Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Captain Price

Testosteron - boldenon kürüm

Önerilen İletiler

Captain Price    118

En geç ekimin ortalarında gireceğim kürü paylaşmak istedim ilaçlar şuan elimde 30 ml SP boldenon 32 ML İran testosteron mevcut ürünlerin orjinal olduğu garanti.

85 Kg 182 Boyundayım Yağ oranı %15 civarı 

1-16 500 mg Testosteron enantat

1-15 400 mg Boldenon 

1-16 Gün aşırı 0.5 tab arimidex 

1-16 günde 1 tab Milk thistle (563 mg deve dikeni 450 mg silimarin, 100 mg enginar ekstresi, 50 mg karahinba kökü)

1-16 Magnezyum ve çinko

İlaçlar elime hediye olarak geldi normalde kışın yoğun okul hayatından dolayı küre girmeye pek hevesli değildim o yüzden beslenme listem zamanımın az olmasından dolayı biraz az;

500 GR Tavuk göğüs

5 Yumurta

500-600 Gr Beyaz Pirinç

+ 22 gr karbonhidrat 14 gr protein 2.8 gr şeker içeren bir adet mama (buda elime oldukça fazla hediye olarak geldi eczaneden)

Toplamda 410 - 490 Gr arası karbonhidrat -  161 GR protein 65-70 Gr yağ içeriyor

Küre başladığım zaman öncesi kür ortası ve kür sonu fotoğrafları eklerim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

HallOfFame    62

arimidex uykusuzluk yapar , pumpı engeller , libidoyu bitirer vs kimisinde e2 200 olur yan etki görmez kimisinde 40 olur jinekomasti olur mesela ben jinekomasti oldum ama testde e2 seviyem normal çıkmıştı. Yan etki görmeden kullanma bence

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
HallOfFame, Bir saat önce yazdı:

arimidex uykusuzluk yapar , pumpı engeller , libidoyu bitirer vs kimisinde e2 200 olur yan etki görmez kimisinde 40 olur jinekomasti olur mesela ben jinekomasti oldum ama testde e2 seviyem normal çıkmıştı. Yan etki görmeden kullanma bence

Önceki kürümden tecrübe ettim arimidex kullanmadan e2 90'ın üstüne çıkınca göğüs ucu yanma ve acı oluyor 130a ulaşınca ufak kitleler oluşmuştu nolvadex ile müdahale edip geçirmiştim e2 90'ın üstüne çıktığında 2 hafta kadar 3 günde 1 çeyrek tablet kullandım ona rağmen 130a çıktı bunları yaşamamak için garanti açısından 2 günde 1 yarım tab kullanmak istiyorum çeyrek tabletin pek bir işe yaradağını düşünmüyorum belki psikolojik olarak boyutundan dolayıdır

tarihinde emintr33 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175

Dostum hevesini kirmak istemem ama ilk kurunun sonclarini gormustum forumda ve “bana göre” tamamen hüsran ile sonuclnan bir kürdü. Kaldiki bu yapicak oldugun kurununde bir assa iki yukari o sekilde sonuclanacagina inaniyorum. Beni dinlermisin dinlemezmisin bilmem ama sana tavsiyem 1 yil civari hard bir sekilde bulking yap, cok sert antrenmanlar cikartki kaslarindaki cekirdek sayini arttir. Küre girmek icin altyapi yapin demelerinin sebebi bu yuzden. Aksi taktirde verim alamazssin bu ilaclardan. Bende ilk kürümde bunu tecrube ettim ve sana sadece aktarmak istedim dinleyip dinlememen sana kalmis 😁. Altyapisi saglam olan, cekirdek sayisi fazla olan adamlar 1 2 kürde farki bir boyuta ulasirken ayni durum altyapisiz kisilerde olmuyor maalesef.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
Delipanter00, 1 saat önce yazdı:

Dostum hevesini kirmak istemem ama ilk kurunun sonclarini gormustum forumda ve “bana göre” tamamen hüsran ile sonuclnan bir kürdü. Kaldiki bu yapicak oldugun kurununde bir assa iki yukari o sekilde sonuclanacagina inaniyorum. Beni dinlermisin dinlemezmisin bilmem ama sana tavsiyem 1 yil civari hard bir sekilde bulking yap, cok sert antrenmanlar cikartki kaslarindaki cekirdek sayini arttir. Küre girmek icin altyapi yapin demelerinin sebebi bu yuzden. Aksi taktirde verim alamazssin bu ilaclardan. Bende ilk kürümde bunu tecrube ettim ve sana sadece aktarmak istedim dinleyip dinlememen sana kalmis 😁. Altyapisi saglam olan, cekirdek sayisi fazla olan adamlar 1 2 kürde farki bir boyuta ulasirken ayni durum altyapisiz kisilerde olmuyor maalesef.

