Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Captain Price

Testosteron küründen sonra sivilce artışı

Önerilen İletiler

Captain Price    118

12 Haftalık onyl testosteron kürü yaptım kür ortalarında yüzümde ve vücudumda sivilceler arttı kür sonu ve pct ortalarına kadar sivilceler bayağı azaldı ancak pct bittikten sonra yüzümde göğsümde bayağı arttı alt ast değerler normal sivilce losyonu ve antibiyotik yazdı doktor yinede geçmedi pct ilaçlarıyla bir ilişkisi olabilir mi sizce? 10 gün 500 iu hcg 50-50-25-25 klomen 30-30-20-20 nolvadex kullandım pct 3 gün önce bitti

tarihinde emintr33 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bedevi_86    2

Bende de aynı durum oluştu..Alt ve ast normal aralıkta olmasına rağmen kürden sonra inanılmaz sivilcelenme oluştu..Bildiğin çıban büyüklüğünde sivilceler oluyodu. Burak hocamdan yardım istedim sağolsun şunları önerdi..Her gün bi adet üzerine elma sirkesi ve limon dökülmüş enginar yememi, nac900 kullanmamı ve her öflğünde bolca yeşillik tüketmemi söyledi..Bunları uygulamaya başladıktan bir kaç gün sonra sivilceler azalmaya başladı..Su an 3. haftadayım hiç sivilce kalmadı..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
emintr33, Bir saat önce yazdı:

12 Haftalık onyl testosteron kürü yaptım kür ortalarında yüzümde ve vücudumda sivilceler arttı kür sonu ve pct ortalarına kadar sivilceler bayağı azaldı ancak pct bittikten sonra yüzümde göğsümde bayağı arttı alt ast değerler normal sivilce losyonu ve antibiyotik yazdı doktor yinede geçmedi pct ilaçlarıyla bir ilişkisi olabilir mi sizce? 10 gün 500 iu hcg 50-50-25-25 klomen 30-30-20-20 nolvadex kullandım pct 3 gün önce bitti

Kur sonu bendede olmustu kollarda sirtta sratta cikmaya baslamisti ama zamanla duzeldiler suanda hic sivilcem yok. Arada bir suratimda cikiyor o kadar. Dert etme gecer yavas yavas, detox falan yap yesil sebzelerle falan.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118

Çok teşekkür ederim ikinizede şuan maydonoz ve 1 tam limonla shake yapıp içiyorum ve elimde nac 600 20 tablet vardı kürden kullanmamıştım ona başlayacam 1 tablet yeterli olur umarım normalde hiç sebze tüketen bir insan değilim özellikle yeşil sebze girmez bizim eve maydonoz dışında 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
emintr33, 1 saat önce yazdı:

aynı pct uyguluyorum bi tek hcg i 3 gün kullandım 500iu kayıpların ne oldu son iğneden kaç gün sonra başladın pct

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
Deity, 2 saat önce yazdı:

aynı pct uyguluyorum bi tek hcg i 3 gün kullandım 500iu kayıpların ne oldu son iğneden kaç gün sonra başladın pct

son iğneden 11 gün sonra başladım ancak pct döneminde sadece 2 hafta spor yapabildim sonra bi harekette dengemi kaybettim sırtımda omurilik etrafında ödem oluştu spora ara vermek zorunda kaldım tedavi oluyorum kütle kaybetmedim sadece hatlar biraz kapandı sanırım su topladım beslenmeden dolayı

tarihinde emintr33 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118

5 Eylül itibariyle roaccutane tedavisine başladım (40 mg) Şuan ilacın yan etkisi olarak sivilceler dahada arttı iyileşir umarım ilaçtan önce tekrar karaciğer testi yaptırdım alt 15 ast 18 çıktı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

Roaccutane neredeyse steroidler hatta dozuna göre steroidlerden fazla bile karaciğere zarar veriyor. Doktorun iyiyse zaten senden düzenli karaciğer testi ister. Bende sivilce değilde kepeklenme kuruluk seboreik dermatit sorunu olduğu için kullanmıştım o zamanlar kürde değildim. Doktorun dediği de aynen öyleydi.

