Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Chalipso

Insülün kullanımı

Önerilen İletiler

Chalipso    5

evet arkadaşlar ilk insülün kürüme girdim 4.gündeyim şuan buradan hem kendi gördüğüm yan etkileri, antenman sırasında yaşadıklarımı vs herşeyi paylaşacağım

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gbkutlukan    9
Chalipso, 4.09.2018 - 00:21 yazdı:

evet arkadaşlar ilk insülün kürüme girdim 4.gündeyim şuan buradan hem kendi gördüğüm yan etkileri, antenman sırasında yaşadıklarımı vs herşeyi paylaşacağım

Ne zaman paylaşıcaksın dostum ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chalipso    5

evet selamlar herkese kusura bakmayın ilgilenemedim siteyle... şimdi ilk olarak bu benim 7.steroid kürümdü ilk defa insülin kullandım. bunun öncesinde araştırmamı yapmıştım hocalarıma kullanan arkadaşlarıma vs. arkadaşlar ilk olarak şunu belirtmek istiyorum bilinçsiz kullanımda sizi ölüme götürecek şey insülindir. nasıl verim aldığıma ve ne kadar süre kullandığıma gelelim... ilk olarak insülin kullanmayı düşünen var ise bizim tercihimiz humulin r olacaktır eczaneden rahatlıkla alabilirsiniz 75 tl gibi bir fiyatı var 1500 ünite. kullanımı sanah kahvaltısından hemen sonra ve antremandan sonraki öğündür. bu arada yanınızda sürekli jelibon kola vs bulundurun insülin düştüğü anda şekerimizi yükseltmemiz gerekiyor şimdi gelelim etkilerine.. ilk hafta sadece sabah kahvaltisından hemen sonra 5 ünite ile başladım düşük bir ünite kullanmama rağmen etkileri oldukça iyiydi ama şunu unutmayın evet insülin en anabolik hormon ama inanılmaz yağlandırma yapıyor bunun için sabahları 2-3 gün aç karnına kardiyoyu tavsiye ederim. ikinci hafta 5 sabah kahvaltısından sonra 5 ant. sonrası almaya başladım, ant. hemen sonra bcaa kullanmanızı tavsiye ediyorum adeleye hemen yollamak için. üçüncü hafta 10 sabah kahvaltısından sonra 10 ant. sonrası (yemek yedikten hemen sonra) vurdum. açıkcası 3. hafta patladım bununla birlikte haftalık : 750 testo enat. 600 bolde 600 deca ve 4 hafta boyunca danabol aldım 40-50 mg arası.. 4.hafta 20 sabah k.sonra 20 antrenman sonrası öğünden sonra vurdum ve 40 ünitede sabit kalıp 4 hafta daha kullandım 8 hafta yeterli bir süredir insülin için. şuan testo bolde kullanıyorum decayı kestim haftaya 400 tren e. ekleyeceğim küre yaklaşık 8 kilo aldım şuana kadar. karaciğer enzimlerim geçen hafta yaptırdığım testte alt : 83 ast : 34 çıktı. kür boyunca karaciğer koruyucu ve enginar tüketimi yapıyorum bu arada kreatinin değeri normal. kesinlikle insülini tavsiye etmiyorum riskli bir hormon sizi ölüme götürebilir ama kullanmayı kafaya koyduysanız iyi araştırmanızı tavsiye ederim. sormak istediğiniz soru var iste yazabilirsiniz. kolay gelsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arrangerant    49
Chalipso, 07.12.2018 - 01:08 yazdı:

evet selamlar herkese kusura bakmayın ilgilenemedim siteyle... şimdi ilk olarak bu benim 7.steroid kürümdü ilk defa insülin kullandım. bunun öncesinde araştırmamı yapmıştım hocalarıma kullanan arkadaşlarıma vs. arkadaşlar ilk olarak şunu belirtmek istiyorum bilinçsiz kullanımda sizi ölüme götürecek şey insülindir. nasıl verim aldığıma ve ne kadar süre kullandığıma gelelim... ilk olarak insülin kullanmayı düşünen var ise bizim tercihimiz humulin r olacaktır eczaneden rahatlıkla alabilirsiniz 75 tl gibi bir fiyatı var 1500 ünite. kullanımı sanah kahvaltısından hemen sonra ve antremandan sonraki öğündür. bu arada yanınızda sürekli jelibon kola vs bulundurun insülin düştüğü anda şekerimizi yükseltmemiz gerekiyor şimdi gelelim etkilerine.. ilk hafta sadece sabah kahvaltisından hemen sonra 5 ünite ile başladım düşük bir ünite kullanmama rağmen etkileri oldukça iyiydi ama şunu unutmayın evet insülin en anabolik hormon ama inanılmaz yağlandırma yapıyor bunun için sabahları 2-3 gün aç karnına kardiyoyu tavsiye ederim. ikinci hafta 5 sabah kahvaltısından sonra 5 ant. sonrası almaya başladım, ant. hemen sonra bcaa kullanmanızı tavsiye ediyorum adeleye hemen yollamak için. üçüncü hafta 10 sabah kahvaltısından sonra 10 ant. sonrası (yemek yedikten hemen sonra) vurdum. açıkcası 3. hafta patladım bununla birlikte haftalık : 750 testo enat. 600 bolde 600 deca ve 4 hafta boyunca danabol aldım 40-50 mg arası.. 4.hafta 20 sabah k.sonra 20 antrenman sonrası öğünden sonra vurdum ve 40 ünitede sabit kalıp 4 hafta daha kullandım 8 hafta yeterli bir süredir insülin için. şuan testo bolde kullanıyorum decayı kestim haftaya 400 tren e. ekleyeceğim küre yaklaşık 8 kilo aldım şuana kadar. karaciğer enzimlerim geçen hafta yaptırdığım testte alt : 83 ast : 34 çıktı. kür boyunca karaciğer koruyucu ve enginar tüketimi yapıyorum bu arada kreatinin değeri normal. kesinlikle insülini tavsiye etmiyorum riskli bir hormon sizi ölüme götürebilir ama kullanmayı kafaya koyduysanız iyi araştırmanızı tavsiye ederim. sormak istediğiniz soru var iste yazabilirsiniz. kolay gelsin.

Oncelikle bilgilendirmen icin tesekkur ederim dostum benim 3. Kurum ve ilk kur haric diger 2 kurum de de insulin kullandim gunluk 40 uniteye kadar ciktim. Ölume goturut derken nasil ölume goturuyor ? Ac karna alindiginda tamam ani seker dusmesi yapiyor agizda bekletilen 2 kesme seker isi hallediyor. 8 haftadan fazlasi pankreas a zarar veiyor bunuda anladim ama su ölume goturme olayini anlayamiyorum. Bunun disinda oyle acayip patlama falan da yaptigini gormedim bence cok abartiliyor insulin olayi. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.