Haklısın dikkate alacam

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118

14 gün 50 mg, 12 gün 25 mg anopolon ekledim 1 kasımda küre başlayacağım ancak aklımda bir soru var içinde 2.8 gr şeker bulunan bir mamanın (ekstra protein, karbonhidrat ve yağ amaçlı) bu kürde her gün kullanımı kas inşası açısından bir sorun yaratır mı? Yağlanmayı sorun etmiyorum amacım olabildiğince büyümek.

@JrRommel@Bay-T 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175

Günlük aç dostum takip edelelim gelisimini. Bende buna benzer bir kür yapacagimdan dolayi merak ediyorum acikcasi sonuclarini.

Captain Price, 2 saat önce yazdı:

14 gün 50 mg, 12 gün 25 mg anopolon ekledim 1 kasımda küre başlayacağım ancak aklımda bir soru var içinde 2.8 gr şeker bulunan bir mamanın (ekstra protein, karbonhidrat ve yağ amaçlı) bu kürde her gün kullanımı kas inşası açısından bir sorun yaratır mı? Yağlanmayı sorun etmiyorum amacım olabildiğince büyümek.

@JrRommel@Bay-T 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
Captain Price, 14 saat önce yazdı:

@JrRommel@Bay-T 

Bence danabol kullan. Anapolon falan daha ağır karaciğer için şöyle örnek göstereyim danabol üstünden. Karaciğer 10 mg danabol çözebiliyor örneğin 1/4 1/5 30mg danabol kullandık kalan günlük 20mg vücudumuzda birikiyor öyle söyleyeyim. Supplement olarak bence bcaa ekle. He istediğimi ekleyebileceğim bütçem var diyorsan kreatin , whey , glutamin , bcaa ekle. Definasyonda bir tek whey ve kreatin gereksiz geliyor bana. Vücutta su tuttuğunu düşünüyorum protein tozlarının tabi daha iyi bilenlerimiz varsa paylaşabilirler (he bir de bolde başlangıç seviyesi 500 olmalı bence :D

Arimidex kullanma 4 hafta 6 haftada bir test yaptır ona göre bakarsın. Su tutumunu engelliyor çünkü :D . Magnezyum ve çinkoya kalsiyum ekleyebilirsin. Bütçene uygun gelirse 1/10 1/12 veya 1/14 deca ekleyebilirsin. Yine bütçene uygun gelirse ekleyebildiğin kadar günlük 100mcg follistatin ve ghrp6 250mcg günlük ekleyebilirsin. Tabi 4 aylık kürün en az 1.5 2 ay kullanılacak şekilde bütçen varsa 4 ay komple ekle peptidleri gitsin :D

tarihinde JrRommel tarafından düzenlendi
Eksik bilgi yazımı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
JrRommel, 7 dakika önce yazdı:

Bence danabol kullan. Anapolon falan daha ağır karaciğer için şöyle örnek göstereyim danabol üstünden. Karaciğer 10 mg danabol çözebiliyor örneğin 1/4 1/5 30mg danabol kullandık kalan günlük 20mg vücudumuzda birikiyor öyle söyleyeyim. Supplement olarak bence bcaa ekle. He istediğimi ekleyebileceğim bütçem var diyorsan kreatin , whey , glutamin , bcaa ekle. Definasyonda bir tek whey ve kreatin gereksiz geliyor bana. Vücutta su tuttuğunu düşünüyorum protein tozlarının tabi daha iyi bilenlerimiz varsa paylaşabilirler

Anapolonu aldım bile :/ Karaciğer için kaliteli bir milk thistle (konuda içeriği yazıyor) ve nac 600 kullanacağım yinede fazla zarar verir mi acaba bilmiyorum supplement olarak bütçeden dolayı sadece kreatin ekleyebiliyorum ve elimde sınırsız glutamin var glutamini en etkili nasıl kullanayım sizce? Bu arada şekerle ilgili olan sorumu da cevaplayabilirseniz sevinirim hocam.

tarihinde Captain Price tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259

