşünüyorum.

peki normalde insanların ne kadar? birde kür yapınca yada testo kullanınca ne kadar oluyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
velimontana    4

tamamdır çok teşekkür ederim, referans aralığına göre yüzdelik hesaplayabilirim

peki başka bakılması gereken bir şey var mı kan değerinde?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
velimontana, 13 dakika önce yazdı:

tamamdır çok teşekkür ederim, referans aralığına göre yüzdelik hesaplayabilirim

peki başka bakılması gereken bir şey var mı kan değerinde?

lh,fsh,estradiol,serbest testosteron, prolaktin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
velimontana    4
emintr33, 8 saat önce yazdı:

lh,fsh,estradiol,serbest testosteron, prolaktin 

peki onların önemi nedir testosterona göre? benim testlerimde yok sanırım, halbuki ben bu testleri sırf kas yapamıyorum diye gidip istemiştim spor hekiminden

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
velimontana    4
TheShoulder, 15 saat önce yazdı:

Kürde ;

879DE3A1-FB36-40F2-A740-8C1D5F9B6664.png

Kürsüz

9E77B938-21B7-417F-BB2C-8429FBD999BE.png

Ölçüm makinelerimizin birim değerleri farklı yani senin kan verdiğin hastane örneğin gr cinsindendir benim test verdiğim makine mg cinsinden olabilir rakamlara takılma..

kürden sonra tamamen çökme sıfırlanma olmuyor mu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
TheShoulder, 15 saat önce yazdı:

Kürsüz

9E77B938-21B7-417F-BB2C-8429FBD999BE.png

Ölçüm makinelerimizin birim değerleri farklı yani senin kan verdiğin hastane örneğin gr cinsindendir benim test verdiğim makine mg cinsinden olabilir rakamlara takılma..

Yalnız kürsüz de iyiymiş testo seviyesi :D 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

Referans değeri üstünde senin değerler daha kürlü kısmından tam anlamıyla çıkmamış sanırım Oğuz :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
m.oguz    10
JrRommel, 16 saat önce yazdı:

Referans değeri üstünde senin değerler daha kürlü kısmından tam anlamıyla çıkmamış sanırım Oğuz :D

Hayır kardeşim kürdan çıktıktan 6 7 ay sonra yaptırmıştım o testi.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HallOfFame    62
m.oguz, 18.09.2018 - 02:59 yazdı:

Biri doğallık mi dedi 😂

Screenshot_20180918-025224_Snapchat.jpg

Oha ya cidden çok doğal zaten koca sitede kimse r*****z enzim engelleyici kullandığını düşünemiyecekti. Bırakın bu işleri sizin geçtiğiniz yollarda bizim ayak izlerimiz var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
HallOfFame, 18 dakika önce yazdı:

Oha ya cidden çok doğal zaten koca sitede kimse r*****z enzim engelleyici kullandığını düşünemiyecekti. Bırakın bu işleri sizin geçtiğiniz yollarda bizim ayak izlerimiz var.

Ne olduğunu anlamadım ben :D , yıldızlı yerlerden dolayı nedir dediğin şey dostum?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
m.oguz    10
HallOfFame, 14 saat önce yazdı:

Bu tarz konuşma tarzına sahip olan bir insana neden açıklama gereği duyuyorum bilemiyorum ama şöyle izah edeyim, kimseye gösteriş yapacak veya yalan söyleyecek halim yok. Eskiden bu sitedeki bazı arkadaşların olduğu bi wp grubu vardı samimi olduklarımızda vardı zaten bilenler biliyor. Bu saldırgan tavırlarının sebebide nedir anlamış değilim herneyse.

Deca küründen sonra uzun süre libido östrojen prolaktin vs sorunlar yaşadım. Zaman zaman arimidex ve cabaser kullandığım zamanlarda oldu kürden aylar sonra.

Şu an neredeyse son kürümün üzerinden 1 sene geçti ve yeni yeni libidom eski haline döndü. Tabi yıldızlı yazı arkadaşın dediği gibi arimidex fln tarzı bişeyler kullandın diyorsan.

Bak buda kürlü hali ?

1.jpg

velimontana, 21.09.2018 - 01:49 yazdı:

nasıl korudun öyle peki

Testi yaptıdığım sıralar düzenli olarak bi dünya takviye kullanıyordum onun etkisi olabilir.

Bi dünya takviye dediğimde şunlar; D vitamini, E vitamini, C vitamini, Ginseng vs içeren multivitaminler, Keçiboynuzu pekmezi, Arısütü bal polen propolis karışımı macun vs

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
velimontana    4

küre başladıktan sonra kan testini yaptırdıktan sonra ilaçların kesin sahte olup olmadığını anlayabilir miyim? ve yarıda kessem olur mu sahteyse

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
m.oguz, 27.09.2018 - 01:20 yazdı:

Bu tarz konuşma tarzına sahip olan bir insana neden açıklama gereği duyuyorum bilemiyorum ama şöyle izah edeyim, kimseye gösteriş yapacak veya yalan söyleyecek halim yok. Eskiden bu sitedeki bazı arkadaşların olduğu bi wp grubu vardı samimi olduklarımızda vardı zaten bilenler biliyor. Bu saldırgan tavırlarının sebebide nedir anlamış değilim herneyse.

Deca küründen sonra uzun süre libido östrojen prolaktin vs sorunlar yaşadım. Zaman zaman arimidex ve cabaser kullandığım zamanlarda oldu kürden aylar sonra.

Şu an neredeyse son kürümün üzerinden 1 sene geçti ve yeni yeni libidom eski haline döndü. Tabi yıldızlı yazı arkadaşın dediği gibi arimidex fln tarzı bişeyler kullandın diyorsan.

Bak buda kürlü hali ?

1.jpg

Testi yaptıdığım sıralar düzenli olarak bi dünya takviye kullanıyordum onun etkisi olabilir.

Bi dünya takviye dediğimde şunlar; D vitamini, E vitamini, C vitamini, Ginseng vs içeren multivitaminler, Keçiboynuzu pekmezi, Arısütü bal polen propolis karışımı macun vs

Bende zamanında normal bir testosteron deca küründen çıktım çok değil pct bitti 1 ay sonra seviyelerim çok iyi durumdaydı hala testosteron kullanıyorum sanki diyordum ve sorun yaşamadım . :) ama kullandığımız antrenman teknikleri beslenmemiz yaşantımız doğrudan etki eden faktörler tecrübe kendini bilmektir yaşanmışlıktır , keyfine bak her bünyede aynı sonuçlar vermez . :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.