He tabi önce bir döküyor allah ne verdiyse ister kepek olsun ister seboreik dermatit ister sivilce :D . Zararlı ama etkili bir çözüm iyi bir doktor kontrolünde dert etme pişman olmayacaksın. Doktor söylese de söylemese de karaciğerine iyi bak , alkol alımını azalt haftada en fazla 1 gibi. Enginara yüklen , ben hiç sevmem :D . Başkaaaa aklıma gelen yok sanırım he değerlerinin çıkması normal o ilaç çıkarıyor zaten. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
JrRommel, 17 dakika önce yazdı:

Roaccutane neredeyse steroidler hatta dozuna göre steroidlerden fazla bile karaciğere zarar veriyor. Doktorun iyiyse zaten senden düzenli karaciğer testi ister. Bende sivilce değilde kepeklenme kuruluk seboreik dermatit sorunu olduğu için kullanmıştım o zamanlar kürde değildim. Doktorun dediği de aynen öyleydi.

He tabi önce bir döküyor allah ne verdiyse ister kepek olsun ister seboreik dermatit ister sivilce :D . Zararlı ama etkili bir çözüm iyi bir doktor kontrolünde dert etme pişman olmayacaksın. Doktor söylese de söylemese de karaciğerine iyi bak , alkol alımını azalt haftada en fazla 1 gibi. Enginara yüklen , ben hiç sevmem :D . Başkaaaa aklıma gelen yok sanırım he değerlerinin çıkması normal o ilaç çıkarıyor zaten. 

Teşekkür ederim alkol, sigara vb kullanmıyorum bana ilacı 40 günlük yazdı 30. gün tekrar gel kan tahlili yapalım dedi hayırlısı artık :D

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
emintr33, 59 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim alkol, sigara vb kullanmıyorum bana ilacı 40 günlük yazdı 30. gün tekrar gel kan tahlili yapalım dedi hayırlısı artık :D

Haydin bakalım bol şanslar dostum , şimdiden geçmiş olsun :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
megalodon    71

Bendede kürden sonra sivilce arttı ama rahatsız edecek düzeyde değil bu kürümde oral yoktu karaciğer için birşey kullanmadım ama diğerinde olacak nac900 şart 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118

Konuyu güncelleyeyim Roaccutane'yi 5 Ekimde bırakmıştım yüzümdeki sivilcelerin hepsi geçti ancak izleri kaldı :/ yeni gireceğim kür bittikten bir süre sonra uzun süreli bir roaccutane tedavisine başlamayı düşünüyorum. 5 eylülde yaptırdığım karaciğer testinde alt 15 ast 18 kolestrol 170 çıktı ilacı bıraktıktan 2 hafta sonra yaptırdığım testte alt 50 civarı ast 40 civarı kolestrol 208 çıktı (sonucu evde bir yere fırlatmıştım tam net sayı aklımda değil :D )  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175

Ayni sorun bendede var, suratimin yan kisimlarinda (kulaklarima yakin taraflarda favorilerin orda) sivilceler cikmisti kürde. Tam sivilceler gecti kurtuldum derken izleri kaldi. Zamana birakiyorum insalah düzelir.

tarihinde Delipanter00 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
Delipanter00, 6 saat önce yazdı:

Ayni sorun bendede var, suratimin yan kisimlarinda (kulaklarima yakin taraflarda favorilerin orda) sivilceler cikmisti kürde. Tam sivilceler gecti kurtuldum derken izleri kaldi. Zamana birakiyorum insalah düzelir.

Benimde suratımın iki yanında favorilerin yanında bolca çıktı orda da iz kaldı sanırım bunun karaciğerle alakası pek yokmuş testosteron vücudun yağ metobolizmasını bozuyormuş ve zamana bırakmadan başka bir çözüm bulamadım belkide hala ergenlikte olduğum için yaştan kaynaklanan bir sorunda olabilir çünkü küre girmeden öncede biraz sivilcelerim vardı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.