Abi şeker sana ekstra yağ göbek falan verir kasla ilgili bir şey yapmaz rahat ol. Ben olsam kreatin alacağıma bcaa alırım ama tercihler. Glutamin spor sonrası. Bir servis de gece yatmadan kullanın diyenler de var ben üşenirim mesela :D . Ete abanacaksan bcaa al bence. Kreatin mi bcaa mı daha önemlidir bana zor gelen bir soru ben bcaa derdim. Diğer arkadaşlar da okuyorsa yorumlasınlar bunu herkes bilgilenmiş olur

He şeyi cevaplamadım nac600 ve milk thistle ikisi aynı anda fazla mı gelir bilmiyorum. Bence onu da almadıysan bodoslama nac600 yapıştır gitsin antioksidan özelliği de var çünkü. Bir de nargile sigara falan içiyorsan geniz akıntını durdurabiliyor :D

tarihinde JrRommel tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
JrRommel, 1 dakika önce yazdı:

Abi şeker sana ekstra yağ göbek falan verir kasla ilgili bir şey yapmaz rahat ol. Ben olsam kreatin alacağıma bcaa alırım ama tercihler. Glutamin spor sonrası. Bir servis de gece yatmadan kullanın diyenler de var ben üşenirim mesela :D . Ete abanacaksan bcaa al bence. Kreatin mi bcaa mı daha önemlidir bana zor gelen bir soru ben bcaa derdim. Diğer arkadaşlar da okuyorsa yorumlasınlar bunu herkes bilgilenmiş olur

Çook teşekkür ederim tavsiyelerinize uyacağım hocam

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
Captain Price, 1 dakika önce yazdı:

Çook teşekkür ederim tavsiyelerinize uyacağım hocam

Ne demek her zaman yeter ki azıcık doğru bildiğim bir şey olsun :D . Bilmediğim hakkında konuşmuyorum ben çünkü benden çok bilen google var :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wezlard    10

Suplement konusunda yardımcı olim sana.Şimdi creatin ayrı bcaa ayrı.2sini aynı kefede tutma.Bcaa yı antrenman sonrasında hemen alman senin için çok iyi olacaktır.Kasa vermiş olduğun tahribat sonucu kas ister istemez yıkıma geçer.Bcaa glutamin bu yıkımları önler.Kasın daha çabuk toparlanmasını sağlar.Creatin bulk döneminde genelde kullanılır.Ben şuan kullanıyorum.kullanım  şeklim günde 2 porsiyon sabah kahvaltıdan sonra 5gr ve antrenman öncesi 5gr. totalde 10gr.Kilom 98 şuan oyüzden 10gr alıyorum.70-85 kg aralığındaki bir kişiye 5gr da yeticektir.creatin vücutta su toplar kuvvet ve güç arttırır pump olursun.Bunun etkisini ben gördüm.

Tek dikkat etmen gereken nokta creatin kullanırken suyu çok tüketmen.Çünkü amaç zaten adeleyi şişirmek pump yapmak.Birde böbreklerde çözüldüğü için onları fazla yormamak.

Şimdi glutamine gelecek olursak.Antrenman sonrası ve gece yatmandan önce alman kasların iyileşmesi toparlanması açısından faydalı olacaktır.

Bcaa mı creatin mi dersen eğer bütçe kısıtlıysa ozaman bcaa almanı öneririm çünkü zaten kürdesin pump olacaksın güç artışın vücut su tutacak.Ekstradan creatine bütçe yoksa gerek yok. Bcaa burada antrenman sonrası senin için olmassa olmaz.

tarihinde wezlard tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175

Allah askina bcaa icseniz ne olucak icmeseniz ne olucak? Vucuda sokulan anabolizanlarin haddi hesabi yokken antrenmandan sonra ictiginiz 10gr bcaa sizi arnoldmu yapicak? Bcaa’ya vericegim parayla1 kutu daha testo alip isime bakarim. Bana göre kürdeyken creatindir bcaa dir bilmem nedir bu tarz supplementler kullanmak gereksiz. Bunlardan ziyade vitamin mineral kullanimina daha cok önem verilmeli. Tabi herkesin fikrine saygi duyuyorum.

tarihinde Delipanter00 tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
  • Vayyyy!! 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
Captain Price, 1.09.2018 - 15:01 yazdı:

En geç ekimin ortalarında gireceğim kürü paylaşmak istedim ilaçlar şuan elimde 30 ml SP boldenon 32 ML İran testosteron mevcut ürünlerin orjinal olduğu garanti.

85 Kg 182 Boyundayım Yağ oranı %15 civarı 

1-16 500 mg Testosteron enantat

1-15 400 mg Boldenon 

1-16 Gün aşırı 0.5 tab arimidex 

1-16 günde 1 tab Milk thistle (563 mg deve dikeni 450 mg silimarin, 100 mg enginar ekstresi, 50 mg karahinba kökü)

1-16 Magnezyum ve çinko

İlaçlar elime hediye olarak geldi normalde kışın yoğun okul hayatından dolayı küre girmeye pek hevesli değildim o yüzden beslenme listem zamanımın az olmasından dolayı biraz az;

500 GR Tavuk göğüs

5 Yumurta

500-600 Gr Beyaz Pirinç

+ 22 gr karbonhidrat 14 gr protein 2.8 gr şeker içeren bir adet mama (buda elime oldukça fazla hediye olarak geldi eczaneden)

Toplamda 410 - 490 Gr arası karbonhidrat -  161 GR protein 65-70 Gr yağ içeriyor

Küre başladığım zaman öncesi kür ortası ve kür sonu fotoğrafları eklerim

@Captain Price son durum nedir merak ediyorum? 😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
Delipanter00, 2 saat önce yazdı:

@Captain Price son durum nedir merak ediyorum? 😀

perşembe günü başlayacağım küre şuan pct ilaçlarını temin ettim. Pirinç miktarını kürün ilk ayı 700 grama çıkartacağım duruma göre 800 grama arttırmayı düşünüyorum amacım olabildiğince büyümek

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
Captain Price, 1 saat önce yazdı:

perşembe günü başlayacağım küre şuan pct ilaçlarını temin ettim. Pirinç miktarını kürün ilk ayı 700 grama çıkartacağım duruma göre 800 grama arttırmayı düşünüyorum amacım olabildiğince büyümek

Takipteyim dostum basarilar👍🏻. Insallah istedigin gibi gider hersey. (Bu arada 800gram pirinc az, en az iki kilo ye 😀)

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
Delipanter00, 28.10.2018 - 21:16 yazdı:

Takipteyim dostum basarilar👍🏻. Insallah istedigin gibi gider hersey. (Bu arada 800gram pirinc az, en az iki kilo ye 😀)

Teşekkür ederim abi inşallah bir sıkıntı yaşamam 96-97 kiloyu görmeyi hedefliyorum gerekirse iki kilo yiyecem :D:D 

91 kilo olarak bugün küre başladım bir kaç aydır tartılmadığım için hala 85 kilo sanıyordum kendimi 😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rippo34    11

Sana güzel motivasyon olmuştur ilaçların etkisi tam gelene kadar işte 😁

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
Captain Price, 3 saat önce yazdı:

91 kilo olarak bugün küre başladım bir kaç aydır tartılmadığım için hala 85 kilo sanıyordum kendimi 😁

Güncel formunu paylassaydin keske, bizde gelisimi daha iyi takip ederdik😀. Tekrardan basarilar bu arada👍🏻👊🏽

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
Delipanter00, Bir saat önce yazdı:

Güncel formunu paylassaydin keske, bizde gelisimi daha iyi takip ederdik😀. Tekrardan basarilar bu arada👍🏻👊🏽

Kür ortalarında kür öncesiyle beraber ekleyeceğim iyi dileklerin için çok teşekkür ederim haftalık olarak üzerimde gördüğüm etkileri yazarım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118

anapolonum 25 kasımda bitti. Boldenon çok acıktırıyor ve çok iyi pump yapıyor kolum antremandan önce 39 antreman sonlarına doğru 40.5 geliyor. Şuan 94.5 da kaldım pirinç miktarını bugünden itibaren kademeli olarak arttırmaya başladım. Sırtım ve omuzlarımda salondaki insanların söylediğine göre gözle görülür bir değişim var. Pek fotoğraf çekilmeyi sevmiyorum kürden öncede pek bir fotoğrafım yok açıkçası. Gelişimi ayna karşısında takip ediyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118

Her şey güzel gidiyor kilo kontrolü yapmıyorum. Yağ oranım %19 20 civarına kadar çıktı. Kol ölçüm şuan antremandan önce tam 40 cm, küre girmeden 2-3 hafta önce yaptığım ölçümde 35 cm idi. Karbonhidrat miktarını düşürmeye karar verdim son 7 haftam kaldı bu süre içerisinde yağ oranımı biraz düşürmeye gayret edeceğim.

image.png.ff4ba0e854082a35f6faf6afef16283a.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.